![]() |
Taa zrobiłby im wynik, bo na 99% wykorzystałby karnego. Ronaldo z zeszłego sezonu, to nie był ten sam piłkarz,który zdobył w jednym sezonie ponad 40 bramek. Poza tym trudno,żeby nie robić wyniku, kiedy cała drużyna gra na ciebie.
Swoją drogą dlaczego Carrick wykonywał karnego?!? Już bardziej bym Rooney'a w tym widziała... |
Liverpool na początku sezonu jest w słabej dyspozycji. Po 45' dostają u siebie z A.Villą 0-2.
|
Wydawało mi sie czy Torres ma buźke obitą?
|
Cytat:
Cytat:
|
The Reeds mam przeczucie,że w tym sezonie będą średnio się prezentowali. Zawsze dla mnie byli drętwi. Mieli jeden doby sezon jak przyszedł. Żenujący jest MC,ktoś mocniejszy im się trafi to rozjadą ich w drobny mak. City musi zmienić trenera. Personalnie prezentują się solidnie, ale ktoś to musi poukładać, a po pierwszych meczach widać,że przerasta to obecnego szkoleniowca Citizens.
|
Przyznam ze tez ciekaw jestem jak Marszałek jak w tym sezonie zagra City.
Zawsze w cienu ,a tu przyszly szejki i nagle mozna sie wybic.Pare nazwisk juz jest teraz to tylko jakos poukladac.Hughes niby solidny trener,ale za jago czasow Rovers grali przecietnie.Wg mnie nie jest to trener gwarant-sukcesow. A dzis gdyby nie karny sprokurowany przez Gerrarda mam wrazenie ze Liverpool by tego meczu nie przegrał..... |
No to Adebayor narobił ambarasu, ma chłopak szczęście że go nie zlinczowali:)
http://www.youtube.com/watch?v=oe8CXncySfo |
Coś tak czułem, że Arsenal nie wygra.
A jakby w końcówce byli skuteczniejsi to by się skończyło jak z Liverpoolem. 4:4. |
Cytat:
|
E tamU nas kraty bylyby juz podpiłowane ;-)
A zauwazyliscie z ew Anglii powraca normalne podejscie w koncu? Ze coraz wiecj incydentow okolo pilkarskich ma miejsce? |
City-Arsenal, najlepszy mecz jaki widziałem od dawien dawna, walka,technika, wszystko tam było a wynik równie dobrze mógł być taki jaki był w ale w drugą stronę. Bramka na 1-1 superowa. Drybling Adebayora,tez niczego sobie. A i tak dla mnie najlepszy był Wright - Philips,jak gość kręcił obrońcami to aż głowa mała.
Oglądając ligę angielską widać jak piłka nożna jest piękną i zarazem prostą grą. Wszytko tam jest książkowe. Do tego jak się ogląda takie bramki jak ta na 1-0 dla Kogutów to już w ogóle odlot. Nic tylko oglądać i napawać pięknem swą dusze.A, juz wiem czemuż to tak beznadziejnie prezentujemy się w Europie, zwyczajnie gramy w inną grę. Zastanawiam się jak będą wyglądały za tydzień derby Manchesteru. Z drugiej strony City zaczyna się prezentować coraz bardziej solidnie, i różnie może być. |
Ten sezon w Anglii zapowiada się niesamowicie. Póki co Spursi i Citizensi pokazują, że naprawdę będą się liczyli w czołówce. Villansi grają niestety znacznie poniżej możliwości, ale punkty też gromadzą, a kadra teraz jest szersza i pary powinno starczyć na cały sezon, a nie tylko połowę.
|
Cytat:
ja bym mógł mieć zakaz stadionowy, ale jakbym miał okazję to bym takiemu czarnemu przy.......**... jak tak można? hołote to Adebayor prezentuje. |
Podobno po odejściu do City kibice nie dawali Adebayorowi żyć. Trochę się im odgryzł.
Wg mnie w dziecinny sposób, ale to jego sprawa. |
Cytat:
|
A wg mnie zachowanie Adebayora nie było złe. To było spontaniczne, szczere i nie było w tym żadnego chamstwa. Chciał się odgryźć kibicom Arsenalu i ich trochę sprowokować. Martwi mnie to, że takie spontaniczne i troszkę chuligańskie zachowania są karane przez sędziów. Według mnie to dodaje smaczku takim widowiskom. Jednym dostarcza dużo radości tj. kibicom City, a drugich denerwuje. Podbiegnięcie pod sektor gości i rozłożenie rąk nie jest niczym złym przecież. Nie można ściągać koszulek, podbiegać do kibiców, wyskakiwać na kraty, pokazywac napisów na koszulkach. Co ta ma być? Ludzkie odruchy na boisku są natychmiast pacyfikowane. Wkrótce zawodnicy nie będą mogli przeklinać, przepraszać po każdym faulu, a przed spotkaniem zmawiać modlitwę...
|
Cytat:
Dla mnie to jest brak szacunku do klubu, ktoremu sporo zawdzięcza. Ciekaw jestem jakie masz zdanie na temat Dolhy, Uche czy Kokoszki. a takie głupie docinki to sobie daruj, bo starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny. edit: nie wiem czy dbasz, nie moja sprawa. Takie odnoszę wrażenie po prostu. |
Cytat:
|
Cytat:
A o co ma im chodzić jak nie o kase? Są dobrzy chcą godnie zarabiać, Arsenal mu tyle nie zaoferuje, to ktoś inny. I Adebayor na tym zyskał i Arsenal. Kibice mu dogryzali, to im się odwdzięczył. Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia. |
Cytat:
Piłkarz to jednak specyficzny zawód. A do tego znaczenie ma sposób odejścia z klubu i miejsce do którego się odchodzi. A przypominam sobie mecze w których Adebayor po golach pokazywał herb Arsenalu...przypomina mi to Kalu "kocham Wisłe" Uche. zresztą, mógł odejść, pewnie. Ale to jego zachowanie po strzelonym golu jest dla mnie idiotyczne. Dla mnie jest prostakiem i tyle. Mogł się cieszyć, ale nie powinien prowokować kibiców. Ciekaw jestem czy byłby taki kozak jakby któryś z nich przedarł się przez ochronę. Myśle że Kaka, Benzema, Huntelaar czy Beckham nie zawinili kibicom w wielkim stopniu. Co innego np: Figo czy Sol Cambell. Choć Anglik nigdy kibiców TT nie prowokował. Ale jego odejście można by porównać do Dolhy, albo tak jakby nagle Głowa odszedł do Cracovii, bo mu więcej kasy dała. Co byś wtedy o nim powiedział? dziwię się też Twojemu zdaniu na ten temat...bo fajnie kontrastuje Twoje ostatnie zdanie (Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia) z Twoim podpisem :) |
Cytat:
Ja po prostu lubię takie prowokujące zachowania piłkarzy, bo są jakimś dodatkiem, powodują że sportowe starcie drużyn staje się widowiskiem. Jeszcze lepiej, jeśli to nie uderza w mój ukochany klub, tylko dzieję sie gdzieś daleko. Cytat:
|
prowokacja Adebayora to jedno.ja zwróciłem bardziej uwage na to co zrobił chwile wcześnie Van Persiemu.
kto widział ten wie,kto nie widział to... RvP robił wślizg,murzyn sie odsunął po to by po chwili CELOWO!!! depnąć kołkami w twarz holendra... na powtorkach wydaje sie ze jeszcze przydepnął mu dłoń. nie bede komentować ani jednego ani drugiego zeby nie dostać "nagrody" za rasizm :) |
Cytat:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...o2065702.shtml |
West Ham 2:3 Liverpool
Porażka, która wstydu nie przynosi. |
Foster :lol:
Broni w ManU chyba tylko dlatego, że jest anglikiem. |
Fajny mecz :)
|
ktos wie za co sedzia doliczył 6 min?:D nie zebym sie smucil... :P
|
Ależ widowisko :) ale doliczenie 6 minut to lekkie przegięcie...
|
Niesamowity mecz :pobity:
Przyznam że ostatnio ograniczyłem się do oglądania polskiej ligi i to pewnie spotęgowało odczucie zajebistości tego widowiska :) |
piękny mecz :)
gratulacje dla ManUtd...zasłużyli na zwycięstwo. fajnie jest nie raz zobaczyć jak się w piłkę gra, a nie piłkę kopie...:) wczoraj Barcelona - Atletico, dziś takie derby...pięknie. wracamy do naszej szarej ligi teraz... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl