![]() |
Statystyki Xg z meczu Wisła - Warta
Wisła 2.37 - Warta 1.00 |
Warta nieźle pocalowala. Ciekawe jakieś xG miała sytuacja w której z pół metra od bramki gość trafił w linie boczna :lol:
U nas z tego co mi minęło za najlepszą sytuację do strzału zmarnował Carbo na samym początku meczu. Sytuację po których obito poprzeczki/słupki były dość nisko wyceniane z racji miejsca uderzenia. |
Jutro już mecz.
Liczę chociaż na sprawiedliwy remis 2-2 ;) |
Cytat:
|
Być może to Warta miała tę setkę, ale jak pokazuje rzeczywistość większość bramek nie pada po setkach, ale po różnych dziwnych sytuacjach.
Tak, że nie podniecałbym się setkami. |
Cytat:
Moskal też nie trafił ze składem. |
To twoja opinia, która nie ma wartości większej niż moja.
Trener Poznaniaków wyłączył wszystkie nasze atuty ustawieniem? faktycznie - jeśli autobus w polu karnym nazwać ustawieniem. Niestety, na razie na Wisłę to działa... zazwyczaj do pierwszej bramki. Tak, że jestem optymistą. Przy okazji - pokażesz mi twojego posta, w którym wskazałeś błędy Moskala? Oprócz Rodado jako dośrodkowującego? |
Co do meczu z ŁKS, mam nadzieję, że uda się przedłużyć serię i na dobre wjechać na autostradę po awans do 2 ligi. Przy korzystnym wyniku meczu Głogowa ze Zniczem, jest szansa na umocnienie się na 3 pozycji w walce o tem prestiżowy laur, więc jest o co walczyć.
Jeśli chodzi o przebieg meczu no to chyba bez niespodzianek. 2 lata temu nie udało nam się wygrać z ŁKS żadnego meczu, u siebie remis, na wyjezdzie porażka. Łodzianie dodatkowo powoli zaczynają się rozpędzać. Już 2 mecz z rzędu kończyliśmy w 11 więc myślę, że pora na jakieś danza kaduro w wykonaniu Biedrzyckiego/Urygi/Carbo/Jarocha. W momencie w którym już osiągniemy optymalna liczbę zawodników w meczu (czyli pewnie przed 30 minutą) to wynik pozostanie kwestią litości przeciwnika. Obstawiam 3:1/4:1 dla ŁKSu. |
Dlaczego masz taką nadzieję? Co tobą kieruje?
|
Cytat:
|
Przepraszam
|
Szykuje się kolejna porażka, umocnienie tuż na strefą spadkową. Ale dalej będziecie blądzić w marzeniach jaki to Kazek wspaniały trener, zbawca Wisły Kraków.
|
No widać po expected goals, że nie było sytuacji bramkowych. Hahahaha Markusik i Wilczek produo.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
|
Za 23h będziemy na dwunastym:)
|
W 6 spotkaniach 6 pkt. Szorujemy po dnie. Brawo Kazio.
|
Lesiu hejter jebany, smród z Kałuży
|
Lks ;wisla
Będzie dobrze wygramy 3;1 i kiedy dziady z PZPN coś zrobicie z ta patologia DYSKRYMINACJA KIBICOW WISLY KRAKOW !!!TO JEST CHORE !!Wyglada na to ze w POLSCE prawo nie ISTNIEJE albo każdy robi co mu pasuje
|
Cytat:
Scenariusze w zasadzie widzę dwa: Albo się ogarniemy i zaczniemy punktować i uda się nam oscylować w granicach strefy barażowej Albo czeka nas dokładnie taki sam los co Termaliki rok temu. Przecież tam kompletnie nic nie wskazywało nawet na początku sezonu że będą do 30 którejś kolejki drżeć czy się utrzymają. ŁKS (w) Chrobry (w) Odra (d) Pogoń Siedlce (w) Serce chciało by 10-12 pkt, rozum podpowiada może 7.... |
Ja mam dzisiaj inne przewidywania, w końcu zaczną grać i dzisiaj wygramy z ŁKS, który przynajmniej nie będzie oferował murowania w swoim polu karnym w 11 tylko zagrają otwartą pilkę i dostaną w papę. Nauczeni doświadczeniem z Głogowa i graniem na tamtejszym pastwisku damy radę wygrać 2:0/2:1. Rozbudzi to apetyty kibiców i na R22 przy 20-tysięcznej publice w piątkowy wieczór rozbijamy Ordę Opole 3:0 i można kreślić marzenia o awansie.
Czy to się wydarzy? Szanse są małe, ale nigdy zerowe. |
Akurat znając życie to pewnie przyjedzie Sobolewski i się przełamie na Wiśle.
ŁKS jest w formie, remis będzie dobrym wynikiem. |
Cytat:
Dzięki Zaskroncowi z roku na rok spadają oczekiwania kibiców i poziom klubu. Żeby tak wielki klub i z takim potencjałem co Wisła męczył się z roku na rok, co raz bardziej w I lidze to są jaja po prostu. Wiem że finansowo mamy długi ogromne ale z drugiej strony nadal nas stać płacenie dobrych kontraktów, jak ligowa czołówka. Także kolejny rok jeszcze gorszy od poprzedniego to jest blamaż, że znowu się nie udaje nic. Ale to już od dawna było wiadome, że Wisla musi przeplacic x kasy więcej niż każdy żeby zdobyć y miejsce. Skoro jednak z roku na rok na pensje wydajemy mniej to miejsca w lidze też sa niższe. Może gdybyśmy mieli kasy jak Legia czy inny Lech to byśmy grali o top 2 |
Soprawa jest prosta, w mniejszych klubach zapieprzają bo są trampoliną do większych (lepsza kasa, miasto, życie). A w większych jak Wisła, mają już wyjebkę, byle tylko brać wypłatę. Po co awansować? By stracić ciepłą posadkę na rzecz kogoś lepszego w składzie?
|
@Jaroo1
Potencjałem wielkiego klubu to można wygrać w social media, a nie na boisku. Na razie ten wielki klub to buduje głównie wielkie rozczarowanie. I to nie jest żadnym przypadkiem tylko konsekwencją działań od lat (na co zresztą słusznie wiele razy zwracasz uwagę) Sam napisałeś że stać nas na kontrakty "jak ligowa czołówka", czyli na ten moment TBB, Płock, Arka, ŁKS, Ruch i Miedź. 6 zespołów (!!!). We wszystkich tych klubach płacą tak samo, a nawet w poszczególnych przypadkach lepiej. Daje to 7 zespołów (wraz z nami które) powinny się kręcić w strefie barażowej z zapewne matematycznymi szansami na awans bezpośredni do 28-32 kolejki. Także tak, kibice zeszło ze swoich oczekiwań, bo życie wystarczająco nas już kopnęło w dupę by się nie nastawiać na najbardziej optymistyczny scenariusz. |
Potencjał daje przewagę bo to możliwości do szybszej budowy mocniejszego klubu. Także jak dla mnie potencjał jest kluczowy jeśli chodzi o budowę zespołu na dłuższą metę.
Oczywiście nie chodzi mi o to że za potencjał powinniśmy być w czołówce tylko w....ia mnie ze trzeci sezon to gorszy i nic nie robi Zaskroniec aby ten klub normalnie funkcjonował. |
Cytat:
|
Żeby pójść w górę, najpierw trzeba sięgnąć dna.
Dno już jest, teraz tylko w górę. JJJBG. |
Przegramy. Z tym geniuszem trenerskim, ktory ustawia Rodado cofniętego.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl