![]() |
Ta informacja wydaje się tak pojebana, że aż niemożliwa.
Niestety równie pojebany jest sposób w jaki nasz klub jest od lat prowadzony. I dlatego się boję. |
Nikt Skorży nie zwolni. Prawda jest taka, że przed losowaniem wszyscy mówili, że Tottenham = klęska. okazało się, że Wisła była blisko awansu, cóż nie udało się, ale do jasnej cholery zremisowaliśmy z Tottenhamem, wcześniej wygraliśmy z Barcą, Lech się podnieca awansem, ale jak można porównywać ligę angielską do austriackiej. Pan Smuda był już trenerem Wisły i szczerze mówiąc wolę żeby został tam gdzie jest. 1906% poparcia dla Macieja Skorży. Nie potrzebujemy kolejnych wunalzaków typu Liczka, Okuka, Petrescu.
|
Tyle się już w Wiśle działo, że sam nie wiem czego mam się spodziewać i jak traktować wszystkie ploty jakie sie pojawiają. Mam tylko nadzieje, że osoby, które mają jakiś wpływ na to co sie w klubie dzieje nie popełnia jakiejś głupoty, bo w końcu to się może odbić znacznie gorzej niż 2 "przegrane" mecze i Wisła może mieć spore problemy w znacznie większości meczy z odrobiną błysku od czasu do czasu.
|
ja mysle ze tutaj rozinela sie rozmowa nad sensem zwolnienia skorzy a napewno wymyslij to jakis Cracoviak. z gazety mysle ze Cupial mysli juz kogo kupic jak widzi taka gre i nie jest to jakies pobozne zyczeni tylko poprostu tak myślę .
Cytat:
|
niech się sam zwolni
znaczy Cupiał :rotfl: za nim pójdą następni... |
Cytat:
|
Cytat:
Skoro wróble ćwierkają tak a nie inaczej (nie sądze by SKWK, popierające Skorże, pisało na swoich łamach jakieś niestworzone kłamstwa) to coś na rzeczy być musi. Czy nam sie to podoba czy nie... |
zgadzam się z jednym z przedmówców. Jeżeli Cupiał zwolniłby w tej chwili Skorżę z funkcji trenera, byłby dla mnie totalnym idiotą i szkodnikiem, który pozbywa się jedynej osoby kompetentnej w Tym Klubie, czyli właściwej osoby na właściwym stanowisku. Kuźwa, żeby żądać czegokolwiek to najpierw do cholery trzeba stworzyć warunki do realizacji tychże planów, a tutaj d..y (czy też jak kto woli "ciała") dała po całości ta śmieszna Rada Nadzorcza i to ci ludzie powinni wylecieć co do jednego. Howgh.
|
Cytat:
/update/ Fragment wywiadu Wynika z tego, że jest Pan dobrze przygotowany do sezonu? - Na pewno tak. Z trenerem Petrescu w lecie nie próżnowaliśmy. Po ciężkich obozach uważałem, że brakuje mi szybkości, dynamiki, zrywu do piłki, czyli ważnych dla mnie rzeczy. Z drugiej strony jednak dzięki tym treningom teraz mam siłę, by wytrwać na boisku cały mecz. Na dodatek przy Danie Petrescu nabrałem pewności siebie, więc nie powiem na niego złego słowa. Zaznaczam ze wywiad juz po tym jak wywalono Dana. I prosze potraktowac to jako oftop i nie kontynuowac watku, bo to temat o Skorzy. Trenera nikt nie zwolni narazie a na pewno nie za wyniki.Zwolnienie trenera co przegral 2 ligowe mecze na 38 to by byl ewenement na skale swiatowa ,natomiast jak widac, trener moze wyleciec za krytyke tak na prawde Cupiala, bo wiadomo ze tylko on decyduje o sprawach finansowych i tu pretekstem moze byc remis, porazka itp.No ale to melodia przyszlosci. ps. fajna sprawa o tyle, ze nieczesto sie zdarza by miazdzaca wiekszosc miala dokladnie to samo zdanie na dany temat.A w tym przypadku tak jest, co bardzo cieszy. |
Mnie martwi jedno - mamy środek rundy, pan Maciek mówi głośno o wzmocnieniach. Natychmiast pojawia się przeciek nt Stawowego. Zima blisko, wnioski wyciągajcie sami. Z akcentem na "wzmocnienia".
Oczw również chciałbym, żeby Skorża pozostał. Bez ślepego zapatrzenia dodam, że - jak wszyscy - popełnia błędy, ale coraz szybciej potrafi je korygować. Zastał drużynę w rozsypce, kolejna rewolucja mogłaby dobić ten zespół. Postawił na zaufanie i powolną przebudowę. Minął rok, zmiany nabierają tempa. Mogłyby jescze bardziej? Mogłyby... Zima, nadzór, rada[...] |
Skorża ma spokojnie pracować, a klub przygotuje listę wzmocnień
Po tym jak Wisła odpadła w czwartek z Pucharu UEFA, przy ul. Reymonta było gorąco. Nie da się ukryć, że rozważana była nawet dymisja trenera Macieja Skorży, a pojawiające się plotki o zatrudnieniu Oresta Lenczykaczy Wojciecha Stawowego nie były tylko plotkami, bo ich nazwiska rzeczywiście przewijały się przez giełdę pomysłów. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że czarne chmury nad głową obecnego szkoleniowca mistrzów Polski na razie zostały rozwiane. Skorża zostaje na swoim stanowisku - i zadanie, jakie otrzymał, jest jasno sprecyzowane - ma obronić mistrzostwo Polski. Gdyby tego celu nie zrealizował, wtedy znów nie będzie pewny swojej posady. Na razie jednak sytuacja w tabeli nie jest zła. Wisła ma przecież dokładnie tyle samo punktów co dwie, prowadzące w tabeli, warszawskie ekipy, Polonia i Legia, a ustępuje im tylko gorszym bilansem bramkowym. W Wiśle analizowano oczywiście przyczyny porażki w dwumeczu z Tottenhamem. Odkładając na bok taki czynnik jak szczęście, którego wiślakom mimo wszystko zabrakło w rewanżu, w klubie zauważono, że zabrakło również jakości, czyli po prostu lepszych piłkarzy na niektórych pozycjach. To ma się jednak zmienić już w najbliższym okienku transferowym.Oczywiście,zapowiedzi o wzmocnieniach składu słyszeliśmy już wiele razy i trudno gwarantować, że do nich rzeczywiście dojdzie, ale póki co, sytuacja wygląda tak, że jeszcze w tym tygodniu ma powstać lista ewentualnych transferów. Priorytety to linie ofensywne. Krakowski klub będzie zatem szukał skrzydłowych i środkowego pomocnika, lecz takiego, który ma inklinacje przede wszystkim do gry do przodu. Nie zapomina się również o napastniku, który wsparłby Pawła Brożka. Ten ostatni ma zostać za wszelką cenę zatrzymany w zimie w klubie - chyba że na Reymonta wpłynie oferta z gatunku tych nie do odrzucenia, czyli liczona w kilku milionach euro. W Wiśle myśli się także o pozyskaniu bramkarza, który jeśli nie zająłby miejsca Mariusza Pawełka, to przynajmniej byłby dla niego odpowiednią konkurencją. To wszystko melodia nieco dalszej przyszłości. A na razie zespół ma w spokoju przygotować się do najbliższych meczów. W czwartek derby z Cracovią, a liga wznowi rozgrywki po przerwie reprezentacyjnej. Wtedy wiślacy podejmować będą Piasta Gliwice, a następnie pojadą do Warszawy na mecz z Legią. Zwycięstwo w tej ostatniej potyczce poprawiłoby humory wszystkimi na dobre pozwoliłoby zapomnieć o Tottenhamie. Źródło GK Za piękne by było prawdziwe, nie wierzę w żadną listę transferową.Przerabialiśmy to już kilka razy niestety.Po co niby taka lista ma powstać w tym tygodniu? Przecież była ona przygotowana w przerwie zimowej a później w letniej. Obawiam się że temat zmiany trenera może powrócić tak czy srak po ewentualnej (odpukać) porażce z Legią. |
Cytat:
czyli miało być jak nigdy a będzie jak zawsze kopacze z kartą na ręku |
Cytat:
TYLKO MACIEK SKORŻA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
[quote=zloty1906;612995] Skorża ma spokojnie pracować, a klub przygotuje listę wzmocnień
Źródło GK quote] oby oby... z drugiej strony już tyle razy puszczano takie kity, że... życie pokaże po prostu... uff - Trenerze i Piłkarze wytrzymajcie w dobrym zdrowiu i wynikach jeszcze te 2 miechy. |
To zeby nam Legia i Lech nie odskoczyly tej rundy to absolutny priorytet. Oprocz meczu z Legia ,ktory pewnie prze*ebiemy , mamy juz raczej slabszych rywali i nie mozemy tracic punktow tak jak z Gornikiem.
Jesli po meczu z Tottenhamem rzeczywiscie sie zreflektowali ze mamy slaby sklad ,to k*rwa nie mogli sie tego domyslic w sierpniu ,przed pucharami i liga ? |
Ciekawy tylko że taki klub prowadzony to może max grać w 3 lidzę , na 2 ligę czy ekstraklasę nie starczy środków . Aczykolwiek projekt ciekawy nowatorski i życze autorom sukcesu !!!!.
|
Cytat:
Cytat:
Pomysł mógł wypalić np. w Anglii, bo tam np. widziałem klub z VI! ligi angielskiej, ze stadionikiem z jupiterkami, trybuną i przede wszystkim z infrastrukturą, czyli była jakaś tam podstawowa baza treningowa. U nas kupując klub nie dostaniesz ani budynku klubowego, ani infrastruktury, ani porządnego boiska, co najwyżej pastwisko. Choć jakby ktoś się zdecydował, to na pewno będę dopingował. |
Cytat:
Wracając do tematu kiedy odchodził Kasperczak, ktoś ze współpracowników Cupiała twierdził, że są mecze w których brak sukcesu szczególnie go boli - wtedy padł przykład Cracovii i Legii. Myślę, że te trzy mecze z Cracovi ą, Lechem i Górnikiem (ze wzgledu na Kasperczaka) miały taka specjalną wagę i że ten kontrolowany przeciek jest taką żółtą kartką. Dobry mecz z Legią byłby tutaj bardzo pomocny. |
Cytat:
|
Z tym składem który jest słabszy niż rok temu , to i tak Skorża zrobił co mógł nikt więcej by nie zdziałał ..... oczywiście mając łut szczęścia mogliśmy mieć awans z totenhamem i gdyby nie błąd Pawełka w Zabrzu 3 punkty .... ale w obecnej chwili Skorża to najlepszy trener na Wisłe , ale żeby realizować ambitne cele trzeba odpowiednich graczy ..... i to jest działka dla Cupiała niech sie określi w co mierzy czy co roku tytuł czy tylko walke o tytuł i walkę o cud w pucharach ...... Na razie ten klub przy tym składzie personalnym to tylko podejmuje walkę o tytuł bedąc w takiej samej sytuacji jak 3 inne kluby. Zaryzykuje tu tezę że w tym składzie personalnym nie zdobędziemy tytułu coćby trenerem był Mourinho lub Ferguson czy bóg wie kto jeszcze....
|
A ja się dziwie, że nikt z klubu nie zdementował tych informacji o "czarnych chmurach" nad głową Skorży
|
Cytat:
|
na weszlo.pl piszą że decydujące dla Skorży beda 2 najbliższe miesiące i tabela po rundzie jesiennej.Jeśli Wisła nie bedzie na czele to głowa trenera spadnie.
http://www.weszlo.com/news/1385 |
weszlo.com to taki typowo plotkarski portal
próbują z siebie zrobić niezależnych, byle było show bo powiedzmy sobie szczerze, skąd oni mają wiedzieć o jakichś miesiącach itp? bez względu na to czy to plotki czy nie swoją dezaprobatę musimy pokazać/wyrażic, tak na wszelki wypadek, dlatego każdemu komu zależy na pozostawieniu Skorzy na stanowisku trenera Wisły niech przyjdzie na mecz z Cracovią 9 pazdziernika. Im więcej gardeł, tym lepiej! |
Cytat:
|
Wyrzucenie Skorży to szczyt głupoty, przebijający nawet trzymanie na ławce Doktora u sąsiadki. Niestety Lenczyka też Cupiał zwolnił po 2 słabszych meczach, mimo że drużyna była liderem i finalistą PP więc nie można wykluczyć, że wywali Skorżę. Na razie przychylam się do wersji, że to przydupasi Cupiała postanowili osłabić pozycję Skorży rozpuszczając ploty o zwolnieniu gdy zaczął żądać wzmocnień.
Popieram pomysł manifestacji solidarności kibiców z trenerem, tak na wszelki wypadek gdyby było choć ziarno prawdy w tym co piszą pismaki. |
Cytat:
Z drugiej strony cos jest na rzeczy.Nie trzeba miec jakiejs bujnej wyobrazni zeby wyobrazic sobie reakcje Cupiala na rewanz z TT i remis z Gornikiem -gdzie wiadomo ze Kasperczak jest wrogiem nr jeden naszego wlasciciela i dla niego to byl pewnie najwazniejszy mecz tej rundy. Jedno jest pewne -'miesiac' miodowy dla naszego trenera sie skonczyl - koniec pracy na niewielkim stresie i Skoza musi cos zrobic, by gra, nawet tym nieciekawym skladem, wygladala lepiej. Cracovia na odmulenie ,Piast na poprawe nastroju no i boj z Legia = najwazniejszy mecz drugiej czesci rundy. |
Trener Skorża dziękuje za wsparcie !!!
Dziś trener Maciej Skorża złożył na ręce przedstawicieli SKWK podziękowania kibicom Białej Gwiazdy za wsparcie, jakiego wiślaccy fani udzielili mu w zagadkowym (dla nas wszystkich) momencie. Trener Skorża to jeden z niewielu szkoleniowców (a może jedyny) pracujących w Wiśle za kadencji Telefoniki, który szczerze docenia rolę kibica w osiąganiu przez piłkarzy sukcesów sportowych. źródło: S K W K . P L |
Cytat:
Jak Cupiał i reszta może się zachowywać w ten sposób ?! Czemu ma służyć te zastraszenie trenera ?! I bez tego będzie wykonywał swoją robotę jak najlepiej potrafi, a na pewno takie przecieki nie wpłyną dobrze na zawodników i atmosferę wokół klubu. Uświadomiłem sobie, że tak naprawdę wszystko w naszym klubie jest po staremu, jedno potknięcie i już szukanie winy w trenerze. Najbardziej rozbraja mnie fragment z GK o tym że w klubie zastanawiano się nad przyczyną porażki z Tottenhamem. Jedną z przyczyną były podobno braki kadrowe i odpowiednie umiejętnośći zawodników, wszystko fajnie ale Skorża mówił o tym dokładnie po zakończeniu mistrzowskiego seozn, szkoda że tak późno to do nich dotarło. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl