![]() |
]
Cytat:
|
Czy jest czynny basen otwarty TSu ? Jeśli tak to w jakich godzinach, jaka kwota ?
|
witam
jakie sa ceny internetu do laptopów. Wogóle sie w temacie nie orientuje a laptopa mam jednak bez neta. Chodzi mi o najtanszego neta o niekoniecznie wielkim transferze. Pozdrawiam TSman |
czy ktoś ma spolszczenie do Sims 2 cztery pory roku?
|
TSman chodzi Ci o neta przez siec komorkowa, np Blueconnect albo iPlus ? Najlepiej przejdz sie do salonu tam Ci wszystko powiedza, bo wszystko jest uzaleznione od tego jaka taryfe masz, czy masz u nich abonament na komorke itd.
Jezeli chodzi o neta w domu (WiFi) to wystarczy kupic router i podpiac do niego kabel i juz masz zasieg w calym domu |
Gdzie w Tarnowie znajduje się klub Wallstreetbull ?
|
mic dokładnie chodzi mi o neta bezprzewodowego, tak zebym mogl miec neta np. w samochodzie.
abonament mam z orange |
Ile kosztuje pedicure i ile trwaz "zabieg"? (nie dla mnie info - tak sie tlumacze :P)
|
Witam pilnie poszukuję jakiegoś rozkładu bus lub pks z Dworca głównego w Krakowie na Port Lotniczy w Pyrzowicach,bardzo dziękuję za wszelkie informację.
|
Kyno
http://wallstreetbull.pl/ zakładka kontakt. Okolice urzędu miasta ( UM jest na Nowej). Dawniej była to stara łaźnia. |
Cytat:
via GPRS: 30-80 kb/s via EDGE do 236.8 kbit/s UMTS jest dostępny na niewielkim obszarze i to głównie na zewnatrz. polecam mapki zasięgu odpowiednich technologii u poszczególnych operatorów: http://www.plus.pl/mapa_zasiegu_plusa/ http://www.era.pl/pl/biznes/uslugi_p...nternet/zasieg http://zasieg.orange.pl/mapAction.do...t=0.0&mlon=0.0 tak wiec ogólnie rzecz biorąc, będziesz miał gówno nie internet, szczególnie że co do zasiegu wewnątrz to podobno dość komicznie to wygląda :D acha no i ceny +/- 80-100zł za takie gówno to juz w ogóle kosmos tak wiec jak chcesz przykozaczyć lasce, że masz neta w lesie, to sobie kup :> |
Cytat:
|
Zapisuje/zapisywal sie ktos z was do jakies Porzadnej Policealnej Szkoly w Krakowie??
Tylko chodzilo by mi tu o jakas szkole nie na zasadzie Cosinusa,bo slyszlem ze tam tylko sie zapisuje a nie chodzi,jakas szkola zeby trzymala jakis poziom... |
Używał ktoś z Was tego żelu: http://www.perfectfresh.com/?pa=2726&ex=pa
jeśli tak to prosiłbym o opinie. |
Wie ktos jak jest z mandatami za parkowanie w strefie? Trzeba płacić czy nie maja podstawy prawnej do tego żeby nakładać?
|
Mam zamiar zakupic ten oto gps: http://www.allegro.pl/item384109942_...fv_c720_b.html
Ma ktos taki?? Jakies wady/zalety?? |
Cytat:
Wizz Air Bus jeździ...11:30 i 15:30 te godziny to bank, natomiast cena jest dość konkretna (50 pln) bo to w szczególności jest dla turystów. |
Cytat:
to czy chodzisz czy nie nie zależy od szkoły tylko od Ciebie ;] Ja miałem zapisanych do klasy 240 osób chodziło jakieś 70 a po sesji zostało z 30 |
Gdzie w Krakowie jutro bedzie mozna kupic przejsciowke do pradu angielska (nie amerykanska) -> polska ?
|
da sie jakoś ściągać w11?? chciałem zobaczyc odcinek w którym byłem, a go przegapiłem w tv....
|
Cytat:
|
http://www.osiolek.com/?id=12111
tylko takie cóś znalazłem ;) |
Cytat:
|
Cytat:
wszystkie (chyba) odcinki :) |
mam prosbe do kogos z uzytkownikow ipodow appla, ostatnio wpadl mi w reke ipod nano,bez instrukcji oczywiscie, jak do niego wrzucic mp3, czy trzeba miec jakis program konwertujący pliki? jak to jest? wrzucilem plik z rozszerzeniem.mp3 i jakos go nie moge potem odnalezc.
dzieki za pomoc, jak co to na priva zapraszam:) |
jesli to zwykla mp3 to nic konwertowac nie trzeba, tylko musisz sciagnac ze strony apple program iTunes bo w zasadzie tylko przez niego mozna przegrywac mp3 na ipoda.. jak cos wiecej instrukcji potrzebujesz to pisz, ale nie zbyt skomplikowane i na stronie jest wytlumaczone
|
ile warta jest mp4 MANTA MM257 ??
orientacyjnie |
Cytat:
|
gdzie kupie w Krakowie kuchenke z płyta indukcyjna?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl