![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Jeden punkt na mecz. |
Nie wiemy wolfy czego nie lapiesz. Co innego jakosc treningow, co innego przygotowanie druzyny od strony taktycznej. To takie trudne?
|
|
Byłem na tym spektaklu.
Czytałem też arcydzieło hitlera (celowo z malej). Nie wiem co bym chciał powtórzyć. Tak, że tak... Ale w następny poniedziałek będę. I przeczytałem też 1000 innych książek. |
Ja po ostatniej kolejce patrząc na mecz Wisły coraz bardziej dopuszczam do siebie możliwość celowej postawy naszych kopaczy w tym meczu z różnych powodów...O celnych strzałów u siebie?
Podobne odczucie mógłby mieć kibic Legii ,po dobrym meczu na otwarcie ,mecz o wyjście ze strefy spadkowej,z Wartą u siebie,cóż tu może pójść nie tak... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl