![]() |
Nie Kupujcie Sobie Wykształcenia - taka dobra rada ;)
|
Sambo- Lepiej kupić niz nie miec wcale.
|
Ku*wa na AP zabrakło mi 1 pkt :(. Myślicie że jest szansa się dostać z listy rezerwowej?? Dodam że składałem na bibliotekarstwo.
|
Cytat:
Najważniejsze to nauczyć się robć coś pożytecznego - nie ważne co - sęk w tym żeby sie NAUCZYĆ - kupno nic nie da - jak z miłością - jej nie kupisz ;) |
twierdzisz ze prywatna uczelnia nie jest w stanie dobrze przygotowac ucznia do podjecia pracy ?
|
Lodecki - przeglądnij parę pierwszych stron tematu o studiach, a dowiesz się między innymi po wypowiedziach Lomu vel omleta i Usia (dawno się ten kret nie wypowiadał cholera), że to co pisze Sambo nie do końca jest prawdą :))
|
Cytat:
hehehe tak .. teraz widać jak Wiślacka brać we mnie wierzyła :P A tak serio dziękuję ;P ------- Chłopcy a nie myśleliście o odwołaniach ? Moja kumpela w tamtym roku napisała odwołanie w którym przekazała swe ogromne uczucie do wybranego kierunku (dosłownie...), że to jest jej powołanie, marzenie, życiowy cel itp itd i... przyjęli ją ;) powodzenia !! |
a co tam, pochwale się :P stosunki międzynarodowe na UJ :D
|
Cytat:
|
61pkt. A ja miałem 60 :/
|
no to chłopie, na pewno ktoś zrezygnuje
|
Prawo dzienne na UJ :)
|
Wszib polecam :) tym co chca kupic papierek.
|
Nie było niespodzianki, ale radość i tak niesamowita :D Wydział Lekarski CMUJ :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie liczę tutaj kierunków z dupy typu jakaś informacja naukowa, czy technika informatyczna, na którch wręcz proszą o to, aby ktoś się zarejestrował i wpisał na studia. Jak ktoś ma zamiar się czegoś nauczyć, to i na prywatnych/zaocznych da radę. A moim zdaniem (oczywiście, jeśli ktoś ma możliwości finansowe)lepiej skończyć jakiś ciekawy, przyszłościowy kierunek, niż męczyć się na jakiś śmiesznych studiach państwowych, które nie dają zbyt świetlanej przyszłości. Ranking uczelni prywatnych - http://www.rp.pl/static/uczelnie/Niepubliczne%20magisterskie.pdf KSW wśród krakowskich prywatnych uczelni zajmuje najwyższe miejsce (14). |
Cytat:
|
tylko na Uniwersytet Ekonomiczny trzeba czekać do środy idzie tam ktoś?
|
madenn napisał(a):
Cytat:
|
Był problem gdzie historia, problem się rozwiał....
Politologia na Uj. |
Cytat:
|
410. Ale próg był strasznie niski, od bodajże 229,5 przyjmowali...
|
Na wydziale sa wywieszone listy. Co ciekawe na stara maturę dostał się pan z '48 roku :P
|
mam pytanie do wszystkich przyjętych na UJ .. wybiera się ktoś na to: www.campusakademicki.pl ;> ??
|
Ja sie chciałem dowiedzieć co mam teraz zrobić... zakończyła się rekrutacja... chciałbym dostać się na zaoczne (niestacjonarne) kiedy są jakieś terminy w których będzie 2 rekrutacja albo coś takiego ??
|
szokujecie mnie ludzie tymi wynikami ja z zadnego przedmiotu nie przekroczylem 40% za wyjatkiem ustnego niemieckiego i polskiego 100% i 95% :)
ale na turystyke sie dostane prywatno-stacjonarna prace mam wiec co mi wiecej trzeba :) |
Na początku tego postu chciałbym pogratulować tym osobom, którzy zdali maturę, i dostali się tam gdzie dostać się chcieli.Ja maturę mam długo przed sobą.Czyli za 4 lata.Ale najważniejsze według mnie jest to,żeby maturę zdać.
|
Czy dysponuje ktoś progami punktowymi z tego roku na:
- prawo, politologię, stosunki międzynarodowe (UJ) - politologię (AP) - stosunki międzynarodowe (AE / UE) |
Na prawo okolo 237 pkt.
|
To sie pochwale: Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji na AGH wydzial Gornictwo i Geoinzynieria. Moze kos z forum tez sie tam dostal? :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl