![]() |
Flora - Legia? hahaha ciekawie bedzie, poza tym Leszek ma dobrze, ja mam nadzieje, ze ta Flora przejdzie te Broendby bo bedzie mocno polsko-estoński pojedynek... x) Polonia pma przejebane na tą chwile, jedna ekipa Pacos fereira jest w zasięgu, reszta lipa noi moze holenderska na farcie.
edit: jest poszło Atletic uff jeszcze Fulham edit: fulam albo Breda edit: jednak holendrzy!! :-D |
Nie mam praktycznie zadnch watpliwosci, ze puchary zakonczymy na nastepnej rundzie, ale wyjazd moze byc fajny :)
Zwłaszcza duński stadionik. |
O mały włos :). Polonia - Breda/Gandzasar
|
Polonia na kogo by nie trafiła, to raczej ma tyły. Najłatwiejszy dla nich przeciwnik to wydaje mi sięNAC Breda. i tak wylosowali
|
Warszawskie druzyny zaliczyly dobre losowanie, biorac pod uwage to, na kogo mogly trafic.
Jednak Polonii i tak nie daje wiekszych szans, bo niby jak zespol bez ani jednego normalnego napastnika ma sobie poradzic z holenderskim sredniakiem ? Jedyna nadzieja dla nich, to ze w defensywie zagraja rewelacyjnie, a w przodzie znowu cos Koziol ze stalego fragmentu upali;) PS. obczajcie sobie strzal zawodnika Flory http://www.youtube.com/watch?v=AfZmQ4CLDaM :shock: :shock: |
Losowanie wg mnie zaskakująco dobre dla polskich drużyn.
Lech utrzymał kadrę z poprzedniego sezonu (z wyjątkiem Murawskiego) i powinien sobie poradzić z Norwegami. Legia dość dobrze zaczęła ten sezon. Awans do trzeciej rundy jest już praktycznie pewny. Dodatkowo skład ma teraz silniejszy niż w poprzedniej rundzie głównie dzięki powrotowi do zdrowia Szałachowskiego. Polonia wylosowała najlepiej jak mogła. Mimo tego, że nie będzie faworytem to trzeba pamiętać, że ten zespół to w większości dawny Groclin, który zawsze solidnie prezentował się w pucharach. To doświadczenie powinno teraz zaprocentować. Pojedynków z amatorami z San Marino w ogóle nie brałbym pod uwagę przy ocenie ich potencjału. |
Cytat:
|
Cytat:
Warto dodac, ze kursy u bukow, przed meczem wygladaly mnie wiecej tak : 1.10 / 5.50 / 16.0 Byc moze niezle sie ktos oblowil :) |
Lech powinien sobie poradzić, szanse Legii na przejście - 50% (pamiętam jak zawsze im szło w pucharach), Polonii nie liczę - ledwo sobie radzili z Czarnogórcami i San Marino ;-)
Lepiej trochę obniżyć swoje oczekiwania i najwyżej po wszystkim być mile zaskoczonym. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ci Duńczycy tez za silni nie są.. 3 strzały z dystansu przez cały mecz zdołali tylko stworzyć?
Co do dzisiejszego losowania: Lech trafił nieźle, mógł lepiej (Rijeka, Slovan), mógł też gorzej (szczególnie Omonia, choć białorusko-belgijska para też imo ciężka). Z Norwegami zagramy twardo, to przejdziemy. Ważny pierwszy mecz, zwycięstwo w Norwegii i praktycznie jesteśmy w 4 rundzie. Poza tym Norwegom słabo idzie w lidze. Minusem jest to, że są w sezonie, więc w szczycie formy, czego nie będzie można powiedzieć o Lechu. Legia - najlepsze losowanie z jej grupy, drużyna w zasięgu. polonia - kogokolwiek by tam nie wylosowała (może za wyjątkiem PF, z drugiej strony jak przypominają mi się mecze z Boavistą to nie jestem tego taki pewien..) i tak poleci. Niestety. Na koniec nadmienię, iż bardzo fajnie, że w LE zarzucono podział geograficzny. Ciekawsze drużyny można dzięki temu wylosować. :-) |
Cytat:
Ale gwarantuje ci że to drużyna w Legii zasięgu choć spacerku na pewno nie będzie. Myślę że to rywal minimalnie lepszy od naszego i waszego (Fredrikstrand). W 4ych rundach powinniśmy mieć 3 zespoły. |
No Wy mieliście z Levadią lepsze okazje, niż 3 strzały Broendby z Florą.
|
Twoim zdaniem Broendby jest slabsza ekipa od FK Moskwa?
|
Cytat:
|
A wiec jakies szczescie usmiecha sie do polskich zespołów :)
Amika-mimo ze stracili Murawskiego a Stilic robi im fochy ,Kuchenni nie powinni miec problemow z awansem. Legia-myslalem ze znow Austra Wieden a tu niespodzianka hehe ,dobrze zaczeli z Gruzinami zobacyzmy jak bedzie dalej Dysko-Polo-Groclin w czarnych koszulkach ma jakies tam doswiadczenie z pucharow ,ale ich szanse nawet z holederskim sredniakiem sa znikome |
No cóż... Jedna drużyna już nam odpadła z pucharów (BUAHAHAHAHA), dzisiaj kolejne dwa mecze, o wynik dwumeczu Legii jestem spokojny, ale z Polonią już tak wesoło może nie być.
Ps. Ile zarobiliście na pucharach? :) |
Cmoknij kota w pompę studio.
|
2 lipca napisałem...
Cytat:
Jeśli Polonia, Lech i Legia nie zaskoczą pozytywnie, to cała europejska zabawa polskich klubów zakończy się na 16 meczach, co będzie klęską polskiej piłki klubowej. Bo 30 meczów było spokojnie w zasięgu. Dramatycznie stracimy w rankingu krajowym, Wisła właśnie okrutnie pogrążyła się w rankingu klubowym. Tylko perspektywa Euro 2012 daje jakieś nadzieje... |
Cytat:
|
Man dzieję, że Flora awansuje i pokona legie w 3 rundzie.
|
Oho. Zaczyna się typowa polska zawiść: Wisła odpadła - niech wszyscy się wy.......ą. Jeśli reszta klubów, mimo wszystko odpukać, skompromituje się w najbliższych meczach, to tylko dopełni to czary goryczy po porażce Wisły i jeszcze bardziej zobrazuje słabość polskiej ligi. Widać, niektórym na tym zależy. Grunt to być mistrzem własnego podwórka.
|
Cytat:
|
Cytat:
I nie wstyd to tak pisać "legia"? No, chyba że przedszkole w wakacje nieczynne, frustracja zrozumiała. |
Przynajmniej się Warszawiaki przymkną.
|
A cóż oni ci takiego zrobili? :D Ty z ich porażek sie cieszysz tak samo jak oni z naszych. Ale porównaj sobie wypowiedzi nt. wczorajszego meczu na forum Legii i forum Lecha. Widać różnice? Tam to dopiero cisną gtsami i milicjantami :lol:
|
Daj sobie dawidex44 na wstrzymanie, co ? Co ma kilku debilów wypisujących farmazony na jakichś tam forach onet.pl do naszej obecnej sytuacji? Właśnie nech się nikt nie przymyka, nawet "Ci co za Lechem przemierzają świat od kilkuset lat" albo parchate jeżozwierze spod gwiazdy Dawida. Potrzebny jest naszej Wiśle mocny kop w dupę i tyle.
Poza tym wiadomo, że teraz będzie wielka napina na nasz klub. Przecież to my jesteśmy od dwóch (11) lat na ligowym szczycie, to my na wszystkich spoglądamy z góry. Fajnie jest skopać i zwyzywać kogoś kto w danej chwili jest od ciebie lepszy i nas też to dotyczy, popatrzcie sobie na kilkadziesiąt wcześniejszych stron kiedy Wielkopolanie grali w PUEFA . |
Jest jednak roznica miedzy tymi ktorzy twierdza ze Wisla sie skompromitowala i sprawia im to przyjemnosc, a tymi ktorzy twierdza ze Wisla sie skompromitowala i nadal wszyscy jestesmy totalnie slabi.
Punktow moze troche zyskamy ale i tak jestesmy w glebokiej (_!_) i ani Legia ani Lech ani Polonia tego nie zmieni. Burdel w lidze, kluby staja sie amatorskie wrecz i tej kogo to cieszy musi byc wyjatkowym debilem. |
Ciekawe gdzie Ci wszyscy prześmiewcy będą jak rozjuszona "najgorsza, skompromitowana i ZAWSZE milicyjna" Wisła pokona "wielkiego prawdziwego miszcza" Lecha...
* W cytatach użyłem najczęstsze napinki tych, którzy nas nie lubią : ) |
Cytat:
ps żeby tylko oftopowo nie było - Legia jest już w zasadzie dalej.Dziś liczę na małą niespodziankę:) |
Legia od 4 min. prowadzi 1:0 bo bramce Szałachowskiego...
|
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...i_na_zywo.html
A Legia juz gra swoje (prowadzą 1-0) i życzę im powodzenia w Europie (tyko w Europie), tak jak i całej trójce. |
Z Broendby nie mamy szans, z Flora bedzie na maksa ciezko ;)
A koledze dawidex'owi 44 zalecam ziółka i strzelenie głową w beton. Masz chłopie zacna liczbe w niku, a gadasz jakbys mial 10 lat i nie odkryl jeszcze, ze 'zycie kibicowskie' polskiego klubu w Europie to praktycznie pasmo porazek. |
Ogórki, wszystko ogórki.
Błąd w przygotowaniach do sezonu ogórki były za dojrzałe po prostu. Kirm nie był cały okres z nami - grał zajebiście. Nasze przygotowania wycelowane były tak jak nasze aspiracje - dużo wyżej niż ta Levadia cała nie wiadomo skąd. I to nas zgubiło. Jeśli reszta polskich drużyn nie popełniła takich błędów, a wygląda na to że nie, to nie ma szans! żeby odpadły z takimi lamusami. E: Poza tym, może NARESZCIE ktoś pójdzie po rozum do głowy i zamiast drużyne na prędce składać w czerwcu/lipcu zrobią to zimą. Jeśli nie to co rok będzie sie scenariusz powtarzać... |
Cytat:
|
To jako starszy kolega z drugiej strony barykady radze Ci:
Przyzwyczajaj sie. Jak bylem w Twoim wieku to tez myslalem, ze Legia zawsze bedzie grac tak jak w LM. |
Cytat:
Święte słowa księdza dobrodzieja - co roku przynajmniej ćwierćfinał europejskich pucharów...:D |
|
Polonia gra jak na treningu. Trzeba przyznać, że ten cały Sarvas może się podobać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl