Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

szprotson 03.02.2011 16:58

gdzie jest info że płaci sie 10 pln ?

aNouc 03.02.2011 17:07

Jak kogoś coś trapi i chce zapytać w sprawie KK to: http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249

Luu... 03.02.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1046524)
gdzie jest info że płaci sie 10 pln ?

a tu to nie łaska zobaczyć http://www.wisla.krakow.pl ?

edit: No żebyś wiedział że nie zadaje pytań na forum "których napisanie trwa dłużej" niż wyszukanie w google

a co do kwestii że czegoś nie zauważyłeś, to ja bym powiedział raczej że nie przeczytałeś w ogóle informacji o KK, ale niech będzie że nie zauważyłeś*.


*pisze się osobno ;)

szprotson 03.02.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 1046545)
a tu to nie łaska zobaczyć http://www.wisla.krakow.pl ?

rozumiem że Ty nigdy nie zadajesz ŻADNYCH pytań.Wszak wszystko google Ci powie.

mogłem niezauważyc czy nie? chyba mogłem,a ty wez sie nie spinaj człowieku

herkules 03.02.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinna (Post 1046558)
jako pierwszy KIKS.tv prezentuje jak będzie wyglądać STREFA KIBICA na stadionie Wisły:
http://kiks.tv/2011/02/bez-komentarz...-wisly-krakow/

czy dobrze zrozumiałem, że karnety od środy?

2:14 min

WISŁAZWE 03.02.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 1046289)
Czy ten rozmiar karty kibica to jedynie impresja grafika, czy ona naprawdę będzie takiej kieszonkowej wielkości?

Odpowiedź znajdziesz tutaj:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Kibica//44095/

:)

art 03.02.2011 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1046579)
czy dobrze zrozumiałem, że karnety od środy?

2:14 min

Wlasnie o to samo mialem pytac :D Wyraznie slychac, ze karnety od Srody w tle.

Al_29 03.02.2011 18:38

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?

Marcin_fan 03.02.2011 18:40

myśle że nikt Ci nie wytłumaczy bo nikt tego jeszcze nie robił ;) poczekajmy, a napewno beda jakies wskazówki

blanco 03.02.2011 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1046611)
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?

Klub dopiero będzie nad tym pracował,nikt Ci dokładnie nie odpowie na to pytanie.

thebo4 03.02.2011 21:06

Jesli nie jestem pełnoletni mam więcej niż 13 ale mnie niż 18 ;p to czy musze wziąć jakąś zgodę od rodzica, czy wystarczy wypełniony punkt 2 z wniosku o wydanie karty?
I drugie pytanie czy muszę wziąć dowód rodzica którypodawał swoje dane w punkcie drugim żeby sprawdzić pesel?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź

aNouc 03.02.2011 21:15

Powtarzam, jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem tekstu na stronie oficjalnej niech swoje pytania tego typu jak wyżej kieruje tutaj http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249 .

Jak ktoś nie ma konta na FC, niech je założy , wejdzie na http://www.facebook.com/WislaKrakow i zaznaczy "Lubię to"
To Wam ułatwi sprawę w przyszłości, jest to konto klubu i uzyskacie tam w miarę szybko odpowiedzi na trapiące Was pytania.

WISŁAZWE 03.02.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thebo4 (Post 1046685)
Jesli nie jestem pełnoletni mam więcej niż 13 ale mnie niż 18 ;p to czy musze wziąć jakąś zgodę od rodzica, czy wystarczy wypełniony punkt 2 z wniosku o wydanie karty?
I drugie pytanie czy muszę wziąć dowód rodzica którypodawał swoje dane w punkcie drugim żeby sprawdzić pesel?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Oczekiwana odpowiedź znaleziona o dziwo na oficjalnej stronie klubu:



Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku numer 1a wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część numer 2, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL).

murray 03.02.2011 21:50

Swoją drogą zastanawiam się, jak wyglądać będzie start systemu kupowania biletów przez internet. Kto kiedykolwiek próbował dowiedzieć się o wyniku matury, czy efektów rekrutacji na studia wie o czym ja mówię. Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez jakiś "nieekskluzywności".
Na Arsenalu bilety schodzą w kilka minut, oby było tak samo u nas :)

WISŁAZWE 03.02.2011 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1046713)
Swoją drogą zastanawiam się, jak wyglądać będzie start systemu kupowania biletów przez internet. Kto kiedykolwiek próbował dowiedzieć się o wyniku matury, czy efektów rekrutacji na studia wie o czym ja mówię. Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez jakiś "nieekskluzywności".
Na Arsenalu bilety schodzą w kilka minut, oby było tak samo u nas :)

Myślę, jednak że pierwsze próby mogą wyglądać podobnie jak logowanie na osławionej stronie CKE, z czasem powinno być lepiej, przynajmniej mam taką nadzieję.
Chyba, że klub miło nas zaskoczy i przygotuje porządny i wytrzymały serwer :)
pożyjemy zobaczymy.

regis 03.02.2011 23:21

Cytat:

może po prostu samą kartę trzeba będzie wymieniać co parę lat żeby np zdjęcie uaktualnić lub na wypadek pojawienia się nowoczesniejszych kart i to będzie w formie oddania starej/pokazania starej i wydania natychmiastowo nowej. nie wiem. wszystko wyjdzie w praniu.
Patrząc na dotychczasowy poziom organizacji, myślę, że kartę będzie trzeba wymieniać, bo braknie miejsca na naklejki z karnetem ;)
Cytat:

polecam podjąć próbę odebrania dyplomu wyższej uczelni przez pośrednika, wyrobienie dowodu osobistego prawa jazdy TYLKO przez Internet. Jak Ci się uda, to daj znać. Wszak mamy XXI wiek.
Różnica jest taka, że dowód czy prawo jazdy wydaje ci urząd tkwiący mentalnie w późnym średniowieczu, a kartę kibica wydaje ci Wisła, która powinna zabiegać o to, żeby było jak najłatwiej, bo przez utrudnianie całego procesu może jedynie stracić.
Cytat:

10 zł w gotówce nie masz?
A to w tej strefie będzie można tylko kartę wyrobić?

coni 04.02.2011 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1046611)
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?


Pewnie tak jak np na Arsenalu.
Rejestrujesz sie, wybierasz bilet placisz karta kredytowa, przychidzi mejl z potwierdzenim a sam bilet poczta ewentulanie wydruk mejla potwierdzajacego moze byc biletem.
Tak jest najprosciej wiec chyba nie beda wymyslac niczego nowego.

murray 04.02.2011 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1046842)
Pewnie tak jak np na Arsenalu.
Rejestrujesz sie, wybierasz bilet placisz karta kredytowa, przychidzi mejl z potwierdzenim a sam bilet poczta ewentulanie wydruk mejla potwierdzajacego moze byc biletem.
Tak jest najprosciej wiec chyba nie beda wymyslac niczego nowego.

Mogą też przysłać na maila takie cuś:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../87/QRCode.png

Ładujesz to na komórkę, albo drukujesz i podkładasz pod czytnik.

pawelwislak 04.02.2011 11:24

Skoro nowe karty będą miały chipy to w sumie może też przecież skanować numer karty ( coś a la mac adres) Sprawdza na serwerze dostaje potwierdzenie że zakupiony bilet i jazda...

Krzysiek311 04.02.2011 12:27

No ja już kartę mam. Kolejki jak cholera... A wyrobienie karty trwa chwilkę może 5min, zdjęcia robione są na miejscu przy stanowisku kamerką internetową.

bódyń 04.02.2011 13:11

Jak zgaduje to karta z chipem wlanie po to aby ja ladowac biletami. Dokaldnie pewnei system informacja o tym, z ektos na ta karte kupil bilet. Wiec nie trzeba bedzie niczego(zapewne) drukowac skanowac czy cos. Kupno karnetu czy biletu to pewnie to samo: zaladowanie informacji o systemie.

coni 04.02.2011 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1046910)
Jak zgaduje to karta z chipem wlanie po to aby ja ladowac biletami. Dokaldnie pewnei system informacja o tym, z ektos na ta karte kupil bilet. Wiec nie trzeba bedzie niczego(zapewne) drukowac skanowac czy cos. Kupno karnetu czy biletu to pewnie to samo: zaladowanie informacji o systemie.


Pewnie masz racje.

Ja akurat na arsenalu kupowalem bilet przez internet bez jakiegokolwiek indentyfikatora czy karty, wiec bylo inaczej.

barthok 04.02.2011 13:49

na ile te karty wystawiają? (data ważności)

fialo 04.02.2011 13:53

Byl ktos? Jak frekwencja i strefa ? Kolejki duze ? :)

Krzysiek311 04.02.2011 13:53

Ja na swojej Karcie mam napisane do 1.01.2013 czyli na dwa lata.

Przed otwarciem przed godziną 11 była, kolejka od wejścia do Strefy kibica, przy D, aż pod budkę z pamiątkami. Po otwarciu drzwi, weszliśmy do środka. Gdy wychodziłem kolejka dochodziła do drzwi wyjściowych. Jednym słowem były kolejki jak przy sprzedawaniu Karnetów w pierwszy dzień xD

CH. 04.02.2011 13:59

Jakieś tam kolejki się ustawiają ale wszystko sprawnie idzie, czysto , schludnie, miła obsługa, nowoczesny sprzęt. Wyrobienie karty zajmuje kilka minut. Polecam :))

Że poczekać trzeba 20 - 30 minut czy więcej to chyba normalne. Dziwne żeby ktos wyrobił kartę od razu po przyjściu skoro jest tysiąc innych osób chcących zrobić to samo w tym samym czasie :)

<wislak88> 04.02.2011 14:00

Ja ok 12 stałem ponad godzinę po karte

MłodePokolenie 04.02.2011 14:02

Wszystko fajnie ładnie pięknie, lecz jakość zdjęć jest masakryczna..
Tak, kolejka duża i zainteresowanie od samego rana lecz w miare sprawnie wszystko szło. Smyczki jednak przyciągneły :P

tommiyacht 04.02.2011 15:03

ciekawe czy karnety też uruchomią do kupowania online. Było chyba wskazane !

dostuffca 04.02.2011 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1046968)
ciekawe czy karnety też uruchomią do kupowania online. Było chyba wskazane !

"Od rundy jesiennej posiadacze Kart Kibica będą mogli również zakupić karnety przez internet."
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...juz_od_piatku/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl