![]() |
Póki co na ławce. Ale spotkań do grania mu nie zabraknie, sezon długi, sporo meczów. Odpoczynek, kartki, kontuzje Iniesty i Xaviego.
|
Fabregas nigdzie nie odchodzi - zostaje u nas w Londynie :P Przynajmniej nie teraz
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html :lol: ciekawe co by było gdyby odszedl jednakj w ostatniej chwili gdzie indziej :D |
Cytat:
Sprzedajne k**wy... ten tekst Lewandowski zna na pamięć oczywiście? Cytat:
|
Jose w Realu, Figo II trener. To są transfery!;]
HALA MADRID |
http://sport.interia.pl/raport/repre...turcji,1482459
Michał Żewłakow w tureckim Ankaragucu. Ciekawe czy dobrze przemyslal ten wybor. |
http://pilkarskiekomentarze.com/news.php?extend.192.8
Transfery: David Villa w Barcelonie - prezentacja (video) |
Fran Merdia - wychowanek Barcelony (o ile się nie myle) i obecnie jeden z najbardziej przyszłościowych "Dzieci Wengera" odchodzi za free do Atletico.
Adriano wraca do Serie A, a konkretnie do Romy. Zobaczymy jak przysłuży mu się gra w rodzimej lidze :) |
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,79...e__ale_za.html
Jak to możliwe, że ma zapisaną w kontrakcie kwotę odstępnego 3 miliony euro, a prezes go za tyle nie puści "bo nie"? |
Wedlug mnie dziennikarze cos pokićkali. Albo nie ma klauzuli.
|
Cytat:
To nie jest możliwe. Nie ufaj za bardzo dziennikarzom wyborczej. Jeśli ma klauzulę, to nie ma dyskusji, jeśli ktoś jest zdecydowany wyłożyć kwotę w niej zapisaną. |
Nie tak do końca
Bo jeżeli klub nie ma kasy na płatność jednorazową to klauzuli nie mozna zastosować w przypadku płatności ratalnej |
Ciekawy biznes zrobili Szwajcarzy z YBB. Wyciągnęli reprezentanta WKS Seydou Doumbia z Kashiwa Reysol za 120 k euro, by sprzedać go do CSKAA za 9 milionów euro. Zawodnik wypalił jak torpeda strzelając 30 goli w 32 meczach ligowych.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
Costly znowu robi problemy. Cale szczescie, ze jednak do nas nie przyszedl. |
|
Benayoun w Chelsea
http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Benayoun.html Yaya Toure w Manchesterze City http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Barcelona.html |
Jeśli to nie jest fotomontaż:
http://www.weszlo.com/news/5196 to Milan musi szukać nowego pomocnika. A Pączka Roniego wypożyczyć do Rio de Janeiro, do obsługi churrascairii. |
Cytat:
Ciekawe czy Niemcy po MŚ opuszczą Bundeslige... |
Cytat:
Co do Ronaldinho. Facet jest już na emeryturze i chyba zbytnio mu się już nic nie chce. Niemniej ciekawe jest to,że obecnie nie ma żadnego dobrze rokującego Brazylijczyka grajacego w Europie. Elano i jemu podobni z Wschodu Europy to nie te buty. Kaka - przemilczmy. Dawniej było pełno zastepów wybitnich piłkarzy,Romario.Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho. A obecnie?nikt tak naprawdę. |
Tak, kreowani na gwiazdy Renato Augusto i Pato grają przyzwoicie, ale nie zachwycają. Neymar to melodia przyszłości.
Mają oczywiście wielu świetnych zawodników, ale tych megagwiazd brakuje. Co widoczne było na mundialu. Sam Kaka bez formy to za mało. |
Cytat:
Kaka, to w formie był jak zdobywał złotą piłke. W Realu to na palcach jednej reki mozna mu liczyc udane mecze. |
Cytat:
|
- W tym tygodniu powinniśmy już dysponować wszystkimi narzędziami, by zapewnić bieżące płatności, takie jak pensje piłkarzy, sztabu szkoleniowego i pracowników.
Kto wypowiedział te słowa. 1)prezes FC Piwniczanka 2) przes Poloni Bytom 3) prezes Barcelony Do czego doprowadza złe gospodarowanie klubem i wybujałe, nie mające nic wspólnego z zdrowym rozsądkiem pensje dla zawodników. |
ja stawiam na odpowiedz 2:)
|
Heh, niestety odpowiedź c jest prawdziwa.
|
Przeczytajcie sobie oficjalną wypowiedz sternika finansowego czytaj skarbnika klubu który mówi otwarcie że pan Russel trochę demonizuję wszystko po to żeby pokazać jaki to Laporta był zły i nie dobry chyba zapomniał co robiła jego poprzednia ekipa...
|
Cytat:
A jeszcze wracajac do Brazylijczyków. Rynek zepsuli chłopcy zza wchodzniej granicy,którzy kupują średnich kopaczy z Kraju Kawy za duże pieniądze. Dochodzi do rozbieżności między pieniędzmi zapłaconymi za ów kopacza a jego umiejętnościami. Ładuje się kasy ogromne a później mamy problem,że milionerzy nie potrafia piłi prosto kopnąc. Edit. Ok,czyli kredyt wziął ot tak,aby pokazać,że Laporta był be?Po co mu to skotro już ma stolec prezesa?Nie trzyma się to kupy. |
W Europie tylko jakiś limit w wydatkach przeznaczony na pensje piłkarzy może pomóc. Piłkarze zarabiają za dużo. Nie dotyczy to tylko Barcelony - to gigant który sobie poradzi, ale pozostałych klubów z ligi hiszpańskiej. Oczywiście poza Realem (drugim wielkim który jest poza "prawami" ekonomi) Gdzieś czytałem że poza ligą angielską właśnie hiszpańska jest najbardziej zadłużona. Czy to nie Levante ostatnio zbankrutowało?
Tak jak pisze Marszałek - olbrzymie pensje dla zawodników to główny problem Barcelony. (Coś około 300 ml euro rocznie na kontrakty dla piłkarzy) Ale też i pozostałych klubów z półwyspu Iberyjskiego. Albo się zaczną oddłużać albo będą jak Valencia wysprzedawać wszystko co mają. |
Niestety to wszystko jest chore. Te najmocniejsze ligi sa najmocniejsze bo przeplacaja pilkarzy, jak widac placa wiecej niz ich stac. I jak teraz ma taki klub ze wschodu sie wybic? Jedynie tak jak Ci z zachodu, inwestujac jakies przeogromne pieniadze ktorych nie sa warci pilkarze ;/
Taka Barcelona jest zadluzona a powiedzcie mi czy zadluzyc sie moze np Man. City? Czy tam Ci szejkowie jak daja swoja kase to klubowi nie narasta zaden kredyt? Powinny byc jakies regulacje wzgledem pensji i wydatkow na pilkarzy. Inaczej to ciagle wschod bedzie daleko w tyle a jedynie szejkowie czy oligarhowie robiac taki sam cyrk jak zachod beda mogli gonic najwieksze kluby. |
Piłkarz reprezentacji Australii Mark Bresciano zostaje we Włoszech. Były zawodnik Palermo podpisał dwuletni kontrakt z dwunastym zespołem Serie A w minionym sezonie Lazio Rzym. Zaś Ukraiński obrońca Dmytro Czygrynski zgodził się wrócić do swojego byłego klubu - Szachtara Donieck, po zaledwie jednym sezonie gry dla FC Barcelony. Całkiem nieudany transfer Barcy sprzed roku za 25 mln euro , raptem 12 spotkań ten obrońca zagrał w barwach Barcelony. Ciekawy jest także transfer Govou z Lyonu do Panathinaikosu Ateny. Sidney podpisał 3-letni kontrakt. A nie tak dawno były jeszcze słuchy ze strony Jóźwiaka , że owego piłkarza proponowano właśnie Legii... Ale w to nie chce mi się wierzyć , zresztą potwierdził to Stefan Białas
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl