![]() |
http://www.worldpressphoto.org/index...bandwidth=high sorki za takiego rodzaju linka :(
poprosze jakas laseczke :D |
laska:D
http://www.e-price.pl/allegro/laska_...a_ortoped3.jpg dla mnie zdjecia fanatyków West Ham Utd. |
http://farm1.static.flickr.com/51/14...3f4bd7.jpg?v=0
Do wyboru do koloru :) http://news.bbc.co.uk/olmedia/132000...ersfans300.jpg Dla mnie fotka Brożka w barwach ŁKS-u, bądź GKS-u |
http://www.gieksa.pl/news.php?id_news=2222&nid=26
Przepraszam za taki link...to jest 3 zdjęcie... To ja poproszę zdjęcie stadionu Wisły z "Oczodołami" |
Możesz jaśniej bo nie za bardzo jarze co to są te "oczodoły"...
|
Dziury jak nie było trybun AiB ...tata mówił mi, że coś takiego było, a chciałbym to zobaczyć..
No, ale jeżeli jest to zbyt trudne, albo po prostu takowego zdjęcia nie ma to poprosiłbym..... 3 kolorowego kotka. |
nie wiem czy to kot,kotek, czy kociczka, ale :) :
http://www.koty.civ.pl/rady/pix/lucia.jpg kropla wody na liściu ;> |
|
http://www.anolis.de/beratung/tiere/...-morosus02.jpg
dla mnie zdjecie zoltych butow. (tylko ladnych:P) |
http://www.eobuwie.com.pl/upload/cro...1208342937.jpg
Buahaha :D Dla mnie... ;> hm... Pijany Kwaśniewski :D |
http://m.onet.pl/_m/ce271abe01037463...09a098,5,1.jpg
Dla mnie oprawa Manchesteru podczas finału LM w Moskiwe |
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19957/manche...riumf_470.jpeg
myślę, że taka może być dla mnie zdjęcie dwóch całujących się gejów proszę :P |
http://data1.blog.de/blog/a/angelofs...gay_kiss23.jpg
Ja wobec tego hm... Edytkę Herbuś w skąpym stroju :P |
http://bi.gazeta.pl/im/0/5001/z5001620X.jpg
zdjęcie twarzy jakiejś ładnej dziewczyny bez makijażu :) |
http://i33.tinypic.com/2db051d.jpg
Ja nie wiem kto to jest, ale napisali że bez makijażu no i faktycznie ładna :p Tom goniący Jerryego (to tak kreskówka, dobrze myślicie) :-p |
http://pressmart.net/blog/uploaded_i...ry1-772201.jpg
Myślę, że OK :D To jak już przy kreskówkach jesteśmy to ja chcę Freda Flinstone'a z Barneyem :D |
|
|
|
http://republika.pl/blog_dk_4042171/...wek_larisa.jpg
jakies dziwne konto na naszej klasie |
http://img338.imageshack.us/img338/7...otkigz3ae9.jpg
http://www.joemonster.org/p/65088/size/oryg ja poproszę następną osobę o wrzucenie zdjęcia swojego partnera/partnerki jak ktoś nie ma to jakiegoś swojego ideału :D |
Cytat:
Zdenerwowany ksiądz. |
|
|
http://merlin.pl/Reksio-i-wehikul-cz...81855735_5.jpg
A ja chcę przestraszonego polskiego polityka :D |
wyprzedzony przez aro...
|
http://www.grandfront.com/gf2004/dow...30-10-2004.jpg
Ja tym razem proszę o zdjęcie przedstawiające jakąś zadymę w sejmie... |
|
http://www.retirementblog.co.uk/imag...ldo-crying.JPG
Dla mnie kartoniada kibiców ManU podczas finału LM w Moskwie |
Kartoniada w Moskwie: http://img132.imageshack.us/img132/3982/p5210079mw5.jpg
Ja proszę o zdjęcie Kerry'ego Kinga z Jeff'em Hannemanem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl