Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Voin 07.02.2012 11:10

No to by był kabaret gdyby na stadionie powiesili taką tablicę -.-

Mocny 07.02.2012 13:02

patrzac na ten konkurs na stadiony pl , aż zapłakać sie chce widząc ile kosztują jakie stadiony

ciekawe ile debili zagłosuje na nasz - bo Wisły , utwierdzając decydentów że fajnie jest i OK...

christof20 07.02.2012 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1215500)
http://stadiony.net/stadiony/ger/ostseestadion tutaj bardzo podobny do naszego.Oczywiście kolorystycznie nie ale widać podobizne

To już bardziej podobny do naszego stadionu jest obiekt Saint Etienne: http://stadiony.net/stadiony/fra/sta...ffroy_guichard

szamik 07.02.2012 19:12

No słabooo:D

markowywislak 07.02.2012 19:32

bardziej wkurza jedna rzecz: Mianowicie zdjęcie główne stadionu...nosz kur*a nie wiem kto dodawał tam zdjęcie ale to absurd.
Popatrzcie ile można było zdjęć dawać a tutaj dali jak jeszcze budowali.Masakra moge sie założyć ze to jakaś świnia której żal dupsko ściska że mamy piękny stadion.

thechris 07.02.2012 20:05

Piękny od której strony?

JOSE 841 07.02.2012 20:15

ktoś z urzędników widocznie od gapił pomysł od Związku Piłki Nożnej który chciał mieć siedzibę na Narodowym.Wykonanie urzędników jest podobne z tym że zamiast na Narodowym siedziby to pomieszczenia biurowe na nowym stadionie Wisły bo na Cracovii widocznie zabrakło albo za niski standard pomieszczeń

Oldpara 07.02.2012 21:49

Akurat pomysł z umieszczeniem biur Urzędu Miasta na stadionie Wisły uważam za znakomity. Wisła nie będzie musiała płacić za część stadionu którą i tak ciężko byłoby wynająć, miasto ma dobrą miejscówkę na biura - szczególnie Krakowskie Biuro Festiwalowe bardzo pasuje koło Błoń. Wilk syty i owca cała.

Można narzekać że długo to trwało, że nieładny, że coś tam-coś tam, ale akurat ten pomysł to strzał w "10"

markowywislak 07.02.2012 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1215826)
Piękny od której strony?

ty no prosze cie.Od wewnątrz robi wrażenie(nawet jak sie widzi te obsrane mury).

crazykaro 08.02.2012 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1215831)
ktoś z urzędników widocznie od gapił pomysł od Związku Piłki Nożnej który chciał mieć siedzibę na Narodowym.Wykonanie urzędników jest podobne z tym że zamiast na Narodowym siedziby to pomieszczenia biurowe na nowym stadionie Wisły bo na Cracovii widocznie zabrakło albo za niski standard pomieszczeń

Akurat PZPN mógl mieć siedzibę na Narodowym ale nie chciał bo chodzi o to aby budować. Po co komu siedziba na narodowym skoro można sobie wybudować. Wiadomo ze coś skapnie do kieszeni Laty.

A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT

mIcHaL666 08.02.2012 02:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1215929)
Akurat PZPN mógl mieć siedzibę na Narodowym ale nie chciał bo chodzi o to aby budować. Po co komu siedziba na narodowym skoro można sobie wybudować. Wiadomo ze coś skapnie do kieszeni Laty.

A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT

Coś ;) ? W nagraniach z Kręciną chyba bodajże o 5 lub 10% mówił :P.

Matejas_ 08.02.2012 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1215787)
To już bardziej podobny do naszego stadionu jest obiekt Saint Etienne: http://stadiony.net/stadiony/fra/sta...ffroy_guichard

No chyba do jednej z trybun GKS Katowice :)

WislaFan123 09.02.2012 18:25

http://s16.postimage.org/y2xvg3cf8/I...209_142128.jpg

Poprawili wreszci te rurki, ogolnie okolica okraglaka tez duzo lepsza - to wyjsci dla mediow z Zachodniek do Okraglaka ma juz normalne schodki, cos typu tych co przed trybunami na boisko

andrzej 09.02.2012 19:05

Jakie rurki?

christof20 09.02.2012 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1215940)
No chyba do jednej z trybun GKS Katowice :)

A od kiedy to na GKS-ie jest piętrowa trybuna ?? :)

WislaFan123 10.02.2012 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrzej (Post 1216501)
Jakie rurki?

Te:

http://stadiony.net/aktualnosci/2011...stadionu_wisly

nawet po poprawieniu te kable i ta rynna zwisaly tak sobie przez dlugi okres

andrzej 10.02.2012 04:03

Super! To jak to teraz wygląda?

BlurgH 10.02.2012 14:52

Na oficjalnej podali, że UEFA doceniła stan murawy na R22. Cieszmy się z małych rzeczy... :)

Voin 10.02.2012 15:15

http://s16.postimage.org/th1r7qqw4/I...209_142128.jpg

Luu... 12.02.2012 11:37

Cytat:

UEFA uznała murawę na stadionie Wisły Kraków za wzór do naśladowania. Mało tego. Osoby zajmujące się utrzymaniem boisk w Polsce i na Ukrainie mają przyjechać szkolić się przy ul. Reymonta w Krakowie. Wysoka ocena dla trawy na Wiśle rozwiewa też wszelkie wątpliwości co do możliwości rozegrania pod Wawelem meczu ze Standardem Liege w Lidze Europy. Szkolenia dla specjalistów od trawy, czyli "greenkeeperów" odbędą 2 i 3 kwietnia. Zapłaci za nie UEFA.

Jesteśmy dumni. To dla nas prestiż - mówi Adrian Ochalik, rzecznik Wisły. Wymienia wiele elementów, dzięki którym odniesiono sukces. Pierwszym z nich jest... Pan Andrzej. - Pieczołowicie dogląda murawy od lat.

Ma ogromne doświadczenie - mówi Ochalik. Kolejną sprawą jest to, że murawa została idealnie położona.

- Co więcej miała czas się zakorzenić. Nie została położona "na chwilę" przed pierwszym meczem - zapewnia rzecznik "Białej Gwiazdy". Władze miasta na stadion wyłożyły 540 mln zł. Mocno przepłaciliśmy i spore kontrowersje budzi wygląd obiektu, ale co do murawy nigdy nie było pretensji. Tymczasem na arenie Lecha Poznań trawa była wymieniana już z sześć razy. Okazuje się, że specyficzna konstrukcja naszego stadionu, choć budzi zastrzeżenia części kibiców, bardzo dobrze służy "zielonej wykładzinie".

Przestrzenie między trybunami i ich oddalenie od boiska oraz umiarkowane zadaszenie pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza na stadionie i zapewniają dobre nasłonecznienie murawy. Poza piłkarzami i władzami "Białej Gwiazdy" z wysokiej oceny trawy cieszyć może się reprezentacja Holandii. Jej zawodnicy będą przy Reymonta przygotowywać się do Euro2012.

Trawie na Wiśle może jednak niedługo wyrosnąć, i to dosłownie, ostra konkurencja. 1 marca eksperci z Wysp Brytyjskich zaczną siać trawę na stadionie Hutnika Kraków. Drużyna Anglii ma na nim trenować podczas mistrzostw. - Zapowiedzieli, że będzie to jedna z najlepszych muraw w Europie - mówi Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...alna,id,t.html

R33 14.02.2012 19:42

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._europejskiej/

medyk 17.02.2012 10:39

czy niektórzy w klubie dalej uważają że nagłośnienie na G jest niepotrzebne? pomijam że trzeba być idiotą żeby walić lodem w bramkarza który i tak był tolerancyjny że sie nie położył i udawał że dostał w łeb, ale pewnie niektórzy wogóle nie słyszeli nawoływania spikera

Horn 17.02.2012 11:42

na C chyba też nagłośnienie nie działało ;]

staszek001 17.02.2012 11:46

Taki to problem dla klubu odśnieżyć kilkaset krzesełek?

jaszczur90 17.02.2012 14:05

Panowie nazwa tematu jest nieaktualna już ;] Wg ZiKiT budowa stadionu jest już zakończona ( wypowiedź w dzienniku polskim z wczoraj )

emailowiec 17.02.2012 14:18

Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być :)

jaszczur90 17.02.2012 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1219035)
Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być :)

Właśnie o tym mówię... :-)

piotrek06 17.02.2012 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1219021)
Panowie nazwa tematu jest nieaktualna już ;] Wg ZiKiT budowa stadionu jest już zakończona ( wypowiedź w dzienniku polskim z wczoraj )

Ale o hali i centrum treningowym ni widu ni słychu:-/ a ja sie do nazwy tego tematu przyzwyczaiłem:foch:

Kibic_1906 18.02.2012 11:22

http://www.weszlo.com/news/9514-Akur...szec_nie_mogli coś o braku nagłośnienia na G :) !

domin_czyzyny 18.02.2012 11:28

ten temat jest "wieczny" i ma swoją tradycje, dlatego warto go zostawić w obecnej formie.
Zresztą do wybudowania została jeszcze hala, centrum treningowe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl