Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Coolpick 01.07.2008 11:26

Beitar ;/ najgorzej jak sie dalo

seq-wisla 01.07.2008 11:26

wylosowalismy beitar jerusalem

arti 01.07.2008 11:26

hmmm.drugi-trzeci najgorszy moim zdaniem..:(

krasny 01.07.2008 11:26

Beitar!!! I dobrze - teraz Wisla musi sie wzmacniac juz na 2 runde kwalifikacji!!!!!! Kto mowi ze dadza Zydkow:)??

PvD 01.07.2008 11:26

oo ****a :))

Żydy :lol:

ciekawymw jakieś sile mosad sie zjawi :D

WP1906 01.07.2008 11:27

2390 km hahah no to wyjazd

nce 01.07.2008 11:27

To jest pewne, że 2 mecz gramy u siebie?

Gucio25 01.07.2008 11:28

i ot nasze zajebiste szczęście do losowań, gorzej trafić nie można było.
****a, jeszcze do Izraela, ale stadion mają tam przyzwoity - 21tys. ;)

gumoowy 01.07.2008 11:30

Fajne przetarcie przed 3 rundą. Jak mamy się bać izraelskich drużyn to lepiej sobie odpuśćmy puchary. Jest dobrze bo piłkarze od razu będą się mogli wykazać :D

szprotson 01.07.2008 11:30

czemu najgorzej?
ja jestem zawiedziony bo liczylem na Winko na Wegrzech a tak to trzeba na Izrael jechac w **** daleko ..
a pilkarsko ? przeciez to żydy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kondipr 01.07.2008 11:30

http://www.trefik.cz/vysledky/97969.htm Tabela Ligi Żydowskiej

PvD 01.07.2008 11:31

Oby tylko nasi mistrzowie chwalenia się nie latali po żydowskich stronach i nie pisali znów o Schalke Laizo i Parmach

szorstki 01.07.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik
Śni mi się Beitar, jakby to Boniek powiedział

Cytat:

Spokój ludzie Nie musicie komentować każdej pary. I tak trafimy na Żydów.
tofik - jak ty taki tu żydowski prorok to powiedz nam od razu jaki wynik będzie ;)

Mario Nh 01.07.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 559760)
Dobrze że 1 mecz na wyjeździe

Otóż to !

Mamy derby ! :D

Będzie bardzo ciężko...

AYALA 01.07.2008 11:33

Beitar właśnie kupił napastnika 37- krotnego reprezentanta Urugwaju z River Plate.

Bobic 01.07.2008 11:33

Ludzie panikujecie mówicie że bedzie trudno no dobrze ale jak my si boimy takiej druzyny to co bedzi po losowaniu 3 rundy??!!

PauL 01.07.2008 11:34

Kiedy z nimi gramy ??

Beitar zagra w Izraelu ? Zawsze grali poza swoją ojczyzną ze względów bezpieczeństwa...

JendrusNH 01.07.2008 11:34

Dobrze że chociaż pierwszy mecz na wyjeździe.

Myślę że jak się nasi sprężą to sobie dadzą radę, choć pewnie łatwo nie będzie.

gdsmk 01.07.2008 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 559753)
Lo Jezusie.......

trafne :rotfl: szczególnie że oni weń nie wierzą



jak mamy awansowac do fazy grupowej to naprawde takich wacków z Jerozolimy musimy 'obrzezać'...

K_2 01.07.2008 11:36

:rotfl:
Beitar tez z duza przewaga wygral lige.Problemem moze tez byc pogoda jak tam bedzie ze 35 stopni ,chociaz srodek lata wiec u nas tez moze byc taka pogoda

Aga21 01.07.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grudziadzanin (Post 559769)
Losowanie P.Uefa też tak będzie?

o 13stej

8 znak 9 znak 10 znak! happy?

Sensej 01.07.2008 11:36

FC København Den Beitar Jerusalem Isr 1-0 1-1

Zesłorczony wynik

Gucio25 01.07.2008 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 559782)
Beitar właśnie kupił napastnika 37- krotnego reprezentanta Urugwaju z River Plate.

dobrze że 37 letni. ;)
mają tam jeszcze kilku obcokrajowców, ale co do tego że mają mniej atrybutów niż my, chyba nie mamy wątpliwości. co nie zmienia tego, że trzeba się sprężyć i odrazu wziąć się do roboty.

Baala 01.07.2008 11:37

szanse 50-50, uważam że Szwedzi byli tylko trudniejsi, w dodatku daleki wyjazd. Beitar dosc latwo wygrał ligę i strzela sporo, ostatnio kupili napastnika z River za 2,5mnl euro więc suma dla nas nierealna. Chyba budżet maja wiekszy od naszego.

Giacobbe 01.07.2008 11:38

Panowie, nie jest aż tak źle!

Piłkarze z Jerozolimy są w identycznej sytuacji... też muszą przylecieć do Krakowa.
Drugi mecz Wisła gra u siebie - to jest na pewno duży atut.

W sobotę Wiślacy grają sparring z izraelskim Maccabi Tel-Awiw. Akurat dobrze się składa ;)

Ricken 01.07.2008 11:39

Cholera nawet rozstawienie nie pomogło:-/
Przynajmniej jeden plus:D gramy na wyjeździe pierwszy mecz.
Trzeba robić sobie wolne:D

__Cobra__ 01.07.2008 11:41

http://www.jerusalemshots.com/cat_en155.html

sdadion maja ładny :)

dynek.pl 01.07.2008 11:42

Jak sie chce cos osiagac w pucharach to nie powinno sie obawiac nikogo w II rundzie kwalifikacji.
Tym skladem, ktory mamy moze byc ciezko ale na wzmocnienia tez juz troche za pozno.
Izraelskie kluby nie z takimi rywalami jak Wisla sobie radzily.

tofik 01.07.2008 11:42

Przejebane tam jechać :) Może na neutralnym 1 mecz będzie ?

bódyń 01.07.2008 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 559794)
Mam pytanie do moderatora - czy posty z hasłem "j... Zydów" nie naruszają przypadkiem regulaminu? Po nastepnych derbach dalej będziemy udawać głupiego, że u nas nie ma antesemityzmu? Podczas meczu w Krakowie wystarczy jeden głupi okrzyk i wykluczą nas z pucharów na 5 lat. Może czas zacząc temperować nastroje już teraz?

NIektore leszcze uwierzyly naprawde, ze okreslenie wszyscy w Cracovi to Zydy:) I im sie przenosi:) No coz glupich nie sieja


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl