Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

Gucio25 05.08.2008 18:54

był ktoś wieczorem, koło piątej, szóstej? ile biletów na D jeszcze jest, ostatecznie na E?
wdzięczny bym był za informacje, bo zapomniałem zadzwonić do WŚ.

luki 05.08.2008 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579711)
A można dokonać rezerwacje na bilety? Niestety takiego czegos na stronce nie znalazłem..:(
Nie jestem z Krakowa..

Nie można...

s2pac 05.08.2008 19:00

to jaka jest inna możliwosć by OSOBY nie z Krakoowa kupiły bilet oprócz przyjazdu?

Raporter 05.08.2008 19:02

To fakt jest to wkurzające. Nie da się praktycznie. Przy większym stadionie jest to nie do pomyślenia. Też bym pojechał jakbym miał bilet w kieszeni. Conajmniej 1000tys biletów mniej na taki mecz to właśnie brak możliwości kupienia biletu.

Mishuh 05.08.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579728)
to jaka jest inna możliwosć by OSOBY nie z Krakoowa kupiły bilet oprócz przyjazdu?

skoro osoby spoza Krakowa przyjeżdżają, to bilet kupią. Przecież Ci wszyscy piszą, że kupisz.

dostuffca 05.08.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579728)
to jaka jest inna możliwosć by OSOBY nie z Krakoowa kupiły bilet oprócz przyjazdu?

mogą poprosić osoby z Krakowa by kupiły im bilet.
albo przyjechać do Krakowa nieco wcześniej niż przed meczem i kupić bilet jak jeszcze będzie.
albo przyjechać na inny mecz niż puchary, bo wtedy bilety są w kasach nawet przed meczem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 579723)
był ktoś wieczorem, koło piątej, szóstej? ile biletów na D jeszcze jest, ostatecznie na E?
wdzięczny bym był za informacje, bo zapomniałem zadzwonić do WŚ.

kupowałem o 16.30 bilety na D i przemiła pani stwierdziła "co się tak wszyscy dopytują? są jeszcze - jak się skończą to się skończą, ale jeszcze są"

s2pac 05.08.2008 19:06

chodzi mi o to, że znajomych w Krakowie nie mam, a 100 minut do Krakowa po bilety i 100 na powrót do domu muszę liczyć. Potem kolejne 100 by dojechać na mecz.. itd . Powinni umożliwić kupno biletów przez internetowe konta bankowe...

Mishuh 05.08.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579735)
chodzi mi o to, że znajomych w Krakowie nie mam, a 100 minut do Krakowa po bilety i 100 na powrót do domu muszę liczyć. Potem kolejne 100 by dojechać na mecz.. itd . Powinni umożliwić kupno biletów przez internetowe konta bankowe...

Masz półtora godziny do Krakowa i siejesz tyle paniki? :) Przecież nie musisz przyjeżdżać "za 5 dwunasta" (w sensie o 20:30), jeśli będziesz ze 2 godziny przed meczem, to nie ma problemu.

A że nasz klub nie bawi się w nowe formy sprzedaży, to już inny temat.

marooc 05.08.2008 19:33

s2pac -> Napewno bedą bilety jutro :) Spokojnie dostaniesz, pryzjezdzaj bo każdy WIślak jest jutro potrzebny!!

s2pac 05.08.2008 19:47

a u są tu może osoby, które sprzedają bilety?:)

WiślakNH 05.08.2008 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579753)
a u są tu może osoby, które sprzedają bilety?:)

Bilety sprzedają w WŚ lub kasach tak dla jasności.

k.Kononowicz 05.08.2008 20:15

Od której jutro będzie sprzedarz biletów? tak jak do tej pory czyli w godz 11-18 czy może tylko przed meczem? (pytam bo nie wiem o której przyjechac do Krakowa ).
Dzieki za odpowiedz.

Mishuh 05.08.2008 20:16

Za przykład postawię dwie młode dziewczyny z Podkarpacia (się nie chwalą, to ja je pochwalę :P). Same od paru lat przyjeżdżają na Wisłę, a mają dwukrotnie dalej, niż np. s2pac. Są na większości meczów w piłkę i w kosza, jeżdżą na wyjazdy. Wyjeżdżają rano, wracają nocą. I nawet raz nie widziałem, żeby się dopytywały "co i jak" z takim zapałem i brakiem własnej inicjatywy, jak niektórzy w tym temacie.
(to miało Was zmobilizować do wzięcia du.py w troki i przyjechania na mecz bez biadolenia :D)

regan 05.08.2008 20:22

11-14 gthth

PvD 05.08.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 579765)
11-14 gthth

błąd

Wiślacki Świat czynny jest w godz. 11-15
przy sektorze B, a potem kasy do ostatniego biletu od 11

ŁukaszTS 06.08.2008 08:41

Mam na sprzedarz bilet na D do odbioru pod stadionem bede tam po 19- tel: 665 456 865
wiec jesli sie komus nie chce stac w kolejkach to polecam siebie ;p


oferta nieaktualna

Emilio 06.08.2008 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 579770)
błąd

Wiślacki Świat czynny jest w godz. 11-15
przy sektorze B, a potem kasy do ostatniego biletu od 11

Jak to? To dzisiaj nie ma sprzedaży tylko na dwie godziny przed meczem? Zawsze chyba tak było w dniu meczu...?

_gilardino_ 06.08.2008 09:01

Umiesz czytac ze zrozumieniem?Pvd napisał ze w kasach sprzedają bilety od 11 do momentu sprzedaży ostatniego biletu :|

Prezydentowa 06.08.2008 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishuh (Post 579764)
Za przykład postawię dwie młode dziewczyny z Podkarpacia (się nie chwalą, to ja je pochwalę :P). Same od paru lat przyjeżdżają na Wisłę, a mają dwukrotnie dalej, niż np. s2pac. Są na większości meczów w piłkę i w kosza, jeżdżą na wyjazdy. Wyjeżdżają rano, wracają nocą. I nawet raz nie widziałem, żeby się dopytywały "co i jak" z takim zapałem i brakiem własnej inicjatywy, jak niektórzy w tym temacie.
(to miało Was zmobilizować do wzięcia du.py w troki i przyjechania na mecz bez biadolenia :D)

To te takie bliźniaczki z kręconymi włosami?? Jak tak, to masz racje, niesamowite są:shock:




Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89
Ciekawe, czy sprzedają no limit, tak żeby był nadkomplet, czy bilety po prostu tak słabo idą.

Nie sądzę, żeby sprzedawali nadkomplet. W takie coś można było się bawić na C, ale nie teraz. W razie jakichkolwiek problemów z trybuną byłyby niezłe jaja, jak by się okazało, że było więcej biletów sprzedanych niż przewiduje to sektor.

radekogi 06.08.2008 10:43

Tu cie zaskocze. Pamiętam na meczu z Legią i Lechem w poprzednim sezonie. Poszedłem wyjątkowo na sektor B i ku mojemu zaskoczeniu dostałem bilet na fikcyjny sektor B4. :))) Zresztą często widać że jest nadkomplet jak schody i balkon u góry są pełne a do tego wszystkie krzesełka..

Tomek-1906 06.08.2008 10:52

Byłem przed chwilą po bilet,troche ludzi sie tam kręci nie ma kolejek lecz jak ktoś odchodzi to następny dochodzi i tak w kółko.

globoos 06.08.2008 11:02

ja mam pytanie następującej treści : czy chcąc kupić bilet przed meczem (2h przed) mogę go sobie gdzieś załadować na kartę kibica czy muszę kupować papierowy?

PvD 06.08.2008 11:12

Tylko bilet papierowy

wiertar 06.08.2008 12:09

ja mam takie pytanie.znajomy z bytomia chce wybrac sie na mecz Wisla-Polonia jednak nei jest kibicem poloni i chcialby isc na sektor wislacki czy przy sprzedazy beda sprawdzac dowod osobisty?? sorki za moze banalne pytanie ale niespotkalem sie z odpowiedzia na podobne pytanie.

regan 06.08.2008 12:29

nie nic nie trzeba podchodzisz pod kase na stadionie(najlepiej 2 h przed meczem) i prosisz o bilecik płacisz kobita ci sprzedaje tyle

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 579942)
Tu cie zaskocze. Pamiętam na meczu z Legią i Lechem w poprzednim sezonie. Poszedłem wyjątkowo na sektor B i ku mojemu zaskoczeniu dostałem bilet na fikcyjny sektor B4. :))) Zresztą często widać że jest nadkomplet jak schody i balkon u góry są pełne a do tego wszystkie krzesełka..

NIe trzeba być mędrcem zeby to zauważyć. Tylko najlepsze jest to, jak portale zanirzają frekwencje, a powinni zawyrzać. Np nadkompletu nie było na derbach. Ale na takiej Legii to nadkomplet był i to duży. Gdzie byś nie stanął ścisk.

Edit: napisałem wczoraj emaila o te bilety i odpisali, że jest jeszcze dużo i także na sektor D. Sprzedarz bedzie prowadzona do rozpoczęcia meczu

Wiślacka Kalwaria 06.08.2008 12:44

Zaniżanie frekwencji denerwuje.. A ostatnio juz mnie dobil onet i przeglad sportowy. Otoz na onecie pisalo ze na meczu Homel-Legia bylo 2,5 tys widzow, a w przegladzie.. Uwaga 8tys.. CZy to jest normalne..? Czemu pajace nie podaja faktycznego stanu..;/ To przyklad Legii, ale na Wisle tak jest praktycznie po kazdym meczu, przynajmniej 2 tys zawsze urywaja..

kolsTSW 06.08.2008 12:51

spokojnie zobaczymy dziś ile pójdzie wjsciówek mam nadzieje ze wszystkie i zobaczymy jaką podadzą frekwencje na dziejszym meczu

TYLKO WISŁA

dawidoff24 06.08.2008 13:20

Barcelona w Krakowie
 
Witam.
Ze względu na to, iż jestem przekonany o awansie Wisły do III rundy el. Ligi Mistrzów, chciałem zapytać o dostępność biletów na rewanżowy mecz z BArceloną. W jaki sposób można zdobyć bilety?? Wiem, że zainteresowanie będzie ogromne, ale wg was jaka jest najpewniejsza droga zdobycia bieltów?? Dodam, że nie jestem z Krakowa i nie mam karty kibica. POzdrawiam i dzieki za odpowiedz

Kondipr 06.08.2008 13:35

Najpewniejsza jest taka, żeby ustawić się w kolejce z kilkanaście godz.. przed otwarciem WŚ.

e 06.08.2008 13:35

Najpewniejsza jest taka jak wyzej napisal Kondpir.


Wstepna informacja:
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4268


wpierw przejdzmy Beitar, potem bedziemy myslec.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl