![]() |
No to by był kabaret gdyby na stadionie powiesili taką tablicę -.-
|
patrzac na ten konkurs na stadiony pl , aż zapłakać sie chce widząc ile kosztują jakie stadiony
ciekawe ile debili zagłosuje na nasz - bo Wisły , utwierdzając decydentów że fajnie jest i OK... |
Cytat:
|
No słabooo:D
|
bardziej wkurza jedna rzecz: Mianowicie zdjęcie główne stadionu...nosz kur*a nie wiem kto dodawał tam zdjęcie ale to absurd.
Popatrzcie ile można było zdjęć dawać a tutaj dali jak jeszcze budowali.Masakra moge sie założyć ze to jakaś świnia której żal dupsko ściska że mamy piękny stadion. |
Piękny od której strony?
|
ktoś z urzędników widocznie od gapił pomysł od Związku Piłki Nożnej który chciał mieć siedzibę na Narodowym.Wykonanie urzędników jest podobne z tym że zamiast na Narodowym siedziby to pomieszczenia biurowe na nowym stadionie Wisły bo na Cracovii widocznie zabrakło albo za niski standard pomieszczeń
|
Akurat pomysł z umieszczeniem biur Urzędu Miasta na stadionie Wisły uważam za znakomity. Wisła nie będzie musiała płacić za część stadionu którą i tak ciężko byłoby wynająć, miasto ma dobrą miejscówkę na biura - szczególnie Krakowskie Biuro Festiwalowe bardzo pasuje koło Błoń. Wilk syty i owca cała.
Można narzekać że długo to trwało, że nieładny, że coś tam-coś tam, ale akurat ten pomysł to strzał w "10" |
Cytat:
|
Cytat:
A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://s16.postimage.org/y2xvg3cf8/I...209_142128.jpg
Poprawili wreszci te rurki, ogolnie okolica okraglaka tez duzo lepsza - to wyjsci dla mediow z Zachodniek do Okraglaka ma juz normalne schodki, cos typu tych co przed trybunami na boisko |
Jakie rurki?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...stadionu_wisly nawet po poprawieniu te kable i ta rynna zwisaly tak sobie przez dlugi okres |
Super! To jak to teraz wygląda?
|
Na oficjalnej podali, że UEFA doceniła stan murawy na R22. Cieszmy się z małych rzeczy... :)
|
|
Cytat:
|
|
czy niektórzy w klubie dalej uważają że nagłośnienie na G jest niepotrzebne? pomijam że trzeba być idiotą żeby walić lodem w bramkarza który i tak był tolerancyjny że sie nie położył i udawał że dostał w łeb, ale pewnie niektórzy wogóle nie słyszeli nawoływania spikera
|
na C chyba też nagłośnienie nie działało ;]
|
Taki to problem dla klubu odśnieżyć kilkaset krzesełek?
|
Panowie nazwa tematu jest nieaktualna już ;] Wg ZiKiT budowa stadionu jest już zakończona ( wypowiedź w dzienniku polskim z wczoraj )
|
Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/9514-Akur...szec_nie_mogli coś o braku nagłośnienia na G :) !
|
ten temat jest "wieczny" i ma swoją tradycje, dlatego warto go zostawić w obecnej formie.
Zresztą do wybudowania została jeszcze hala, centrum treningowe. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl