![]() |
gdzie jest info że płaci sie 10 pln ?
|
Jak kogoś coś trapi i chce zapytać w sprawie KK to: http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249
|
Cytat:
edit: No żebyś wiedział że nie zadaje pytań na forum "których napisanie trwa dłużej" niż wyszukanie w google a co do kwestii że czegoś nie zauważyłeś, to ja bym powiedział raczej że nie przeczytałeś w ogóle informacji o KK, ale niech będzie że nie zauważyłeś*. *pisze się osobno ;) |
Cytat:
mogłem niezauważyc czy nie? chyba mogłem,a ty wez sie nie spinaj człowieku |
Cytat:
2:14 min |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Kibica//44095/ :) |
Cytat:
|
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?
|
myśle że nikt Ci nie wytłumaczy bo nikt tego jeszcze nie robił ;) poczekajmy, a napewno beda jakies wskazówki
|
Cytat:
|
Jesli nie jestem pełnoletni mam więcej niż 13 ale mnie niż 18 ;p to czy musze wziąć jakąś zgodę od rodzica, czy wystarczy wypełniony punkt 2 z wniosku o wydanie karty?
I drugie pytanie czy muszę wziąć dowód rodzica którypodawał swoje dane w punkcie drugim żeby sprawdzić pesel? pozdrawiam i czekam na odpowiedź |
Powtarzam, jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem tekstu na stronie oficjalnej niech swoje pytania tego typu jak wyżej kieruje tutaj http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249 .
Jak ktoś nie ma konta na FC, niech je założy , wejdzie na http://www.facebook.com/WislaKrakow i zaznaczy "Lubię to" To Wam ułatwi sprawę w przyszłości, jest to konto klubu i uzyskacie tam w miarę szybko odpowiedzi na trapiące Was pytania. |
Cytat:
Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku numer 1a wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część numer 2, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL). |
Swoją drogą zastanawiam się, jak wyglądać będzie start systemu kupowania biletów przez internet. Kto kiedykolwiek próbował dowiedzieć się o wyniku matury, czy efektów rekrutacji na studia wie o czym ja mówię. Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez jakiś "nieekskluzywności".
Na Arsenalu bilety schodzą w kilka minut, oby było tak samo u nas :) |
Cytat:
Chyba, że klub miło nas zaskoczy i przygotuje porządny i wytrzymały serwer :) pożyjemy zobaczymy. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Pewnie tak jak np na Arsenalu. Rejestrujesz sie, wybierasz bilet placisz karta kredytowa, przychidzi mejl z potwierdzenim a sam bilet poczta ewentulanie wydruk mejla potwierdzajacego moze byc biletem. Tak jest najprosciej wiec chyba nie beda wymyslac niczego nowego. |
Cytat:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../87/QRCode.png Ładujesz to na komórkę, albo drukujesz i podkładasz pod czytnik. |
Skoro nowe karty będą miały chipy to w sumie może też przecież skanować numer karty ( coś a la mac adres) Sprawdza na serwerze dostaje potwierdzenie że zakupiony bilet i jazda...
|
No ja już kartę mam. Kolejki jak cholera... A wyrobienie karty trwa chwilkę może 5min, zdjęcia robione są na miejscu przy stanowisku kamerką internetową.
|
Jak zgaduje to karta z chipem wlanie po to aby ja ladowac biletami. Dokaldnie pewnei system informacja o tym, z ektos na ta karte kupil bilet. Wiec nie trzeba bedzie niczego(zapewne) drukowac skanowac czy cos. Kupno karnetu czy biletu to pewnie to samo: zaladowanie informacji o systemie.
|
Cytat:
Pewnie masz racje. Ja akurat na arsenalu kupowalem bilet przez internet bez jakiegokolwiek indentyfikatora czy karty, wiec bylo inaczej. |
na ile te karty wystawiają? (data ważności)
|
Byl ktos? Jak frekwencja i strefa ? Kolejki duze ? :)
|
Ja na swojej Karcie mam napisane do 1.01.2013 czyli na dwa lata.
Przed otwarciem przed godziną 11 była, kolejka od wejścia do Strefy kibica, przy D, aż pod budkę z pamiątkami. Po otwarciu drzwi, weszliśmy do środka. Gdy wychodziłem kolejka dochodziła do drzwi wyjściowych. Jednym słowem były kolejki jak przy sprzedawaniu Karnetów w pierwszy dzień xD |
Jakieś tam kolejki się ustawiają ale wszystko sprawnie idzie, czysto , schludnie, miła obsługa, nowoczesny sprzęt. Wyrobienie karty zajmuje kilka minut. Polecam :))
Że poczekać trzeba 20 - 30 minut czy więcej to chyba normalne. Dziwne żeby ktos wyrobił kartę od razu po przyjściu skoro jest tysiąc innych osób chcących zrobić to samo w tym samym czasie :) |
Ja ok 12 stałem ponad godzinę po karte
|
Wszystko fajnie ładnie pięknie, lecz jakość zdjęć jest masakryczna..
Tak, kolejka duża i zainteresowanie od samego rana lecz w miare sprawnie wszystko szło. Smyczki jednak przyciągneły :P |
ciekawe czy karnety też uruchomią do kupowania online. Było chyba wskazane !
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...juz_od_piatku/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl