![]() |
Markusik, twoja wizja hiszpańskiej Wisły im. Alvaro Ratona skompromitowała się ostatecznie na wiosnę.
Zaskroniec pod przymusem podjął spóźnione decyzje o zakończeniu tego burdelu. Kończ waść, wstydu oszczędź. A twoich bredni o polityce nawet nie wypada komentować, zwłaszcza po tym co się w Polsce wyprawiało przez osiem lat 2015-2023. Czasy PRL-u były nam narzucone przez tych, którzy oddali nas w ręce Stalina na skutek decyzji podjętych na podstawie losów drugiej wojny światowej. Co my mogliśmy zrobić jako malutcy? I tak skończyliśmy o wiele lepiej niż Ukraina, Białoruś, itp. Urban zrobił dużo dobrego po 1989 r. w kontekście walki z pedofilią w kościele, ale jak wiadomo to temat tabu. A tymczasem poczytaj sobie o najbardziej skompromitowanym Jędraszewskim, który za tuszowanie pedofila Paetza był nagradzany kolejnymi awansami. |
To jest temat meczony, admin niech ogarnie całą hołotę jak powyżej.
Ile razy trzeba prosić, żeby ktoś się zajął tym forum? |
A ile razy trzeba powtarzać, że jest jeden (emerytowany) admin i nikt inny nie ma konta / uprawnień :D
|
Wybierzcie mnie na prezydenta tego lasu.
Znaczy admina forum. |
Łatwiej byłoby założyć nowe forum
|
te nowe skrzydlaki są zgłoszone do ligi?
|
Oni nie są gotowi do gry :D
A jeszcze tydzień temu czytałem tutaj, że okienko wygląda sensownie, bo w końcu sprowadzamy gości grających :D |
Są zgłoszone do ligi i bardzo prawdopodobne, że przynajmniej jeden (Kiss) znajdzie się na ławie ze zniczem.
|
Przy tak wąskiej kadrze i grze co 3 dni to będzie dziwne jeśli Kiss nie wejdzie od początku, a Duarte z ławki.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl