![]() |
dj_ibutti Rozumiem że już swojego zdania nie mogę wypowiedzieć?!
|
Cytat:
|
Po prostu wydało mi się to malo prawdopodobne. Tyle. Szkoda się nawet kłócić.
|
Jak tam Gołoś i jego noga?
|
http://90minut.pl/kariera.php?id=6860
29te urodziny Andre Baretto. Sto lat i może jakichś wreszcie zauważalnych występów w Wiśle. Obyś się okazał asem w dzisiejszym meczu. |
Cytat:
|
Chwile przed pieknym golem Mauro pomyslalem sobie: strzel bramke i pokaz tym wszystkim forumowym maruda ktorzy ciagle na ciebie narzekaja jak waznym jestes pilkarzem dla Wisly. Mam nadzieje ze po dzisiejszym genialnym meczu Cantoro tym wszystkim ktorzy pisali ze nie zasluguje on na gre w Wisle jest zwyczajnie glupio.
|
Ale Diaz mnie zaszokował , praktycznie bezbłędny :) i jeszcze ładna brameczka , bardzo dobrze też że Niedzielan sie przełamał widać bylo po strzelonej bramce że "kamień spadł mu z serca" :P
|
Cytat:
jedna jaskółka wiosny nie czyni ,trzeba być ślepym albo celowo nie widzieć jaką pytę odstawiał w ostatnich meczach nie licząc oczywiscie dzisiajeszego |
Cytat:
Ochłońmy troszke... mecz był piękny ale mysle że na chłodno lepiej będzie prowadzić dyskusje ...Brawo Panie Maćku ;) |
Wole Barreto. Bo grał cały sezon a Varga kontuzje kontuzje i co wiemy ? Ze na poczatku strzelił 1 bramke a potem nic nie grał. Ale to sie okaże.
|
Brożek wreszcie się przełamał. Już nie pamiętam kiedy ostatnio Brożek strzelił gola po wcześniejszym przyjęciu piłki ;) O ile się nie mylę wszystkie 23 bramki w sezonie 2007/2008 strzelał z pierwszej piłki.
|
Nie zawsze. z 3 a moze nawet 5 goli miał po przyjeciu .
Jesli mam byc szczery to wlasnie 2 pamietam :P (druzynom z Łodzi) |
Cytat:
|
Asystent Leo R. Ulatowski o Brożku:
"Nie będę wyróżniać powszechnie chwalonych Rafała Boguskiego czy Pawła Brożka. Ten drugi to napastnik trochę wykreowany przez media, jak ktoś ma 10 sytuacji, to przynajmniej raz mu się uda zdobyć gola. Tak przynajmniej wynika ze statystyki." http://sport.wp.pl/wid,10234986,kat,...l?ticaid=1663b |
Cytat:
Brożek może irytować może drażnić i wkurzać - nie tylko nieskutecznością (ale np. taki Zahorski czy Smolarek też mieli długie okresy dołowania...) ale na litość boską jak się na niego postawi to potrafi wznieść się naprawdę wysoko :D co więcej wbrew obawom nadaje się do systemu 4-5-1 co dla mnie osobiście jest dużym zaskoczeniem rozumiem że chodzi o to że pan Brożek ma nie tego menago co powinien mieć jak w przypadku np. niesławnej pamięci Adama K. rzenuła |
Nie ma jak to nasza kadra...
Co z tego ze Wisła wygrała z Mistrzem Izraela, jak nasi super chłopcy Leo pokonali juniorów Maccabi, tuż to przecież ważniejsze. Nie ma jak to nasze gwiazdy..Piotry Polczaki czy inne Pazdany. A jeszcze odnośnie napastników, nie ma jak to Lewandowski z Lecha który raz kopnął dobrze piłke z Lekoranem i już Polish Super Star... |
Cóż, jak idziesz między wrony to krakaj tak jak one...
Ulatowski będąc trenerem w Lubinie mógł marzyć o ściągnięciu do swojego klubu Brożka. Teraz twierdzi że to przeciętny napastnik. No ale tak twierdzi nieomylny Leo więc tak jest i kropka. Niemniej jest kwestią bezdyskusyjną, że - jak napisał emjot - Brożek zrobił ogromny postęp w ostatnim czasie. To już nie jest ten Brożek, któremu dobry mecz wyjdzie 2 razy w rundzie. Gość nie schodzi poniżej pewnego poziomu, poprawił skuteczność a przede wszystkim zaczął świetnie grać tyłem do bramki co jest wręcz konieczne przy obecnej taktyce Wisły nie tracąc przy tym swoich walorów szybkościowych. Inna sprawa, że może być z nim tak jak z "Gucio" Warzychą - świetny w klubie ale zupełnie nie sprawdza się w reprezentacji. PS. Swoją drogą to wszystko związane z tym Lubinem jakoś wyjątkowo działa mi na nerwy. Kupowali chyba najbardziej bezczelnie ze wszystkich (nie tylko w taki swojski sposób ale poprzez działania na szczeblach ministerialnych) a zachowują się jak wielce pokrzywdzeni. |
Dla mnie Brozek jest naprawde swietny, jest niski ale jako srodkowy napastnik gra wysmienicie, nie dosc ze swietnie odnajduje sie w polu karnym, dobrze strzela, jest szybki to jeszcze potrafi sie zastawic, ominac zawodnika strzelic, takze odegrac a nawet strzela gole głową, nie ma chyba lepszego napastnika w polsce teraz od Brozka, to takie połączenie Zurawia i Franka z lekka przewaga Franka. No ale...
|
Cytat:
W tym ze jest kreowany przez media oczywiscie jest ileśtam prawdy,ale, jesli ktos chodzi na mecze to powinien zauważyć róznice, ze Brożek od kiedy trenuje u Skorży zrobił niessamowite postępy. Nie chodzi mi o strzelanie bramek samo, ale o jego gre, ustawianie sie , MYŚLENIE, przyjmowanie piłki etc. Statystyku panie Ulatowski, no tak, bo Wisła poza WIELKIM STOPEREM A.Kokoszką nie miała żadnego "układowicza" Leo. Dupska mu nie lizali. Ciekawi mnie jedno, że teraz powołał se grupke młodych, zagrali sparing z juniorkami M.H. i sie podniecają tym że strzelił bramki ...Zachorski. Ok, spoko fajnie, testowa drużyna w końcu,wiekszość z nich debiut w kadrze, tylko co do chu... robi tam Zachorski który był na Euro?Dalej go trzeba testować i pchać i pchąc by z Zabrza przeszedł do 2 ligi niemieckiej i grał pyte? No ale on o transfer najpierw spyta Leo... Brożku jesteś najlepszym napastnikiem w lidze! |
Cytat:
|
|
fajny tekst , cała prawda.
|
Szamotulski też coś dorzucił na ten temat: "A teraz z innej beczki. Czytaliście artykuł na stronie głównej? Co ten Ulatowski o Brożku mówi? Jak nie chce go powoływać, to niech nie powołuje, ale po co go ciągle obraża? Zrobił ten chłopak coś złego? Nie można go w spokoju zostawić? I te teksty, że Wisła nie ma szans z Barceloną. Może i ma niewielkie. Ale na pewno większe niż Ulatowski na odzyskanie rozumu i przejęcie kadry po Beenhakkerze. On selekcjonerem? Tratatata."
http://www.weszlo.com/blog/3 |
Szamotulski na www.weszlo.pl też pojechał po Ulatowskim za te wydzieliny na temat Brożka.
Swoją drogą, zaważam, że Brożek, zawodnika który dwa lata temu potykał się o własne nogi, na widok którego kibice modlili się, żeby ktoś go kupił, wyrobił się na super grajka, filar mistrzowskiego zespołu, gwiazdę pokroju Żurawskiego czy Frankowskiego, gościa, o którego można oprzeć całą grę. Chwała mu za to, nie każdy jest w stanie przejść taką drogę..od zera do bohatera. A teraz... kibice Wisły dadzą sie za niego pokroić, i jakby mogli, to by Ulatowskiego upiekli na wolnym ogniu, bo nie szanuje Brożka. I bardzo dobrze! Pokaż tym leszczom, Brozhinho, jak pykasz Barcelonie 3 brameczki :) (a i Piotrek Brożek, też się wyrobił. Najlepszy lewy obrońca w Polsce imho. Trochę w cieniu brata, ale tak to jest...napastnicy bardziej błyszczą, Tak trzymać Piotrze!) |
To jest najlepsze
Szamotulski " A teraz z innej beczki. Czytaliście artykuł na stronie głównej? Co ten Ulatowski o Brożku mówi? Jak nie chce go powoływać, to niech nie powołuje, ale po co go ciągle obraża? Zrobił ten chłopak coś złego? Nie można go w spokoju zostawić? I te teksty, że Wisła nie ma szans z Barceloną. Może i ma niewielkie. Ale na pewno większe niż Ulatowski na odzyskanie rozumu i przejęcie kadry po Beenhakkerze. On selekcjonerem? Tratatata." |
"weszło.pl" to gorszy bruk niz Fakt, więc wyluzujmy i nie czytajmy tego.
Tania sensacja dla gawiedzi |
Cytat:
Niedzielan, Szamotulski, Kowalczyk, Piekarski, Michniewicz....coś tam chyba na temat piłki do powiedzenia mają. |
Napuszaja sie jak koguty Leo i cala jego układowa smietanka,widac Brozek ma nie tego managera co trzeba ,i musza jakos odreagowac.
A Ulatowski pewnie bedac trenerem Lubina ,o takim napastniku jak Pawel to myslal w kategorii pomarzyc rzecz ludzka,wiec teraz stara sie udowodnic ze ten Brozek to taki dobry nie jest.Gosc sam sie osmiesza ,no ale to chyba tylko i wylacznie jego sprawa. Cytat:
|
oczywiscie ze Weszlo jest duzo lepsze choc tez np na sile kreują Marcina Kowalczyka a strasznie jadą po Leo.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl