Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

El'kabat 26.08.2013 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1329203)
szukam sprawdzonej nowej nawigacji do auta, od razu z mapa polski

co polecacie? na allegro sa jakies goclever za 200

Ja mam Mio Spirit 670 i jestem bardzo zadowolony. Do tego wgrana Automapa i chodzi elegancko. Kolega ma Mante,czy cos takiego i szajs straszny
Kupowałem na Kościuszki 33 i śmiało Ci mogę gości polecić. To chyba stronka http://gpsnavi.pl/gpssklep/

kornd 26.08.2013 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1329209)
W temacie do adminów był temat wytłumaczony.

Proszę

wis.la/rpggo

Dzięki, różowy króliku.

szprotson 26.08.2013 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1329228)
Ja mam Mio Spirit 670 i jestem bardzo zadowolony. Do tego wgrana Automapa i chodzi elegancko. Kolega ma Mante,czy cos takiego i szajs straszny
Kupowałem na Kościuszki 33 i śmiało Ci mogę gości polecić. To chyba stronka http://gpsnavi.pl/gpssklep/


co to znaczy "do tego wgrana automapa" ?
mozesz wyjasnic, bo ja nigdy nie uzywalem innej nawigacji niz ta w telefonie, no ale musze kupic do auta firmowego NA WCZORAJ i nie chcialbym wlasnie sie wjebac w jakis syf, co mi sygnalu nie złapie albo drogi nei pokaze.

Kolega mi polecał TomToma. Mio tez znam. Gdzies tam czytalem o naviroad. Czym to sie rozni, z czym to sie je?
E ;ok tak zrobie.dzieki za pomoc

El'kabat 26.08.2013 15:32

Szprotson podjedź sobie tam na Kościuszki,ja też uja o tym wiedziałem i tam facet dopiero dobrze mi wytłumaczył co i jak. Ja tak samo do służbówki kupowałem,bo po Kraku wiadomo nie potrzeba.

Na dysku masz standardowo mape Mio. Urządzenie chyba odblokowują,żeby czytało wszystkie możliwe mapy z karty pamięci i po prostu na karte pamięci wgrają Ci mapę jaka tylko bedziesz chciał.
W moim przypadku Automape-na Polskę najlepsza

madenn 26.08.2013 21:46

Gdzie w okolicach Krakowa są pola golfowe? Paczółtowice tylko?

manian 26.08.2013 22:10

Ochmanów koło Wieliczki
http://www.krakowgolf.pl/pl/

Chyba nawet bliżej niż Paczółtowice.

Bartuk1906 27.08.2013 10:44

Jaką wartość mają bilety na mecz Wisły z lat 2003 - 2008, około 70 szt z różnych meczy od Górnika Polkowice czy Odry Wodzisław do Dinama Tibilisi, Valarengi czy Realu M. ?? Oprócz tego mam 5 karnetów z tamtego okresu.

zgrybus 27.08.2013 11:53

Anty-Reklamy
 
Witam, przez ostatni miesiąc strasznie nagromadziło mi się wchodząc na daną stronę reklam. Nie jest to zależne od przeglądarki, ponieważ jaką bym nie wchodził problem jest... Jest jakiś program, który usuwa te reklamy? Czyści przeglądarkę z tego świństwa? Przykład --> youtube.com--> Filmik --> Nagle 5 reklam wyskakuje.

gypsy 27.08.2013 13:55

Firefox, ad block i śmiga...

Marcin_fan 27.08.2013 16:22

Pamięc przenośna 1tb. Trzeba sie z nią jakoś specjalnie odnosić ?

!!IRIVER!! 27.08.2013 18:27

Macie jakiś godny polecenia sklep z obuwiem typu Yessport.pl [tylko Kraków]?

fidello 27.08.2013 19:12

witam, mam problem z działaniem facebooka w przeglądarce chrome, system Windows8, czy ma ktoś podobne problemy? (problem polega na tym, że chrome sam się wyłącza, albo wyskakuje komunikat "kurza twarz"... ) dodam że jako antywirusa używam avasta, a do chroma mam zainstalowanego ad blocka - może to któraś z przyczyn?

AMF 28.08.2013 17:01

Poszukuję w miarę niedrogiej hurtowni alkoholu lub sklepu w okolicach Kraków-Zabierzów-Krzeszowice-Trzebinia-Chrzanów-Olkusz w celu zakupienia wody ognistej na wesele. Jakieś propozycje?

Bartuk1906 28.08.2013 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1329412)
Pamięc przenośna 1tb. Trzeba sie z nią jakoś specjalnie odnosić ?

Nie za bardzo rozumiem pytanie. Jeśli chodzi o sposób dbania o sprzęt to raczej tak jak z telefonem komórkowym, czyli nie rzucać po ziemi i od wody też raczej z dala*. Ze strony software to co jakiś czas można antywirem zeskanować i jak już więcej tego syfu no to formacik wtedy.
Jeśli pytanie miało sens jakiś inny i go nie uchwyciłem to przepraszam.

* jak wodoodporny no to można taplać ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fidello (Post 1329452)
witam, mam problem z działaniem facebooka w przeglądarce chrome, system Windows8, czy ma ktoś podobne problemy? (problem polega na tym, że chrome sam się wyłącza, albo wyskakuje komunikat "kurza twarz"... ) dodam że jako antywirusa używam avasta, a do chroma mam zainstalowanego ad blocka - może to któraś z przyczyn?


Spróbuj zeskanować system avastem i usunąć syfy a potem reinstal chrome i powinno śmigać. Jak avast nic nie znajdzie polecał bym wypróbować innego antywirusa.
Ja sam używam avg i polecam :)

Krav 30.08.2013 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AMF (Post 1329690)
Poszukuję w miarę niedrogiej hurtowni alkoholu lub sklepu w okolicach Kraków-Zabierzów-Krzeszowice-Trzebinia-Chrzanów-Olkusz w celu zakupienia wody ognistej na wesele. Jakieś propozycje?

Swego czasu jak siętym interesowałem, to w Altim na Prądniku Czerwonym dawali 4 % rabatu przy zakupie większej ilości alko, a ceny tam są w ogóle ok, także zawsze jakaś oszczędność. Słyszałem jeszcze o jakejś hurtowni bodaj w Słomnikach, ale szczegółów nie znam, bo dla mnie to było za daleko.

fifi1906 03.09.2013 18:06

pasuje mi sie dostać z balic do hotelu "Witek". na "7" robili coś i pytanie mam czy juz skonczone czy dalej trzeba stać w korku? bo jesli nie to najkorzystniejszym posunieciem byloby wybranie chyba trasy przez krakowska balicka i na strugi itp? zgadzacie sie panowie bo ja nie z krk i nie znam za bardzo sie tylko mowie to co mi pokazuje google maps? prosze o szybką odpowiedź! :)

wiślak 86 04.09.2013 14:16

wie ktoś może jak z terminami na Balickiej (teoria i praktyka). czy w miesiac wyrobie sie ze wszystkim aby miec juz w ręce prawko?

OpEnTaNy 04.09.2013 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 1330479)
pasuje mi sie dostać z balic do hotelu "Witek". na "7" robili coś i pytanie mam czy juz skonczone czy dalej trzeba stać w korku? bo jesli nie to najkorzystniejszym posunieciem byloby wybranie chyba trasy przez krakowska balicka i na strugi itp? zgadzacie sie panowie bo ja nie z krk i nie znam za bardzo sie tylko mowie to co mi pokazuje google maps? prosze o szybką odpowiedź! :)


Robia dalej takze korku nie unikniesz chociaż jak dla mnie szybko to idzie i wcale dlugo sie nie stoi

MK85 06.09.2013 08:45

pytanie za 100 pkt :)
potrzebuję kupić siłownik bagażnika do fabii sedan
wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej a za skur****** nie mogę tego znaleźć na necie
Pomoże ktoś?http://nokautimg4.pl/p-c3-79-c379073...apy-tylnej.jpg

BW.WISŁA 06.09.2013 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MK85 (Post 1330686)
pytanie za 100 pkt :)
potrzebuję kupić siłownik bagażnika do fabii sedan
wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej a za skur****** nie mogę tego znaleźć na necie
Pomoże ktoś?

niby do Octavii ale wg zdjęć się niczym nie różni
Proszę :-)

wis.la/n0tgf
http://www.skodasklep.pl/produkt,131..._Octavia_I.htm

lub z allegro

wis.la/r9x9l

fanatyk99 06.09.2013 18:23

Wie ktoś może jak działa depozyt przy stadionie w dniu meczu ? z góry dzięki za info :)

LanceTS 06.09.2013 22:01

no ale jak ma działać? Dajesz co masz dać, dostajesz numerek i potem po meczu oddajesz numerek i dostajesz to co oddałeś.

OpEnTaNy 07.09.2013 11:59

Jaka legitymacje daja w cosinusie normalna taka jak w szkolach dajaca normalnie ulgowe znizki?

WISŁAZWE 08.09.2013 19:42

Witam.

Posiada ktoś laptopa Acer Aspire E1 571G?

Jakie opinie użytkowników?

JacobCFC 09.09.2013 21:11

Jest na forum jakiś grafik-zajawkowicz? Potrzebuje grafikę, w zamian za jakieś browary przed meczem u Wiślaków. PRV

Zola 10.09.2013 13:07

htc desire X
 
Mam mega pytanie do "Kumatych":

mam od wczoraj HTC Desire X i przy próbie podłączenia telefonu do komputera przez USB w celu np zgrania zdjęć, nie mam możliwości wyboru opcji: "Napęd dyskowy" / "Tylko ładowanie". Miałem już kilka modeli HTC i nigdy nie było problemów, a z tym jest (a też jest na Androidzie).

Po podłączeniu wyświetla się na telefonie opcja:
1."Debugowanie USB włączone"
i
2."Przenośny hot spot i udostępnianie" (nie mam włączonego wi-fi, ani "sieci komórkowej")

Natomiast na ekranie monitora:

1. http://i41.tinypic.com/hu253d.jpg

2. http://i41.tinypic.com/ab77k6.jpg

Zapraszam na PRIV - Z góry wielkie dzięki :)

MatMario 10.09.2013 13:10

Wyłącz debugownie USB w ustawieniach telefonu i powinno być ok.

W opcjach, DLA PROGRAMISTY, przedostatnia opcja

daniello1987 10.09.2013 18:39

Pytanie odnosnie stadionu. Czy dojscie do trybuny H (dawniej A) jest mozliwe od parkingu tam gdzie jest stara hala Wisły czy tylko i wylacznie od ul. 3 maja?
Wiem ze do trybun A i B jest taka mozliwosc zeby nie isc na okolo od parkingu. ale czy do trybuny H jest tez taka mozliwosc?

Arkas 11.09.2013 10:11

Szukam najtańszego ubezpieczyciela OC, firma jest najmniej ważna, nawet może być osiedlowy ubezpieczyciel ale żeby był najtańszy. Może ktoś coś polecić?

tommiyacht 11.09.2013 10:53

Liberty, Proama

Kaan 11.09.2013 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1331050)
Szukam najtańszego ubezpieczyciela OC, firma jest najmniej ważna, nawet może być osiedlowy ubezpieczyciel ale żeby był najtańszy. Może ktoś coś polecić?

Tak jak pisał tommiyacht ale jak masz czas to warto spróbować u agentów różnych ubezpieczycieli. Ja jak miałem Forda to najtańsze ubezpieczenie (dużo tańsze) miałem w Allianz bo miał specjalną ofertę właśnie dla Fordów, mieli jakąś umowę między sobą. Jeszcze jeden przykład: mój pierwszy samochód ubezpieczałem w PZU bo mieli wtedy najlepsze stawki dla "młodych", bez zniżek, z dużych miast itp. czyli same "minusy".

MatMario 11.09.2013 11:37

zobacz sobie na ubezpieczenia na stronie mbanku. Można płacić w ratach miesięcznych.

Jaroo1 11.09.2013 17:52

Panowie sprawa nietypowa ale może ktoś kto się zna na tym w jakiś sposób pomoże.
Zostaje wykonany przelew przez internet w banku pekao. Kasa nie dochodzi na wskazane konto jak się okazuje później przepadła a w historii konta nie ma śladu po przelewie. Pracownik banku przez telefon mówi, że nic nie mogą w tej sytuacji zrobić.
Co w takiej sytuacji zrobić? Jakiś punkt zaczepny ktoś potrafi podać? Nie wiem, coś w stylu czy bank (informatyk a nie pani "z okienka") może dokładniej sprawdzić co z tym przelewem?

PS czy bank ma jakiś zapis tego ile kasy w danym okresie było na danym koncie? Np czy wiedzą ile kasy miałem miesiąc temu na koncie - mogą to jakoś zweryfikować?

fidello 11.09.2013 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1331121)
Panowie sprawa nietypowa ale może ktoś kto się zna na tym w jakiś sposób pomoże.
Zostaje wykonany przelew przez internet w banku pekao. Kasa nie dochodzi na wskazane konto jak się okazuje później przepadła a w historii konta nie ma śladu po przelewie. Pracownik banku przez telefon mówi, że nic nie mogą w tej sytuacji zrobić.
Co w takiej sytuacji zrobić? Jakiś punkt zaczepny ktoś potrafi podać? Nie wiem, coś w stylu czy bank (informatyk a nie pani "z okienka") może dokładniej sprawdzić co z tym przelewem?

PS czy bank ma jakiś zapis tego ile kasy w danym okresie było na danym koncie? Np czy wiedzą ile kasy miałem miesiąc temu na koncie - mogą to jakoś zweryfikować?

Sorry, ale nie czaję - przelew robiłeś w banku, w okienku? To powinieneś mieć polecenie przelewu (odcinek dla Ciebie). Wypełniałeś je? To powinieneś dostać przy dokonywaniu przelewu kopię dla Ciebie z poświadczeniem dokonania przelewu. A co do informacji ile kasy w danym dniu na koncie, to wystarczy poprosić o wyciąg ze stanu konta z interesującego Cię miesiąca, tam będą wszystkie operacje wykonane w tym okresie. Swoją drogą, to czemu nie korzystasz z pekao24? przelew robisz wtedy sam z domu i masz dostęp do wszystkich informacji o swoim koncie i swojej kasie. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na priv

Jaroo1 11.09.2013 20:25

Cytat:

Sorry, ale nie czaję - przelew robiłeś w banku, w okienku? To powinieneś mieć polecenie przelewu (odcinek dla Ciebie). Wypełniałeś je? To powinieneś dostać przy dokonywaniu przelewu kopię dla Ciebie z poświadczeniem dokonania przelewu. A co do informacji ile kasy w danym dniu na koncie, to wystarczy poprosić o wyciąg ze stanu konta z interesującego Cię miesiąca, tam będą wszystkie operacje wykonane w tym okresie. Swoją drogą, to czemu nie korzystasz z pekao24? przelew robisz wtedy sam z domu i masz dostęp do wszystkich informacji o swoim koncie i swojej kasie. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na priv
Sprawa nie dotyczy mnie tylko siostry.
Nie uściśliłem do końca w pierwszym poście. Napisałem, że przelew internetowy, oczywiście chodzi o pekao24. Nie był to przelew w banku tylko przez internet.
Jeszcze raz napiszę bo chyba się nie rozumiemy. Przelew poszedł. Kasa nie dotarła. W historii konta nie widnieje żadna operacja związana z tamtym przelewem. W banku (rozmowa przez tel) twierdzą, że oni też nie mają w historii żadnego potwierdzenia, że przelew był wykonywany. I mówią, że w tej sytuacji nie mogą nic zrobić.
Ok, z tym wyciągiem to jest jakaś myśl. Dzięki.
Jakby ktoś jeszcze miał jakiś pomysł albo wiedzę co zrobić to proszę o pomoc.

Marcin_fan 11.09.2013 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fidello (Post 1331143)
Sorry, ale nie czaję - przelew robiłeś w banku, w okienku? To powinieneś mieć polecenie przelewu (odcinek dla Ciebie). Wypełniałeś je? To powinieneś dostać przy dokonywaniu przelewu kopię dla Ciebie z poświadczeniem dokonania przelewu. A co do informacji ile kasy w danym dniu na koncie, to wystarczy poprosić o wyciąg ze stanu konta z interesującego Cię miesiąca, tam będą wszystkie operacje wykonane w tym okresie. Swoją drogą, to czemu nie korzystasz z pekao24? przelew robisz wtedy sam z domu i masz dostęp do wszystkich informacji o swoim koncie i swojej kasie. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na priv

Wyraźnie napisał że robił przez internet.
Tak ja to odebrałem..

fidello 11.09.2013 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1331148)
Wyraźnie napisał że robił przez internet.
Tak ja to odebrałem..

fakt, jest wyraźnie napisane, przeoczyłem... ale skoro robił, to musi być przecież w historii konta :O to teraz nie rozumiem.
Są zatem dwie logiczne możliwości:
1. albo w historii konta jest przelew (i jeżeli nie doszedł to można to reklamować) i zmienia się saldo rachunku (pomniejsza o kwotę przelewu)
2. albo w historii konta nie ma przelewu, ale wtedy nie zmienia się saldo, więc kasa nie znika.

Jeżeli w historii konta zmienia się saldo i nie towarzyszy temu żadna operacja, to z taką historią konta do banku pytać, gdzie k..wa kasa?

brzydki.brzydal 11.09.2013 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1330764)
Jaka legitymacje daja w cosinusie normalna taka jak w szkolach dajaca normalnie ulgowe znizki?

Normalna jak w szkolach - daje znizki do ukonczenia 24 roku zycia.

Kaan 11.09.2013 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1331147)
Jakby ktoś jeszcze miał jakiś pomysł albo wiedzę co zrobić to proszę o pomoc.


Sprawa jest bardzo ciekawa.

Jak wejdziesz do historii operacji to obok każdej danej operacji (wpłaty, wypłaty, przelewu) masz stan konta, saldo. Jeżeli ostatni stan salda (obok ostatniej zarejestrowanej operacji) nie równa się aktualnemu to na tej podstawie zgłaszasz reklamacje.

Musisz wiedzieć też o jednym. Czasami jest tak, że konto jest obciążane natychmiast a historia operacji pojawia się póżniej. Jeżeli zapłacisz na stacji za paliwo kartą w niedzielny poranek to stan konta masz obciążony (wiadomo dlaczego) ale historia operacji pojawia się dopiero w poniedziałek.
Może mają jakąś awarię, prace w stsemie?

daniello1987 12.09.2013 11:13

Pytanie odnosnie stadionu. Czy dojscie do trybuny H (dawniej A) jest mozliwe od parkingu tam gdzie jest stara hala Wisły czy tylko i wylacznie od ul. 3 maja?
Wiem ze do trybun A i B jest taka mozliwosc zeby nie isc na okolo od parkingu. ale czy do trybuny H jest tez taka mozliwosc?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl