Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Stal Mielec, 12-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10474)

PAWEŁ 13.02.2022 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1577835)
Nie byłem zwolennikiem zwalniania Guli ale miarka się przebrała.
Tu żadne wzmocnienia w składzie nic nie dadzą, to jak leczenie syfu pudrem.
Stal była słaba i tylko dlatego przegraliśmy jedną bramką.
Żadnego stylu, zero taktyki, piłkarze nie wiedzieli gdzie mają byś, wpadali na siebie, wzajemnie sobie przeszkadzali.
Rozliczanie z gry większości piłkarzy mija się z celem, bo ten sam piłkarz grając tak samo jak grał, przy odpowiedniej taktyce mógłby mieć dwa razy wyższe noty. Oczywiście poza takimi chronicznymi przypadkami jak Skvarka, Kliement czy Młyński którzy potykają się o własne nogi i są po prostu za słabi na eklapę bez względu na trenera i dobór taktyki.
Każdy projekt może nie wypalić i czas by wreszcie zarząd przyznał się do błędu i zrobił natychmiastową zmianę trenera. Każdy się może pomylić ale trwanie w błędzie to sabotaż. Błędy można wybaczyć ale sabotażu nie. Większość z nas to współwłaściciele klubu i z naszym zdaniem zarząd też musi się liczyć. Nawet jeśli jesteśmy mniejszościowymi akcjonariuszami.
Wstyd przed sponsorami, że wykładają kasę na takie pośmiewisko. Bo jesteśmy pośmiewiskiem na tle pozostałych klubów.
Gula na konferencji wreszcie przestał mydlić oczy i przyznał się, że nie ogarnia tego wszystkiego. Zdarza się, ekstraklasa go przerosła - nie jego pierwszego. Dziękujemy za dobre chęci i życzymy sukcesów w przyszłości. W innej lidze z innymi zespołami. Rozdział zamknięty. Nawet mi się nie chce pastwić nad facetem, po ludzku żal mi go.
Czas zrobić nowe otwarcie a czy to będzie Wujo, Stolar, Sobol czy ktokolwiek inny - to mniej istotne. Wazne żeby to był ktoś z jajami.

Wuja i jaja :haha::rotfl:

wolfy 13.02.2022 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1577812)
Ja mam na to wszystko zupelnie inne spojrzenie.
Glownym problemem jest totalny brak przygotowania druzyny, nie tylko pod wzgledem fizycznym, ale takze taktycznym.


Niestety to co pisalem na poczatku, co mi sie rzucilo w oczy, ze Gula nie oglada rywali, to niestety sie msci teraz. Nie da sie majac przecietna druzyne wygrywac nie rozpracowujac rywala. Kazdy zawodnik powinien miec swojego przeciwnika na boisku rozpisanego od gory do dolu, a tego zwyczajnie nie ma.



Rywale nas rozpracowuja, znaja slabe strony, znaja te mocniejsze i je niiweluja. A nam sie wydaje, ze wyjdziemy na boisko i grajac swoje wygramy mecz. Tak by bylo jakbysmy o dwie klasy przewyzszali rywala umiejetnosciami, a my jestesmy wiele razy slabsi.



Nic Gula nie wyciagnal wnioskow. Ani jesli chodzi o przygotowanie druzyny pod katem fizycznym, ani jesli chodzi o taktyke.

Przecież podczas zgrupowania w Turcji piałeś jaki z Guli fachowiec, jakie zajebiste treningi, nowoczesny - nie to co Skowronek...
Jeden punkt na mecz.

skarabeus 13.02.2022 15:11

Nie wiemy wolfy czego nie lapiesz. Co innego jakosc treningow, co innego przygotowanie druzyny od strony taktycznej. To takie trudne?

bódyń 14.02.2022 06:15

I jeszcze ciekawostka
https://i.ibb.co/GpMqX9j/Zrzut-ekran...4-06-14-48.png

kasiarz 14.02.2022 06:59

Byłem na tym spektaklu.
Czytałem też arcydzieło hitlera (celowo z malej).
Nie wiem co bym chciał powtórzyć.

Tak, że tak...



Ale w następny poniedziałek będę.
I przeczytałem też 1000 innych książek.

Griszka30KR 16.02.2022 15:43

Ja po ostatniej kolejce patrząc na mecz Wisły coraz bardziej dopuszczam do siebie możliwość celowej postawy naszych kopaczy w tym meczu z różnych powodów...O celnych strzałów u siebie?
Podobne odczucie mógłby mieć kibic Legii ,po dobrym meczu na otwarcie ,mecz o wyjście ze strefy spadkowej,z Wartą u siebie,cóż tu może pójść nie tak...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl