![]() |
E tam, skorke tez mozna opedzlowac!
|
skórka najlepsza! Nigdy nie rozumiałem, jak można obierać bób!
|
Skórkę można jeść jak bób młody. Ja osobiście nie jem, ale to oczywiście kwestia gustu.
|
Po zjedzeniu kilograma ze skórką chyba by dupę rozerwało :D
Tylko bez skórki. |
Temat podobny, opierdzieliłem właśnie na kolację fasolkę szparagową żółtą na maśle pycha!
|
Bób alert!
Po 10 zł na Rybitwach :D |
Jutro ruszam w miasto po robocie enjoy !
|
Cholera, jeszcze się nie zdażyłem nacieszyć truskawami za 5 zeta :D
|
Po ile teraz kg ?
|
Bodajże we wtorek, kupowałem na Rybitwach po 6 zł.
|
Matko... uwielbiam! :rotfl: całe moje dzieciństwo to bób i maliny prosto z ogrodu od mojej babci. Najlepszy jest jeszcze taki cieplutki, mniaaaaaam! :D
|
Dzisiaj Bober wjeżdża jak ta lala :>
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl