![]() |
Cytat:
Czy będziemy faworytem w Niepołomicach z Puszczą? Oczywiście, że NIE. Gospodarze zrobią wszystko, łącznie z bronowaniem boiska żeby ten mecz wygrać. A nasz "trener" nakaże piłkarzom grać swoje. Co oczywiście skończy się.porażką. Czy będziemy faworytem w Niecieczy z Bruk Betem? Moim zdaniem w tym meczu szanse 50/50 - może zadecydować silniejsze morale. Po wczorajszym meczu nie wydaje mi się, żeby to był nasz atut. |
Jak to po takich meczach (choć uczucie jest co najmniej jak po meczu z Radomiakiem 2-4), ostatnie na co mam ochotę to czytanie i pisanie o tej "drużynie".
W zasadzie trzeba się było tego spodziewać, tutaj musi być dramatycznie. Inaczej piłkarze i sztab nie byliby sobą. Po co sprawić kibicom i sobie choć trochę radości z bezpośredniego awansu. To niedorzeczne. Może jednak chcą grać baraże 2 razy na wyjeździe by mieć mniejsze presję bez swoich kibiców? Przynajmniej znalazłbym logiczne uzasadnienie wczorajszego wystąpienia. |
Cytat:
Może Sobolewski dostanie ekstra kasę za baraże? |
W Niepołomicach nie będziemy żadnym faworytem.
Można się spodziewać porządnie nawodnionego, grząskiego boiska (oni się o to zatroszczą choćby była susza pustynna w Polsce w tym czasie), o szerokości minimalnej jaką dopuszczają przepisy. Puszcza będzie zdobywać teren grając długą piłkę wzdłuż linii bocznej licząc na to, że wyjdzie ona na aut/róg po interwencji obrońcy. A przy takim boisku to każdy aut będzie jak rzut rożny dla tych dryblasów. Trzymajcie kciuki, żeby Skra urwała im dzisiaj chociaż te 2 punkty. |
Na chłodno - Zagłębie miało jedną sytuację i strzeliło dwie bramki. My za to z kilkanaście strzałow ale a to poprzeczka, a to bramkarz...cóż 1 na 10 takich meczów się przegrywa szkoda że teraz.
|
Cytat:
@mazo Z taką postawą jak we wczorajszym to nie przegrywa się 10% meczów, ale 70-90%. Cytat:
|
Cytat:
Nie zakłamujmy sytuacji - to, że prowadziliśmy grę nie oznacza, że nie mogliśmy tego przegrać jeszcze wyżej. Mogliśmy. To nie był też mecz, w którym bramkarz przeciwnika dokonywałby cudów. |
Na chlodno, mysle ze nasze gwiazdy po prostu zlekcewazyly Sosnowiec. Jeszcze 1-0 na poczatku i mozna pospacerowac przeciez Zaglebie na wyjazdach nie wygrywa my jestesmy.zajebisci. szkoda ze.Zaglebie nie strzelilo przed przerwa mecz mogl sie skonczyc i 3-1 dla nas
|
Cytat:
|
Ale.przed czym? Wpadla.troche.przypadkowa dla.Sosnowca.i wtedy moze.tak ale w I polowie to raczej nonszalancja i lekcewazenie- np i Sobol kazal sie cofnac na kontry
Dla mnie tez.Zyro kompletnie.bez.formy ale Sobol chcial centymetrow.. |
Cytat:
|
W sumie to chyba nie wiadomo dalej co z odbiorami po remoncie i ilu kibiców by takie dwa mecze obejrzało a ponieważ według słów JK do meczu dopłacają 40-60 tyś to może tu też poszli w oszczędności .
|
Najbardziej frustruje sposób tej porażki. Fakt, że zespół był ociężały, zagubiony, pasywny, niedokładny, nie walczył na 100%, nie starał się wyszarpać tego awansu z gardeł przeciwników. Drużyna nie grała i nie zachowywała się tak, jakby to był mecz o życie, jeden z najważniejszych w sezonie, a tylko jakieś tam kolejne starcie bez większego znaczenia.
Zapewne do takiego podejścia znów przyczynił się Sobolewski, odsyłając na trybuny Igbekeme, który zdaniem niektórych mógłby pojawić się przynajmniej na ławce rezerwowych. Jeśli w takim kluczowym momencie trener odstawia najlepszego w destrukcji pomocnika i kluczową osobę dla tej formacji, by sobie odpoczęła, zamiast rzucić na rywali wszystko, co mamy najlepsze, no to wysyła druzynie jednoznaczny sygnał. Równie mocnym negatywnym sygnałem jest trzymanie na boisku zawodnika, któremu ten mecz kompletnie nie wychodzi i gra beznadziejnie: Cisse. Nakazywanie cofnięcia się do obrony po szybko strzelonej bramce, jeśli miało miejsce, stanowi kolejny ciężki błąd, burzący cały wcześniej przyjęty plan gry (o ile ów oczywiście istniał, a nie zamykał się w słowach: grajcie jak najlepiej i jakoś to będzie). Od ilości idiotyzmów i głupot po naszej stronie w tym meczu naprawdę może rozboleć głowa. Większość z nich niestety jest wprost zasługą trenera, przez co, podobnie jak we wcześniejszych kluczowych spotkaniach, możemy stracić awans. Do tragicznej jesieni już nie wracam, choć i za nią Sobolewski ponosi współodpowiedzialność. |
Sobol zabił ten mecz.
Czemu? nie wiem |
A tymczasem Puszcza… 3 do przodu 😂
|
Cytat:
|
Ewidentnie Zagłębie złapało dobrą formę na końcówkę sezonu, co przyznał nawet ich trener. Niestety u nas ewidentny brak rozpracowania przeciwnika, ten dość specyficzny pressing Zagłębia, doskok trzech zawodników, każda przebitka trafiała pod nogi drużyny przeciwnej.
Wg mojej oceny Duda najlepszy na boisku, szkoda że nie było Szocika, Momo to sabotażysta, Młynek mimo słów krytyki, po wejściu bardzo się starał i trochę szarpał. Louis machał rękami, bo przez pressing nie dostawał piłek, jednym z najsłabszych był wg mnie chyba Villar... Sobol jaki jest, każdy widzi, jego trenerskie IQ dupy nie urywa, dodatkowo, w przeciwieństwie do Brzęczka, który do każdego przeciwnika podchodził z przesadnym respektem, chyba nabrał za dużo pewności siebie, znowu na przedmeczowej konfie, po pytaniu od Karcza, tym razem nt przegranej Chorzowa można było odczuć zwiastuny porażki. Sobol zaprzeczał, ale na jego twarzy widać było ten charakterystyczny uśmieszek... |
Powiem wam tak: jak zobaczyłem że sponsorem obu drużyn jest ta sama firma pomyślałem że będzie dobrze. A tu taka niespodzianka.
W drugiej połowie zabrakło szczęścia, bo byłą poprzeczka i sytuacja sam na sam. Jedna rzecz mnie niepokoi bo piszecie tu o złych zmianach dokonanych przez trenera: obawiam się ze on wie coś o czym my nie wiemy, np. iż przygotowanie treningowe zaczyna zawodzić i zawodnicy nie są w stanie kondycyjnie wytrzymać całego meczu. Zobaczymy jak to wyjdzie w Łęcznej, czy np. około 60 minuty zawodnicy nie będą oddychać już rękawami. No i na koniec, paradoksalnie bramka zdobyta już na samym początku spotkania nie zawsze daje dobre rezultaty, bo jak ktoś wychodzi z założeniem ze mecz jest wygrany już przed jego rozpoczęciem to taka bramka dodatkowo go w tym utwierdza. |
Cytat:
Co do samego sponsora to to wiedząc jakim buraczyną jest Władeczek wcale nie wykluczam,że premia motywacyjna poszła ale do szatni Zagłębia |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze mi ....a kulis z tymi ....ami brakuje, co tam może być? Jak sobie przed meczem pożyczają tampony? |
@aNouc, wjechałeś z drażliwym contentem :-D
Po tej kiszce z Sosnowcem to kulisy są ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę patrzeć. |
Gdyby to był czarny ekran zapętlonym motywem "przepraszamy" to kulisy mogłyby mieć prawdo bytu
|
Pisałem, patrzeć tylko na siebie do końca i awansujemy. Nie zdziwię się, jeżeli mecz z Łęczną też przegramy, a reszta tabeli ułoży się pod nas.
W zeszłym sezonie los wyciągał do nas rękę do ostatniej kolejki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl