Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WiślakNH 15.06.2013 10:24

Orientuje sie ktoś gdzie najbliżej Huty znajde sie sklep z gazówkami?

szprotson 17.06.2013 07:38

Pytanie mam takie :
mam umowe akurat na 1 miesiąc ( do końca czerwca -wcześniej miałem umowe na 3 msc a wczesniej na 5msc stażową)
i pytanko takie na szybko :
jak jest z wypowiedzeniem i przedłużeniem ? Jeśli przedłużenie to musze dostać umowe na czas nieokreślony tak?
ale ogólnie to jest tak ze od 1 lipca raczej będe miał nową pracę, co proponujecie mi w takim wypadku ? Iśc teraz na chorobowe, czy wziać urlop czy co?

pyt nr 2
Jakie przysługują pracodawcy ulgi/znizki/dotacje etc z tej okazji ze zaturdni osobę niepełnosprawną?
chodzi mi o to ze te wszelkie wyposazenia miejsca pracy, kupno samochodu dla niepełnosprawnego to moze zrobic kazdy pracodawca zatrudniajacy osobe niepełnosprawną czy sa jakies regulacje typu ze musi byc 4 takich pracownikow czy wystarczy ze jest 1 ?

Arkas 17.06.2013 10:10

Mam takie pytanie, wie ktoś gdzie można kupić rurki/słomki do napojów tylko że takie xxl ? W sumie im dłuższe tym lepsze. Szukałem na allegro, google i nic nie mogę znaleźć a wiem że takowe istnieją. Jakby ktoś miał jakiekolwiek namiary/przypuszczenia i się informacją podzielił byłbym wdzięczny.

Marcin_fan 17.06.2013 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1318115)
Mam takie pytanie, wie ktoś gdzie można kupić rurki/słomki do napojów tylko że takie xxl ? W sumie im dłuższe tym lepsze. Szukałem na allegro, google i nic nie mogę znaleźć a wiem że takowe istnieją. Jakby ktoś miał jakiekolwiek namiary/przypuszczenia i się informacją podzielił byłbym wdzięczny.

Hurtownie chemiczne, coś w tym stylu..

003 17.06.2013 18:37

Czy istnieje możliwość zakupu vlepek poza Strefą Kiboli?

wiślak 86 17.06.2013 20:12

potrzebuję pomocy. Muszę zrobić ankietę z mężczyzną w wieku 30-39lat który mieszka w mieście DO 20tys. w małopolsce.

Wszystkie szczegóły podam na priv. Sprawa bardzo pilna bo mi jeden respondent odpadł. Jak ktoś jest w tym przedziale wiekowym nich podbije na priva

Kamil_mchw 17.06.2013 20:46

mam problem z tel.
jakiś czas temu gdzies niepotrzebnie wpisałem swój nr. tel. i od tego momentu niemal codziennie dostaje jakieś głupie sms-y z grami do ściągnięcia... ale najgorsze jest to że za sam odbiór tego sms-a ściągają mi z konta 6 zł. Co zrobić żeby przestali? Szukałem na necie jak to naprawić, ale nie znalazłem nic z tym nr. tel. z którego mi wysyłają te sms, czyli 6000

matysiuk 17.06.2013 20:54

Ja tak miałem w orange. Na jakiś konkurs się zapisałem chyba... Przysyłali sms i brali jakieś 4-5zł... I na ich stronie to odszukałem i się wycofałem z tego.
Może poszukaj na stronie operatora

Arkas 17.06.2013 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1318270)
mam problem z tel.
jakiś czas temu gdzies niepotrzebnie wpisałem swój nr. tel. i od tego momentu niemal codziennie dostaje jakieś głupie sms-y z grami do ściągnięcia... ale najgorsze jest to że za sam odbiór tego sms-a ściągają mi z konta 6 zł. Co zrobić żeby przestali? Szukałem na necie jak to naprawić, ale nie znalazłem nic z tym nr. tel. z którego mi wysyłają te sms, czyli 6000

Idź do punktu i powiedz że chcesz to wyłączyć i pracownik da Ci numer na który musisz wysłać komendę "STOP" i będzie po problemie.

http://allegro.pl/slomki-do-sangria-...280988028.html dokładnie coś takiego potrzebuję tylko że w detalu, zna ktoś sklep w Krakowie ?

Kamil_mchw 17.06.2013 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1318298)
Idź do punktu i powiedz że chcesz to wyłączyć i pracownik da Ci numer na który musisz wysłać komendę "STOP" i będzie po problemie.

wis.la/y2p6p dokładnie coś takiego potrzebuję tylko że w detalu, zna ktoś sklep w Krakowie ?

dzięki...

MAKRO!! dział gastronomia.

Schabek 18.06.2013 18:36

Pogryzły mnie ostatnio te latajace szuje tak ze nie wiem gdzie mam sie drapać i znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/opaska-przeciw-kom...310413806.html

Miał to ktos? wiem ze za 1zł to szału pewnie nie ma ale czy chociaż odrobinke to odstrasza? Dzięki z góry za opinie

Dean 18.06.2013 19:44

Siema, ma ktoś dobrego linka na torrentach do Simsów 3 ze WSZYSTKIMI DODATKAMI? pozdrawiam.

szprotson 19.06.2013 12:27

szukam kogos w miare ogarnietego zyciowo mieszkającego aktualnie we Wrocławiu.
dajcie priv.

pozdro

wiślak 86 19.06.2013 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Schabek (Post 1318524)
Pogryzły mnie ostatnio te latajace szuje tak ze nie wiem gdzie mam sie drapać i znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/opaska-przeciw-kom...310413806.html

Miał to ktos? wiem ze za 1zł to szału pewnie nie ma ale czy chociaż odrobinke to odstrasza? Dzięki z góry za opinie

chroni przed ukoszeniami komarów, kleszy.... to cytat z aukcji więc ja bym się cudów nie spodziewał raczej pic na wodę i szkoda z siebie choinkę robić.

spróbuj sobie zrobić coś takiego jak np. na polu siedzisz przy grillu:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1368457368

South 19.06.2013 21:57

może ktoś sie orientuje od której jest otwary "Car System" Firma. Zawodny Anna na katowickiej ?

karas1983 20.06.2013 14:45

Mogę gdzieś nabyć wiślackie naszywki? Mam tu na myśli sprzedaż wysyłkową

ABG3212 21.06.2013 18:14

Gdzie polecacie teraz robić prawko , pod względem zdawalności i ceny? .

*z opcją płatności ratalnej .

Kamil_mchw 22.06.2013 16:39

ile zazwyczaj jest za mandat "wyprzedzanie na przejściu dla pieszych"? kasa i ptk.?

Natkan 22.06.2013 18:49

Jestem po operacji i z północnych okolic Krakowa. Poleci ktoś miejsce gdzie za niedużą kasę udzielają lekcji pływania? Priv

brzydki.brzydal 22.06.2013 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1319202)
ile zazwyczaj jest za mandat "wyprzedzanie na przejściu dla pieszych"? kasa i ptk.?

10 punktow i 200zl zdaje sie.

ja_ka_ 22.06.2013 21:46

Poleci ktoś kumatego ortopedę (kolano)?

El'kabat 22.06.2013 22:19

Dr Jarosław Feluś-robił mi kolano,m.in artroskopie
Jeden z lepszych specjalistów w Krakowie

Don Donson 23.06.2013 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 1319245)
10 punktow i 200zl zdaje sie.

200 troche mało jak na 10 pkt...

wiślak 86 23.06.2013 18:30

Wytłumaczcie w jaki sposób zrobili te puszki
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...81252307_n.jpg

co jest fake?
Jest jakaś strona że mogę sam zaprojektować co chcę na danej ?

michu-k 23.06.2013 18:36

Ostatnio przez jeden weekend, w Bonarce, stał automat do którego wkładałeś puszkę i który nadrukowywał laserowo dowolnie wybrany przez Ciebie tekst.

wiślak 86 23.06.2013 18:44

http://podzielsieradoscia.coca-cola.pl/Events

znalazłem że wczoraj była w GK czy moze ktoś wie ile tam będzie?

michu-k 23.06.2013 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1319334)
http://podzielsieradoscia.coca-cola.pl/Events

znalazłem że wczoraj była w GK czy moze ktoś wie ile tam będzie?

Najłatwiej dla Ciebie byłoby skontaktować się w jakiś sposób z Coca-Colą, telefonicznie lub mailowo i zapytać czy akcja będzie w Krakowie kontynuowana- gdzie i kiedy.

Patrząc na tą mapkę- 9 sierpnia od 17:00 będzie można z okazji Coke Live Music Festival, Muzeum Lotnictwa.

Marcin_fan 25.06.2013 14:29

Pytanie z ciekawości:
Czy Włoch dogada sie z Hiszpanem?
Czy Portugalczyk dogada sie z Hiszpanem?
czy Portugalczyk dogada sie z Włochem ?
Oczywiście rozmawiając każdy w ojczystym języku

Jakie języki panują tudzież jakimi można sie spokojnie dogadać w Chorwacji, Grecji, Egipcie, Portugalii,na Cyprze, na Malcie oraz Hiszpanii ?

jakkfk 25.06.2013 14:44

Lody włoskie w Krakowie, takie z posypkami, orzechy itd, ewentualnie z dobrą polewą czekoladową, gdzie?

La Furia Dell' Est 25.06.2013 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jakkfk (Post 1319550)
Lody włoskie w Krakowie, takie z posypkami, orzechy itd, ewentualnie z dobrą polewą czekoladową, gdzie?

Jakieś 2 msc temu jadłem zajefajne oryginalne lody ....z SYCYLII-przed Dworcem w Płaszowie..(w pizzerii po prawej stojąc frontem do wejścia:)

LuKaS TSW 25.06.2013 16:58

Co ciekawe bardzo dobre lody włoskie są też przed Galerią Krakowską w tym takim różowym pojeździe,spodziewałem się raczej papki dla turystów,i mile się zaskoczyłem.

TSW Fanatyk 25.06.2013 17:42

czy jak netia obniżyła mi rachunek za internet to jest to podstawą do zerwania umowy bez żadnych konsekwencji finansowych?

nero 25.06.2013 18:19

Czy polecacie usługi OpenFinance?
Faktycznie są wstanie mieć lepsze oferty niż bezpośrednio w banku?
Czy warto podpisywać umowę kredytową za ich pośrednictwem?

Barti 25.06.2013 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 1319247)
Poleci ktoś kumatego ortopedę (kolano)?

Mnie kolano (artroskopia łąkotka) robił i potem leczył dr Mierniczek, ale to było chyba jakieś 10 lat do tyłu. Kiedyś to był jeden z najlepszych speców w Krakowie. Kliknij sobie w google to nazwisko. Ja polecam.

mcickx 26.06.2013 09:28

Możecie polecić jakieś ciekawe miejsce na weekendowy wypad z dziewczyną? Najlepiej gdzieś niezbyt daleko od Tarnowa/Krakowa ;)

szprotson 26.06.2013 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1319581)
Mnie kolano (artroskopia łąkotka) robił i potem leczył dr Mierniczek, ale to było chyba jakieś 10 lat do tyłu. Kiedyś to był jeden z najlepszych speców w Krakowie. Kliknij sobie w google to nazwisko. Ja polecam.

NEVA!

Pardała Tomasz szpital św.Rafała na Piaskach

albo na Wiśle w tym ortoresie czy jak to sie zwie.

ale na łąkotke to Ci byle jaki ortopeda potrzebny,bo tego sie nie da zjebac :)

Barti 26.06.2013 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1319645)
NEVA!

Pardała Tomasz szpital św.Rafała na Piaskach

albo na Wiśle w tym ortoresie czy jak to sie zwie.

ale na łąkotke to Ci byle jaki ortopeda potrzebny,bo tego sie nie da zjebac :)

Czyżbyś miał jakieś niemiłe wspomnienia? Ja Ci powiem że zanim trafiłem do Mierniczka miałem dwa razy nogę w gipsie i ściąganą krew. Jeden z pseudo specjalistów na pogotowiu w Żeromskim (ponoć lekarz od sportowców) zapakował nogę w gips, gdzie nie miał w ogóle prawa tego robić. Dopiero Mierniczek poprawnie zdiagnozował kolano. Łąkotka, uszkodzona chrząstka stawowa, jakby ktoś wrzucił granat - to cytat. Zrobił artroskopię, potem dawał zastrzyki na odbudowę chrząstki czy coś... Na tej podstawie polecam człowieka... Ale tak jak mówię, to było ponad 10 lat temu a medycyna idzie do przodu ;) Kolega musi sam zrobić rozeznanie...

Zola 26.06.2013 17:25

Mam słuchawkę bluetooth Nokia BH-110, która może byc powiazana z 2oma telefonami jednoczesnie.
I z HTC One V mi elegancko sie polaczyla, telefon ja wygruwa, etc, natomiast z Nokią 6500slide się nie połączy :/ telefon w ogóle nie wyszukuje tej słuchawki. Wiem, ze ten bluethoot jest kompatybilny z tym modelem Nokii. Chyba wszystkie mozliwe fora przepatrzone...Czy jest ktoś kumaty i pomoże?
Jeśli tak, to zapraszam PRIV!

Z góry Wielkie Dzięki :)

mcickx 27.06.2013 09:53

Cytat:

Czyżbyś miał jakieś niemiłe wspomnienia? Ja Ci powiem że zanim trafiłem do Mierniczka miałem dwa razy nogę w gipsie i ściąganą krew. Jeden z pseudo specjalistów na pogotowiu w Żeromskim (ponoć lekarz od sportowców) zapakował nogę w gips, gdzie nie miał w ogóle prawa tego robić. Dopiero Mierniczek poprawnie zdiagnozował kolano. Łąkotka, uszkodzona chrząstka stawowa, jakby ktoś wrzucił granat - to cytat.
Z kolanami nie ma żartów, przekonałem się na własnej skórze. W szpitalu drugi dzień po urazie też chcieli ładować w gips nie robiąc prześwietlenia, jedynie "badając" ręką.. Oczywiście się nie zgodziłem.
Rekonstrukcje ACL, robiłem w Mielcu u Pana Mirosława Midury (przyjmuje również w Tarnowie) i szczerze polecam, bardzo dobry specjalista. Teraz jestem 9 miesięcy po operacji, wszystko wygląda dobrze, biegam, nic nie boli więc jestem zadowolony ;) Teraz czekać tylko żeby znowu zasadzić pare siatek juniorom Wisły na turnieju w Pleśnej (o ile się znowu odbędzie ;))

I podbijam swoje pytanie, znacie jakieś ciekawe miejsca na wypad z laską, niedaleko trn/krk ? Jakieś zalewy czy coś? Tanie jakieś noclegi? Wszelkie info przydatne :p

szprotson 27.06.2013 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1319743)
Czyżbyś miał jakieś niemiłe wspomnienia? Ja Ci powiem że zanim trafiłem do Mierniczka miałem dwa razy nogę w gipsie i ściąganą krew. Jeden z pseudo specjalistów na pogotowiu w Żeromskim (ponoć lekarz od sportowców) zapakował nogę w gips, gdzie nie miał w ogóle prawa tego robić. Dopiero Mierniczek poprawnie zdiagnozował kolano. Łąkotka, uszkodzona chrząstka stawowa, jakby ktoś wrzucił granat - to cytat. Zrobił artroskopię, potem dawał zastrzyki na odbudowę chrząstki czy coś... Na tej podstawie polecam człowieka... Ale tak jak mówię, to było ponad 10 lat temu a medycyna idzie do przodu ;) Kolega musi sam zrobić rozeznanie...

hehe złych wspomnień nie miałem, ale mozna powiedziec ze siedze w temacie :)

wśród rekonstrukcji ACL na topie jest reha sport z Poznania,potem Żory ale niedługo potem jest Pardała.

co do twojego zabiegu rozumiem ze dostałes na kolano zastrzyku synvisc (3 zastrzyki). Który stopien chondromolacji miałes?

a to ze zjebali ci na pogotowiu to normalne, jak tam na dyzurach masz okulistów czy cos.
Ja sam miałem juz 2x rek ACL 3x artro, jesteem 11 miesięcy po zabiegu od 3 miesiecy gram w piłke :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl