Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

matysiuk 05.11.2013 11:34

Ktoś poleci jakiś tani nocleg dla dwóch osób we Wrocławiu? Najlepiej gdzieś blisko centrum.

Bambo1906 05.11.2013 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1337838)
Ma ktoś konto w Alior Sync? Zamierzam likwidowac konto w normalnm Aliorze, bo to złodzieje. I szukam dobrej alternatywy. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym bankiem?

To samo pytanie.

Pan_Wątrobian 05.11.2013 15:20

Wie ktoś jak zainstalować Antywirus z płytki kiedy nie mam możliwości umieszczenia jej w kompie ?:(

Marcin_fan 05.11.2013 18:11

Głośniki podłączone do lapka nie grają. Znaczy grają bardzoo bardzo cicho i na Aux i na radiu. Wczoraj po ciemku nadepnąłem na nie i pociągnąłem.
Coś pomożecie..

wislacki 05.11.2013 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1337838)
Ma ktoś konto w Alior Sync? Zamierzam likwidowac konto w normalnm Aliorze, bo to złodzieje. I szukam dobrej alternatywy. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym bankiem?

Mam od jakichś 2 tygodni, póki co jestem zadowolony. Masz jakieś konkretne pytania?

Krav 06.11.2013 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1338188)
Gdzie w Krakowie kupię rogale świętomarcińskie? Do pyrlandii nie wybieram się, tym bardziej koło 11.11. Wiem, że to zastrzeżony produkt regionalny i z rogalami może być jak z oscypkami na dworcu. Ale może być i podróbka.

widziałem, że w Lidlu mają być, niby nawet oryginalne (pieczątka "oyrginalności" na plakacie była), nie wiem czy nie od tego tygodnia.

Kamil_mchw 06.11.2013 13:03

jak w temacie...
mam w nowym mieszkaniu jedno gniazdko na internet i tv... neta mam z vectry a tv miałem naziemną, która w zupełności mi wystarczała. przyszli dzisiaj kolesie z vectry i powiedzieli że muszę wybierać... albo internet albo tv. jak widać wybrałem neta....
nie da się zrobić jakoś żebym jednak mógł odbierać tą normalną telewizję (dzisiaj LM) i żebym miał normalnie neta?
umowa z vectrą kończy mi się za 4 miesiące i już złożyłem wypowiedzenie... bo chce przejść do czegokolwiek innego... i wziąć pakiet internet+tv, ale chciałbym mieć tv przez te 4 ostatnie miesiące...
co mogę zrobić najtańszym kosztem? kupić zwykłą antenę? podłączyć kompa i przez neta oglądać (kabel?/adapter?)? chyba że da się coś z kablami zrobić...
HELP!! prv

MatMario 06.11.2013 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bambo1906 (Post 1338210)
To samo pytanie.

Ja mam Synca już jakiś rok. Było bardzo dobrze do póki nie przycieli Cash backa. Teraz jest spoko. Dość słabo jest z ofertami dodatkowymi typu ubezpieczenia, giełda itp ale kasy z konta nie kradną

Jak coś to pytajcie.

alterego 07.11.2013 16:18

szukam kontaktu jakiegoś szpeca od turystyki - najlepiej pracownika biura podróży.

adam_09 07.11.2013 16:39

Kamil kup zwykły dekoder telewizji cyfrowej

Zola 07.11.2013 22:00

@ alterego - pisz na Priv :)

LuKaS TSW 08.11.2013 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1338188)
Gdzie w Krakowie kupię rogale świętomarcińskie? Do pyrlandii nie wybieram się, tym bardziej koło 11.11. Wiem, że to zastrzeżony produkt regionalny i z rogalami może być jak z oscypkami na dworcu. Ale może być i podróbka.

Widziałem je dzisiaj w Tesco, pewnie nie w 100% oryginalne ale podpisane jako rogale świętomarcińskie.

sergio 09.11.2013 11:04

interesuje mnie relacja live z meczu Wisły II pomoże ktoś?

xanti1906 09.11.2013 15:44

Dziewczyna ma umowę mix plus, której nie przedłuża, zostało jej 12 doładowań. Czy te 350zł na karcie da się jakoś spieniężyć?

Marcin_fan 09.11.2013 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1336650)
W listopadzie zawitam do Londynu. Będe lądować w Stansted. Co zobaczyć w Londynie, w której części miasta jest najwięcej do zobaczenia, czym podróżować, jakie ceny w Anglii ? Za wszelkie tego typu wskazówki będe wdzięczny
PS. Jakie polecacie darmowy antywirus ? Taki żeby nie zamulał kompa i żeby w miare działał.

Podbijam o Londyn

qqbaa 13.11.2013 16:02

Szukam kogoś kto wykona mi szablon na allegro. Miałem gotowy szablon ale niestety nie zapisałem go nigdzie a nie mogę sie skontaktować z grafikiem który mi go wykonał. Nagłówek już mam chodzi o dorobienie dołu szablonu, pocięcie go i wrzucenie na serwer. Jeśli ktos może się tego podjąć to proszę na priv info + cena :)

Szukam też kogoś kto wykonał by mi sklep internetowy - jak najtańszy. może być na standardowym szablonie PrestaShop - zmiana tylko nagłówka.

TSWalos 13.11.2013 16:28

Czy do Fify 14 na PS3 potrzebny jest on line pass żeby grać on line ?

gypsy 13.11.2013 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1338785)
Podbijam o Londyn

Byłam w Londynie już ładnych parę lat temu, ale co nieco mogę ci doradzić. Po pierwsze, najlepiej jest podróżować metrem. Jak jedziecie w więcej osób, to jakieś bilety grupowe kupujcie, czy jakies okresowe, tak żeby jak najtaniej wyszło. Najwięcej do zobaczenia jest raczej w centrum. Wiadomo, Buckingham Palace to obowiązek. Na pewno pojedź też sobie do Hyde Parku i do Greenwich . Co tam jeszcze... Big Ben i Tower of Bridge to też konieczność. Generalnie ja byłam latem, więc spacerki po Londynie były bardzo przyjemne. Tobie trafia się niestety trochę chłodniejsza pora roku, więc możesz nie czerpać z tego tyle radości, co ja czerpałam ;)

Zola 14.11.2013 17:18

wykupłem wczoraj konto na bestplayer.tv, oglądnąłem 1 film, chciałem kolejny ijuż niestety się "nie da".
Po wejściu w jakikolwiek film wyświetla się czarny ekran (jak na screenie) i nie mamożliwości, aby zrobić cokolwiek (np "play"). Nie ma nigdzie podanego kontaktu do serwisu, aby wyjaśnić ten problem :/

Ma ktoś pomysł co może być tego przyczyną? Brak (nagły) jakiejś wtyczki?

http://i41.tinypic.com/2qsb594.jpg

chudy_TSW 16.11.2013 08:59

Co to się działy za "wulgarne" sceny że takie oburzenie ???

http://www.youtube.com/watch?v=TEuU2ZX8EDc

???

pawel1906 16.11.2013 15:55

poszukuje strażaka mam pytanie priv

mcovalski 17.11.2013 19:47

Pytanie z MS Excel:
Jaka funkcja umożliwi mi automatyczne skopiowanie całego wiersza z Arkusz1 do Arkusz2 J jeżeli w danej kolumnie(D) w tym wierszu wystąpi nazwa Arkusz2 ?

MatMario 18.11.2013 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1339290)
Mam pytanie co sądzicie o wypełnianiu ankiet na necie i dostawaniu kasy za to ?? Próbował to ktoś ?? Znajomy mi coś o tym wspominał , ale wątpię by to było realne.

Jako dodatkowe 50 w miesiącu spoko, ale żeby z tego żyć to raczej się nie da.

Może spróbuj jako tajemniczy klient. Chyba szybszy zarobek. Z takich najprostszych to można w Mcdonaldzie sobie podjeść :)

Zola 20.11.2013 08:51

Które radio polecacie? Jest jakaś specjalna różnica między nimi (poza ceną)?

1. Pioneer MVH-150Ui http://www.pioneer.eu/pl/products/25...0UI/specs.html

2. Pioneer MVH-160Ui http://www.pioneer.pl/pl/products/22...0UI/specs.html

jackieboy 20.11.2013 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 1339315)
Pytanie z MS Excel:
Jaka funkcja umożliwi mi automatyczne skopiowanie całego wiersza z Arkusz1 do Arkusz2 J jeżeli w danej kolumnie(D) w tym wierszu wystąpi nazwa Arkusz2 ?

Rozwiń to postaram się pomóc.

Z mojej strony - czy ktoś ma namiar gdzie można w fajniejszej cenie kupić markowe zegarki.

Dzięki za pomoc

Neo1221 20.11.2013 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1339523)
Rozwiń to postaram się pomóc.

Z mojej strony - czy ktoś ma namiar gdzie można w fajniejszej cenie kupić markowe zegarki.

Dzięki za pomoc

Fajna hurtownia zegarków jest koło stadionu Podgórza, dużo zegarków tam mają różnych. Sam kupowałem tam tytanowy Casio za ok 400 zł jak dobrze pamiętam :P

WISŁAZWE 22.11.2013 18:57

Witam,
mam pewien problem z pendrivem. Mianowicie podłączyłem go do komputera i przez przypadek wychodząc zahaczyłem o niego nogą, trochę się wygiął jednak nic nie pękło w środku ale po ponownym podłączeniu do komputera pendrive odmawia współpracy. Da się w jakiś sposób odzyskać dane tam zawarte?

gypsy 23.11.2013 15:29

Pewnie się da, ale myślę, że zrobienie tego samemu w warunkach domowych, nie znając się na temacie jest raczej niemożliwe. Najlepiej by było gdybyś się skontaktował z jakimś specem od tego typu urządzeń, on zobaczy sprzęt i ci dokładnie powie o co chodzi.

R33 23.11.2013 17:46

Wie ktoś jak najlepiej dojechać z Krakowa do Białegostoku (w tygodniu) ? Bo tak szukałem i znalazłem tylko 1go busa. W ogóle da się tam jakoś szybko dojechać coś a'la Lajkonik (Kraków - Wrocław)?

888 23.11.2013 18:21

Witam,

Może problem i laicki ale nie dla mnie :)
Czy istnieje jakiś sposób na "spolszczenie" czcionki z Google Fonts? (http://www.google.com/fonts).Chciałem zrobić tak by pobrać czcionkę, edytować w jakimś programie do czcionek, skopiować "asclonz" i pododawać te nasze ogonki. Jednak jak tak patrzę to nigdzie nie widzę opcji na pobranie tej czcionki, ani na późniejszy upload :/
No chyba że jest jakaś inna opcja. Na rozwiązanie tego problemu:
Znalazłem tam czcionkę którą chciałbym użyć na swojej stronie www. Problem w tym, że nie posiada ona polskich liter. Gdy dodaje ją do mojej strony www, wszystko wygląda fajnie prócz właśnie tych polskich ogonków :/ Polskie litery są o wiele większe i gróbsze niż we wsomnianej czcionce z Google. Wygląda to fatalnie.

LuKaS TSW 23.11.2013 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1339813)
Wie ktoś jak najlepiej dojechać z Krakowa do Białegostoku (w tygodniu) ? Bo tak szukałem i znalazłem tylko 1go busa. W ogóle da się tam jakoś szybko dojechać coś a'la Lajkonik (Kraków - Wrocław)?

Najszybciej to chyba dojedziesz pociągiem albo bezpośrednim albo z przesiadką w Warszawie, bo z busami czy autokarami to ciężko w tamte regiony.

Kamil_mchw 24.11.2013 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1339813)
Wie ktoś jak najlepiej dojechać z Krakowa do Białegostoku (w tygodniu) ? Bo tak szukałem i znalazłem tylko 1go busa. W ogóle da się tam jakoś szybko dojechać coś a'la Lajkonik (Kraków - Wrocław)?


ja ponad rok temu jechałem z ogłoszenia z tablicy agh z nieznanymi mi ludźmi autem do lublina (15zł.) a później pociągiem (bilet studencki coś koło 30zł.)

krzysiek92 24.11.2013 13:52

proste pytanie: co polecacie bardziej xbox 360 czy ps3 ? zastanawiam się na zakupem konsoli (używanej) z kontrolerem move.

Marcin_fan 24.11.2013 14:35

Głośniki od wieży podłączone do lapka nie działają. Dzieje sie tak od kiedy przechodząc po ciemku nie zauważyłem, szarpnąłem i kabel sie odłączył. Jakieś rady..

El'kabat 24.11.2013 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 1339873)
proste pytanie: co polecacie bardziej xbox 360 czy ps3 ? zastanawiam się na zakupem konsoli (używanej) z kontrolerem move.

Ja mam x360 250gb slim i jestem póki co bardzo zadowolony.Kupiłem nówkę,do tego przeróbka rgh i grasz w co dusza zapragnie. Torrent->przerobienie obrazu pliko do iso->kopiujesz z pendrive'a na dysk konsoli i finito . Całość zajmuję 30 minut,a gier możesz mieć ile tylko chcesz. A jedna,czy dwie gry rekompensują koszt przeróbki.


Jest jedna wada-brak live.Ja na live i tak nie grałem,więc to dla mnie najkorzystniejsza opcja.

Al_29 24.11.2013 18:56

są jakieś promocje ciekawe teraz na bukach online?

Arkas 24.11.2013 22:41

Potrzebuję pompkę do butelki Smirnoffa 3L:
http://sprzedajemy.pl/butelka-3l,305659

Wie ktoś gdzie można nabyć taką pompkę? (oprócz kupna butelki pełnej :D )

krzysiek92 25.11.2013 13:48

wybieram się na weekend do Wrocka. Poleci ktoś jakiś fajny, tani nocleg blisko centrum? (dla 2 os.)

Konrad. 25.11.2013 14:44

Czy takie urządzenie:

http://www.amazon.co.uk/Silverline-2...CAR+JUMP+LEADS

wystarczy do odpalenia golfa 1.8 1995? Bo mam problemy z akumulatorem a muszę zostawić auto na lotnisku na parę dni i nie wiem czy odpali bez problemów...

d.j 25.11.2013 15:35

Proponuje odpiąć jedną klemę na akumlatorze :) Nic nie musisz kupować i pewne :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl