![]() |
Maciek Stolarczyk ponoć z powodu kontuzji zakończył karierę.
Przynajmniej tak napisali na weszlo |
Cytat:
Trochę bezczelni są... Jeszcze ten tekst o bramce:-/ Na 90 minut piszą, że Stolara czeka pół roku przerwy. |
Przed chwilą na TVN24 był wywiad z Majdanem. Tu są fragmenty wypowiedzi http://www.tvn24.pl/-1,1559059,0,1,r...wiadomosc.html Z tego, co mówi, to policjanci się rzucili na Świerczewskiego i podobno są na to świadkowie.
|
Radek - szacunek :)
|
|
Dla mnie to głupota żeby zawieszać Majdana w prawach zawodnika. Ja mam taki (pewnie dla wielu dziwny) pogląd że piłkarz (jak i każdy inny pracownik) może nawet spaść z dywanu na głowę - jeżeli tylko nie ma to nic wspólnego z klubem (czy inną firmą w której jest zatrudniony). Tak samo mnie dziwiło nasze zachowanie wobec Nikoli, pobił kogoś - jego sprawa, on ma trenować i dobrze grać i to robił.
EDIT - Sypniewski na 1,5 roku do więźnia http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html |
Eks-wiślak powstrzymał Rangers
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
No jakby się patrzył prosto w temu gosciowi z którym rozmawia a nie uciekał z wzrokiem to możebym uwierzył a tak to coś mi się wydaje że kręci chłopak. |
Jasiek zagrał cały mecz , w spotkaniu wygranym przez APOEL w Pucharze UEFA. Kamil nie grał, nie wiem czy zdążyli go zgłosić do pucharów.APOEL awansował.
|
Kosowskiego nie zdazyli zgłosic, w nastepnej rundzie zagra.
A Paulista graczem meczu, wygrali 1-0 po faulu na nim w polu karnym, dodatkowo wracał walczył, piekne rajdy, sporo strzałów. |
Kuba sztrzelił dzis gola dla borusii w meczu z feyenordem - mecz jeszcze trwa - polsat sport
|
Piękny gol Kuby w barwach Borussii przeciwko Feyenordowi
http://www.youtube.com/watch?v=8d5tEVltKTI |
Chyba nie zostało to tutaj odnotowane: tydzień temu swoją pierwszą bramkę w barwach Tatrana Preszów strzelił Marek Penksa. Na listę strzelców wpisał się w 2 minucie, w wywiadach po meczu mówił, że to prawdopodobnie najszybszy gol jego kariery. Tatran wygrał ten mecz 3:2, a Penksa był zdecydowanie jednym z najlepszych zawodników na boisku. Tak się złożyło, że akurat byłem wtedy w Preszowie, trochę zdjęć z tego meczu można obejrzeć pod adresem: http://wisla.blogspot.com/2008/08/pi...resov-mfk.html
(jakość kiepska z powodu marnego obiektywu i robienia fotek z trybun) http://img515.imageshack.us/img515/8...7263938zw5.jpg |
|
http://www.youtube.com/watch?v=aGwWMywueds
Wyczyny nowych kolegów Paulisty i Kosowskiego. Paulista był bohaterem spotkania, ale tak ostrzelanej bramki bez żadnego efektu dawno nie widziałem. Kosowski ponoć był na ławce. |
No naprawde pieknie grali, a skutecznosc :D
Szkoda ze Kosa nie gra, moze by cos pomógł |
chyba powinniśmy zainteresować sie tym bramkarzem, obronił chyba z 5 setek. :))) Powiedziałbym że skuteczność Pawła Brożka w porównaniu z tym ro robił APOEL jest naprawde dobra :))
|
|
Cytat:
Ten bramkarz momentami był niesamowity. A Paulista - jak zwykle dużo wiatru. Tyle zysku z jego występu, że dał się sfaulować. |
Ja pierdykam , ale ich zgnietli...Czy tylko ja mam takie wrazenie po tym skrocie, ze Jasiek, ze wszystkimi swoimi mankamentami ktore znamy, w tej sytuacji kadrowej jaka jest, cholernie by nam sie w srode przydal?
|
Cholernie - dosłownie. Szczególnie na lewą pomoc.
|
całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Paweł Strąk w meczu jego SV Ried przeciwko Austrii Kaernten.W PGE pod okiem Lenczyka odzyskał dawną forme z meczów przeciwko Lazio i Schalke.Teraz Strąk na pewno przydałby sie w Wiśle jak patrzy sie co wyrabia Mauro
|
nie przesadzaj...
|
Cytat:
|
Adrianas Mrowieckas zagrał przez 90 minut w wygranym przez FBK Kowno 2:1 meczu z Glasgow Rangers w II rundzie el. LM !!!!!!!!!!!! Ekipa z Kowna awansowała do dalszych gier i grać tam będzie ze zwycięzcą pary Aalborg - Modrica. Czyli szanse, że chłopak może trafić do Ligi Mistrzów...... Gratualcje
|
Dziś 29 urodziny obchodzi Andre Barreto
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6860 |
Cytat:
|
|
Nawotczyński przesuniety do młodej jagi
|
Powoli zaczynają się w internecie pojawiać informacje o tym co w przyszłości bliższej lub dalszej nieuniknione...
Mam na myśli transfer Kuby Błaszczykowskiego do naprawdę renomowanej firmy z zachodu Europy. W tym przypadku mowa o Liverpool'u więcej tutaj... http://www.sport1.de/de/sport/artikel_2317787.html Tak w skrócie to wszystko opiera się na informacjach Bilda, więc być może nie jest do końca autentyczne i pewne... W każdym razie pada tutaj suma 8 mln euro jako proponowana za Kubę. Informacje na ten temat także tutaj http://www.borussia.com.pl/?nid=99 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl