![]() |
Cytat:
Nigdy w życiu na Koronie nawet w esa nie było więcej niż 16-20k, na Legię praktycznie zawsze mieliśmy komplet. Tak byłoby w tym przypadku, niezależnie od godziny. A godzina zapewne będzie w stylu środa 20.00 grudniowy wieczór, -3 st, czyli warunki idealnie żeby zachęcic kibica do oglądania meczu, ale z domowej kanapy. Co innego gdyby to była stawka awansu do półfinału lub finału na wiosnę. |
Cytat:
dzisiaj tak jak napisał kolega wyżej jest to firma z ekstraklasy |
Czy w przypadku meczu z Legią, kibice gości będą wpuszczeni? Chyba Królewski by sobie nie strzelił w kolano wizerunkowo decyzją, by wpuścić? Nie wyobrażam sobie.
|
Przy tym bojkocie zapoczątkowanym przez legie to oni by się totalnie zeszmacili jak by na Wisłę przyjechali.
Z drugiej strony jak zaczęli tę farsę to mogą skończyć. |
No tak, nie przyjechaliby. Nie pomyślałem.
|
Cytat:
Gdyby ktoś kiedyś się o to pokusił, to wydaje mi się że odejmując mecze top esa to średnia frekwencję w 1 lidze mamy niedużo gorsza niż za czasów ekstraklasy od otwarcia całego stadionu. |
Cytat:
A tych, po spadku, brakowało. |
Cytat:
Dlaczego strzał w kolano? Wręcz przeciwnie, pokazałby, że jest ponad to środowisko półgłówków. Inna sprawa, czy dostałby pozwolenie od naszych kumatych. |
Cytat:
|
Za chwilę losowanie. Moje typy, Unia, Widzew, Legia. Uniknąć drwali z Niepołomic.
|
Cytat:
|
No to mamy dwa mecze Polonia - Wisła w Warszawie. W odległości 3-4 dni
|
Ech szkoda ze nie Unia, prawie. Ale Polonia nienajgorzej. Do przejścia.
|
Logistycznie lepiej być nie mogło, no może mecz w Krakowie, choć myślę że byłyby duże obawy że mecz by się nie spłacił z racji grudniowego terminu i meczu w środku tygodnia z mało renomowanym rywalem.
A tak, jak chcemy grać dalej to Polonię trzeba przejść rywali na tym poziomie, a jak odpadniemy to po prostu odpadniemy. Kilka dni później jest ważniejszy mecz na tym samym stadionie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak z taką grą w kratkę zobaczycie baraże jak swinia niebo. Naprawde ktos wierzy w awans?
Mecz PP z Polonią zdecydowanie ważniejszy. Pozostaje nam bronić pucharu niż jakieś mrzonki o ekstraklasie. |
Cytat:
|
Cytat:
jeśli my gramy w stylu: rozszarpanie TBB i mokrą ścierą w pysk od Łęcznej wygrana z Płockiem i mokra szmata od Tychów to sorry ale jedyne co ugramy w tym sezonie to msc 8-12 |
ja myśle że o miejscach 1-2 możemy zapomnieć , a na 6 jeśli wgl marzymy o awansie to powinnismy doczłapać pomimo zagrania dodatkowych AŻ 4 meczów...
a w przypadku braku awansu , trofeum, europa - to całkiem fajna osłoda |
No tak, Europa po zdobyciu PP to osłoda po ch**u.
Rozwalone przygotowania do sezonu, piłkarze mający dodatkowe 6-8 spotkań w nogach już we wrześniu w porównaniu z resztą ligi, gra co trzy dni, która ma bezpośrednie przełożenie na nasze obecne miejsce w tabeli ligowej. Dobrze chociaż, że tego Mandziarę mamy z głowy. Jedynie kasa za zdobycie PP jest dużym plusem, który pozwala nam finansowo utrzymywać się obecnie na powierzchni. |
Obstaje przy swoim.
Co akolici Cupiała mówią teraz na jego obronę ? Że tych wszystkich tytułów nikt nam nie odbierze. I tego PP nikt już nam nie odbierze, a jeśli go obronimy, to wejdziemy na pozycje nr 2 w historii polskiego futbolu. |
Cytat:
i sajensfikszyn to w innym dziale |
Po dzisiejszym meczu Lech-L nasze szanse na obronę pucharu znacznie się zmniejszają . Dla L zdobycie pucharu możę być jedyną drogą do Europy,a wylosowanie L (zakładając żę przejdziemy PW) w ćwierćfinale to nasza gra pomiędzy wyjazdem do Chorzowa ,a wyjazdem do Gdyni.
|
Jakkolwiek to smiesznie nie zabrzmi beda jeszcze mogli powalczyc o slota na puchary przez wygranie LK :lol:
|
Cytat:
:) Mamy dokładnie takiego samego farta w losowaniu jak rok temu, więc wszystko jest możliwe... |
Cytat:
|
Juz za nieco ponad 50h mecz w Warszawie. Dość malo czasu na regenerację, wiec poszedlbym ze składem:
Cziczkan- Szot, Biedrzycki, Łasicki, Kiakos - Carbo, Duda - Gogół, Duarte, Sukiennicki - Zwoliński Szot, Łasicki - o ile są zdrowi Sukiennicki - eksperyment z wystawiniem go na skrzydle, niech wchodzi w pojedynki (nic lepszego aktualnie nie potrafi). Carbo i Zwolinski od początku, jesli mamy sobie dac szanse na wygrana Generalnie uważam ze i Jaga i Legia będą mialy w tym roku takie cisnienie na PP, ze nie ma co się w nim wykrwawiać |
Cytat:
Jak mawia insajderski klasyk, TO JEST JEDEN MECZ. :) |
Nie mamy kadry na grę na dwóch frontach...
Carbo i Rodado powinni odpocząć, jest kilku piłkarzy którzy powinni zaliczyć minuty. Duarte, Kiakos, Gogół, Sukiennicki, Kuziemka - jak mają grać i łapać formę to w takich meczach. Mecz Pucharu Polski ma najmniejszy priorytet, każdy punkt w lidze jest na wagę złota. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl