![]() |
Beitar ;/ najgorzej jak sie dalo
|
wylosowalismy beitar jerusalem
|
hmmm.drugi-trzeci najgorszy moim zdaniem..:(
|
Beitar!!! I dobrze - teraz Wisla musi sie wzmacniac juz na 2 runde kwalifikacji!!!!!! Kto mowi ze dadza Zydkow:)??
|
oo ****a :))
Żydy :lol: ciekawymw jakieś sile mosad sie zjawi :D |
2390 km hahah no to wyjazd
|
To jest pewne, że 2 mecz gramy u siebie?
|
i ot nasze zajebiste szczęście do losowań, gorzej trafić nie można było.
****a, jeszcze do Izraela, ale stadion mają tam przyzwoity - 21tys. ;) |
Fajne przetarcie przed 3 rundą. Jak mamy się bać izraelskich drużyn to lepiej sobie odpuśćmy puchary. Jest dobrze bo piłkarze od razu będą się mogli wykazać :D
|
czemu najgorzej?
ja jestem zawiedziony bo liczylem na Winko na Wegrzech a tak to trzeba na Izrael jechac w **** daleko .. a pilkarsko ? przeciez to żydy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
http://www.trefik.cz/vysledky/97969.htm Tabela Ligi Żydowskiej
|
Oby tylko nasi mistrzowie chwalenia się nie latali po żydowskich stronach i nie pisali znów o Schalke Laizo i Parmach
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Mamy derby ! :D Będzie bardzo ciężko... |
Beitar właśnie kupił napastnika 37- krotnego reprezentanta Urugwaju z River Plate.
|
Ludzie panikujecie mówicie że bedzie trudno no dobrze ale jak my si boimy takiej druzyny to co bedzi po losowaniu 3 rundy??!!
|
Kiedy z nimi gramy ??
Beitar zagra w Izraelu ? Zawsze grali poza swoją ojczyzną ze względów bezpieczeństwa... |
Dobrze że chociaż pierwszy mecz na wyjeździe.
Myślę że jak się nasi sprężą to sobie dadzą radę, choć pewnie łatwo nie będzie. |
Cytat:
jak mamy awansowac do fazy grupowej to naprawde takich wacków z Jerozolimy musimy 'obrzezać'... |
:rotfl:
Beitar tez z duza przewaga wygral lige.Problemem moze tez byc pogoda jak tam bedzie ze 35 stopni ,chociaz srodek lata wiec u nas tez moze byc taka pogoda |
Cytat:
8 znak 9 znak 10 znak! happy? |
FC København Den Beitar Jerusalem Isr 1-0 1-1
Zesłorczony wynik |
Cytat:
mają tam jeszcze kilku obcokrajowców, ale co do tego że mają mniej atrybutów niż my, chyba nie mamy wątpliwości. co nie zmienia tego, że trzeba się sprężyć i odrazu wziąć się do roboty. |
szanse 50-50, uważam że Szwedzi byli tylko trudniejsi, w dodatku daleki wyjazd. Beitar dosc latwo wygrał ligę i strzela sporo, ostatnio kupili napastnika z River za 2,5mnl euro więc suma dla nas nierealna. Chyba budżet maja wiekszy od naszego.
|
Panowie, nie jest aż tak źle!
Piłkarze z Jerozolimy są w identycznej sytuacji... też muszą przylecieć do Krakowa. Drugi mecz Wisła gra u siebie - to jest na pewno duży atut. W sobotę Wiślacy grają sparring z izraelskim Maccabi Tel-Awiw. Akurat dobrze się składa ;) |
Cholera nawet rozstawienie nie pomogło:-/
Przynajmniej jeden plus:D gramy na wyjeździe pierwszy mecz. Trzeba robić sobie wolne:D |
|
Jak sie chce cos osiagac w pucharach to nie powinno sie obawiac nikogo w II rundzie kwalifikacji.
Tym skladem, ktory mamy moze byc ciezko ale na wzmocnienia tez juz troche za pozno. Izraelskie kluby nie z takimi rywalami jak Wisla sobie radzily. |
Przejebane tam jechać :) Może na neutralnym 1 mecz będzie ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl