Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dostuffca 20.06.2008 11:02

]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 554381)
PILNE!! Jak utowrzyć op. cit z ksiązki która jest pod redakcją 4 gości. W książce jednego autora podaje się nazwisko i daje op. cit.a w pracach zbiorowych mam w przypisie wypisywać wszystkich 4 gosci czy dac tutuł ksiązki i op. cit ???

robisz przypis tak jak normalnie, tyle że zamiast jednego autora wpisujesz praca zb. pod red.

LoRd 20.06.2008 12:12

Czy jest czynny basen otwarty TSu ? Jeśli tak to w jakich godzinach, jaka kwota ?

TSman 20.06.2008 13:10

witam
jakie sa ceny internetu do laptopów. Wogóle sie w temacie nie orientuje a laptopa mam jednak bez neta.
Chodzi mi o najtanszego neta o niekoniecznie wielkim transferze.

Pozdrawiam TSman

Sevi 20.06.2008 13:22

czy ktoś ma spolszczenie do Sims 2 cztery pory roku?

mic 20.06.2008 13:24

TSman chodzi Ci o neta przez siec komorkowa, np Blueconnect albo iPlus ? Najlepiej przejdz sie do salonu tam Ci wszystko powiedza, bo wszystko jest uzaleznione od tego jaka taryfe masz, czy masz u nich abonament na komorke itd.
Jezeli chodzi o neta w domu (WiFi) to wystarczy kupic router i podpiac do niego kabel i juz masz zasieg w calym domu

Kyno 20.06.2008 13:34

Gdzie w Tarnowie znajduje się klub Wallstreetbull ?

TSman 20.06.2008 13:50

mic dokładnie chodzi mi o neta bezprzewodowego, tak zebym mogl miec neta np. w samochodzie.
abonament mam z orange

Zola 20.06.2008 14:01

Ile kosztuje pedicure i ile trwaz "zabieg"? (nie dla mnie info - tak sie tlumacze :P)

WILU TS 20.06.2008 14:30

Witam pilnie poszukuję jakiegoś rozkładu bus lub pks z Dworca głównego w Krakowie na Port Lotniczy w Pyrzowicach,bardzo dziękuję za wszelkie informację.

David. 20.06.2008 15:16

Kyno
http://wallstreetbull.pl/

zakładka kontakt. Okolice urzędu miasta ( UM jest na Nowej). Dawniej była to stara łaźnia.

pan_premier 20.06.2008 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 554469)
mic dokładnie chodzi mi o neta bezprzewodowego, tak zebym mogl miec neta np. w samochodzie.
abonament mam z orange

niech cie bozia chroni przed netemm z sieci komórkowych!!!!!
via GPRS: 30-80 kb/s
via EDGE do 236.8 kbit/s
UMTS jest dostępny na niewielkim obszarze i to głównie na zewnatrz.
polecam mapki zasięgu odpowiednich technologii u poszczególnych operatorów:
http://www.plus.pl/mapa_zasiegu_plusa/
http://www.era.pl/pl/biznes/uslugi_p...nternet/zasieg
http://zasieg.orange.pl/mapAction.do...t=0.0&mlon=0.0

tak wiec ogólnie rzecz biorąc, będziesz miał gówno nie internet, szczególnie że co do zasiegu wewnątrz to podobno dość komicznie to wygląda :D
acha no i ceny +/- 80-100zł za takie gówno to juz w ogóle kosmos

tak wiec jak chcesz przykozaczyć lasce, że masz neta w lesie, to sobie kup
:>

Kyno 20.06.2008 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 554515)
Kyno
http://wallstreetbull.pl/

zakładka kontakt. Okolice urzędu miasta ( UM jest na Nowej). Dawniej była to stara łaźnia.

Oo widzisz, dziękówka :-D

Wojtas 20.06.2008 16:43

Zapisuje/zapisywal sie ktos z was do jakies Porzadnej Policealnej Szkoly w Krakowie??

Tylko chodzilo by mi tu o jakas szkole nie na zasadzie Cosinusa,bo slyszlem ze tam tylko sie zapisuje a nie chodzi,jakas szkola zeby trzymala jakis poziom...

Zieniu17 20.06.2008 17:35

Używał ktoś z Was tego żelu: http://www.perfectfresh.com/?pa=2726&ex=pa
jeśli tak to prosiłbym o opinie.

MatMario 20.06.2008 18:06

Wie ktos jak jest z mandatami za parkowanie w strefie? Trzeba płacić czy nie maja podstawy prawnej do tego żeby nakładać?

Arkas 20.06.2008 18:15

Mam zamiar zakupic ten oto gps: http://www.allegro.pl/item384109942_...fv_c720_b.html
Ma ktos taki?? Jakies wady/zalety??

bondTSW 20.06.2008 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 554489)
Witam pilnie poszukuję jakiegoś rozkładu bus lub pks z Dworca głównego w Krakowie na Port Lotniczy w Pyrzowicach,bardzo dziękuję za wszelkie informację.


Wizz Air Bus jeździ...11:30 i 15:30 te godziny to bank, natomiast cena jest dość konkretna (50 pln) bo to w szczególności jest dla turystów.

qqbaa 20.06.2008 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 554561)
Zapisuje/zapisywal sie ktos z was do jakies Porzadnej Policealnej Szkoly w Krakowie??

Tylko chodzilo by mi tu o jakas szkole nie na zasadzie Cosinusa,bo slyszlem ze tam tylko sie zapisuje a nie chodzi,jakas szkola zeby trzymala jakis poziom...


to czy chodzisz czy nie nie zależy od szkoły tylko od Ciebie ;]
Ja miałem zapisanych do klasy 240 osób chodziło jakieś 70 a po sesji zostało z 30

mic 20.06.2008 20:42

Gdzie w Krakowie jutro bedzie mozna kupic przejsciowke do pradu angielska (nie amerykanska) -> polska ?

zakk 20.06.2008 20:48

da sie jakoś ściągać w11?? chciałem zobaczyc odcinek w którym byłem, a go przegapiłem w tv....

qubu 20.06.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 554660)
Gdzie w Krakowie jutro bedzie mozna kupic przejsciowke do pradu angielska (nie amerykanska) -> polska ?

w saturnie

WILU TS 20.06.2008 20:52

http://www.osiolek.com/?id=12111
tylko takie cóś znalazłem ;)

globoos 20.06.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 554660)
Gdzie w Krakowie jutro bedzie mozna kupic przejsciowke do pradu angielska (nie amerykanska) -> polska ?

w bicie na Krzyża, w amperku na długiej, w saturnie itp itd.

mic 20.06.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zakk (Post 554665)
da sie jakoś ściągać w11?? chciałem zobaczyc odcinek w którym byłem, a go przegapiłem w tv....

http://darkwarez.pl/forum/viewtopic....&highlight=w11

wszystkie (chyba) odcinki :)

karmel1906 20.06.2008 23:29

mam prosbe do kogos z uzytkownikow ipodow appla, ostatnio wpadl mi w reke ipod nano,bez instrukcji oczywiscie, jak do niego wrzucic mp3, czy trzeba miec jakis program konwertujący pliki? jak to jest? wrzucilem plik z rozszerzeniem.mp3 i jakos go nie moge potem odnalezc.
dzieki za pomoc, jak co to na priva zapraszam:)

WislaFan123 20.06.2008 23:58

jesli to zwykla mp3 to nic konwertowac nie trzeba, tylko musisz sciagnac ze strony apple program iTunes bo w zasadzie tylko przez niego mozna przegrywac mp3 na ipoda.. jak cos wiecej instrukcji potrzebujesz to pisz, ale nie zbyt skomplikowane i na stronie jest wytlumaczone

banasik 21.06.2008 00:00

ile warta jest mp4 MANTA MM257 ??

orientacyjnie

zakk 21.06.2008 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 554705)

wszystkie (chyba) odcinki :)

dzięki! ale niestety nie wszystkie, tak wiec jakby ktoś wiedział skąd da sie ściągnąc w11 to bede wdzięczny...

Andrzej_TSW 21.06.2008 10:28

gdzie kupie w Krakowie kuchenke z płyta indukcyjna?

born2b3k 21.06.2008 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 554765)
ile warta jest mp4 MANTA MM257 ??

orientacyjnie

na necie nowa ''chodzi'' po 150-170zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl