Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

sambo 11.07.2008 14:11

Nie Kupujcie Sobie Wykształcenia - taka dobra rada ;)

lodecki 11.07.2008 14:34

Sambo- Lepiej kupić niz nie miec wcale.

markokrk 11.07.2008 14:38

Ku*wa na AP zabrakło mi 1 pkt :(. Myślicie że jest szansa się dostać z listy rezerwowej?? Dodam że składałem na bibliotekarstwo.

sambo 11.07.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 565765)
Sambo- Lepiej kupić niz nie miec wcale.

niestety nie - dowiesz sie o tym dopiero po studiach, gdy zaczniesz szukać pracy. Szkoda kasy.

Najważniejsze to nauczyć się robć coś pożytecznego - nie ważne co - sęk w tym żeby sie NAUCZYĆ - kupno nic nie da - jak z miłością - jej nie kupisz ;)

lodecki 11.07.2008 15:10

twierdzisz ze prywatna uczelnia nie jest w stanie dobrze przygotowac ucznia do podjecia pracy ?

pietruch 11.07.2008 15:49

Lodecki - przeglądnij parę pierwszych stron tematu o studiach, a dowiesz się między innymi po wypowiedziach Lomu vel omleta i Usia (dawno się ten kret nie wypowiadał cholera), że to co pisze Sambo nie do końca jest prawdą :))

Polly 11.07.2008 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 565642)
A co MPO ogłosiło liste nowych miotaczy ulic ;)

A tak serio gratulacje :P


hehehe tak .. teraz widać jak Wiślacka brać we mnie wierzyła :P


A tak serio dziękuję ;P


-------


Chłopcy a nie myśleliście o odwołaniach ? Moja kumpela w tamtym roku napisała odwołanie w którym przekazała swe ogromne uczucie do wybranego kierunku (dosłownie...), że to jest jej powołanie, marzenie, życiowy cel itp itd i... przyjęli ją ;)

powodzenia !!

Jurand 11.07.2008 16:00

a co tam, pochwale się :P stosunki międzynarodowe na UJ :D

PauL 11.07.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 565767)
Ku*wa na AP zabrakło mi 1 pkt :(. Myślicie że jest szansa się dostać z listy rezerwowej?? Dodam że składałem na bibliotekarstwo.

A jaki był próg ?

markokrk 11.07.2008 16:11

61pkt. A ja miałem 60 :/

Siwy_89 11.07.2008 16:17

no to chłopie, na pewno ktoś zrezygnuje

mb_1906 11.07.2008 18:05

Prawo dzienne na UJ :)

Opętany 11.07.2008 19:02

Wszib polecam :) tym co chca kupic papierek.

AniaD303 11.07.2008 19:31

Nie było niespodzianki, ale radość i tak niesamowita :D Wydział Lekarski CMUJ :)

manager1906 11.07.2008 19:59

Cytat:

Prawo dzienne na UJ :)
moje gratulacje! Mój kolega tez tam chciał iść ale wyniki miał za słabe i zrezygnował. A jaki jest próg na prawo w tym roku?

PauL 11.07.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sambo (Post 565777)
niestety nie - dowiesz sie o tym dopiero po studiach, gdy zaczniesz szukać pracy. Szkoda kasy.

Najważniejsze to nauczyć się robć coś pożytecznego - nie ważne co - sęk w tym żeby sie NAUCZYĆ - kupno nic nie da - jak z miłością - jej nie kupisz ;)

Oj, nie przesadzaj. Nie każdy miał szczęście dostać się na konkretny kierunek na uczelni paśtwowej i musi szukać sobie jakiejś alternatywy. I tak większość studiuje na uczelniach prywatnych, lub zaocznie, a na naprawdę dobre kierunki dostają się nieliczni z maturą zdaną na wysokim poziomie.

Nie liczę tutaj kierunków z dupy typu jakaś informacja naukowa, czy technika informatyczna, na którch wręcz proszą o to, aby ktoś się zarejestrował i wpisał na studia.

Jak ktoś ma zamiar się czegoś nauczyć, to i na prywatnych/zaocznych da radę. A moim zdaniem (oczywiście, jeśli ktoś ma możliwości finansowe)lepiej skończyć jakiś ciekawy, przyszłościowy kierunek, niż męczyć się na jakiś śmiesznych studiach państwowych, które nie dają zbyt świetlanej przyszłości.

Ranking uczelni prywatnych - http://www.rp.pl/static/uczelnie/Niepubliczne%20magisterskie.pdf

KSW wśród krakowskich prywatnych uczelni zajmuje najwyższe miejsce (14).

wisl@k_TS 11.07.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mb_1906 (Post 565867)
Prawo dzienne na UJ :)

Mołgbyś podać swoje osiągi z matury? :>

madenn 11.07.2008 20:49

tylko na Uniwersytet Ekonomiczny trzeba czekać do środy idzie tam ktoś?

manager1906 12.07.2008 07:48

madenn napisał(a):
Cytat:

tylko na Uniwersytet Ekonomiczny trzeba czekać do środy idzie tam ktoś?
Ja sie zastanawiam bo złożyłem na UE na Zarządzanie ale na UJ rownież na Zarządzanie sie już dostałem. Choć próg był wysoki bo 77% :). Zobaczymy w środe jaki bedzie na UE

KIMBAS 12.07.2008 09:26

Był problem gdzie historia, problem się rozwiał....

Politologia na Uj.

mb_1906 12.07.2008 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 565945)
Mołgbyś podać swoje osiągi z matury? :>

Historia 90%, Wos 70%, Angielski 100% (podstawa).

Jurand 12.07.2008 12:44

410. Ale próg był strasznie niski, od bodajże 229,5 przyjmowali...

Jurand 12.07.2008 15:48

Na wydziale sa wywieszone listy. Co ciekawe na stara maturę dostał się pan z '48 roku :P

Polly 16.07.2008 18:59

mam pytanie do wszystkich przyjętych na UJ .. wybiera się ktoś na to: www.campusakademicki.pl ;> ??

ARO_SKW 18.07.2008 08:57

Ja sie chciałem dowiedzieć co mam teraz zrobić... zakończyła się rekrutacja... chciałbym dostać się na zaoczne (niestacjonarne) kiedy są jakieś terminy w których będzie 2 rekrutacja albo coś takiego ??

qazwsx123 18.07.2008 10:28

szokujecie mnie ludzie tymi wynikami ja z zadnego przedmiotu nie przekroczylem 40% za wyjatkiem ustnego niemieckiego i polskiego 100% i 95% :)

ale na turystyke sie dostane prywatno-stacjonarna prace mam wiec co mi wiecej trzeba :)

dege3 18.07.2008 17:17

Na początku tego postu chciałbym pogratulować tym osobom, którzy zdali maturę, i dostali się tam gdzie dostać się chcieli.Ja maturę mam długo przed sobą.Czyli za 4 lata.Ale najważniejsze według mnie jest to,żeby maturę zdać.

Sportsmanik 19.07.2008 07:45

Czy dysponuje ktoś progami punktowymi z tego roku na:
- prawo, politologię, stosunki międzynarodowe (UJ)
- politologię (AP)
- stosunki międzynarodowe (AE / UE)

mb_1906 19.07.2008 08:51

Na prawo okolo 237 pkt.

Mamba 19.07.2008 09:48

To sie pochwale: Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji na AGH wydzial Gornictwo i Geoinzynieria. Moze kos z forum tez sie tam dostal? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl