Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

Karherop 01.11.2024 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwus1988 (Post 1637917)
jak dla mnie mile widziana Korona albo Śląsk. Są to już jakiś firmy z ekstraklasy, zapewnią taki sam przychód z dnia meczowego jak Legia czy Jaga(...).

Że jak?

Nigdy w życiu na Koronie nawet w esa nie było więcej niż 16-20k, na Legię praktycznie zawsze mieliśmy komplet. Tak byłoby w tym przypadku, niezależnie od godziny.

A godzina zapewne będzie w stylu środa 20.00 grudniowy wieczór, -3 st, czyli warunki idealnie żeby zachęcic kibica do oglądania meczu, ale z domowej kanapy.
Co innego gdyby to była stawka awansu do półfinału lub finału na wiosnę.

Arkadiusz.Czerepach 02.11.2024 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637925)
Że jak?

Nigdy w życiu na Koronie nawet w esa nie było więcej niż 16-20k, na Legię praktycznie zawsze mieliśmy komplet. Tak byłoby w tym przypadku, niezależnie od godziny.

A godzina zapewne będzie w stylu środa 20.00 grudniowy wieczór, -3 st, czyli warunki idealnie żeby zachęcic kibica do oglądania meczu, ale z domowej kanapy.
Co innego gdyby to była stawka awansu do półfinału lub finału na wiosnę.

no ale jak bylismy w ESA to Korona znaczyła dla nas tyle co Łęczna itp


dzisiaj tak jak napisał kolega wyżej jest to firma z ekstraklasy

leszekpw 02.11.2024 09:28

Czy w przypadku meczu z Legią, kibice gości będą wpuszczeni? Chyba Królewski by sobie nie strzelił w kolano wizerunkowo decyzją, by wpuścić? Nie wyobrażam sobie.

gpat 02.11.2024 10:19

Przy tym bojkocie zapoczątkowanym przez legie to oni by się totalnie zeszmacili jak by na Wisłę przyjechali.
Z drugiej strony jak zaczęli tę farsę to mogą skończyć.

leszekpw 02.11.2024 10:49

No tak, nie przyjechaliby. Nie pomyślałem.

Karherop 02.11.2024 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1637931)
no ale jak bylismy w ESA to Korona znaczyła dla nas tyle co Łęczna itp

dzisiaj tak jak napisał kolega wyżej jest to firma z ekstraklasy

W zasadzie masz racje, choć medialność przeciwnika ma dalej znaczenie, choćby na Llapi nie było pełnego stadionu, na Rapidzie już owszem

Gdyby ktoś kiedyś się o to pokusił, to wydaje mi się że odejmując mecze top esa to średnia frekwencję w 1 lidze mamy niedużo gorsza niż za czasów ekstraklasy od otwarcia całego stadionu.

pepe72 02.11.2024 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637947)
W zasadzie masz racje, choć medialność przeciwnika ma dalej znaczenie, choćby na Llapi nie było pełnego stadionu, na Rapidzie już owszem

Gdyby ktoś kiedyś się o to pokusił, to wydaje mi się że odejmując mecze top esa to średnia frekwencję w 1 lidze mamy niedużo gorsza niż za czasów ekstraklasy od otwarcia całego stadionu.

Poza hitowymi meczami, to frekwencję robią zwycięskie serie.
A tych, po spadku, brakowało.

azor 03.11.2024 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1637935)
Czy w przypadku meczu z Legią, kibice gości będą wpuszczeni? Chyba Królewski by sobie nie strzelił w kolano wizerunkowo decyzją, by wpuścić? Nie wyobrażam sobie.


Dlaczego strzał w kolano? Wręcz przeciwnie, pokazałby, że jest ponad to środowisko półgłówków.

Inna sprawa, czy dostałby pozwolenie od naszych kumatych.

Blondas 03.11.2024 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637947)
W zasadzie masz racje, choć medialność przeciwnika ma dalej znaczenie, choćby na Llapi nie było pełnego stadionu, na Rapidzie już owszem

Gdyby ktoś kiedyś się o to pokusił, to wydaje mi się że odejmując mecze top esa to średnia frekwencję w 1 lidze mamy niedużo gorsza niż za czasów ekstraklasy od otwarcia całego stadionu.

Za transfermarkt,w sezonie 18/19 było 17 378 (po 19 spotkaniach), aktualnie po 6 meczach (dane z 90minut) jest 17 150

leszekpw 04.11.2024 15:52

Za chwilę losowanie. Moje typy, Unia, Widzew, Legia. Uniknąć drwali z Niepołomic.

Kris54 04.11.2024 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1637923)
A możesz podać który to punkt regulaminu to definiuje?

Podupcylo mi się. Sorry

pepe72 04.11.2024 16:15

No to mamy dwa mecze Polonia - Wisła w Warszawie. W odległości 3-4 dni

leszekpw 04.11.2024 16:15

Ech szkoda ze nie Unia, prawie. Ale Polonia nienajgorzej. Do przejścia.

Karherop 04.11.2024 17:02

Logistycznie lepiej być nie mogło, no może mecz w Krakowie, choć myślę że byłyby duże obawy że mecz by się nie spłacił z racji grudniowego terminu i meczu w środku tygodnia z mało renomowanym rywalem.

A tak, jak chcemy grać dalej to Polonię trzeba przejść rywali na tym poziomie, a jak odpadniemy to po prostu odpadniemy. Kilka dni później jest ważniejszy mecz na tym samym stadionie.

Arkadiusz.Czerepach 04.11.2024 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638045)
Logistycznie lepiej być nie mogło, no może mecz w Krakowie, choć myślę że byłyby duże obawy że mecz by się nie spłacił z racji grudniowego terminu i meczu w środku tygodnia z mało renomowanym rywalem.

A tak, jak chcemy grać dalej to Polonię trzeba przejść rywali na tym poziomie, a jak odpadniemy to po prostu odpadniemy. Kilka dni później jest ważniejszy mecz na tym samym stadionie.

nosz kvrwa bez przesady , że zwykle 3pkt stawiasz wyżej niż ćwierćfinał PP

Karherop 04.11.2024 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1638052)
nosz kvrwa bez przesady , że zwykle 3pkt stawiasz wyżej niż ćwierćfinał PP

Jeśli chcemy się załapać choćby do barażu w 1 lidze to owszem.

leszekpw 04.11.2024 21:48

Tak z taką grą w kratkę zobaczycie baraże jak swinia niebo. Naprawde ktos wierzy w awans?
Mecz PP z Polonią zdecydowanie ważniejszy. Pozostaje nam bronić pucharu niż jakieś mrzonki o ekstraklasie.

wolfy 04.11.2024 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638066)
Jeśli chcemy się załapać choćby do barażu w 1 lidze to owszem.

Dokładnie.

emjot 05.11.2024 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638066)
Jeśli chcemy się załapać choćby do barażu w 1 lidze to owszem.

bez powtarzalności, nie ma sukcesów, nie ma awansów
jeśli my gramy w stylu: rozszarpanie TBB i mokrą ścierą w pysk od Łęcznej
wygrana z Płockiem i mokra szmata od Tychów

to sorry ale jedyne co ugramy w tym sezonie to msc 8-12

Arkadiusz.Czerepach 05.11.2024 18:21

ja myśle że o miejscach 1-2 możemy zapomnieć , a na 6 jeśli wgl marzymy o awansie to powinnismy doczłapać pomimo zagrania dodatkowych AŻ 4 meczów...


a w przypadku braku awansu , trofeum, europa - to całkiem fajna osłoda

Patryko 05.11.2024 18:29

No tak, Europa po zdobyciu PP to osłoda po ch**u.

Rozwalone przygotowania do sezonu, piłkarze mający dodatkowe 6-8 spotkań w nogach już we wrześniu w porównaniu z resztą ligi, gra co trzy dni, która ma bezpośrednie przełożenie na nasze obecne miejsce w tabeli ligowej. Dobrze chociaż, że tego Mandziarę mamy z głowy.

Jedynie kasa za zdobycie PP jest dużym plusem, który pozwala nam finansowo utrzymywać się obecnie na powierzchni.

Arkadiusz.Czerepach 05.11.2024 18:44

Obstaje przy swoim.

Co akolici Cupiała mówią teraz na jego obronę ? Że tych wszystkich tytułów nikt nam nie odbierze.

I tego PP nikt już nam nie odbierze, a jeśli go obronimy, to wejdziemy na pozycje nr 2 w historii polskiego futbolu.

emjot 05.11.2024 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1638224)
Obstaje przy swoim.

Co akolici Cupiała mówią teraz na jego obronę ? Że tych wszystkich tytułów nikt nam nie odbierze.

I tego PP nikt już nam nie odbierze, a jeśli go obronimy, to wejdziemy na pozycje nr 2 w historii polskiego futbolu.

bajki z mchów i paproci
i sajensfikszyn

to w innym dziale

marek2a 10.11.2024 21:35

Po dzisiejszym meczu Lech-L nasze szanse na obronę pucharu znacznie się zmniejszają . Dla L zdobycie pucharu możę być jedyną drogą do Europy,a wylosowanie L (zakładając żę przejdziemy PW) w ćwierćfinale to nasza gra pomiędzy wyjazdem do Chorzowa ,a wyjazdem do Gdyni.

Karherop 10.11.2024 22:12

Jakkolwiek to smiesznie nie zabrzmi beda jeszcze mogli powalczyc o slota na puchary przez wygranie LK :lol:

Drozd 10.11.2024 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1638231)
bajki z mchów i paproci
i sajensfikszyn

to w innym dziale

Takie same bzdury wypisywałeś w zeszłym roku?

:)

Mamy dokładnie takiego samego farta w losowaniu jak rok temu, więc wszystko jest możliwe...

pepe72 10.11.2024 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1638422)
Po dzisiejszym meczu Lech-L nasze szanse na obronę pucharu znacznie się zmniejszają . Dla L zdobycie pucharu możę być jedyną drogą do Europy,a wylosowanie L (zakładając żę przejdziemy PW) w ćwierćfinale to nasza gra pomiędzy wyjazdem do Chorzowa ,a wyjazdem do Gdyni.

Legia najpierw musi przejść ŁKS.

Karherop 01.12.2024 17:31

Juz za nieco ponad 50h mecz w Warszawie. Dość malo czasu na regenerację, wiec poszedlbym ze składem:

Cziczkan- Szot, Biedrzycki, Łasicki, Kiakos - Carbo, Duda - Gogół, Duarte, Sukiennicki - Zwoliński

Szot, Łasicki - o ile są zdrowi
Sukiennicki - eksperyment z wystawiniem go na skrzydle, niech wchodzi w pojedynki (nic lepszego aktualnie nie potrafi).
Carbo i Zwolinski od początku, jesli mamy sobie dac szanse na wygrana

Generalnie uważam ze i Jaga i Legia będą mialy w tym roku takie cisnienie na PP, ze nie ma co się w nim wykrwawiać

Martinho 01.12.2024 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1639615)
Generalnie uważam ze i Jaga i Legia będą mialy w tym roku takie cisnienie na PP, ze nie ma co się w nim wykrwawiać

Spokojnie, skupiajmy się na każdym kolejnym meczu. Chyba nikt nie powie że Polonia jest nie do przejścia. Conajmniej dwie pary to słabszy przeciwnik do wylosowania, może wpadnie jeszcze jakaś niespodzianka. W wypadku awansu wiele okaże się w piątek w drodze na ligowy mecz do Warszawy.

Jak mawia insajderski klasyk, TO JEST JEDEN MECZ. :)

wolfy 01.12.2024 19:34

Nie mamy kadry na grę na dwóch frontach...

Carbo i Rodado powinni odpocząć, jest kilku piłkarzy którzy powinni zaliczyć minuty. Duarte, Kiakos, Gogół, Sukiennicki, Kuziemka - jak mają grać i łapać formę to w takich meczach.

Mecz Pucharu Polski ma najmniejszy priorytet, każdy punkt w lidze jest na wagę złota.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl