Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   10. kolejka (zaległa), Chrobry Głogów - Wisła Kraków, 16 listopada 2024, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11038)

leszekpw 19.11.2024 15:22

Co za nielogiczna wypowiedź s1mone. Tak, w PP wynik zrobili piłkarze na ambicji (bo przecież nie Rude), ale za ligę już winien Rude, bo przecież nie brak ambicji u pilkarzy (skoro mieli ją w PP). Jak sukces to zasługa piłkarzy, jak wina to wyłączna trenera.:D
Znakomite układanie faktów pod swój pkt widzenia.

Ogryzek 19.11.2024 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638884)
Co za nielogiczna wypowiedź s1mone. Tak, w PP wynik zrobili piłkarze na ambicji (bo przecież nie Rude), ale za ligę już winien Rude, bo przecież nie brak ambicji u pilkarzy (skoro mieli ją w PP). Jak sukces to zasługa piłkarzy, jak wina to wyłączna trenera.:D
Znakomite układanie faktów pod swój pkt widzenia.

Dobrze,

Czyli w lidze dupy dali piłkarze a nie Rude. A jacy piłkarze dominowali w zeszłym sezonie? Jacy mieli ciągnąc grę? Przecież nie młodziezowcy. Hiszpanie... zatem dupy dali w większosci Hiszpanie poza Rodado i Carbo.

Teraz jest logiczne?

Bo skoro wytykasz niekonsekwencje innym - sam bądź konsekwentny.

btw
Morał jest taki - pogoniono w większości nieproduktywnych Hiszpanów zostawiajac tych dobrych jak Rodado czy Carbo i zatrudniono wreszcie dobrego trenera Jopa. Są wyniki w lidze.

leszekpw 19.11.2024 17:07

Ogryzek czyli Rude miał slabszych jakosciowo piłkarzy czy nie? Bo sporo osób twierdzi, że miał mocniejszą kadrę?
Czy ja pisałem, że nie Hiszpanie dali w d...w lidze. Po prostu nie zakłamujmy faktów i nie róbmy fikołków jak s1mone, że jak sukces to zasługa piłkarzy (PP), a jak porażka (liga), to wina tylko trenera. To w lidze siedzieli sobie na ławce, a grał sam trener?

Z morałem Twoim się zgodzę. Zostali Ci lepsi Hiszpanie obecnie, plus lepszy trener.

krysztal 19.11.2024 18:09

Żeby odpowiedzieć na pytanie czy Rude miał słabszych jakościowo piłkarzy czy lepszych to trzeba się cofnąć do waszych wypowiedzi sprzed kilku miesięcy( w niektórych"przypadkach" styknie do tych sprzed kilku tygodni) i mamy gotowe posty które wystarczy wklejać.

pepe72 19.11.2024 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1638872)
Tutaj mamy po prostu do czynienia z podstawowym ludzkim mechanizmem i dążeniem do natychmiastowej gratyfikacji ;) Mecze takie jak z Chrobrym czy Pogonią Siedlce same w sobie ważne nie są i zapomina się o nich dosyć szybko, ale z nimi jest trochę tak jak z chodzeniem na siłownie. Po pojedynczej wizycie mięśnie ci nie urosną, jest to cały proces który trwa latami, ale jeśli już osiągniesz efekt, jest on o wiele bardziej gratyfikujący. Oprócz sylwetki poprawiasz również swoją sprawność i zdrowie. Wymierne benefity na lata.

Po co o tym gadam? Bo tak samo jest z ligą i pucharami. PP to właśnie te poejdyncze dopaminowe strzały, każdy mecz jest ważny, każdy wygrany to wielka historia, nagroda jest tuż za rogiem, ale ostatecznie mecze się końcą a klub jest w tym samym miejscu w którym był.
...

No nie do końca.
My po pucharach mieliśmy europuchary :)

pepe72 19.11.2024 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1638882)
Czyli w lidze dali dupy piłkarze swoim brakiem ambicji tak rażącym że na 10 miejsce starczyło. Takich teorii to ja się nie spodziewałem...

To, że po wygraniu PP nie wygraliśmy meczu to wina zarówno piłkarzy jak i trenera. Umiejętności były, siadł mental.

Jaroo1 19.11.2024 19:42

Cytat:

Rude to była popierdółka, a nie trener. Ten cały puchar Polski to są 3 zwycięstwa - z Widzewem, Piastem i Pogonią
Nie zakłamujmy rzeczywitości. W PP gra była super, nie jak w I lidze. Ale wyniki były I ligowe. Bilans 1-2-0, wygraliśmy z Piastem w regulaminowym czasie. Widzew i Pogoń to remisy, a wygrane byly po dogrywce.

Co do kadry teraz, rok temu Jopa i Rude.
Tak jak pisze krysztal, Rude mial taka mocna kadre jak tutaj go wychwalali znawcy. Z kolei obecna kadra byla ciagle jechana, jest slabsza a jej mocą jest Jop, ktory to poukladal, dodal Letkwiewicza, Kutwe, lepiej tez graja inni. Za Moskala, Rude czy Sobola takie cos jak dobra gra mlodych czy rozwoj starszych pilkarzy byly niemozliwe.
I kolejny przyklad mocy kadry i trenera, Jop rok temu 3 wygrane, tym skladem, ktory do dyspozycji mial cienias Rude, ktory nie umial 2 meczow pod rząd wygrać.
Nie wiem jak w ogole mozna Rude ze średnią Brzęczkowo-Sobolewską około 1,0 pkt na mecz porównywać do Jopa. To jest wręcz uwłaczające dla Mariusza.

pepe72 19.11.2024 21:55

@Czerepach, daj meczowy bo już czas!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl