Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

unpredictable_wislaczka 20.08.2009 13:38

Taa zrobiłby im wynik, bo na 99% wykorzystałby karnego. Ronaldo z zeszłego sezonu, to nie był ten sam piłkarz,który zdobył w jednym sezonie ponad 40 bramek. Poza tym trudno,żeby nie robić wyniku, kiedy cała drużyna gra na ciebie.
Swoją drogą dlaczego Carrick wykonywał karnego?!? Już bardziej bym Rooney'a w tym widziała...

iiYama 24.08.2009 20:50

Liverpool na początku sezonu jest w słabej dyspozycji. Po 45' dostają u siebie z A.Villą 0-2.

Kamson 24.08.2009 20:52

Wydawało mi sie czy Torres ma buźke obitą?

Uran235 24.08.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 783970)
Liverpool na początku sezonu jest w słabej dyspozycji. Po 45' dostają u siebie z A.Villą 0-2.

To co powiedzieć o Villansach, którzy nie potrafili strzelić bramek Wigan i Rapidowi. Villa też jest bez formy, więc zwycięstwo na Anfield byłoby tym cenniejsze.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 783972)
Wydawało mi sie czy Torres ma buźke obitą?

:D Ma, ma :D Nawet jakby Villa nie wygrała to będzie powód do radości, bo Torresa wybitnie nie trawię.

Marszałek 24.08.2009 21:27

The Reeds mam przeczucie,że w tym sezonie będą średnio się prezentowali. Zawsze dla mnie byli drętwi. Mieli jeden doby sezon jak przyszedł. Żenujący jest MC,ktoś mocniejszy im się trafi to rozjadą ich w drobny mak. City musi zmienić trenera. Personalnie prezentują się solidnie, ale ktoś to musi poukładać, a po pierwszych meczach widać,że przerasta to obecnego szkoleniowca Citizens.

Wojtas 24.08.2009 23:14

Przyznam ze tez ciekaw jestem jak Marszałek jak w tym sezonie zagra City.

Zawsze w cienu ,a tu przyszly szejki i nagle mozna sie wybic.Pare nazwisk juz jest teraz to tylko jakos poukladac.Hughes niby solidny trener,ale za jago czasow Rovers grali przecietnie.Wg mnie nie jest to trener gwarant-sukcesow.


A dzis gdyby nie karny sprokurowany przez Gerrarda mam wrazenie ze Liverpool by tego meczu nie przegrał.....

Zwierze 13.09.2009 09:48

No to Adebayor narobił ambarasu, ma chłopak szczęście że go nie zlinczowali:)

http://www.youtube.com/watch?v=oe8CXncySfo

Krissu 13.09.2009 10:03

Coś tak czułem, że Arsenal nie wygra.

A jakby w końcówce byli skuteczniejsi to by się skończyło jak z Liverpoolem. 4:4.

pirat.z.karaibow 13.09.2009 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 792195)
No to Adebayor narobił ambarasu, ma chłopak szczęście że go nie zlinczowali:)

http://www.youtube.com/watch?v=oe8CXncySfo

Dobrze że u nas na D i E są siatki i krata, dzięki temu taka hołota nie ma tak łatwo :lol:

Pan Jotka 13.09.2009 10:19

E tamU nas kraty bylyby juz podpiłowane ;-)
A zauwazyliscie z ew Anglii powraca normalne podejscie w koncu? Ze coraz wiecj incydentow okolo pilkarskich ma miejsce?

Marszałek 13.09.2009 10:36

City-Arsenal, najlepszy mecz jaki widziałem od dawien dawna, walka,technika, wszystko tam było a wynik równie dobrze mógł być taki jaki był w ale w drugą stronę. Bramka na 1-1 superowa. Drybling Adebayora,tez niczego sobie. A i tak dla mnie najlepszy był Wright - Philips,jak gość kręcił obrońcami to aż głowa mała.

Oglądając ligę angielską widać jak piłka nożna jest piękną i zarazem prostą grą. Wszytko tam jest książkowe. Do tego jak się ogląda takie bramki jak ta na 1-0 dla Kogutów to już w ogóle odlot. Nic tylko oglądać i napawać pięknem swą dusze.A, juz wiem czemuż to tak beznadziejnie prezentujemy się w Europie, zwyczajnie gramy w inną grę.

Zastanawiam się jak będą wyglądały za tydzień derby Manchesteru. Z drugiej strony City zaczyna się prezentować coraz bardziej solidnie, i różnie może być.

Uran235 13.09.2009 20:48

Ten sezon w Anglii zapowiada się niesamowicie. Póki co Spursi i Citizensi pokazują, że naprawdę będą się liczyli w czołówce. Villansi grają niestety znacznie poniżej możliwości, ale punkty też gromadzą, a kadra teraz jest szersza i pary powinno starczyć na cały sezon, a nie tylko połowę.

Proud 13.09.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792199)
Dobrze że u nas na D i E są siatki i krata, dzięki temu taka hołota nie ma tak łatwo :lol:

hołota?

ja bym mógł mieć zakaz stadionowy, ale jakbym miał okazję to bym takiemu czarnemu przy.......**...

jak tak można?

hołote to Adebayor prezentuje.

tofik 14.09.2009 17:15

Podobno po odejściu do City kibice nie dawali Adebayorowi żyć. Trochę się im odgryzł.
Wg mnie w dziecinny sposób, ale to jego sprawa.

pirat.z.karaibow 14.09.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792586)

ja bym mógł mieć zakaz stadionowy, ale jakbym miał okazję to bym takiemu czarnemu przy.......**...
.

Taaa, i jeszcze sobie wstaw sygnaturę z postaciami z KKK jak już ma jeden osioł na tym forum :lol:

FredzIo 14.09.2009 17:30

A wg mnie zachowanie Adebayora nie było złe. To było spontaniczne, szczere i nie było w tym żadnego chamstwa. Chciał się odgryźć kibicom Arsenalu i ich trochę sprowokować. Martwi mnie to, że takie spontaniczne i troszkę chuligańskie zachowania są karane przez sędziów. Według mnie to dodaje smaczku takim widowiskom. Jednym dostarcza dużo radości tj. kibicom City, a drugich denerwuje. Podbiegnięcie pod sektor gości i rozłożenie rąk nie jest niczym złym przecież. Nie można ściągać koszulek, podbiegać do kibiców, wyskakiwać na kraty, pokazywac napisów na koszulkach. Co ta ma być? Ludzkie odruchy na boisku są natychmiast pacyfikowane. Wkrótce zawodnicy nie będą mogli przeklinać, przepraszać po każdym faulu, a przed spotkaniem zmawiać modlitwę...

Proud 14.09.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792838)
Taaa, i jeszcze sobie wstaw sygnaturę z postaciami z KKK jak już ma jeden osioł na tym forum :lol:

tu nie chodzi o jego kolor skóry, tylko o zachowanie. A że murzyni w tego typu akcjach przodują to nie moja wina. Po prostu mają taką mentalność, że kasa na pierwszym miejscu. Nie trzeba dalego szukać, wystarczy przypomnieć sobie Uche czy w Angli Cola.
Dla mnie to jest brak szacunku do klubu, ktoremu sporo zawdzięcza.
Ciekaw jestem jakie masz zdanie na temat Dolhy, Uche czy Kokoszki.

a takie głupie docinki to sobie daruj, bo starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny.

edit:

nie wiem czy dbasz, nie moja sprawa. Takie odnoszę wrażenie po prostu.

pirat.z.karaibow 14.09.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792863)
starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny.

Myślisz że ja dbam o to? :-)

FredzIo 14.09.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792863)
tu nie chodzi o jego kolor skóry, tylko o zachowanie. A że murzyni w tego typu akcjach przodują to nie moja wina. Po prostu mają taką mentalność, że kasa na pierwszym miejscu. Nie trzeba dalego szukać, wystarczy przypomnieć sobie Uche czy w Angli Cola.
Dla mnie to jest brak szacunku do klubu, ktoremu sporo zawdzięcza.
Ciekaw jestem jakie masz zdanie na temat Dolhy, Uche czy Kokoszki.

a takie głupie docinki to sobie daruj, bo starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny.

edit:

nie wiem czy dbasz, nie moja sprawa. Takie odnoszę wrażenie po prostu.

Ronaldo, Beckham, Kaka, Benzema, Huntelaar to też czarni są.
A o co ma im chodzić jak nie o kase? Są dobrzy chcą godnie zarabiać, Arsenal mu tyle nie zaoferuje, to ktoś inny. I Adebayor na tym zyskał i Arsenal. Kibice mu dogryzali, to im się odwdzięczył.
Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia.

Proud 14.09.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 792880)
Ronaldo, Beckham, Kaka, Benzema, Huntelaar to też czarni są.
A o co ma im chodzić jak nie o kase? Są dobrzy chcą godnie zarabiać, Arsenal mu tyle nie zaoferuje, to ktoś inny. I Adebayor na tym zyskał i Arsenal. Kibice mu dogryzali, to im się odwdzięczył.
Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia.

nie rozumiesz o co mi chodzi.


Piłkarz to jednak specyficzny zawód. A do tego znaczenie ma sposób odejścia z klubu i miejsce do którego się odchodzi. A przypominam sobie mecze w których Adebayor po golach pokazywał herb Arsenalu...przypomina mi to Kalu "kocham Wisłe" Uche.

zresztą, mógł odejść, pewnie. Ale to jego zachowanie po strzelonym golu jest dla mnie idiotyczne. Dla mnie jest prostakiem i tyle. Mogł się cieszyć, ale nie powinien prowokować kibiców. Ciekaw jestem czy byłby taki kozak jakby któryś z nich przedarł się przez ochronę.


Myśle że Kaka, Benzema, Huntelaar czy Beckham nie zawinili kibicom w wielkim stopniu. Co innego np: Figo czy Sol Cambell. Choć Anglik nigdy kibiców TT nie prowokował. Ale jego odejście można by porównać do Dolhy, albo tak jakby nagle Głowa odszedł do Cracovii, bo mu więcej kasy dała. Co byś wtedy o nim powiedział?

dziwię się też Twojemu zdaniu na ten temat...bo fajnie kontrastuje Twoje ostatnie zdanie (Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia) z Twoim podpisem :)

FredzIo 14.09.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792884)
Dolhy, albo tak jakby nagle Głowa odszedł do Cracovii, bo mu więcej kasy dała. Co byś wtedy o nim powiedział?

Przedstawiłeś sytuacje skrajnie absurdalną. Oczywiście, że bym był niezadowolony i stracił sympatie do Głowy, choć w meczu bezpośrednim bym mu dogryzał, gwizdał itd. To spokojnie podchodząc do tego zrozumiałbym to. Całowanie herbu jest już oklepane. Tak samo robi Marcelo i wszyscy dobrze wiemy, że Wisła jest dla niego przystankiem w drodze do wielkiej kariery.
Ja po prostu lubię takie prowokujące zachowania piłkarzy, bo są jakimś dodatkiem, powodują że sportowe starcie drużyn staje się widowiskiem. Jeszcze lepiej, jeśli to nie uderza w mój ukochany klub, tylko dzieję sie gdzieś daleko.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792884)
dziwię się też Twojemu zdaniu na ten temat...bo fajnie kontrastuje Twoje ostatnie zdanie (Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia) z Twoim podpisem :)

To, że potrafie zrozumieć decyzje o zmianie klubu, to nie znaczy, że nie pochwalam jeśli zawodnik jest wierny jednej drużynie :). Ty za to prezentujesz skrajne podejście, stąd wzięło się moje ostatnie zdanie.

rocco_1906 14.09.2009 19:35

prowokacja Adebayora to jedno.ja zwróciłem bardziej uwage na to co zrobił chwile wcześnie Van Persiemu.
kto widział ten wie,kto nie widział to... RvP robił wślizg,murzyn sie odsunął po to by po chwili CELOWO!!! depnąć kołkami w twarz holendra... na powtorkach wydaje sie ze jeszcze przydepnął mu dłoń.
nie bede komentować ani jednego ani drugiego zeby nie dostać "nagrody" za rasizm :)

rocco_1906 16.09.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 792897)
prowokacja Adebayora to jedno.ja zwróciłem bardziej uwage na to co zrobił chwile wcześnie Van Persiemu.
kto widział ten wie,kto nie widział to... RvP robił wślizg,murzyn sie odsunął po to by po chwili CELOWO!!! depnąć kołkami w twarz holendra... na powtorkach wydaje sie ze jeszcze przydepnął mu dłoń.
nie bede komentować ani jednego ani drugiego zeby nie dostać "nagrody" za rasizm :)

nie musiałem komentować:) zrobiła to za mnie FA i zawiesiła gościa na 3 spotkania,co bardzo mnie cieszy.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...o2065702.shtml

Krissu 19.09.2009 20:09

West Ham 2:3 Liverpool

Porażka, która wstydu nie przynosi.

Kamson 20.09.2009 14:03

Foster :lol:
Broni w ManU chyba tylko dlatego, że jest anglikiem.

Krissu 20.09.2009 15:32

Fajny mecz :)

LAB 20.09.2009 15:33

ktos wie za co sedzia doliczył 6 min?:D nie zebym sie smucil... :P

Kamson 20.09.2009 15:34

Ależ widowisko :) ale doliczenie 6 minut to lekkie przegięcie...

wisl@k_TS 20.09.2009 15:36

Niesamowity mecz :pobity:

Przyznam że ostatnio ograniczyłem się do oglądania polskiej ligi i to pewnie spotęgowało odczucie zajebistości tego widowiska :)

Proud 20.09.2009 15:36

piękny mecz :)

gratulacje dla ManUtd...zasłużyli na zwycięstwo.

fajnie jest nie raz zobaczyć jak się w piłkę gra, a nie piłkę kopie...:) wczoraj Barcelona - Atletico, dziś takie derby...pięknie.

wracamy do naszej szarej ligi teraz...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl