Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Komentarze nt. organizacji i aspekty pozaboiskowe EURO 2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1820)

Wojtas 12.05.2009 15:06

Warszawa,Gdansk ,Wrocław Kraków

Informacje podobno z przecieku podaje Onet,Interia

Wiadomo ze to zadne pewnie info ale mysle ze tak moze byc.



Edit:Przed chwila Lato gadał o tym ze wszystkie miasta maja sznase.

Zmiany wiadomosci co 15 minut

mhl_pl 12.05.2009 15:40

Moim zdaniem podzial powinien byc równy i uczciwy. Polacy nie powinni doszukiwac sie minusów u Ukrainców tak jak robi to pan minister Drzewiecki. Pokazując czeroną kartke od Którą UEFA wystawiła przygotowaniom strony ukraińskiej pan minister ośmieszył sie i skompromitował według mnie. Ukraińcy są naszymi partnerami, to dzieki Surkisowi mamy mistrzostwa. Podział powinien byc 4-4 lub 5-5 bo wtedy wielka piłka zawita na wiekszym terenie, i ludzi mieszkający w róznych regionach Pn Pd Wsch Zach Polski i Ukrainy bedą mieli stycznosc z europejską elitą piłkarsą, bedzie wielka frajda dla kibiców którzy zostawią swoje pieniądze w róznych regionach a to dla gospodarki i przemysłu równiez ogromny plus.

Marszałek 12.05.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mhl_pl (Post 725889)
Moim zdaniem podzial powinien byc równy i uczciwy. Polacy nie powinni doszukiwac sie minusów u Ukrainców tak jak robi to pan minister Drzewiecki. Pokazując czeroną kartke od Którą UEFA wystawiła przygotowaniom strony ukraińskiej pan minister ośmieszył sie i skompromitował według mnie. .

Ten człowiek ma tyle do gadania co u Nas Bednarz w sprawie kasy na transfery.

węgorz2 12.05.2009 19:18

agencja ROJTERA podaje niestety WARSZAWE GDANSK POZNAN WROCLAW ,miasta rezerwowe KRAKOW CHORZOW ,mam nadzieje ze to nadal spekulacje

janko04 12.05.2009 19:28

w sporcie na TVP mówili, że Kraków odpada......

WILU TS 12.05.2009 19:47

Taaa jeszcze 2 godz temu Reuters podawał że wchodzi 6 miast a 5 godzin temu że odpada Gdańsk i poznań,poczekajcie do jutra...

grzechu1991 12.05.2009 19:48

Wydaje mi się, że nie ma opcji, żeby miasto które zostało najwyżej ocenione ze wszystkich odpadło. Poczekajmy do jutra.

PotiWisla 12.05.2009 19:57

Też mi się nie wydaje żeby UEFA wyrzuciła swój "ulubiony" Kraków.

Szary007 12.05.2009 20:09

Przed wyborem na gospodarza EURO też było sporo zamieszania, i tak zawsze będzie, kiedy do zgarnięcia jest duża pula pieniędzy i korzyści wypływających z tego typu przedsięwzięć.
Także bez podpalania :-)
Osobiście wierzę, że Kraków będzie miastem- gospodarzem EURO, i utrze nosa chociażby Poznaniakom, tak jak Polska Włochom :D

martin_6 12.05.2009 22:08

A ja się założę że jutro nie zapadną żadne istotne decyzje. Pojedzą sobie, popiją na tym swoim zjeździe i powiedzą, żeby się wszyscy starali, że wszyscy mają szanse i tyle z tego będzie...

rafalek 13.05.2009 06:18

A czy od decyzji UEFA jest jakieś odwołanie? Np. Poznań straci możliwość rozgrywanie meczów i będzie się chciał odwołać. Czy takie coś jest możliwe?

Kamson 13.05.2009 06:34

Żadne miasto nie ma nic do gadania. To nie jest impreza Polski czy Ukrainy tylko impreza UEFY i to oni decydują.

saklak1906 13.05.2009 08:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 726190)
A czy od decyzji UEFA jest jakieś odwołanie? Np. Poznań straci możliwość rozgrywanie meczów i będzie się chciał odwołać. Czy takie coś jest możliwe?

Chyba do Boga:D :D :D , nie ma takiej mozliwosci to nie Sad zeby sie odwolywac do wyzszej instancji.

dynek.pl 13.05.2009 08:48

Krakowska Sensacja! Euro w 4 polskich miastach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,66..._miastach.html

Cytat:

Ostatecznie padło na Kraków, a zdecydował fakt, że tamtejszy stadion jest mniejszy od tego, jaki ma powstać w Gdańsku. Obiekt na wybrzeżu będzie nowszy, a w Krakowie przebudowuje się stary stadion Wisły. Jak donosi nasze źródło, zadecydowały także względy polityczne. Z Gdańska wywodzi się ekipa rządowa, nie bez znaczenia był także fakt przeniesienia obchodów rocznicy czerwca'89 do Krakowa. Jeszcze jedna "porażka" Gdańska byłaby nie do zaakceptowania dla rządu.
czerwiec '89 - mysle, ze wszyscy krakowianie sa wdzieczni za tak wspaniala impreze w naszym miescie, a euro to tylko komercha :)

szorstki 13.05.2009 09:01

Jeśli się potwierdzi to... miłego świętowania ;>

i udanych wyborów w Krakowie... i to się tyczy zarówno PiS jak i PO - czyli ... mam wolne w dzień wyborów ;)

Q13SON 13.05.2009 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 726225)
Krakowska Sensacja! Euro w 4 polskich miastach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,66..._miastach.html



czerwiec '89 - mysle, ze wszyscy krakowianie sa wdzieczni za tak wspaniala impreze w naszym miescie, a euro to tylko komercha :)

Info telefoniczne

Krissu 13.05.2009 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 726225)
Krakowska Sensacja! Euro w 4 polskich miastach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,66..._miastach.html

Cytat:

Ostatecznie padło na Kraków, a zdecydował fakt, że tamtejszy stadion jest mniejszy od tego, jaki ma powstać w Gdańsku. Obiekt na wybrzeżu będzie nowszy, a w Krakowie przebudowuje się stary stadion Wisły. Jak donosi nasze źródło, zadecydowały także względy polityczne. Z Gdańska wywodzi się ekipa rządowa, nie bez znaczenia był także fakt przeniesienia obchodów rocznicy czerwca'89 do Krakowa. Jeszcze jedna "porażka" Gdańska byłaby nie do zaakceptowania dla rządu.
czerwiec '89 - mysle, ze wszyscy krakowianie sa wdzieczni za tak wspaniala impreze w naszym miescie, a euro to tylko komercha :)

I właśnie ten fragment sprawia, że nie wierzę ani trochę w ten artykuł.

A wybiórcza odkąd pamiętam jest antyKrakowska.

aNouc 13.05.2009 09:07

Na prawdę wierzycie że dostaniemy?

Ja się nawet nie napalam że jestem przekonany że Chorzów (100%) i Kraków (99%) odpadli.

saklak1906 13.05.2009 09:34

Ale co maja obchody 89 z Euro 2012?.

Marszałek 13.05.2009 09:34

A co Wy się tak podniecacie, w którym mieście napierdalać się będą Turcy z Angolami?
Ja uważam,że naszym krakowskim interesem jest to,aby zbudowali nam stadion, adekwatny do naszych potrzeb.Czyli to co tam murują w tym momencie. Więc wystarczy nam lista rezerwowa. A gdzie będą te mistrzostwa to mnie to szczerze mówiąc mało obchodzi.Ani to naszemu miastu z tego powodu nie ubędzie ani nie przybędzie. Jak dla mnie mogą być w całości na Ukrainie lub przeniesione na Jamajkę.


Zastanawiające jest to ,ze wszystkie opcje polityczne nas jebią z góry w dól. Może czas reaktywować coś na
miarę austro wągier? Jakiś posłów stąd do wspólnego parlamentu by się wybrało:), pewnie mniej kasy by do nas nie płynęło a zyskalibyśmy na prestiżu. Bo jak ktoś tutaj wpadł na pomysł aby pokazywać Europie Chorzów, zabiedzony, rozjebany Śląsk to ja nie wiem czy dla naszego dobra pod taką władzą jest sens być. Nic dobrego z ich strony nas spotkać nie może raczej. Z takimi pomysłami przynajmniej. Może bazę noclegową zrobią w Bytomiu jeszcze:)

Krissu 13.05.2009 09:37

A Wała!
WOLNA RZECZPOSPOLITA KRAKOWSKA!
:magisterka:

:>

tvn24 podaje, że wycyckaliśmy Gdańsk.

szarkoz 13.05.2009 09:39

A wiadomo, o której mniej więcej będzie wreszcie oficjalna informacja? Bo na wiadomościach z serwisów informacyjnych nie ma co polegać, zwłaszcza, że zmieniają się co chwila...

rocco_1906 13.05.2009 09:41

abstrachujac od tego ze mi to wisi czy dostanie Kraków to euro czy nie to... w TVN24 Listkiewicz powiedział ważną rzecz,a mianowicie:to że dziś 4miasta dostaną euro nie znaczy ze na 100% w kazdym z tych miast bedzie turniej.Istnieje bowiem mozliwosc ze np za rok w miejsce miasta x wskoczy miasto z.a dlaczego?? a dlatego ze uefa caly czas bedzie to wszystko nadzorowac i jak gdzies beda sie ociagac czy cos nie bedzie grało to ZMIANA MOZE JESZCZE POZNIEJ NASTAPIC:) amen

W.S 13.05.2009 09:47

Podobno o 11:00.

tutaj relacja live http://nazywo.interia.pl/relacja/wyb...euro-2012,1146

WILU TS 13.05.2009 09:49

Ależ smuty walą na tej pseudo tv tvn24,co 5 min zmieniają zdanie kto jest pewny niby,ciekawe skad maja takie info(pewnie jak kazdy z niby oryginalnego źródła)

saklak1906 13.05.2009 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 726250)
A co Wy się tak podniecacie, w którym mieście napierdalać się będą Turcy z Angolami?
Ja uważam,że naszym krakowskim interesem jest to,aby zbudowali nam stadion, adekwatny do naszych potrzeb.Czyli to co tam murują w tym momencie. Więc wystarczy nam lista rezerwowa. A gdzie będą te mistrzostwa to mnie to szczerze mówiąc mało obchodzi.Ani to naszemu miastu z tego powodu nie ubędzie ani nie przybędzie. Jak dla mnie mogą być w całości na Ukrainie lub przeniesione na Jamajkę.


Zastanawiające jest to ,ze wszystkie opcje polityczne nas jebią z góry w dól. Może czas reaktywować coś na
miarę austro wągier? Jakiś posłów stąd do wspólnego parlamentu by się wybrało:), pewnie mniej kasy by do nas nie płynęło a zyskalibyśmy na prestiżu. Bo jak ktoś tutaj wpadł na pomysł aby pokazywać Europie Chorzów, zabiedzony, rozjebany Śląsk to ja nie wiem czy dla naszego dobra pod taką władzą jest sens być. Nic dobrego z ich strony nas spotkać nie może raczej. Z takimi pomysłami przynajmniej. Może bazę noclegową zrobią w Bytomiu jeszcze:)


Na prezydeta bo dobrze gada

Jestem dokladnie takiego samego zdania

madenn 13.05.2009 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 726262)
Ależ smuty walą na tej pseudo tv tvn24,co 5 min zmieniają zdanie kto jest pewny niby,ciekawe skad maja takie info(pewnie jak kazdy z niby oryginalnego źródła)


Drogi pan KUźNIAR co chwile pokazuje swoje kompleksy
co 3 zdanie to o Krakowie

KOMINEK 13.05.2009 09:58

Problem jest w tym że jeśli Euro u nas nie będzie to może zostac spowolnona modernizacja stadionu. Oczywiście niby miasto rezerwowe itd i itd ale przy ogólnym kryzysie na świecie kasa będzie szła przede wszystkim na te 4 miasta

bar80 13.05.2009 10:01

ja też jestem zdania ,że wystarczy niech nam stadion wybudują a całą tą chołote co się zjedzie na mistrzostwa razem z "naszymi" politykami niech sobie inne miasta goszczą !

it 13.05.2009 10:02

Boniek - kumpel Platiniego - twierdzi, że już dawno wybrano 4 miasta i nie ma powodu do zmian.
Czyli raczej Kraków nie dostanie EURO.

Ale sadzę, że UEFA albo nie poda dziś nazwy wszystkich miast, albo zostawi dość szeroką furtkę na ewentualne zmiany.
Dziś ostatecznej decyzji może jeszcze nie być.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl