![]() |
aktualnie nie jestem w Polsce i nie mam mozliwosci obejrzenia meczu, jednak nie bede sie bil zeby go ogladac, wystarczy mi posluchanie transmisji radiowej.
czy wy macie moze jakies radio kibicowskie, albo czy wiecie, ze jakies radio bedzie transmitowalo od poczatku do konca mecz? |
|
W USA mozna ogladac na kanale ESPNDeportes. 2:55 pm CST.
|
Witam, pilna sprawa wiecie czy bedzie transmisja meczu na justin tv czy innym livestreamingu do ktorego nie potrzeba programow i otwierany jest w przegladarce? wielkie dzieki za odpowiedz, pozdrawiam pomocnych Wislakow.
|
|
Orientuje się ktoś może, w jakich knajpach, klubach, pubach itp., będzie można zobaczyć batalię na Camp Nou ?
|
Cytat:
Przeciez w innym temacie pisalec ze nie bedziesz kibicowal Wisle, bo i tak przegramy i nie chcesz miec kaca. |
Mecz jest w publicznej, więc pewnie w każdym pubie z tv ten mecz będzie, bo to czysty zysk dla właścicieli.
|
w panoramie dzisiaj mówili, że początek transmisji o 21.50 ale jaja
|
na tvp 2 ?
ciekawe jaka jakosc, jak taka jak ostatnio to zal |
krzywy transmisja na pewno będzie od 21:35 :) panorama przywieszona jest, w TVP 1 w Wiadomościach podawali że transmisja zaczyna się tak jak wcześniej podałem
|
A w bloku sportowym po Wiadomościach pajace podali przed chwilą, że transmisja zaczyna się o 21:50 (sic!) Na stronie TVP2 godziny są podane poprawnie, za to przekręcili nazwę naszego klubu, a konkretnie miasta. Ech...
|
Oglada ktos na sopcascie mecz?Dziala?Bo ja na obczyznie i lipa...;/
|
no wlasnie u mnie tez padlo! Wczesniej na polik tv lecial mecz schalke potem jakies reklamy i padlo... a publik tv wogole nie dziala.
|
Ja tez, podobnie jak Kolumbus - w obcym kraju.
Mi zas nie ddziala to HQTV... a wam? |
juz dziala, Ogladam na polik tv
link jest na kuszo tv |
PolikTV? Tomasz powiedz - co to kuffa jest bo mnie szlag trafia jak tego nie ogladam...
|
Ktoś się orientuje jakie mecze wykupiło TVP co do Ekstraklasy? O ile pamiętam były to 4 mecze, z czego jeden to mecz otwarcia ligi Ruch-Wisla. Jakie inne i ktore kolejki?
|
co do TVP to nie było chyba powiedziane jakie meczu
Po tym jak nie wypaliła opcja z Ruch-Wisła miał być Górnik-Ruch a teraz to niewiadomo przeciez olimpiada jest i Korzeń ogląda jak skaczą przez płotki etc. |
Czy jest możliwość oglądniecia meczu Wisły z Polonią na necie ? np na kusz tv ale nie wiem jak tym sie obsluguje tzn gdzie sa jakies linki do meczu itp.
Z gry dzieki za pomoc |
|
A jest cos takiego jak sopcat, raczej nie tak to napisalem, ale czy jest cos takiego? Dzieki z gory za odp
|
|
Będzie mecz Wisełki na SopCast-cie??
|
Cytat:
Będzie, odwiedź strony kuszotv.pl, czy soccer-live.com to się przekonasz. Ja się boję o warunki, bo chyba burza się zbliża :((( |
A ja myśle, że nie bedzie meczu na SopCascie - byłam na stronce i wszystko wskazuje na to, że SopCast dziś odpada..no chyba, że się pomyliłam :/
|
No właśnie te linki co są podane na kuszotv.pl nie idą a do meczu zostało 14 min więc już powinno coś być a tu niema nic więc jak by ktoś znalazł to niech poda częstotliwość
|
|
jak ktoś znajdzie link na Sopcast to niech zapoda, bo przecież te justiny i inne kuszo to jest tragedia
|
Bieda ładna z tym justinem. Jest coś lepszego i dlaczego sopcast nie działa ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl