![]() |
:rotfl:
Dziękuję, że kolejny raz przyznajesz się do wrzucenia statystyk nie oddających rzeczywistości, skażonych przedstawieniem niekompletnych, a więc i nieprawdziwych danych, fałszujących rzeczywistą liczbę oddanych strzałów. Bardzo uprzejmie z Twojej strony. To kończy temat Twojej rzetelności. |
Czy jest temat, w której Markus nie kłóci się z każdym o każde słowo i nie udowadnia swojej mądrości?
|
Widać, że Markus ma jakieś problemy psychicznie bo jego działalność tutaj to jest niezły odlot.
|
Tobie też by korona z głowy nie spadła, jakbyś co chwilę go nie obrażał.
|
A gdzie ja go obrażam?
|
Cytat:
Nie miałem natomiast pojęcia że w wielu kwestiach jego pociąg trenerski już powoli odjeżdża. Sam fakt że przez 9 miesięcy był bez pracy, gdzie karuzela trenerska trwa w najlepsze wiele mówi. Myślę że dobijając już do 60-tki jeszcze przed nim max 1-2 miejsca pracy w 1/2 lidze. A co do gadania o braku awansu to każde takie gadanie jest wynikiem wyłącznie mitycznego zdejmowania presji. 6-7 zespołów chce z tej ligi awansować i jeśli głośno o tym mówią w 2-3 to nic kompletnie nie zmienia w gabinetach klubowych. Jak dla mnie wyniki i wiele parametrów nas oddalało od celu, jakim jest awans bezpośredni. W jednym wywiadzie wydaje mi się że podobne sformułowania padaly z ust JK. |
Cytat:
Co do mitycznego zdejmowania presji (jak rozumiem tą presję Zaskroniec chciał zdjąć z piłkarzy) to może po części jest przyczyna takich a nie innych wyników.Mamy czas,nie musimy awansować,na spokojnie,bez nerwów....tak mogli myśleć piłkarze. Jakie wyniki nas oddalały od celu jakim jest awans(który według słów Zaskrońca celem nie był) skoro sam założyłeś pewien margines błędów który nie został przekroczony? Nawet nie chcę wiedzieć jaki margines błędu przyjąłeś dla Jopa,za 2-3 miesiące i tak Ci się odmieni. Rozumiem,że jakbyśmy nie daj Bóg przegrali z Niecieczą będziesz wytykał Jopowi,że Rodado czy Jaroch zagrali po 90 minut w gówno meczu z Siarką. |
Cytat:
Hahahahah. Oczywiście. Statystyki ze strzałami zablokowanymi z tych dwóch meczy by jeszcze bardziej pogrążyły twojego uber trenera od asymetrycznego ustawienia na tle Mariusza Jopa, ale spoko - znalazłeś drobiazg, do którego się mogłeś przyczepić. Gratuluje. Ale, że wspierałeś nie tego trenera co trzeba zimą, a ja tego co trzeba to już nie przyznasz:D Przecież Jop korki u Rudego brał po godzinach :D |
Cytat:
Po tym co zrobił w Wiśle chyba na zawsze zostaną mu biedne kluby z pierwszej ligi i niżej. |
O ile w ogóle coś mu zostanie. Czas myśleć o emeryturze zamiast o kolejnej kompromitacji.
|
Cytat:
Za wyniki, sprowadzanie nieprzygotowanych do gry piłkarzy, za krótki czas do przygotowania do gry na dwóch frontach, za wygłupy Kissa, za brak szczęścia napastników w kilku meczach, za czerwone kartki Biedrzyckiego, za przekładane mecze. Jednak jego ocena jest niesprawiedliwie zakłócona przez te wszystkie czynniki, na które nie miał wpływu, lub miał wpływ niewielki. |
Cytat:
a prezes tysiąclecia nadal rżnie zbawcę narodu oszywiście to nie on "kompletował" kadrę i to nie on akceptował kolejne transfery tak że tak łubudubu ps. za sytuację finansową klubu też przecież nie on odpowiada |
Cytat:
|
Cytat:
Człowiek dostał zdekompletowaną drużynę, okres przygotowawczy był zwykłą farsą, potem zaczął się maraton ligowo/pucharowy, w którym drużyna zrobiła dwie rundy więcej niż ktokolwiek się spodziewał (zarabiając ekstra ok 4 miliony złotych). To w sposób oczywisty musiało przełożyć się na wyniki w lidze. Tymczasem różni pseudoeksperci i pożyteczni idioci zwalają na Kazka winę za jakieś pierdoły wpisując się w tą brzydką historię. Myślę, że każda myśląca osoba widzi, że decyzja o wyrzuceniu Moskala nie była żadnym impulsem tylko przemyślanym ruchem wykonanym w najlepszym (i ostatnim) momencie z punktu widzenia możliwości zmanipulowania publiczności. Ruch nastąpił po wyczerpującym maratonie przed serią spotkań ze słabszymi przeciwnikami. Ostatni moment, żeby komuś skutecznie wbić nóż w plecy. Jak do tego dołożymy składane niecały kwartał wcześniej deklaracje dwuletniego wsparcia, co zapewne wpłynęło na taktykę trenera (mam czas na budowanie drużyny więc nie oszczędzam ich w pucharach i staram się z nich maksa wyciągnąć) to człowiekowi robi się niedobrze. Z punktu widzenia metodologii zarządzania tłumem operacja jest wzorcowa. Z etycznego punktu widzenia to obrzydliwość, która mi niszczy chęć pójścia na stadion. |
Cytat:
Nie jest prawdą że główną przyczyną porażki trenera był pech i obiektywne czynniki. Tą tezę obalił Jop zdobywając w dwóch meczach tyle samo punktów co Moskal. Ignoranci twierdzą że obie drużyny grają tak samo. Sugeruję im wszystkim sprawdzić ile w meczach za Jopa było wrzutek na piątkę wyłapanych przez bramkarza rywali. Najczęstsze zagranie za Moskala z którego nie padł żaden gol, za to poszło sporo groźnych kontr. Jop to zapowiadał na konferencji przed swoim pierwszym meczem w tym sezonie. Ile razy za Jopa poszły groźne kontry po przechwycie i dalekim wykopie na najszybszego zawodnika? I nie jest to przypadek ani kwestia rywali, tylko ustawienia, u Jopa gramy trójką w obronie asekurowaną przez cofniętego Carbo. Ile było u Jopa wynikających z bezsilności prób wbiegnięcia z piłką do bramki? Ile razy u Jopa Rodado wykonywał rzuty rożne, Sukiennicki grał na skrzydle etc. Szukasz usprawiedliwień dla Moskala, ale nikt mu nie kazał wystawiać nieoptymalnego składu, grać amatorskiej piłki w obronie, napalać się na awans z Cercle etc. Do swoich tragicznych wyników w lidze Moskal sporo dołożył od siebie. Dlatego nie chcę go już nigdy więcej oglądać w Wiśle, przynajmniej dopóki jej celem jest awans do Ekstraklasy. To co zobaczyłem skutecznie mnie wyleczyło z wiary że mógłby coś tutaj zdziałać. |
Cytat:
Byłoby, gdyby to Jop przejął drużynę zaraz po Rude i w pierwszych siedmiu meczach zdobył 21 zamiast 6 punktów mając drużynę w takim samym stanie, zawodników w takiej samej dyspozycji zaraz po transferach (Kiss, Duarte, Zwoliński, Kiakos, Sukiennicki, Biedrzycki, a nawet Igbekeme...) Tego, niestety nie da się sprawdzić. Miło, że próbujesz, ale chyba zdajesz sobie sprawę z nieporównywalności? |
Kolejny pokaz czystego s....ysyństwa w wykonaniu antypolakow. Tym razem wolfy. Za takie manipulacje to już należałoby płuc w mordę. Oczernianie człowieka, który ograł dwa razy dobre zespołu w europucharach, wcisnął 4 bramki Cercle, człowieka który chwilę przed tymi pucharami i liga był na obozie przygotowawczym z 4 bramkarzami i 1 napastnikiem a chwilę po starcie wypadł mi Duda, Alfaro czy Colley i został z Biedrzyckim w obronie czy Sapala w pomocy, oczernianie Moskala w tej sytuacji to już najwyższy poziom s....ienia.
Oczywiście gdyby Moskal nazywał się Rude to te same zjeby by teraz pisały że takiego trenera jeszcze w Wiśle nie było, który mimo kontuzji, wąskiej kadry, słabej kadry itd 2 razy przeszedł dalej w pucharach i pokonał Trnave czy Cercle sam mając zespół na poziomie I logi polskiej |
Cytat:
Szkoda że jak Rude był trenerem to aż tyle zrozumienia w Tobie i kilku innych nie było. Zapomniałem, to przecież nie legenda :> Tak naprawdę - nigdy nie poznamy przyszłości, ale tragiczne wyniki Moskala i jego decyzje wskazują na słuszność pogonienia go. Mimo obiektywnych trudności to wciąż była katastrofa. Może niech idzie być biednym gdzie indziej. |
Merytorycznie to Moskal kilka awansów zrobił, w przeciwieństwie do poprzedników w Wiśle.
Te obiektywne trudności to był właśnie główny przyczynek do katastrofy punktowej - nieprzygotowani gracze, czerwone kartki, gra co 3 dni bez możliwości normalnego potrenowania, kontuzje kluczowych graczy, często brak szczęścia w meczach, gdzie gnietliśmy rywala. Swoje za uszami miał, ale okres, w jakim miał zrobić tutaj maszynkę do golenia I ligi, był chyba najgorszy z możliwych. |
Cytat:
W ogóle - przebieg meczu był znany przed rozpoczęciem. Z drugiej strony - miliard wrzutek w piątkę na nikogo też nie przynosił efektu. Dlatego nie wierzę że czas by coś tu dał, Moskal wydawał się być zdecydowany kontynuować "swoją taktykę". Tak jak za każdym razem gdy go zwalniali z ŁKS-u. To nie miało sensu. |
Cytat:
Drużyna zaczęła grać jakąś piłkę, na którą dało się patrzeć. Przeważaliśmy w wielu meczach, stwarzaliśmy sobie sytuacje, w przeciwieństwie do tego, co było za Rude. Rude miał okres przygotowawczy, zdrowych piłkarzy, rozsądny terminarz. Ode mnie miał czystą kartę. Dopiero po kilku meczach zacząłem wyrażać niepokój, widząc, że z drużyną nie dzieje się nic pozytywnego. |
Cytat:
Raz - twierdząc że za Rude nie tworzyliśmy sytuacji. Dwa - twierdząc że za Moskala je tworzyliśmy w jakichś sensownych proporcjach. Tak naprawdę gra za Moskala to było posiadanie dla posiadania, bez finalizacji. Masa wrzutek z których nic nie wynikało, rożnych z których nic nie wynikało, prób wejścia w pole karne z których - nie zgadniesz - nic nie wynikało. Plus nieustanne zagrożenie daleką wrzutką i pogonią Urygi/Biedrzyckiego/Łasickiego za znacznie szybszym rywalem. Najlepsze akcje szły po kontrach i przechwytach. Jeśli mecz się źle ułożył - był przegrany. Pokazują to też statystyki w innych klubach. O kretyńskich zmianach zabijających grę - takich jak Sukiennicki na skrzydło - nie ma co nawet wspominać. Dlatego twierdzę że trzymanie Moskala nie mialo sensu. Możesz uważać inaczej, ale nie powinieneś twierdzić że nie było podstaw do zwolnienia. |
Mam dwudniowe zaległości, więc do dzieła.
Na początek w tym temacie Pierwszy punkt wędruje do Jaroo1 - zupełnie poza tematem wątku i ad personam Cytat:
Cytat:
|
FraMat coś Ty taki święty się zrobił? :D
|
Ma dość obory, którą prezentujesz...
|
Trzeba przyznać, że spokojniej się na forum zrobiło, poza nielicznymi wyjatkami.
|
Cytat:
Cytat:
Przecież ty prezentujesz taki poziom zbydlęcenia, że zgodnie z tą deklaracją nawet słowo "przepraszam" przez klawiaturę ci nie chciało przejść. Oczywiście spokojnie, ja te twoje przeprosiny to mam w nosie, tylko chciałem od poczatku pokazać jakim "pajacem zasranym" jesteś. |
Gdyby była taka nagroda, że pierwsza trójka, niezależnie od tego kto w niej będzie, dostaje stalego bana na forum. Może wówczas by się tu uspokoiło, definitywnie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl