![]() |
witam ! wiecie moze o ktorej jest dzis pierwszy trening wisły w zakopanem bo chetnie bym sie wybral
|
Zadzwoń pod podany dwa posty wyżej numer, albo może ktoś Ci poda numer do rzecznika prasowego i jego pytaj ;).
|
Zapraszam na mecz do Nowego Targu w najbliższą sobotę o 14:00.
Bilety są po 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). |
gdzie?? na kolejowej czy koło hali lodowej??
|
Tego właśnie jeszcze nie wiadomo - powinno wyjaśnić się do dwóch dni.
|
ale na 90% będzie to stadion na kolejowej obok dworca PKP
|
Cytat:
|
Chciałem spytać, czy na konferencję prasową (taką jak być może nas czekać jutro) każdy może sobie wejść?
e: dzięki za odpowiedź. |
Nie, konferencje są dla dziennikarzy, fotoreporterów, ewentualnie kogoś zaproszonego.
|
Ja mam pytanko. Od kiedy zaczną się treningi w Krakowie??
I w jakich godzinach one będą się odbywać?? |
Wisła już trenowała w Krakowie tydzień od bodajże 14 czerwca. Wówczas treningi odbywały się dwa razy dziennie: ok. 10:30 i 17:00.
Po powrocie z Niemiec Wisła również będzie trenowała w Krakowie, prawdopodobnie takim samym harmonogramem jak przed wyjazdem do Zakopanego. |
Nie sądzę, żeby na parę dni przed meczami trenowali 2 razy dziennie. Wrócą do sezonowego systemu, trening raz dziennie. Dwa treningi wt/sr/czw (lub) jeśli nie ma meczu w tygodniu.
|
Przypuszczam, że możesz mieć rację, a treningi będą odbywały się zapewne wczesnym przedpołudniem (ok. właśnie 10:30) lub późnym popołudniem (ok. 18:00) ze względu na upały.
|
kiedy wracaja do KRakowa?
|
Zgrupowanie trwa 12 dni, a jeśli wyjechali do Niemiec 28 czerwca, wracają 10 lipca.
|
Wie ktoś może czy w najblizszy piątek, dzien po meczu z Szawle będzie trening Wisły i jesli tak to o ktorej godzinie? :) Z góry dzięki za informacje!
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Witam, orientujecie się może o której Wisła ma jutro trening?
Z góry dzięki, pozdro. |
wiecie czy jest jutro rano jakis trening? i o ktorej mniej wiecej? bede w krakowie i nie wiem czy wybierac sie wczesniej czy nie :)
|
Wie ktoś może jak teraz są treningi ??
|
Cytat:
Z góry dzięki xD |
Dzisiaj o 14 na bocznym.
|
O której jutro trening?
|
W godzinach popołudniowych. 15/16/17
|
Czy ktoś wie jak teraz będą treningi ?? ?? ?? ?? ?? ??
|
Dzwoniłem wczoraj do klubu i mówiła że w piątek o 17 na boczym.
|
Ok. Wielkie dzięki że odpisałeś...
|
wie ktos czy w sobote jest trening pierwszej druzyny?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl