![]() |
Cytat:
|
I jak ten Lalin sie prezentuje Bedzie z niego Costly? :) Piszą, że nie najgorzej...
|
Chyba testujemy taktykę na ligowych słabeuszy.
Wbrew temu, co podają na TWSD, gramy 3jką obrońców, dwójką defensywnych pomocników, jednym bardziej ofensywnym, dwójką skrzydłowych i...Dwójką napastników(w polu). Btw. 18' Allan Lalin świetnie zgrał piłkę do Dawidowskiego. Ten oddał dość mocny strzał, wprost w bramkarza Czyżby "zawodnik meczowy"? |
Wie ktoś gdzie będzie rozegrany sparing z Petrą (15 lipca) ?
|
Cytat:
Raczej nie na Reymonta. Info z oficjalnej |
Co to za zawodnik ten Dawidowski ? Testowany jakis ? :)
A tak na powaznie to zycze mu jak najlepiej ale nikt nie zna dnia ani godziny kiedy sobie zrobi cos nowego. Klopoty z kolanem zakonczyly kariery wielu pilkarzy. Wiem cos o tym bo sam od 10 miechow przez to nie kopie galy. |
mam pytanie kiedy nasi zjawia w kraju z austrii??
|
Cytat:
rozpoczynamy drugą połowę |
Cytat:
Cytat:
|
Weszli po przerwie:
Cleber Brożek Piotr Mączyński Boguski Brożek Paweł Lalina nie ma. Czyżby się nie spodobał? |
może chłopak nie mial poprostu siły. Nie wiadomo czy trenował przed przyjazdem na zgrupowanie Wisły czy miał poprostu urlop. Ale zapewne cięzko mu bedzie znalezc uznanie w oczach Skorży który jest raczej uprzedzony do zagranicznycj wynalazków. :))
Czekamy na Jodłowca, mam nadzieje że jutro zobacze tytuł "najlepszy obrońca Groclinu w zespole Mistrzów Polski... marzenia |
Brawo, Beitar rozwalimy w pyl :/
|
to jakie zdobylismy wyniki podczas tego obozu dotychczas?
|
czyli juro wracaja Wislacy do kraju taK?? prosze o potwierdzenie??
|
sparingi
Wisła 2-0 GKS Jastrzębie Wisła 1-3 Austria Wiedeń Wisła 2-0 Hapoel Tel Awiw Wisła 1-1 FC Kopehaga Wisła 1-1 FC Koper to tylko sparingi, eksperymentowania ile wlezie.. zremisowaliśmy z FC Koper więc Beitar nas zje. Tym tokiem myślenia powinniśmy zdobyć Puchar Uefa bo pokonaliśmy dwukrotnie FC Sevillę. Uspokójcie się niektórzy.. |
Cytat:
Hapoel Tel Aviv 2-0 C Kopenhaga 1-1 NK Koper 1-1 Jesli chodzi o spraingi w Austrii to koniec. Nastepny 15 lipca Z Płockiem a potem Liverpool. Cytat:
|
racja e
jesli patrzyc na bilans to nie jest on zbyt optymistyczny z liverpoolem 17.lipca? |
19tego.....
|
"Myślą o Lidze Mistrzów, a remisuja ze słabeuszami" -> ten tytuł rozłożył mnie na łopatki (wp) :D
|
Wiem ze to forum o Wisle, wiem ze rozmawiamy tylko o Wisle ale...
Moze jeszcze malo z was to wie ale Legia dzis wlasnie poniosla delikatna kleske z fc basel (tak, tak my niedawno z nimi wygralismy w PUEFA) 6:1. Szokujace? Dla onetu chyba bardzo gdyz informacji jakby brak. To co do obieiktywnosci tego serwisu. A teraz do rzeczy. Pomyslalem troche tu bylo na tym forum osob chwalacych Legie za jej oszalamiajace transfery. Hmm... z ciekawosci wiec postanowilem zajrzec na ich strone i poczytac komentarze pod artykulem opisujacym ten mecz. I wiecie co? Hhahahaha Wypisz wymaluj jakby ktos przekopiowal wypowiedzi z forum TWSD tylko nazwiska pozmienial. Nawet proporcje tych wieszczacych koniec swiata do nawolujacych do schlodzenia umyslu sa identyczne. O dziwo dla niektorych, gro osob pisze iz dotychczasowe transfery to nic specjalnego i moze w koncu kupia kogos dobrego. Naprawde niezwykle pasjonujaca lektura z perspektywy tych wszystkich zdan jakie zostaly napisane na naszym forum. :-D Osobiscie polecam lekture tychze wypowiedzi. Da niektorym moze cos do myslenia. |
Cytat:
Cytat:
|
Widzieliście na skrócie jak zgrywa Lalin jakie odejście ma Dawidowski?
|
Na podstawie skrotu na oficjalnej, widac ze Wisla przeprowadzala bardzo ciekawe i skladne akcje. Brakuje skutecznosci, ale to raczej normalne i powinna przyjsc wraz ze swierzością
|
Ja po obejrzeniu skrótów jestem umiarkowanym optymistą. Widać chęć gry, widać grę z klepki na jeden kontakt widać że chłopakom się chce! Transfery są konieczne bardziej pod kontem rotacji w składzie (wszyscy pamiętamy co się działo jak Wisła zaczęła grac co kilka dni) niż wygryzienia kogoś z pierwszej 11.
|
Andrzej Niedzielan:
http://www.weszlo.com/blog/4 Kontuzja? Drobnostka! (11 lipca 2008 00:01) Krótki meldunek dla tych, którzy martwią się, że niby odniosłem kontuzję. Nie ma się o co martwić – to tylko małe naciągnięcie, już mogę normalnie trenować. Raptem wypadłem na dwa dni, nie ma o czym mówić. Generalnie wolałem nie ryzykować i dwa dni odpocząć, ponieważ zabolał mnie mięsień z którego miałem pobierany materiał do przeszczepu przy operacji więzadeł. A ten mięsień jest jeszcze trochę słabszy niż inne. Dzisiaj chłopaki zremisowali 1:1 w ostatnim naszym sparingu w Austrii. Zaraz wracamy do kraju i zaczynamy kolejny etap przygotowań. Muszę w końcu strzelić jakąś bramkę, bo nikt mi miejsce w składzie za ładne oczy nie da... |
Cytat:
|
Nowoczesna technika wprowadzi Wisłę do LM?
Cytat:
|
A ktoś wie czy jacyś krakowscy kibice wybierają sie do Szwajcarii na mecz z Liverpoolem?
Może jakieś małe reklamy w Szwajcarii ( Fryburg) , co by zwołać polską brać. Pewnie nikt nie wie, a Rodacy napewn by się wybrali. Może jakis plakacik przesyłany przez neta do tych z sąsiedztwa miesjca spotkania. |
Mecz jest w Szwajcarii.
|
Mam pytanie, wie może ktoś o której dzisiaj trening ? Pewnie o 17 00 ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl