Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

Haidar 06.09.2008 14:41

http://www.worldpressphoto.org/index...bandwidth=high sorki za takiego rodzaju linka :(

poprosze jakas laseczke :D

hudinho 06.09.2008 14:51

laska:D







http://www.e-price.pl/allegro/laska_...a_ortoped3.jpg

dla mnie zdjecia fanatyków West Ham Utd.

w0lno. 06.09.2008 14:56

http://farm1.static.flickr.com/51/14...3f4bd7.jpg?v=0
Do wyboru do koloru :)
http://news.bbc.co.uk/olmedia/132000...ersfans300.jpg
Dla mnie fotka Brożka w barwach ŁKS-u, bądź GKS-u

rafalek 06.09.2008 18:19

http://www.gieksa.pl/news.php?id_news=2222&nid=26

Przepraszam za taki link...to jest 3 zdjęcie...

To ja poproszę zdjęcie stadionu Wisły z "Oczodołami"

simone 06.09.2008 22:12

Możesz jaśniej bo nie za bardzo jarze co to są te "oczodoły"...

rafalek 06.09.2008 22:15

Dziury jak nie było trybun AiB ...tata mówił mi, że coś takiego było, a chciałbym to zobaczyć..

No, ale jeżeli jest to zbyt trudne, albo po prostu takowego zdjęcia nie ma to poprosiłbym..... 3 kolorowego kotka.

pio 06.09.2008 23:28

nie wiem czy to kot,kotek, czy kociczka, ale :) :
http://www.koty.civ.pl/rady/pix/lucia.jpg

kropla wody na liściu ;>

Precel z makiem 06.09.2008 23:32

http://survival.strefa.pl/r/przywrotnik-pl.jpg

dla mnie patyczak :)

Mrsnh 06.09.2008 23:38

http://www.anolis.de/beratung/tiere/...-morosus02.jpg


dla mnie zdjecie zoltych butow. (tylko ladnych:P)

Aro1234 06.09.2008 23:41

http://www.eobuwie.com.pl/upload/cro...1208342937.jpg
Buahaha :D
Dla mnie... ;> hm... Pijany Kwaśniewski :D

rafiABG 06.09.2008 23:46

http://m.onet.pl/_m/ce271abe01037463...09a098,5,1.jpg

Dla mnie oprawa Manchesteru podczas finału LM w Moskiwe

gris 07.09.2008 00:00

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19957/manche...riumf_470.jpeg

myślę, że taka może być
dla mnie zdjęcie dwóch całujących się gejów proszę :P

Aro1234 07.09.2008 00:06

http://data1.blog.de/blog/a/angelofs...gay_kiss23.jpg

Ja wobec tego hm... Edytkę Herbuś w skąpym stroju :P

gris 07.09.2008 00:18

http://bi.gazeta.pl/im/0/5001/z5001620X.jpg

zdjęcie twarzy jakiejś ładnej dziewczyny bez makijażu :)

michu-k 07.09.2008 09:16

http://i33.tinypic.com/2db051d.jpg

Ja nie wiem kto to jest, ale napisali że bez makijażu no i faktycznie ładna :p

Tom goniący Jerryego (to tak kreskówka, dobrze myślicie) :-p

Aro1234 07.09.2008 10:46

http://pressmart.net/blog/uploaded_i...ry1-772201.jpg

Myślę, że OK :D
To jak już przy kreskówkach jesteśmy to ja chcę Freda Flinstone'a z Barneyem :D

michu-k 07.09.2008 11:01

http://gfx.filmweb.pl/ph/61/57/96157/96220.1.jpg

Wombata poproszę, jakiegoś milusiego.

wislak227 07.09.2008 11:19

http://www.clusterflock.org/wp-conte.../07/wombat.jpg

Dla mnie bardzo wesoły człowiek...

_ukoL 07.09.2008 11:59

http://farm2.static.flickr.com/1073/...6c2f18a8_o.jpg

Żurawskiego w koszulce Larissy.

Coach 07.09.2008 12:02

http://republika.pl/blog_dk_4042171/...wek_larisa.jpg
jakies dziwne konto na naszej klasie

gris 07.09.2008 12:51

http://img338.imageshack.us/img338/7...otkigz3ae9.jpg
http://www.joemonster.org/p/65088/size/oryg

ja poproszę następną osobę o wrzucenie zdjęcia swojego partnera/partnerki jak ktoś nie ma to jakiegoś swojego ideału :D

michu-k 07.09.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 599656)
ja poproszę następną osobę o wrzucenie zdjęcia swojego partnera/partnerki jak ktoś nie ma to jakiegoś swojego ideału :D

http://film.onet.pl/_i/news/duze/b/brzydula_betty_1.jpg

Zdenerwowany ksiądz.

zloto 07.09.2008 15:40

http://bi.gazeta.pl/im/8/3145/z3145458G.jpg

Ja prosze A4 kolo Krakowa, jakas orginalna fote :-D

WzT 07.09.2008 16:15

http://img504.imageshack.us/img504/9270/aa4kx6.jpg
A4 jak a4 :)

To ja poprosiłbym wehikuł czasu :)

Aro1234 07.09.2008 16:18

http://merlin.pl/Reksio-i-wehikul-cz...81855735_5.jpg

A ja chcę przestraszonego polskiego polityka :D

TSman 07.09.2008 16:19

wyprzedzony przez aro...

WzT 07.09.2008 16:22

http://www.grandfront.com/gf2004/dow...30-10-2004.jpg

Ja tym razem proszę o zdjęcie przedstawiające jakąś zadymę w sejmie...

lodecki 07.09.2008 16:36

http://www.dziennik.pl/files/archive...r1b_98094l.jpg

ja prosze o płaczącego Cristiano Ronaldo ;]

rafiABG 07.09.2008 16:38

http://www.retirementblog.co.uk/imag...ldo-crying.JPG
Dla mnie kartoniada kibiców ManU podczas finału LM w Moskwie

Slayer666 07.09.2008 17:07

Kartoniada w Moskwie: http://img132.imageshack.us/img132/3982/p5210079mw5.jpg


Ja proszę o zdjęcie Kerry'ego Kinga z Jeff'em Hannemanem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl