![]() |
Szukam jakiejś pracy dorywczej w której płacą, a nie jak na przykładu telemarketera mówią, że zapłacą, albo ulotki 1 zł za kilogram;-)
Jakby ktoś coś ciekawego widział albo mógł polecić to proszę priv. Nie musi być z umową. |
Cytat:
|
Witam , od września swoją działalność zaczyna sportoweprzedszkole .Do pracy z dziećmi poszukiwac bede 2 pomocnikow .Jesli posiadacie dobry kontakt z dziecmi i lubicie grac w pilke to zaprszam .
Trenigi beda sie odbywac 3 razy w tyg z roznych miejscach o godzinach 16-17 . 12 godzin pomocy w ciagu miesiaca , bedzie zadowoleni z wynagroszenia (bardzo) . Szanse dostaną osoby ktore, zglosza sie na trenigi pokazowe ktore odbeda sie dnia : -Dnia 8 czerwca o godzinie 17.00 na boisku "Orlik" koło parku Lilli Wenedy przy ulicy Jerzmanowskiego. -Dnia 10 czerwca godzinie 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy szkole podstawowej numer 130 Os.Oświecenia 30 . Szczegóły na http://www.sportoweprzedszkole.pl/ Zapraszam ludzi młodych zaintersowanych wychowaniem fizycznym oraz zdobyciem praktyk w pracy z dziećmi. Kontak do mnie jest podany na stronie w zakladce krakow , w razie jakis pytan prosze dzwonic. |
Witam, czy zna ktoś może firmy szukające osób do roznoszenia ulotek? Wraz ze znajomymi podejmiemy się takich zadań, zatem bardzo proszę o ew. wiadomości ;) Chodzi nam także o jakieś informacje dot. kolportażu METRA lub ECHA. W grę wchodzą także inne oferty dla licealistów na wakacjach;]
Będziemy wdzięczni za każde info. |
Czy ktoś może polecić jakiś ośrodek szkolenia na wózek widłowy???
|
Cytat:
|
Cytat:
30-149 Kraków ul. Balicka 73 tel. +48 12 397 18 01 tel. +48 12 397 18 02 tel. +48 12 397 18 03 tel./ fax +48 12 636 08 00 INFOLINIA: 0 801 08 06 08 Pracowałem tam, więc mogę Ci polecić z czystym sumieniem - bo kadra wysoko wykwlaifikowana |
Mam pytanie odnośnie wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Czy mogę pójść do któregokolwiek urzędu/przychodni gdzie się je wyrabia, czy istnieje jakiś przydział punktów np. ze wzgl. na miejsce zamieszkania? I co za tym idzie ile teraz może trwać wyrobienie i oczekiwanie na wydanie książeczki?
Druga część pytania dotyczy pracy na hali lub magazynie w supermarkecie, dokłądnie Real na Bora Komorowskiego. Jeżeli ktoś ma jakies doświadczenia lub informację bardzo proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam. |
Witam, Portal izimany.pl, ogłasza się u nas na uczelni że za oglądanie reklam płaci kase dokladnie 1 gr/sek. Ma ktoś z Was moze podpisaną z nimi umowe ? Albo czy slyszeliscie jakies opinie na ten temat
|
Cytat:
Wiec mi to zajelo 3dni badan +5 dni oczekiwania na wynik i w ten sam dzien zalatwilem lekarza med.pracy |
Cytat:
Koszt wyrobienia w tamtym roku wynosił 69zł. 3 dni pod rząd przynosisz im próbkę wiadomo czego i na wyniki i wyrobienie książeczki czeka sie około tygodnia. Tak było przynajmniej w połowie 2008r. ;) |
a pracował ktoś z Was na stacji benzynowej za kasą ? jaka praca ? jak płacą ?
|
Cytat:
|
Ok dzieki wielkie Above i El'kabat
|
Witam! Mam 16 lat (rocznikowo 17) i chciałbym się dowiedzieć czy mogę już pracować na umowę. Jeśli tak to ile max godzin dziennie/ tygodniowo, czy obejmuje to wszystkie branże itp. Najlepiej gdyby ktoś mógł zarzucić linkiem, w którym są napisane informacje dotyczące pracy w moim wieku. Z góry dzięki za odpowiedź.
|
poszukiwał bym osoby ktora w lipcu podjęla by sie zrobienia mi przedpokoju tz. polozenie np; tynku(farby) strukturalnej ,podwieszenie sufitu (,firma montuje mi szafe przesuwną i drzwi wejsciowe), więc mysle że dla fachowca to nie problem i pewnie nie wiecej niz tydzien roboty
jest ktos z budowlańców zainteresowany lub macie namiar na jakis fachowców w tym temacie? |
Jęsli jest tutaj jakaś osoba co roznosiła/roznosi ulotki (albo wykonuje jakas podobna robotę) w Krakowie to prosiłbym na PW.
|
wie ktoś może jak z pracą w korporacji icar ? jaka płaca wymagania godziny itp. ?
|
Poszukuje pracy na wakacje, jeśli macie coś to prosze na priv.
|
Poszukuje pracy na wakacje. Coś typu roznoszenie ulotek itd. Jestem osobą niepełnoletnią.
jak coś macie proszę o kontakt na priv. |
pracuje/pracował ktoś w Tesco ? jak wrażenia ,jak płaca itd..
|
Witam
Szukam z kumplem pracy jako operator koparko-ładowrki Może wie ktoś o jakiś przyjęciach ewentulanie o jakiś firmach gdzie mają taki sprzęt Pozdrawiam |
Do centrum budowlanego na stanowiska:
HANDLOWIEC nr ref. 4P/H/0609 SPRZEDAWCA / KASJER nr ref. 4P/SK/0609 SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA nr ref. 4P/SZ/0609 KOORDYNATOR SKLEPU nr ref. 4P/KS/0609 SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH nr ref. 4P/SP/0609 Do Hurtowni części do samochodów: MAGAZYNIER nr ref. 5P/M/0609 wymagania: - dokładność i skrupulatność - wykształcenie min. średnie - znajomość branży motoryzacyjnej - dyspozycyjność - umiejętność rozwiązywania problemów - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY nr ref. 5P/PS/0609 wymagania: - dokładność i skrupulatność - wykształcenie min. średnie - znajomość branży motoryzacyjnej - dobra znajomość pakietu MS Office - umiejętność rozwiązywania problemów - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oferujemy: - odpowiedzialną i dynamiczną pracę w stabilnej firmie - perspektywę awansu i rozwoju zawodowego - motywacyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: [email protected] ewentualnie pw. Szczegóły ofert - info telefoniczne, po przesłaniu CV. |
pracował ktoś z was w Decathlonie ew exisport? jaka płaca, atmosfera itd... z góry dzieki
|
Nie wie ktoś czy jest jakaś robota na wakacje w Myślenicach albo okolicach? Mam 15 lat i chciałbym coś zarobić.
|
Potrzebuje odbyc w wakacje praktyke w budowlance jestem studentem IV roku ,czy ma ktos jakies oferty???
|
mam takie pytanie,słyszałem,że osiedle pilotów jest niebezpieczne a moge tam podjąć prace w sklepie i wracałbym do domu nocą jesli ktoś kto wie jak tam jest mógłby się wypowiedzieć to bedze wdzieczny.
|
Potrzebuje osoby która zajmuje/zajmowała się pisaniem/sprawdzaniem biznesplanów, jest ktoś taki?Jak coś to na priv
|
Gdzie pracę dorywczą
Poszukajcie na portalu pracy dorywczej www.dorywczak.pl
|
Orientuję się ktoś jakie zarobki są w Auchanie na stanowisku kasjera lub jako pracownik hali ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl