![]() |
Cytat:
Kupowałem na Kościuszki 33 i śmiało Ci mogę gości polecić. To chyba stronka http://gpsnavi.pl/gpssklep/ |
Cytat:
|
Cytat:
co to znaczy "do tego wgrana automapa" ? mozesz wyjasnic, bo ja nigdy nie uzywalem innej nawigacji niz ta w telefonie, no ale musze kupic do auta firmowego NA WCZORAJ i nie chcialbym wlasnie sie wjebac w jakis syf, co mi sygnalu nie złapie albo drogi nei pokaze. Kolega mi polecał TomToma. Mio tez znam. Gdzies tam czytalem o naviroad. Czym to sie rozni, z czym to sie je? E ;ok tak zrobie.dzieki za pomoc |
Szprotson podjedź sobie tam na Kościuszki,ja też uja o tym wiedziałem i tam facet dopiero dobrze mi wytłumaczył co i jak. Ja tak samo do służbówki kupowałem,bo po Kraku wiadomo nie potrzeba.
Na dysku masz standardowo mape Mio. Urządzenie chyba odblokowują,żeby czytało wszystkie możliwe mapy z karty pamięci i po prostu na karte pamięci wgrają Ci mapę jaka tylko bedziesz chciał. W moim przypadku Automape-na Polskę najlepsza |
Gdzie w okolicach Krakowa są pola golfowe? Paczółtowice tylko?
|
|
Jaką wartość mają bilety na mecz Wisły z lat 2003 - 2008, około 70 szt z różnych meczy od Górnika Polkowice czy Odry Wodzisław do Dinama Tibilisi, Valarengi czy Realu M. ?? Oprócz tego mam 5 karnetów z tamtego okresu.
|
Anty-Reklamy
Witam, przez ostatni miesiąc strasznie nagromadziło mi się wchodząc na daną stronę reklam. Nie jest to zależne od przeglądarki, ponieważ jaką bym nie wchodził problem jest... Jest jakiś program, który usuwa te reklamy? Czyści przeglądarkę z tego świństwa? Przykład --> youtube.com--> Filmik --> Nagle 5 reklam wyskakuje.
|
Firefox, ad block i śmiga...
|
Pamięc przenośna 1tb. Trzeba sie z nią jakoś specjalnie odnosić ?
|
Macie jakiś godny polecenia sklep z obuwiem typu Yessport.pl [tylko Kraków]?
|
witam, mam problem z działaniem facebooka w przeglądarce chrome, system Windows8, czy ma ktoś podobne problemy? (problem polega na tym, że chrome sam się wyłącza, albo wyskakuje komunikat "kurza twarz"... ) dodam że jako antywirusa używam avasta, a do chroma mam zainstalowanego ad blocka - może to któraś z przyczyn?
|
Poszukuję w miarę niedrogiej hurtowni alkoholu lub sklepu w okolicach Kraków-Zabierzów-Krzeszowice-Trzebinia-Chrzanów-Olkusz w celu zakupienia wody ognistej na wesele. Jakieś propozycje?
|
Cytat:
Jeśli pytanie miało sens jakiś inny i go nie uchwyciłem to przepraszam. * jak wodoodporny no to można taplać ;) Cytat:
Spróbuj zeskanować system avastem i usunąć syfy a potem reinstal chrome i powinno śmigać. Jak avast nic nie znajdzie polecał bym wypróbować innego antywirusa. Ja sam używam avg i polecam :) |
Cytat:
|
pasuje mi sie dostać z balic do hotelu "Witek". na "7" robili coś i pytanie mam czy juz skonczone czy dalej trzeba stać w korku? bo jesli nie to najkorzystniejszym posunieciem byloby wybranie chyba trasy przez krakowska balicka i na strugi itp? zgadzacie sie panowie bo ja nie z krk i nie znam za bardzo sie tylko mowie to co mi pokazuje google maps? prosze o szybką odpowiedź! :)
|
wie ktoś może jak z terminami na Balickiej (teoria i praktyka). czy w miesiac wyrobie sie ze wszystkim aby miec juz w ręce prawko?
|
Cytat:
Robia dalej takze korku nie unikniesz chociaż jak dla mnie szybko to idzie i wcale dlugo sie nie stoi |
pytanie za 100 pkt :)
potrzebuję kupić siłownik bagażnika do fabii sedan wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej a za skur****** nie mogę tego znaleźć na necie Pomoże ktoś?http://nokautimg4.pl/p-c3-79-c379073...apy-tylnej.jpg |
Cytat:
Proszę :-) wis.la/n0tgf http://www.skodasklep.pl/produkt,131..._Octavia_I.htm lub z allegro wis.la/r9x9l |
Wie ktoś może jak działa depozyt przy stadionie w dniu meczu ? z góry dzięki za info :)
|
no ale jak ma działać? Dajesz co masz dać, dostajesz numerek i potem po meczu oddajesz numerek i dostajesz to co oddałeś.
|
Jaka legitymacje daja w cosinusie normalna taka jak w szkolach dajaca normalnie ulgowe znizki?
|
Witam.
Posiada ktoś laptopa Acer Aspire E1 571G? Jakie opinie użytkowników? |
Jest na forum jakiś grafik-zajawkowicz? Potrzebuje grafikę, w zamian za jakieś browary przed meczem u Wiślaków. PRV
|
htc desire X
Mam mega pytanie do "Kumatych":
mam od wczoraj HTC Desire X i przy próbie podłączenia telefonu do komputera przez USB w celu np zgrania zdjęć, nie mam możliwości wyboru opcji: "Napęd dyskowy" / "Tylko ładowanie". Miałem już kilka modeli HTC i nigdy nie było problemów, a z tym jest (a też jest na Androidzie). Po podłączeniu wyświetla się na telefonie opcja: 1."Debugowanie USB włączone" i 2."Przenośny hot spot i udostępnianie" (nie mam włączonego wi-fi, ani "sieci komórkowej") Natomiast na ekranie monitora: 1. http://i41.tinypic.com/hu253d.jpg 2. http://i41.tinypic.com/ab77k6.jpg Zapraszam na PRIV - Z góry wielkie dzięki :) |
Wyłącz debugownie USB w ustawieniach telefonu i powinno być ok.
W opcjach, DLA PROGRAMISTY, przedostatnia opcja |
Pytanie odnosnie stadionu. Czy dojscie do trybuny H (dawniej A) jest mozliwe od parkingu tam gdzie jest stara hala Wisły czy tylko i wylacznie od ul. 3 maja?
Wiem ze do trybun A i B jest taka mozliwosc zeby nie isc na okolo od parkingu. ale czy do trybuny H jest tez taka mozliwosc? |
Szukam najtańszego ubezpieczyciela OC, firma jest najmniej ważna, nawet może być osiedlowy ubezpieczyciel ale żeby był najtańszy. Może ktoś coś polecić?
|
Liberty, Proama
|
Cytat:
|
zobacz sobie na ubezpieczenia na stronie mbanku. Można płacić w ratach miesięcznych.
|
Panowie sprawa nietypowa ale może ktoś kto się zna na tym w jakiś sposób pomoże.
Zostaje wykonany przelew przez internet w banku pekao. Kasa nie dochodzi na wskazane konto jak się okazuje później przepadła a w historii konta nie ma śladu po przelewie. Pracownik banku przez telefon mówi, że nic nie mogą w tej sytuacji zrobić. Co w takiej sytuacji zrobić? Jakiś punkt zaczepny ktoś potrafi podać? Nie wiem, coś w stylu czy bank (informatyk a nie pani "z okienka") może dokładniej sprawdzić co z tym przelewem? PS czy bank ma jakiś zapis tego ile kasy w danym okresie było na danym koncie? Np czy wiedzą ile kasy miałem miesiąc temu na koncie - mogą to jakoś zweryfikować? |
Cytat:
|
Cytat:
Nie uściśliłem do końca w pierwszym poście. Napisałem, że przelew internetowy, oczywiście chodzi o pekao24. Nie był to przelew w banku tylko przez internet. Jeszcze raz napiszę bo chyba się nie rozumiemy. Przelew poszedł. Kasa nie dotarła. W historii konta nie widnieje żadna operacja związana z tamtym przelewem. W banku (rozmowa przez tel) twierdzą, że oni też nie mają w historii żadnego potwierdzenia, że przelew był wykonywany. I mówią, że w tej sytuacji nie mogą nic zrobić. Ok, z tym wyciągiem to jest jakaś myśl. Dzięki. Jakby ktoś jeszcze miał jakiś pomysł albo wiedzę co zrobić to proszę o pomoc. |
Cytat:
Tak ja to odebrałem.. |
Cytat:
Są zatem dwie logiczne możliwości: 1. albo w historii konta jest przelew (i jeżeli nie doszedł to można to reklamować) i zmienia się saldo rachunku (pomniejsza o kwotę przelewu) 2. albo w historii konta nie ma przelewu, ale wtedy nie zmienia się saldo, więc kasa nie znika. Jeżeli w historii konta zmienia się saldo i nie towarzyszy temu żadna operacja, to z taką historią konta do banku pytać, gdzie k..wa kasa? |
Cytat:
|
Cytat:
Sprawa jest bardzo ciekawa. Jak wejdziesz do historii operacji to obok każdej danej operacji (wpłaty, wypłaty, przelewu) masz stan konta, saldo. Jeżeli ostatni stan salda (obok ostatniej zarejestrowanej operacji) nie równa się aktualnemu to na tej podstawie zgłaszasz reklamacje. Musisz wiedzieć też o jednym. Czasami jest tak, że konto jest obciążane natychmiast a historia operacji pojawia się póżniej. Jeżeli zapłacisz na stacji za paliwo kartą w niedzielny poranek to stan konta masz obciążony (wiadomo dlaczego) ale historia operacji pojawia się dopiero w poniedziałek. Może mają jakąś awarię, prace w stsemie? |
Pytanie odnosnie stadionu. Czy dojscie do trybuny H (dawniej A) jest mozliwe od parkingu tam gdzie jest stara hala Wisły czy tylko i wylacznie od ul. 3 maja?
Wiem ze do trybun A i B jest taka mozliwosc zeby nie isc na okolo od parkingu. ale czy do trybuny H jest tez taka mozliwosc? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl