Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

zielak14 21.06.2010 07:38

witam ! wiecie moze o ktorej jest dzis pierwszy trening wisły w zakopanem bo chetnie bym sie wybral

mIcHaL666 21.06.2010 15:22

Zadzwoń pod podany dwa posty wyżej numer, albo może ktoś Ci poda numer do rzecznika prasowego i jego pytaj ;).

Christofor 22.06.2010 17:48

Zapraszam na mecz do Nowego Targu w najbliższą sobotę o 14:00.

Bilety są po 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).

wiertar 22.06.2010 18:15

gdzie?? na kolejowej czy koło hali lodowej??

Christofor 22.06.2010 18:46

Tego właśnie jeszcze nie wiadomo - powinno wyjaśnić się do dwóch dni.

farciarz 23.06.2010 13:00

ale na 90% będzie to stadion na kolejowej obok dworca PKP

Christofor 24.06.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 919195)
ale na 90% będzie to stadion na kolejowej obok dworca PKP

Mecz jest tam na 100%.

DarekK_11 27.06.2010 21:49

Chciałem spytać, czy na konferencję prasową (taką jak być może nas czekać jutro) każdy może sobie wejść?

e: dzięki za odpowiedź.

Żmijka 27.06.2010 22:51

Nie, konferencje są dla dziennikarzy, fotoreporterów, ewentualnie kogoś zaproszonego.

Damianek_ABG 28.06.2010 09:40

Ja mam pytanko. Od kiedy zaczną się treningi w Krakowie??
I w jakich godzinach one będą się odbywać??

Zlatan93 29.06.2010 14:12

Wisła już trenowała w Krakowie tydzień od bodajże 14 czerwca. Wówczas treningi odbywały się dwa razy dziennie: ok. 10:30 i 17:00.

Po powrocie z Niemiec Wisła również będzie trenowała w Krakowie, prawdopodobnie takim samym harmonogramem jak przed wyjazdem do Zakopanego.

Żmijka 29.06.2010 14:34

Nie sądzę, żeby na parę dni przed meczami trenowali 2 razy dziennie. Wrócą do sezonowego systemu, trening raz dziennie. Dwa treningi wt/sr/czw (lub) jeśli nie ma meczu w tygodniu.

Zlatan93 29.06.2010 14:41

Przypuszczam, że możesz mieć rację, a treningi będą odbywały się zapewne wczesnym przedpołudniem (ok. właśnie 10:30) lub późnym popołudniem (ok. 18:00) ze względu na upały.

wilis 29.06.2010 21:40

kiedy wracaja do KRakowa?

Zlatan93 29.06.2010 21:56

Zgrupowanie trwa 12 dni, a jeśli wyjechali do Niemiec 28 czerwca, wracają 10 lipca.

kojott 14.07.2010 16:22

Wie ktoś może czy w najblizszy piątek, dzien po meczu z Szawle będzie trening Wisły i jesli tak to o ktorej godzinie? :) Z góry dzięki za informacje!

DarekK_11 18.07.2010 23:56

Cytat:

W piątek, 23 lipca Wisła rozegra sparingowe spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W zespole Wisły szansę gry, podobnie jak w ostatnim meczu z Kolejarzem Stróże, otrzymają zawodnicy którzy nie zagrają w pucharowym rewanżu z FK Szawle lub wystąpią w niewielkim wymiarze czasowym.

Mecz ma się rozpocząć o godz. 17:00 i rozegrany zostanie w Krakowie.
Czy jest szansa, że sparing będzie otwarty dla publiczności (rozumiem, że zostanie rozegrany na SS)?

michala 19.07.2010 16:50

Zobaczcie co się dzieje w Wiśle Kraków :

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=37282

DarekK_11 22.07.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 938046)
Czy orientuje się ktoś czy jest szansa, że sparing (z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) będzie otwarty dla publiczności (rozumiem, że zostanie rozegrany na SS)?

podbijam pytanie.

iiYama 24.07.2010 00:05

Witam, orientujecie się może o której Wisła ma jutro trening?

Z góry dzięki, pozdro.

MarciN90 01.08.2010 21:09

wiecie czy jest jutro rano jakis trening? i o ktorej mniej wiecej? bede w krakowie i nie wiem czy wybierac sie wczesniej czy nie :)

Damianek_ABG 02.08.2010 10:54

Wie ktoś może jak teraz są treningi ??

Damianek_ABG 05.08.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damianek_ABG (Post 950509)
Wie ktoś może jak teraz są treningi ??

Ponawiam pytanie. Proszę o odpowiedź...

Z góry dzięki xD

Zlatan93 06.08.2010 10:14

Dzisiaj o 14 na bocznym.

Kamson 06.08.2010 19:39

O której jutro trening?

Zlatan93 06.08.2010 22:10

W godzinach popołudniowych. 15/16/17

Damianek_ABG 12.08.2010 17:35

Czy ktoś wie jak teraz będą treningi ?? ?? ?? ?? ?? ??

hide 12.08.2010 21:21

Dzwoniłem wczoraj do klubu i mówiła że w piątek o 17 na boczym.

Damianek_ABG 13.08.2010 08:42

Ok. Wielkie dzięki że odpisałeś...

elmuchacho 13.08.2010 19:44

wie ktos czy w sobote jest trening pierwszej druzyny?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl