Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11035)

FraMat 16.09.2024 10:40

Statystyki Xg z meczu Wisła - Warta

Wisła 2.37 - Warta 1.00

Karherop 16.09.2024 11:30

Warta nieźle pocalowala. Ciekawe jakieś xG miała sytuacja w której z pół metra od bramki gość trafił w linie boczna :lol:

U nas z tego co mi minęło za najlepszą sytuację do strzału zmarnował Carbo na samym początku meczu. Sytuację po których obito poprzeczki/słupki były dość nisko wyceniane z racji miejsca uderzenia.

El'kabat 16.09.2024 12:14

Jutro już mecz.
Liczę chociaż na sprawiedliwy remis 2-2 ;)

wolfy 16.09.2024 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1634629)
Warta nieźle pocalowala. Ciekawe jakieś xG miała sytuacja w której z pół metra od bramki gość trafił w linie boczna :lol:

U nas z tego co mi minęło za najlepszą sytuację do strzału zmarnował Carbo na samym początku meczu. Sytuację po których obito poprzeczki/słupki były dość nisko wyceniane z racji miejsca uderzenia.

Gdyby koleś się poślizgnął i upadł dupą na piłkę to pewnie byłoby 0-2, ale na szczęście próbował strzelać :> Przypadkiem, ale jedyną prawdziwą setkę (poza karnym) miała Warta.

FraMat 16.09.2024 13:11

Być może to Warta miała tę setkę, ale jak pokazuje rzeczywistość większość bramek nie pada po setkach, ale po różnych dziwnych sytuacjach.
Tak, że nie podniecałbym się setkami.

wolfy 16.09.2024 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1634656)
Być może to Warta miała tę setkę, ale jak pokazuje rzeczywistość większość bramek nie pada po setkach, ale po różnych dziwnych sytuacjach.
Tak, że nie podniecałbym się setkami.

Możemy sobie żartować, ale nasza gra z Wartą wcale nie była dobra. Trener Poznaniaków wyłączył wszystkie nasze atuty ustawieniem.
Moskal też nie trafił ze składem.

FraMat 16.09.2024 13:16

To twoja opinia, która nie ma wartości większej niż moja.
Trener Poznaniaków wyłączył wszystkie nasze atuty ustawieniem? faktycznie - jeśli autobus w polu karnym nazwać ustawieniem.
Niestety, na razie na Wisłę to działa... zazwyczaj do pierwszej bramki. Tak, że jestem optymistą.

Przy okazji - pokażesz mi twojego posta, w którym wskazałeś błędy Moskala? Oprócz Rodado jako dośrodkowującego?

Stelio 16.09.2024 14:20

Co do meczu z ŁKS, mam nadzieję, że uda się przedłużyć serię i na dobre wjechać na autostradę po awans do 2 ligi. Przy korzystnym wyniku meczu Głogowa ze Zniczem, jest szansa na umocnienie się na 3 pozycji w walce o tem prestiżowy laur, więc jest o co walczyć.

Jeśli chodzi o przebieg meczu no to chyba bez niespodzianek. 2 lata temu nie udało nam się wygrać z ŁKS żadnego meczu, u siebie remis, na wyjezdzie porażka. Łodzianie dodatkowo powoli zaczynają się rozpędzać. Już 2 mecz z rzędu kończyliśmy w 11 więc myślę, że pora na jakieś danza kaduro w wykonaniu Biedrzyckiego/Urygi/Carbo/Jarocha. W momencie w którym już osiągniemy optymalna liczbę zawodników w meczu (czyli pewnie przed 30 minutą) to wynik pozostanie kwestią litości przeciwnika. Obstawiam 3:1/4:1 dla ŁKSu.

FraMat 16.09.2024 14:23

Dlaczego masz taką nadzieję? Co tobą kieruje?

Stelio 16.09.2024 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1634676)
Dlaczego masz taką nadzieję? Co tobą kieruje?

Sarkazm :D

FraMat 16.09.2024 14:49

Przepraszam

leszekpw 16.09.2024 18:01

Szykuje się kolejna porażka, umocnienie tuż na strefą spadkową. Ale dalej będziecie blądzić w marzeniach jaki to Kazek wspaniały trener, zbawca Wisły Kraków.

s1mone 16.09.2024 18:02

No widać po expected goals, że nie było sytuacji bramkowych. Hahahaha Markusik i Wilczek produo.

ciacho 16.09.2024 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1634593)
Jakie palpitacje? Ani razu na serio nie zagroziliśmy Warcie, poza strzałami z 20 metrów gdzie szansa trafienia to 1 do 20.

....

Wiadomo, że nie. Te poprzeczki, słupki i strzały o włos mijających bramkę były pod kontrolą bramkarza.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1634660)
To twoja opinia, która nie ma wartości większej niż moja.
Trener Poznaniaków wyłączył wszystkie nasze atuty ustawieniem? faktycznie - jeśli autobus w polu karnym nazwać ustawieniem.
..

To nie był żaden autobus tylko jakaś parodia obrony. Autobus to trzeba umieć grać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634658)
Możemy sobie żartować, ale nasza gra z Wartą wcale nie była dobra. Trener Poznaniaków wyłączył wszystkie nasze atuty ustawieniem.
Moskal też nie trafił ze składem.

Proponuję zacząć oglądać mecze to przestaniez robić z siebie głupka. 1 połowa to była nasza najlepsza połowa od co najmniej roku jeśli chodzi o łatwośc stwarzania sytuacji. A pierd.....nie, że to poźny Sobolewski kiedy graliśmy w poprzek i nic z tego nie wynikało... :haha::haha::haha:

Arkadiusz.Czerepach 16.09.2024 20:51

tymczasem

https://i.ibb.co/bNTFMf5/aaaaaaaaaaa.png

doktor granat 16.09.2024 21:02

Za 23h będziemy na dwunastym:)

leszekpw 16.09.2024 21:03

W 6 spotkaniach 6 pkt. Szorujemy po dnie. Brawo Kazio.

Jaroo1 16.09.2024 21:08

Lesiu hejter jebany, smród z Kałuży

cygan 17.09.2024 05:39

Lks ;wisla
 
Będzie dobrze wygramy 3;1 i kiedy dziady z PZPN coś zrobicie z ta patologia DYSKRYMINACJA KIBICOW WISLY KRAKOW !!!TO JEST CHORE !!Wyglada na to ze w POLSCE prawo nie ISTNIEJE albo każdy robi co mu pasuje

Karherop 17.09.2024 08:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1634712)

Jeszcze przed meczem z Wartą nawet patrząc w tę tabelę można było mówić - rok temu było gorzej (1 pkt mniej na tym etapie). Teraz jest już gorzej (2 pkt więcej za RS). Wówczas wpadliśmy w nie tak zła serie (z perspektywy czasu) przeplatania wygranych z remisami. Co nawet dało nam awans na 5 miejsce po 12 kolejkach.

Scenariusze w zasadzie widzę dwa:
Albo się ogarniemy i zaczniemy punktować i uda się nam oscylować w granicach strefy barażowej
Albo czeka nas dokładnie taki sam los co Termaliki rok temu. Przecież tam kompletnie nic nie wskazywało nawet na początku sezonu że będą do 30 którejś kolejki drżeć czy się utrzymają.

ŁKS (w)
Chrobry (w)
Odra (d)
Pogoń Siedlce (w)

Serce chciało by 10-12 pkt, rozum podpowiada może 7....

Adryan 17.09.2024 09:34

Ja mam dzisiaj inne przewidywania, w końcu zaczną grać i dzisiaj wygramy z ŁKS, który przynajmniej nie będzie oferował murowania w swoim polu karnym w 11 tylko zagrają otwartą pilkę i dostaną w papę. Nauczeni doświadczeniem z Głogowa i graniem na tamtejszym pastwisku damy radę wygrać 2:0/2:1. Rozbudzi to apetyty kibiców i na R22 przy 20-tysięcznej publice w piątkowy wieczór rozbijamy Ordę Opole 3:0 i można kreślić marzenia o awansie.

Czy to się wydarzy?
Szanse są małe, ale nigdy zerowe.

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 09:41

Akurat znając życie to pewnie przyjedzie Sobolewski i się przełamie na Wiśle.

ŁKS jest w formie, remis będzie dobrym wynikiem.

Jaroo1 17.09.2024 09:46

Cytat:

Albo się ogarniemy i zaczniemy punktować i uda się nam oscylować w granicach strefy barażowej
I to jest właśnie cały problem, że my nie mieliśmy jak się uda oscylować w granicach strefy barażowej, tylko awansować bezpośrednio.

Dzięki Zaskroncowi z roku na rok spadają oczekiwania kibiców i poziom klubu. Żeby tak wielki klub i z takim potencjałem co Wisła męczył się z roku na rok, co raz bardziej w I lidze to są jaja po prostu. Wiem że finansowo mamy długi ogromne ale z drugiej strony nadal nas stać płacenie dobrych kontraktów, jak ligowa czołówka. Także kolejny rok jeszcze gorszy od poprzedniego to jest blamaż, że znowu się nie udaje nic.
Ale to już od dawna było wiadome, że Wisla musi przeplacic x kasy więcej niż każdy żeby zdobyć y miejsce. Skoro jednak z roku na rok na pensje wydajemy mniej to miejsca w lidze też sa niższe. Może gdybyśmy mieli kasy jak Legia czy inny Lech to byśmy grali o top 2

leszekpw 17.09.2024 10:11

Soprawa jest prosta, w mniejszych klubach zapieprzają bo są trampoliną do większych (lepsza kasa, miasto, życie). A w większych jak Wisła, mają już wyjebkę, byle tylko brać wypłatę. Po co awansować? By stracić ciepłą posadkę na rzecz kogoś lepszego w składzie?

Karherop 17.09.2024 10:28

@Jaroo1

Potencjałem wielkiego klubu to można wygrać w social media, a nie na boisku. Na razie ten wielki klub to buduje głównie wielkie rozczarowanie. I to nie jest żadnym przypadkiem tylko konsekwencją działań od lat (na co zresztą słusznie wiele razy zwracasz uwagę)

Sam napisałeś że stać nas na kontrakty "jak ligowa czołówka", czyli na ten moment TBB, Płock, Arka, ŁKS, Ruch i Miedź. 6 zespołów (!!!). We wszystkich tych klubach płacą tak samo, a nawet w poszczególnych przypadkach lepiej. Daje to 7 zespołów (wraz z nami które) powinny się kręcić w strefie barażowej z zapewne matematycznymi szansami na awans bezpośredni do 28-32 kolejki.

Także tak, kibice zeszło ze swoich oczekiwań, bo życie wystarczająco nas już kopnęło w dupę by się nie nastawiać na najbardziej optymistyczny scenariusz.

Jaroo1 17.09.2024 10:33

Potencjał daje przewagę bo to możliwości do szybszej budowy mocniejszego klubu. Także jak dla mnie potencjał jest kluczowy jeśli chodzi o budowę zespołu na dłuższą metę.
Oczywiście nie chodzi mi o to że za potencjał powinniśmy być w czołówce tylko w....ia mnie ze trzeci sezon to gorszy i nic nie robi Zaskroniec aby ten klub normalnie funkcjonował.

PAWEŁ 17.09.2024 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1634752)
Potencjał daje przewagę bo to możliwości do szybszej budowy mocniejszego klubu. Także jak dla mnie potencjał jest kluczowy jeśli chodzi o budowę zespołu na dłuższą metę.
Oczywiście nie chodzi mi o to że za potencjał powinniśmy być w czołówce tylko w....ia mnie ze trzeci sezon to gorszy i nic nie robi Zaskroniec aby ten klub normalnie funkcjonował.

Żeby „coś” zrobić to trzeba mieć pojęcie same .......olo wibratora nie wystarczy.

gpat 17.09.2024 16:00

Żeby pójść w górę, najpierw trzeba sięgnąć dna.
Dno już jest, teraz tylko w górę. JJJBG.

leszekpw 17.09.2024 16:45

Przegramy. Z tym geniuszem trenerskim, ktory ustawia Rodado cofniętego.

tedyy 17.09.2024 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1634715)
W 6 spotkaniach 6 pkt. Szorujemy po dnie. Brawo Kazio.

Od....... się od Kazka :cenzura:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl