Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

LukL 08.10.2009 22:11

42 fotografie z budowy trybuny wschodniej.
Głównie zdjęcia wnętrz wraz z opisami - stadionwisly.info
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/175/21.jpg

macciek 12.10.2009 09:55

video :)))
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...ideo_czesc_xci

i panorama stadionu
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-11

Biuro Prasowe 14.10.2009 16:34

Praca w ciężkich warunkach

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5270206221.jpg

macciek 16.10.2009 12:51

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-15

LukL 16.10.2009 20:51

Budowa trybuny zachodniej / 18 zdjęć - stadionwisly.info
http://stadionwisly.info/files/gallery/179/1.jpg

Biuro Prasowe 20.10.2009 17:42

Kolejny etap prac zakończony

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0566821775.jpg

LukL 21.10.2009 14:56

Środa 21.10.2009r - 15 zdjęć - stadionwisly.info
http://stadionwisly.info/files/gallery/180/5.jpg

LukL 23.10.2009 12:21

Piątek 23.10.2009r - godz 12:30

stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/181/1.jpg

Biuro Prasowe 23.10.2009 16:53

Widok z narożnika na murawę!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3129932314.jpg

LukL 26.10.2009 15:44

Poniedziałek 26.10.2009r - godz 13:00

stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/182/11.jpg

macciek 27.10.2009 16:45

zdjęcia i video

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-27

cassius31krakow 29.10.2009 09:04

Żuraw na trybunie zachodniej:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ie_zachodniej/

Biuro Prasowe 02.11.2009 14:26

Trybuna zachodnia rośnie w oczach

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1680508951.jpg

LukL 03.11.2009 09:37

Poniedziałek 2.11.2009r

stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/184/18.jpg

mlynek0 04.11.2009 01:16

trybuny z plyty :) boiska, zdjecia dopiero teraz bo nie moglem kabla do aparatu znalesc


http://i35.tinypic.com/168sspe.jpg
http://i34.tinypic.com/fye6ir.jpg
http://i38.tinypic.com/2drhxxj.jpg
http://i33.tinypic.com/2rm7deg.jpg
http://i36.tinypic.com/34ipppc.jpg
http://i34.tinypic.com/b8a6vc.jpg
http://i33.tinypic.com/r6znli.jpg
http://i34.tinypic.com/2j3s7tj.jpg
http://i37.tinypic.com/wje8p1.jpg
http://i33.tinypic.com/iqbryb.jpg
http://i38.tinypic.com/u60ba.jpg

teraz czas na zdjecia z trybun :) -- 2 listopada tak jak wczesniejsze zdjecia


http://i34.tinypic.com/n17348.jpg
http://i37.tinypic.com/25jee5v.jpg
http://i33.tinypic.com/24g1r7k.jpg
http://i36.tinypic.com/rarrb6.jpg
http://i36.tinypic.com/z7dif.jpg
http://i34.tinypic.com/zthzc8.jpg
http://i34.tinypic.com/2qnsemt.jpg
http://i37.tinypic.com/saul9t.jpg
http://i33.tinypic.com/mw84gk.jpg
http://i36.tinypic.com/ba4ip.jpg
http://i34.tinypic.com/103g85k.jpg
http://i36.tinypic.com/4gggvr.jpg
http://i37.tinypic.com/13zvmeo.jpg
http://i33.tinypic.com/vw678.jpg
http://i36.tinypic.com/2ag7q04.jpg
http://i38.tinypic.com/msdcf7.jpg
http://i37.tinypic.com/2aabiwj.jpg
http://i37.tinypic.com/w2d2lh.jpg
http://i35.tinypic.com/1zya461.jpg
http://i34.tinypic.com/11w7hjt.jpg

ostatnie 2 zdjecia -- ciekawie wyglada obszar widocznosci boiska z tego naroznika :)


http://i36.tinypic.com/20px2sy.jpg
http://i36.tinypic.com/535zb5.jpg

rabbit466 06.11.2009 12:09

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ny_wschodniej/

azabie 09.11.2009 10:36

Kilkanaście zdjęć z poprzedniego tygodnia [klik]

Wisła_forever 13.11.2009 21:08

http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2009-11-13

Wisła_forever 13.11.2009 21:09

I jeszcze dzisiejsza galeria z oficjalnej

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nia_od_srodka/

Biuro Prasowe 17.11.2009 13:05

Widok na budowę z Parku Jordana

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4592844199.jpg

LukL 20.11.2009 15:45

Piątek 20.12.2009r / 17 zdjęć

stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/192/1.jpg

KuLwIk 21.11.2009 15:10

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...y_Reymonta_22/

LukL 23.11.2009 20:23

23.11.2009r / 30 nowych zdjęć
stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/193/22.jpg

simone 25.11.2009 17:01

Akcja dach rozpoczęta :D

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/dach_w_gore/
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...ria_czesc_cix/

LukL 26.11.2009 18:05

26.11.2009r godz 9, 12
stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/195/10.jpg

Konrad. 26.11.2009 21:13

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...una_wschodnia/

WILU TS 29.11.2009 15:20

http://static0.blip.pl/user_generate...res/653414.jpg
Takie ciekawe zdjęcie tygryss-kr z forum skyscrapercity.com

Konrad. 30.11.2009 22:49

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2009-11-30

wooojo 01.12.2009 13:19

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...ia_czesc_cxii/

rabbit466 02.12.2009 19:33

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...race_przy_R22/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl