Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Bero 18.02.2012 20:49

„rzędy widmo”

http://stadiony.net/aktualnosci/2012...ktorych_nie_ma

it 21.02.2012 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bero (Post 1219781)

Wyjaśnienie klubu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_sektora_b12/

mgła 23.02.2012 12:10

http://standard.sudpresse.be/multime...=fr&target=621

Materiał ze strony Stanardu. Zawodnicy przyjezdnych ćwiczą sobie zagrania w toaletach :p. Nie wie ktoś czy powstało w końcu to pomieszczenie do rozgrzewki ze sztuczną nawierzchnią?

Jakubus 23.02.2012 15:26

http://www.verano-konwektor.pl/pl/re...la-krakow.html

nie wiem czy ktoś te zdjęcia widział, ale jedne chyba z lepszych z naszego stadionu:)

kamilo941 23.02.2012 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jakubus (Post 1222392)
http://www.verano-konwektor.pl/pl/re...la-krakow.html

nie wiem czy ktoś te zdjęcia widział, ale jedne chyba z lepszych z naszego stadionu:)

Piękny widok. Tak i tak nie ma piękniejszego widoku niż wypełniony stadion do ostatniego miejsca, doczekamy się kiedyś takich chwil :)?

ciacho 23.02.2012 16:51

Mam głupie pytanie. Czy umowa na operatora stadionu to została już podpisana?

aNouc 24.02.2012 20:20

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

Pablo84 24.02.2012 20:33

Wszystko super.Tylko, wg mnie priorytetem powinny być jednak skyboksy, tymczasem wchodząc na panoramę z wnętrza tego pomieszczenia, widzimy szary brudny beton z zaciekami.Szefowie klubu uważają, że ludzie , którzy będą płacić kilkadziesiąt tysięcy zł zasługują na coś takiego?
Czy faktycznie nie da się usunąć tego "murka" i zastąpić np jakimś przyciemnionym szkłem z aluminiową obwódką?Czy nie da się na te schody dać jakiś kasetonów , zamontować małego lcd`ka?Przecież to by ogromnie zwiększyło komfort oglądanego meczu....
Skybok to , jak przekonuje klub to także miejsce spotkań biznesowych, ale co z tego, że pomieszczenie będzie bardzo eleganckie, jednak gdy wyjdzie się na zewnątrz, to spotka tych biznesmenów swojego rodzaju kontrast.Rozumiem, że docelowo ta osoba ma oglądać mecz, sęk w tym, że nie każdy interesuje się piłką nożną.
Przeciez w normalnych klubach to głównie skyboksy przynoszą potężne pieniążki- napewno lwią część przychodów z biletów.

Oceńcie sami....
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/

Mocny 24.02.2012 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1223194)

co mecz takie atrkacje czy to tylko na otwarcie bylo ?


ogolnie oferta troche malo rozreklamowana , nie wiadomo dokladnie co za ile itd

South 24.02.2012 22:31

a mnie szarego kibica mają w dupie, i nawet nie chce im się odpowiedzieć na maila czemu na lewakach schody była oblodzone i zaśnieżone... nie mówiąć juz o pytaniu czemu został zniszczony współfinansowany przeze mnie transparent,wybieraj dalej basałaj firanki do vipów...

.... że kibice sobie zęby wybiją na schodach,ważne ze vip krewetki zje...

rafalek 24.02.2012 22:43

Byłem w tej strefie na tym otwarciu i muszę powiedzieć, że na prawdę powiało Europą. Na wejście pączki - bo to tłusty czwartek był, potem białe, czerwone, albo grzane winko, catering - full serwis. Napoje do bólu i alkoholowe i bezalkoholowe, jedzenie przepyszne (szynka parmeńska na awokado, łosoś na specjalnym chlebie, sushi) i do tego cały czas ciepłe. W środku fajna atmosfera spowodowana dźwiękami akordeonu. Bardzo mi się podobało.

danpe_ 24.02.2012 22:50

Liczył ktoś kiedyś z ciekawości jakie wpływy ma Wisła ( załóżmy odważnie 100% miejsc zajętych) ze stref wipów z kawiorem i ze stref dla normalnych ludzi (tak - większość wipów dawno już nie jest normalna IMHO) z oblodzonymi schodami i zaśnieżonymi krzesełkami?
Faktycznie wpływy ze stref z kawiorem to - jak określił jeden z przedmówców - lwia część dochodów? Odliczając oczywiście darmowe żarcie.
Może zrobimy takie obliczenia?
Na trybunach za bramkami nawet czerstwych pączków nie było.

Proud 24.02.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1223259)
Na trybunach za bramkami nawet czerstwych pączków nie było.

Byłem na C i po meczu dostałem pączka ;)

zgrybus 24.02.2012 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1223250)
a mnie szarego kibica mają w dupie, i nawet nie chce im się odpowiedzieć na maila czemu na lewakach schody była oblodzone i zaśnieżone... nie mówiąć juz o pytaniu czemu został zniszczony współfinansowany przeze mnie transparent,wybieraj dalej basałaj firanki do vipów...

.... że kibice sobie zęby wybiją na schodach,ważne ze vip krewetki zje...

PS. VIPy to też kibice Wisły . Po patrz ile płacą muszą mieć luksusy. Co do nas szkoda tych schodów , ale co zrobic..:mysli:

crazykaro 24.02.2012 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1223250)
a mnie szarego kibica mają w dupie, i nawet nie chce im się odpowiedzieć na maila czemu na lewakach schody była oblodzone i zaśnieżone... nie mówiąć juz o pytaniu czemu został zniszczony współfinansowany przeze mnie transparent,wybieraj dalej basałaj firanki do vipów...

.... że kibice sobie zęby wybiją na schodach,ważne ze vip krewetki zje...

Skoro masz wyjebane to co sie przejmujesz? Po co ci te odpowiedzi?

Transaprent został zniszczony bo mecz by się nie odbył gdyby coś z nim nie zrobiono.

Poza tym skoro chodzisz na sektor z najtańszymi wejściówkami do którego Wisła musi dopłacać ciągle z powodu wszelkiego typu kar które w tym sezonie będą nie małe ze względu na wysokość kar w pucharach, to sie nie dziw że nikt ci luksusów nie zapewni

jakkfk 25.02.2012 00:01

Brak lodu na schodach to luksus?
Rewelacja.
To jak nazwiesz czyste krzesełko?

crazykaro 25.02.2012 00:06

Jak ludzie chodzą po krzesełkach po każdym meczu co zawsze widać na trybunach C i G to nie dziwie się że krzesełka są brudne. A co do lodu pewnie miotacza ognia jeszcze nie zakupili:lol: Nie tyklko u was był lód. Zapewne pisaku i soli zabrałko ;P Zima była to nie ma się co dziwić że lód jest na stadionie.
A najlepsze jest to że najwiecej narzekają co którzy od innych wymagają ale nie od siebie

dgr 25.02.2012 00:43

A jakby nie kary to by były luksusy ? Nie osłabiaj mnie ...

crazykaro 25.02.2012 01:02

Coś sobie ubzdurałeś i ci teraz słabo?:lol: Jak zwykle wciskanie komuś coś czego nie powiedział.
Czy ja piszę o jakiś luksusach gdyby kar nie było? Co byś chciał jeszcze dostać za 20 zł?

szachmat 25.02.2012 01:31

Ciekawe że mecz w belgii się odbył a o faszyzmie coś tam było... Ale to pewnie moje zwidy.

WislaOnly 25.02.2012 03:29

"Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" To idealnie pasuje do całej tej akcji z niszczeniem transparentów. A u naszych pOlucjantów jest jej co nie miara!!

Don Donson 25.02.2012 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1223271)
PS. VIPy to też kibice Wisły . Po patrz ile płacą muszą mieć luksusy. Co do nas szkoda tych schodów , ale co zrobic..:mysli:

Bzdura - wystarczyło być złośliwym i powiadomić sanepid i pogotowie ratunkowe o fakcie nie posprzątania schodów (na E14 też tak było) i klub zająłby się tym. TEraz to już śniegu nie ma, ale na przyszłość...

Dzimi 25.02.2012 15:07

http://galeria.wislakrakow.com/20120...ta/MG_0210.jpg

Przynajmniej ich stadion wygląda normalnie, jest ładna elewacja (nawet w kolorze głównych barw klubowych) i trochę zieleni zamiast hektarów asfaltu.

W przypadku naszego stadionu nie widzę innej możliwości niż rozbiórka tego obskurnego, paskudnego betonowego dachu. Nie wiem co za totalny bezgust to zaprojektował i doczepił do już wystarczająco dużo "betonowego" z zewnątrz stadionu. Dla dobra estetyki należy ten dach rozebrać jak najszybciej, kiedy tylko będzie taka możliwość, tzn. natychmiast po otrzymaniu pozwolenia na rozbiórkę, po które należy wystąpić natychmiast do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Otrzymanie pozwolenia jest tylko formalnością.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7379413223.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8608043050.jpg

domin_czyzyny 25.02.2012 15:27

Do przedmówcy, mi tez nasz tzw. daszek sie nie podoba. Ale z tego co widziałem okolice sektora gości i wogole ich stadion z perspektywy trybun gości to dziękuje Bogu za nasz stadion!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1223276)
Transaprent został zniszczony bo mecz by się nie odbył gdyby coś z nim nie zrobiono.

Człowieku co Ty pierniczysz - transparent by wisiał gdyby klub coś z tym zrobił i zadziałał. Ale ze mamy Basalaja i komucha Antkowiaka to tak to wygladalo. Zadziałali inaczej i dopieli swego. Nikt nie wskazał na komunistyczne symbole na płocie pedalow/lewakow.
Zreszta na stadionie w Liege tez było chwalenie czerwonej gwiazdy i odniesienia polityczne do faszyzmu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1223276)
Poza tym skoro chodzisz na sektor z najtańszymi wejściówkami do którego Wisła musi dopłacać ciągle z powodu wszelkiego typu kar które w tym sezonie będą nie małe ze względu na wysokość kar w pucharach, to sie nie dziw że nikt ci luksusów nie zapewni

Jakie kary? Wiele z tych sytuacji jest właśnie sprowokowana działaniami klubu, który ma nas w dupie. Który traktuje nas kibiców jak bydło bez praw do niczego. A ty powtarzając takie hasła tylko sie kompromitujesz.
A wiekszosc z tych kar jest za race, które stosuje większość powaznych ekip kibicowskich na kontynencie. Pewnie nie wiesz, bo w tv nie pokazali rac odpalanych przez cywilizowanych zachodnich komunistów lewako-pedalow z Liege (tak na marginesie wiesz gdzie mamy stadion?). A zakaz rac jest debilny i do czasu kiedy tego UEFA nie zrozumie to sytuacja sie nie zmieni. My kibice jedno, oni drugie.
Co do śniegu to klub odpowiada za bezpieczeństwo, nawet na najtańszych parterach naroznikow (tak tak C nie jest najtańsze) i wszędzie ma obowiązek odsniezyc- to ich zafajdany obowiązek.

marcin19876 25.02.2012 15:28

Z zewnątrz nasz stadion wygląda jak stara rudera albo opuszczony budynek po jakieś fabryce za czasów PRL...

kornd 25.02.2012 22:30

Ten daszek to projektował Obtułowicz jak miał naprawdę zły dzień, ale wątpię żeby dało się go rozebrać, bo pewnie kosztował sporo. Jakoś w Gdańsku, czy Wrocławiu nie ma takiego paskudztwa- jedynym zastosowaniem tego daszku jest to że Vipy po wyjściu z limuzyny nie zmokną.

domin_czyzyny 25.02.2012 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1223437)
Z zewnątrz nasz stadion wygląda jak stara rudera albo opuszczony budynek po jakieś fabryce za czasów PRL...

Ty chyba masz myślenie z PRL, stadion jest ok- wystarczy tylko zrobić elewacje.

rasel1906 25.02.2012 23:41

mnie tez podoba sie nasz stadion i nawet ten daszek:) do pelni szczescia brakuje tylko oblozenie tego betonu jakimis plytami.

ciacho 25.02.2012 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1223632)
mnie tez podoba sie nasz stadion i nawet ten daszek:) do pelni szczescia brakuje tylko oblozenie tego betonu jakimis plytami.

Oby nie chodnikowymi:lol:

Dzimi 26.02.2012 01:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1223633)
Oby nie chodnikowymi:lol:

Przynajmniej pasowałoby stylem do obecnego projektu.:rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl