![]() |
Cytat:
juz chyba z ponad rok zabieram sie za ten film i nie moge;) - a ponoc calkiem niezle kino. A co do postu powyzej - Taken mam na rozkladowce, tak jak nowego Batmana(nigdy nie bylem fanem serii ale dobra jatke z checia obejrze) ,jak i Gomorre. a apropo ost filmu - link do akcji wloskich mafiozow.Pieski zalozyly im podsluch w samochodzie.Oczywiscie ciezko stwierdzic o czym gadaja ale zapis dzwiekowy 2 akcji jest porazajacy.Sadzac po ilosci wystrzalow, chlopaki chyba nie przepadaly za 'schludna robota'. http://de.youtube.com/watch?v=s2MK1Mtz6Zg |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Polecam "Grand Torino"!!!! Clint Eastwood zrobił świetny film naprawdę warto zobaczyć!
|
oglądał ktoś "Candyman'a"? jezeli nie to bardzo polecam;) film o czlowieku z hakiem zamiast reki, który pojawia sie jak 5x wypowie sie jego imie przed lustrem..
Wciagający, pelen napięcia jak przystalo na dobry thriller. |
Cytat:
Także polecam książkę i dopełnienie filmem. |
Polsat dzis 20.00 - Jerry Maguire - czyli SHOW ME THE MONEEEEEEEEEEEEEEY :)
|
Polecam wszystkim American History X.
Fajnie poruszony temat Rasizmu. |
Cytat:
|
no , sa lepsze filmy o seryjnych ale....Mr. Brooks trzyma poziom;)
|
Cytat:
EDIT: Dzięki 1q2 |
Cytat:
|
Cytat:
7 Urodzeni mordercy Milczenie owiec Manhunter(1985) - badz Czerwony smok - rimejk z Hopkinsem - polecam pierwszy choc i drugi daje rade;) Psychoza Autostopowicz California (Brad Pitt rzadzi;) American Psycho - choc ksiazce do piet nie siega a ta to taki hardkor ze az boje sie polecic:> Zodiac - moze Cie znudzic bo to tak jakby paradokument ale jak dla mnie scisla czolowka. Henry - Portret Seryjnego Mordercy - tego niestety nie widzialem, bo bardzo ciezko to skmninic chocby z ang napisami. Wolf Creek - swietny film z Australii Haute Tension - tym razem Francja. Angst - niemiecka ekstrema - ciezki , brudny - zupelna odwrotnosc wiekszosci z listy. To tak na szybko , i oczywiscie jesli nie widziales - serial Dexter - pozycja obowiazkowa ale jak dla mnie tylko 1 sezon , pozostale juz o wiele slabsze choc tez do ogladniecia. |
Cytat:
|
Jako wielki fan serii ten film napewno obejrze, ale już teraz moge powiedziec, ze bedzie meeeeega porazka :D
http://pl.youtube.com/watch?v=Eq_WY_yfQRY |
|
Co myslicie o filmie "Przebudzenie" (Awake)? Jestem świeżo po seansie. Film mnie osobiscie zszokowal. W pozytywnym tego slowa znaczeniu. Dal mi duzo do myslenia, co nie czesto sie zdaza. Filmy tego typu, ktore tak mnie poruszyly, to chyba tylko Requim dla snu i Gruz 200. Jaka wasza opinia? Czy faktycznie az taki wypaczony mam gust, czy film faktycznie jest conajmniej niezly ;)
P.S. Jezeli znacie cos tego typu, film nie latwy i przyjemny, ale ktory az zacheca do dyskusji na przedstawiony problem, to piszcie smialo :) |
Cytat:
http://rapidshare.com/files/18494328...vin_.part1.rar http://rapidshare.com/files/18495781...vin_.part2.rar http://rapidshare.com/files/18497029...vin_.part3.rar Nie sciągałem, jak nie działają to napisz. A Dextera również polecam każdemu :) |
Ja osobiscie bardzo polecam film THE SHOOTER ( strzelec ) kapitalny film o snajperze ...jezeli ktos lubi filmy akcji to naprawde trzeba go obejrzec :)
|
Wielkie dzieki Młyniu_Miechów - juz sie sciaga;)
|
moze ktos czasem napisze coś wiecej dlaczego WARTO obejdzeć.
bo przeciez sa gusta i gusciki |
Jakąś prawdziwą komedie może by mi ktoś polecił... ostatnio żadnej nie widziałem...
|
Ostatnio oglądałem dość dobrą komedię i myślę, że z pewnością mogę Ci ją polecić - ''Nie zadzieraj z fryzjerem''
|
Cytat:
Poleciłem Dextera, a dlaczego? Juz pisze: - świetna fabuła oparta na powieści Jeffa Lindsaya Darkly Dreaming Dexter (Demony dobrego Dextera) - gra aktorska na najwyższym poziomie - doskonała muzyka - wyjątkowe poczucie humoru :P Z seriali możecie sprawdzić także Breaking Bad, niestety jak na razie wyszło tylko 7 odc. związku ze strajkiem scenarzystów. Równiez ma to coś :). |
21.00 TVP2 Purpurowe Rzeki II
pierwsza w.g. mnie lepsza ale ten tez sobie obejrzyjcie |
"Syn Rambo" - Dość klimatyczna komedia ale z fajnym przekazem.
Mimo że momentami film wydaje się nudny to cały czas coś nas trzyma przy ekranie i nie pozwala odejść. Ogólnie film warty polecenia. |
Cytat:
|
dlatego pisze ze jedynka duzo lepsza :)
|
"Sekretne okno" - Specyficzny film Davida Koeppa. Szybki zwrot akcji wprawia w osłupienie a bohater którego uważaliśmy za tego "dobrego" okazuję się mordercą.
Film trzeba od samego początku oglądać bardzo uważnie żeby zrozumieć jego cały aspekt. Polecam !!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl