Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

dorotja 10.07.2008 17:22

Cytat:

14' Junior Diaz instruuje po polsku Zieńczuka krzycząc "Zieniu, czas, czas..."
Świat się kończy :D Chyba proces aklimatyzacji Juniora w Wiśle został zakończony.

Tadeusz Łopuszański 10.07.2008 17:23

I jak ten Lalin sie prezentuje Bedzie z niego Costly? :) Piszą, że nie najgorzej...

Maćko 10.07.2008 17:24

Chyba testujemy taktykę na ligowych słabeuszy.
Wbrew temu, co podają na TWSD, gramy 3jką obrońców, dwójką defensywnych pomocników, jednym bardziej ofensywnym, dwójką skrzydłowych i...Dwójką napastników(w polu).

Btw.
18' Allan Lalin świetnie zgrał piłkę do Dawidowskiego. Ten oddał dość mocny strzał, wprost w bramkarza
Czyżby "zawodnik meczowy"?

Above 10.07.2008 17:24

Wie ktoś gdzie będzie rozegrany sparing z Petrą (15 lipca) ?

aNouc 10.07.2008 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 565330)
Wie ktoś gdzie będzie rozegrany sparing z Petrą (15 lipca) ?


Raczej nie na Reymonta. Info z oficjalnej

dynek.pl 10.07.2008 17:32

Co to za zawodnik ten Dawidowski ? Testowany jakis ? :)

A tak na powaznie to zycze mu jak najlepiej ale nikt nie zna dnia ani godziny kiedy sobie zrobi cos nowego.
Klopoty z kolanem zakonczyly kariery wielu pilkarzy. Wiem cos o tym bo sam od 10 miechow przez to nie kopie galy.

BRTS39 10.07.2008 17:47

mam pytanie kiedy nasi zjawia w kraju z austrii??

Tadeusz Łopuszański 10.07.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 565343)
mam pytanie kiedy nasi zjawia w kraju z austrii??

myślałem, że jutro wracają.

rozpoczynamy drugą połowę

1q2 10.07.2008 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 565337)
Klopoty z kolanem zakonczyly kariery wielu pilkarzy. Wiem cos o tym bo sam od 10 miechow przez to nie kopie galy.

A byloby wzomcnienie jak nic na Beitar:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tadeusz Łopuszański (Post 565349)

Lalina nie ma. Czyżby się nie spodobał?

Pewnie za slabo sie za niego modlili w tym Hondurasie.

Tadeusz Łopuszański 10.07.2008 18:05

Weszli po przerwie:
Cleber
Brożek Piotr
Mączyński
Boguski
Brożek Paweł

Lalina nie ma. Czyżby się nie spodobał?

radekogi 10.07.2008 18:45

może chłopak nie mial poprostu siły. Nie wiadomo czy trenował przed przyjazdem na zgrupowanie Wisły czy miał poprostu urlop. Ale zapewne cięzko mu bedzie znalezc uznanie w oczach Skorży który jest raczej uprzedzony do zagranicznycj wynalazków. :))
Czekamy na Jodłowca, mam nadzieje że jutro zobacze tytuł "najlepszy obrońca Groclinu w zespole Mistrzów Polski... marzenia

Maciuś 10.07.2008 18:47

Brawo, Beitar rozwalimy w pyl :/

Tadeusz Łopuszański 10.07.2008 18:48

to jakie zdobylismy wyniki podczas tego obozu dotychczas?

BRTS39 10.07.2008 18:50

czyli juro wracaja Wislacy do kraju taK?? prosze o potwierdzenie??

e 10.07.2008 18:52

sparingi
Wisła 2-0 GKS Jastrzębie
Wisła 1-3 Austria Wiedeń
Wisła 2-0 Hapoel Tel Awiw
Wisła 1-1 FC Kopehaga
Wisła 1-1 FC Koper


to tylko sparingi, eksperymentowania ile wlezie..
zremisowaliśmy z FC Koper więc Beitar nas zje. Tym tokiem myślenia powinniśmy zdobyć Puchar Uefa bo pokonaliśmy dwukrotnie FC Sevillę.

Uspokójcie się niektórzy..

Wasiu 10.07.2008 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tadeusz Łopuszański (Post 565368)
to jakie zdobylismy wyniki podczas tego obozu dotychczas?

Austria Wiedeń 1-3
Hapoel Tel Aviv 2-0
C Kopenhaga 1-1
NK Koper 1-1

Jesli chodzi o spraingi w Austrii to koniec. Nastepny 15 lipca Z Płockiem a potem Liverpool.

Cytat:

czyli juro wracaja Wislacy do kraju taK prosze o potwierdzenie
na poczatku mowilo sie o jakims sparingu 11 lipca, wiec watpie zeby teraz skracali zgrupowanie. Pewnie dopiero pojutrze wracaja.

Tadeusz Łopuszański 10.07.2008 18:55

racja e
jesli patrzyc na bilans to nie jest on zbyt optymistyczny

z liverpoolem 17.lipca?

e 10.07.2008 18:56

19tego.....

Baala 10.07.2008 19:59

"Myślą o Lidze Mistrzów, a remisuja ze słabeuszami" -> ten tytuł rozłożył mnie na łopatki (wp) :D

maRgrabkarz 10.07.2008 22:05

Wiem ze to forum o Wisle, wiem ze rozmawiamy tylko o Wisle ale...
Moze jeszcze malo z was to wie ale Legia dzis wlasnie poniosla delikatna kleske z fc basel (tak, tak my niedawno z nimi wygralismy w PUEFA) 6:1. Szokujace? Dla onetu chyba bardzo gdyz informacji jakby brak. To co do obieiktywnosci tego serwisu. A teraz do rzeczy.
Pomyslalem troche tu bylo na tym forum osob chwalacych Legie za jej oszalamiajace transfery. Hmm... z ciekawosci wiec postanowilem zajrzec na ich strone i poczytac komentarze pod artykulem opisujacym ten mecz. I wiecie co? Hhahahaha Wypisz wymaluj jakby ktos przekopiowal wypowiedzi z forum TWSD tylko nazwiska pozmienial. Nawet proporcje tych wieszczacych koniec swiata do nawolujacych do schlodzenia umyslu sa identyczne. O dziwo dla niektorych, gro osob pisze iz dotychczasowe transfery to nic specjalnego i moze w koncu kupia kogos dobrego. Naprawde niezwykle pasjonujaca lektura z perspektywy tych wszystkich zdan jakie zostaly napisane na naszym forum. :-D
Osobiscie polecam lekture tychze wypowiedzi. Da niektorym moze cos do myslenia.

dorotja 11.07.2008 03:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 565330)
Wie ktoś gdzie będzie rozegrany sparing z Petrą (15 lipca) ?

Znalezione w dzisiejszej Gazecie Krakowskiej
Cytat:

Już w najbliższy wtorek, 15 lipca, kibice "Białej Gwiazdy" będą mogli na żywo zobaczyć swoich faworytów. O godz. 17 rozpocznie się bowiem na stadionie Wawelu przy ul. Bronowickiej sparingowe spotkanie z pierwszoligową Wisłą Płock.

Valsacio 11.07.2008 08:48

Widzieliście na skrócie jak zgrywa Lalin jakie odejście ma Dawidowski?

Raven 11.07.2008 09:03

Na podstawie skrotu na oficjalnej, widac ze Wisla przeprowadzala bardzo ciekawe i skladne akcje. Brakuje skutecznosci, ale to raczej normalne i powinna przyjsc wraz ze swierzością

rozan 11.07.2008 11:12

Ja po obejrzeniu skrótów jestem umiarkowanym optymistą. Widać chęć gry, widać grę z klepki na jeden kontakt widać że chłopakom się chce! Transfery są konieczne bardziej pod kontem rotacji w składzie (wszyscy pamiętamy co się działo jak Wisła zaczęła grac co kilka dni) niż wygryzienia kogoś z pierwszej 11.

Pablo84 11.07.2008 12:04

Andrzej Niedzielan:
http://www.weszlo.com/blog/4

Kontuzja? Drobnostka!
(11 lipca 2008 00:01)
Krótki meldunek dla tych, którzy martwią się, że niby odniosłem kontuzję. Nie ma się o co martwić – to tylko małe naciągnięcie, już mogę normalnie trenować. Raptem wypadłem na dwa dni, nie ma o czym mówić.

Generalnie wolałem nie ryzykować i dwa dni odpocząć, ponieważ zabolał mnie mięsień z którego miałem pobierany materiał do przeszczepu przy operacji więzadeł. A ten mięsień jest jeszcze trochę słabszy niż inne.

Dzisiaj chłopaki zremisowali 1:1 w ostatnim naszym sparingu w Austrii. Zaraz wracamy do kraju i zaczynamy kolejny etap przygotowań. Muszę w końcu strzelić jakąś bramkę, bo nikt mi miejsce w składzie za ładne oczy nie da...

Sqall 11.07.2008 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maRgrabkarz (Post 565497)
Wiem ze to forum o Wisle, wiem ze rozmawiamy tylko o Wisle ale...
Moze jeszcze malo z was to wie ale Legia dzis wlasnie poniosla delikatna kleske z fc basel (tak, tak my niedawno z nimi wygralismy w PUEFA) 6:1. Szokujace? Dla onetu chyba bardzo gdyz informacji jakby brak. To co do obieiktywnosci tego serwisu. A teraz do rzeczy.
Pomyslalem troche tu bylo na tym forum osob chwalacych Legie za jej oszalamiajace transfery. Hmm... z ciekawosci wiec postanowilem zajrzec na ich strone i poczytac komentarze pod artykulem opisujacym ten mecz. I wiecie co? Hhahahaha Wypisz wymaluj jakby ktos przekopiowal wypowiedzi z forum TWSD tylko nazwiska pozmienial. Nawet proporcje tych wieszczacych koniec swiata do nawolujacych do schlodzenia umyslu sa identyczne. O dziwo dla niektorych, gro osob pisze iz dotychczasowe transfery to nic specjalnego i moze w koncu kupia kogos dobrego. Naprawde niezwykle pasjonujaca lektura z perspektywy tych wszystkich zdan jakie zostaly napisane na naszym forum. :-D
Osobiscie polecam lekture tychze wypowiedzi. Da niektorym moze cos do myslenia.

Dlatego niedawno śmiałem się z transferów Legii w temacie polityki, kiedy większość się nimi zachwycała. Zostałem potem oskarżony, o zaściankową nienawiść do innych klubów ;)

dorotja 14.07.2008 05:22

Nowoczesna technika wprowadzi Wisłę do LM?
Cytat:

Nie tylko umiejętności piłkarskie, ale i nowoczesna technika pozwala zawodnikom Wisły Kraków należycie przygotować się do meczów z Beitarem Jerozolima oraz rozgrywek ligowych. Zaczęło się od badań krwi, potem przymocowano zawodnikom elektroniczne czujniki tuż przy sercu, a także specjalne zegarki. Wszystkie dane z tych urządzeń wrzucone zostały do komputera, który określił możliwości każdego piłkarza - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Specjalistyczne testy pokazują również słabe strony zawodników. - Po sezonie wszyscy dostają rozpiskę z indywidualnymi ćwiczeniami, które muszą wykonywać podczas urlopu. Dzięki badaniom laboratoryjnym możemy sprawdzić, czy ktoś za bardzo nie leniuchował. Nic się więc nie ukryje. Na szczęście mamy do czynienia z profesjonalistami - opowiada trener przygotowania fizycznego Białej Gwiazdy Andrzej Bahr. To właśnie on współpracuje z trenerem Maciejem Skorżą i wspólnie ustalają przygotowania do sezonu.

- Jak jest to ważne pokazuje przykład Kuby Błaszczykowskiego. Grał u nas i nic mu nie było. Pojechał do Niemiec, gdzie został zajechany i łapał kontuzje. On jest piłkarzem niesamowicie dynamicznym. A w Borussii ta dynamika jest u niego zabijana poprzez zbyt ciężkie treningi - ocenia Bahr.

gniady_lopez 14.07.2008 10:05

A ktoś wie czy jacyś krakowscy kibice wybierają sie do Szwajcarii na mecz z Liverpoolem?
Może jakieś małe reklamy w Szwajcarii ( Fryburg) , co by zwołać polską brać. Pewnie nikt nie wie, a Rodacy napewn by się wybrali. Może jakis plakacik przesyłany przez neta do tych z sąsiedztwa miesjca spotkania.

Tomek_TS 14.07.2008 10:07

Mecz jest w Szwajcarii.

WISŁA 1906 NH 14.07.2008 10:14

Mam pytanie, wie może ktoś o której dzisiaj trening ? Pewnie o 17 00 ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl