Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Bób (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=228)

rafalek 22.06.2018 14:38

E tam, skorke tez mozna opedzlowac!

LanceTS 22.06.2018 15:17

skórka najlepsza! Nigdy nie rozumiałem, jak można obierać bób!

Barti 22.06.2018 18:39

Skórkę można jeść jak bób młody. Ja osobiście nie jem, ale to oczywiście kwestia gustu.

Kocur 22.06.2018 20:07

Po zjedzeniu kilograma ze skórką chyba by dupę rozerwało :D
Tylko bez skórki.

brylant17 03.08.2018 19:42

Temat podobny, opierdzieliłem właśnie na kolację fasolkę szparagową żółtą na maśle pycha!

Barti 16.06.2019 15:13

Bób alert!
Po 10 zł na Rybitwach :D

brylant17 16.06.2019 19:35

Jutro ruszam w miasto po robocie enjoy !

Kocur 17.06.2019 09:52

Cholera, jeszcze się nie zdażyłem nacieszyć truskawami za 5 zeta :D

El'kabat 21.06.2019 20:13

Po ile teraz kg ?

Barti 22.06.2019 04:34

Bodajże we wtorek, kupowałem na Rybitwach po 6 zł.

Matiki 10.09.2019 11:26

Matko... uwielbiam! :rotfl: całe moje dzieciństwo to bób i maliny prosto z ogrodu od mojej babci. Najlepszy jest jeszcze taki cieplutki, mniaaaaaam! :D

AS82 04.07.2021 12:56

Dzisiaj Bober wjeżdża jak ta lala :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl