Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   2. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 28 lipca 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11022)

KOALIK 01.08.2024 11:35

Markusik, twoja wizja hiszpańskiej Wisły im. Alvaro Ratona skompromitowała się ostatecznie na wiosnę.

Zaskroniec pod przymusem podjął spóźnione decyzje o zakończeniu tego burdelu.

Kończ waść, wstydu oszczędź.

A twoich bredni o polityce nawet nie wypada komentować, zwłaszcza po tym co się w Polsce wyprawiało przez osiem lat 2015-2023.

Czasy PRL-u były nam narzucone przez tych, którzy oddali nas w ręce Stalina na skutek decyzji podjętych na podstawie losów drugiej wojny światowej.

Co my mogliśmy zrobić jako malutcy?

I tak skończyliśmy o wiele lepiej niż Ukraina, Białoruś, itp.

Urban zrobił dużo dobrego po 1989 r. w kontekście walki z pedofilią w kościele, ale jak wiadomo to temat tabu.

A tymczasem poczytaj sobie o najbardziej skompromitowanym Jędraszewskim, który za tuszowanie pedofila Paetza był nagradzany kolejnymi awansami.

El'kabat 01.08.2024 17:31

To jest temat meczony, admin niech ogarnie całą hołotę jak powyżej.


Ile razy trzeba prosić, żeby ktoś się zajął tym forum?

pchelas 01.08.2024 18:13

A ile razy trzeba powtarzać, że jest jeden (emerytowany) admin i nikt inny nie ma konta / uprawnień :D

Witalis 01.08.2024 21:31

Wybierzcie mnie na prezydenta tego lasu.
Znaczy admina forum.

FraMat 01.08.2024 21:39

Łatwiej byłoby założyć nowe forum

emjot 02.08.2024 08:46

te nowe skrzydlaki są zgłoszone do ligi?

Jagul 02.08.2024 08:55

Oni nie są gotowi do gry :D
A jeszcze tydzień temu czytałem tutaj, że okienko wygląda sensownie, bo w końcu sprowadzamy gości grających :D

swiety37 02.08.2024 09:04

Są zgłoszone do ligi i bardzo prawdopodobne, że przynajmniej jeden (Kiss) znajdzie się na ławie ze zniczem.

Karherop 03.08.2024 15:26

Przy tak wąskiej kadrze i grze co 3 dni to będzie dziwne jeśli Kiss nie wejdzie od początku, a Duarte z ławki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl