![]() |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Nowy filmik pokazujący strefę Vip. Nie orientuje się ktoś ile biletów średnio sprzedaje się na tę trybunę?
http://www.youtube.com/watch?v=NH4E4...feFAAAAAAAAAAA W grudniu Basałaj mówił, że wynajęto około 50% skyboxów- nie wiecie jak jest teraz? |
http://img.skysports.com/11/12/660x3...sk_2685783.jpg
Ładnie tam... ....a w jakiej my dupie jesteśmy! |
Chodze na stadion na mecz.
Odpusty to gdzie indziej organizują. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Życzę aby sprzedali jakimś cudem jak najwiecej. |
Było nagłośnienie na G w meczu z Lechem?
|
Nie. Przynajmniej na samej górze spiker niezrozumiały.
|
Nie było. Dalej prowizorka.
|
Cytat:
Byłem na G2 w rzędzie XXXI i rzeczywiście nie było nic słychać. Ale jedna rzecz mnie zastanawia - czy chociaż w sektorze gości jest jakiekolwiek nagłośnienie? W przerwie meczu pasiaste bydło wyrywało krzesełka i rzucało nimi w naszych. Potem oglądając nagrany mecz zauważyłem, że spiker się produkował, zwracając się do kibiców gości i już sam nie wiem czy nikt biednemu frajerowi nie powiedział, że nie ma nagłośnienia na trybunie południowej, czy też może jednak sektory G4 i G5 są nagłośnione... |
Nie są nagłośnione.
|
To kto w ogóle dopuścił ten stadion do użytku? Przecież to są jakieś jaja.
|
A ja mam pytanie w sprawie internetowej sprzedaży biletów. Nie byłem ostatnio w temacie, pamiętam że kilka tygodni temu było nawet głośno o tej sprawie (akcja na fejsie, artykuły w kilku portalach), ale teraz wszystko ucichło. Czy Basałaj wypowiadał się gdzieś na ten temat, czy wiadomo kiedy mają wprowadzić internetową sprzedaż.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Osobiście się nie dziwię - jeśli nikt mi każe wydawać 50 tys. złotych, to po co mam je wydawać. |
Po to, że jak się coś stanie na obiekcie za który odpowiadam, a jest niezgodnie z prawem przygotowany to mi zrobią nieźle koło dupy.
Edit. Chociaż z drugiej strony... raczej zrobią koło dupy temu kto wydał pozwolenie. |
Mogliby chociaż spikerowi powiedzieć, żeby się nie wygłupiał. Chyba, że ma za zadanie sprawiać kretyńskie wrażenie, aby kibice na pozostałych trybunach myśleli, że wszystko jest w porządku. :/
|
Po oddaniu trybuny południowej funkcjonowało na niej nagłośnienie Creativa, czym się nawet chwalono. problem pojawił się po dobudowaniu 3 innych trybun i montażu na nich innego nagłośnienia. Nie wiem czy wtedy zdemontowano stare nagłośnienie (i tak jakość dźwięku pozostawała sporo do życzenia) czy też stało się ono nie kompatybilne ?
Sytuacja jest komiczna kiedy spiker kilkaktrotnie zwraca uwage a i tak nie jest słyszalny :D |
Spiker dobrze wie że nie ma nagłośnienia na meczu ze Standardem mowił żeby przekazać osobą które nie słyszą żeby nie rzucac śnieżkami, a śnieżki leciały z G właśnie.
Po drugie wystarczy popatrzeć pod dach na wszystkich sektorach podwieszone są WIELKIE kolumny na G nie ma nic. |
Trybuna południowa stałego nagłośnienia nie miała nigdy.
Północna też nie miała, wyposażono ją w nie po budowie wnętrza w ubiegłym roku. Tak, to te głośniki podwieszone pod dachem. |
Cytat:
Na pewno było na meczu z Iraklisem oraz z Wisłą Płock kiedy bramke zycia strzelił Gołoś :) |
Dopóki nie było nowych trybun bocznych, to stawiano kolumny. Stałym nagłośnieniem nijak to nie było.
Nie mam pojęcia jak zostanie rozwiązana sprawa nagłośnienia na południowej. Ono musi się pojawić, tylko pytanie, kto za nie zapłaci. |
Z Dziennika09.03.2012: "Anglicy wybudują halę Wisły i parking?"
Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie ma przygotowanych wiele inwestycji. Nie może ich jednak realizować z powodu braku pieniędzy w budżecie. Intensywnie więc poszukuje partnerów zewnętrznych, którzy zdecydowaliby się wyłożyć swoje pieniądze. - Rozmawiamy na ten temat z zagranicznymi inwestorami. Budową hali Wisły wraz z parkingiem podziemnym przy stadionie zainteresowani są Brytyjczycy, a także Hiszpanie. Na temat kompleksu basenów przy ul. Eisenberga jesteśmy w kontakcje z Francuzami - informuje Krzysztof Kowal, dyrektor ZIS. Dodaje, że ta miejska jednostka podpisała umowy z Izbami Przemysłowo-Handlowymi w Londynie i Paryżu. Dzięki tej współpracy Kraków może liczyć na promocję oferty inwestycji sportowych w naszym mieście, które mogłyby powstać na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego. Dyrektor Kowal nie ukrywa, że w zainteresowaniu Krakowem wiele może pomóc fakt, iż w naszym mieście podczas Euro 2012 swoją bazę będą mieć reprezentacje Anglii, Holandii i Włoch. Już teraz Angielska Federacja Piłkarska dofinansuje i współuczestniczy w modernizacji stadionu Hutnika na Suchych Stawach, gdzie mają trenować Anglicy. - W związku z tym w Anglii coraz więcej mówi się o Krakowie. Podczas Euro 2012 do naszego miasta przyjadą przedstawiciele sponsorów i zapewne inwestorzy zagraniczni. Będzie więc okazja do przekonania ich, że warto u nas inwestować w obiekty sportowe - mówi dyrektor Kowal. Przyznaje, że Brytyjczycy wstępnie zainteresowali się również ofertą budowy kolejnych obiektów w kompleksie sportowym przy ul. Kolnej, gdzie mają powstać jeszcze boiska piłkarskie, korty tenisowe i hala do gry w tenisa. Miasto szuka także dofinansowania dla inwestycji sportowych ze środków budżetu państwa.W tej sprawie radni Krakowa na ostatniej, środowej sesji przegłosowali rezolucję, w której zwrócili się o wsparcie inwestycji sportowych do Ministerstwa Sportu i Turystyki, władz województwa małopolskiego oraz krakowskich parlamentarzystów. Wśród inwestycji czekających na realizację są też m.in.: budowa hali sportowej 100-lecia KS Cracovii (ma pełnić funkcję Centrum Sportu Niepełnosprawnych), budowa Centrum Sportu i Rekreacji "Wróblowianka". Na liście są ponadto zadania, wobec których gmina występuje o dofinansowanie wraz ze związkami sportowymi: budowa Narodowego Centrum Rozwoju Rugby 7 oraz modernizacja stadionu lekkoatletycznego WKS Wawel. Piotr Tymczak http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...i-parking.html |
W przeciągu ostatnich 10-15 lat przeczytałem około 30 takich samych rewelacji. Po piętnastu przechodzi się z nimi do porządku dziennego.
|
http://www.freeimagehosting.net/newuploads/7ekjv.jpg
Zapewne wielu juz widzialo ze google zfotografowalo Krakow... Fajne ujecie stadionu :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl