Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

WILU TS 27.05.2009 14:49

Czyli moja praca poszla na marne :( ;)

sito 27.05.2009 15:10

Czyli moja praca poszla na marne :( ;)
 
Wilu skleiłeś zajebiście.

bravelukas 27.05.2009 15:25

A jak niby włączyć tą kamerę z trybuny zachodniej???ja tego na stronce nie mogę znaleźć....może dać ktoś linka do kamery a nie do zdjęcia z tej kamery????

WILU TS 27.05.2009 15:32

http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg

bravelukas 27.05.2009 16:39

ale mi nie chodzi o zdjecie, tylko o link do kamerki tak jak to jest z trybuna wschodnia, ktora sie uaktualnia co pare minut....chyba ze to zdjecie do ktorego dałes link uaktualnia sie w tym linku co chwile...

Zwierze 27.05.2009 16:41

http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html

buczo1985 27.05.2009 16:53

od rana nie chodzi mi kamerka z oficjalnej strony urzędu miasta. tez macie ten problem? czy tylko u mnie coś nawaliło :|

Pablo84 28.05.2009 13:43

Orientuje się któryś z Was, kiedy zakończy się etap stawiania tych pionowych prefabrykatów?Dużo zostało jeszcze do postawienia tych betonowych pali?

WILU TS 28.05.2009 13:59

http://s1.zapodaj.net/images/42264741.jpg
Patrząc na ten przekrój mają być 3 rzędy słupów,wystarczy policzyć(co ze względu na perspektywę nie jest takie proste) :D

Pablo84 28.05.2009 14:10

Wychodzi na to, że z perpektywy kamerki na www.krakow.pl. ostatnie rzedy górnej trybuny będa się mniej więcej konczyć przy koronie drzew

jurukuru 28.05.2009 14:30

młyn na 100% na stałe zostanie na D, bo kumpel ma zastrzeżenia ?

saklak1906 28.05.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 736471)
młyn na 100% na stałe zostanie na D, bo kumpel ma zastrzeżenia ?


Do czego ma te zastrzezenia? bo nie wiem o co Ci kaman

UH f B 28.05.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 736471)
młyn na 100% na stałe zostanie na D, bo kumpel ma zastrzeżenia ?

jakie?? młyn na 100% zostaje na D, takie było założenie od samego początku i tak pozostanie

Sliver12 28.05.2009 14:42

Lepiej by było jednak jakby młyn był na nowym C

WILU TS 28.05.2009 14:43

Tyle że D już nie będzie się nazywało D ;) a C , C

saklak1906 28.05.2009 14:58

Ogladajac dzisiejsze zdiecia az sie serce raduje jak sie widzi postep na budowie

FajQ 28.05.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 736483)
Tyle że D już nie będzie się nazywało D ;) a C , C

A nie H ?
pincet znakow

Proximus 28.05.2009 15:20

A nie Dż?? Jezus Maria...

A ja mam jeszcze takie pytanie. Kiedy będą otwarte pomieszczenia pod trybuną D?? Jak już zbudują stadion to będą??

Sinoos 28.05.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 736515)
A nie Dż?? Jezus Maria...

A ja mam jeszcze takie pytanie. Kiedy będą otwarte pomieszczenia pod trybuną D?? Jak już zbudują stadion to będą??

Z tym zapleczem to są takie jaja, jakie się największym fizjonomom nie śniły ;]

A tak na poważnie, to słyszałem dwie wersje:
1. Że nie było rozpisanego przetargu na zaplecze trybuny północnej i dopiero musi zostać wyłoniony wykonawca.
2. Że Budimex-Dromex ( czyli generalny wykonawca trybuny północnej) ma jeszcze czas na wykończenie tego zaplecza.

Niepotrzebne skreślić/właściwe dopisać :)

abbagrzegorz 28.05.2009 15:33

A dokładna data ukończenia budowy ?????????

saklak1906 28.05.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abbagrzegorz (Post 736526)
A dokładna data ukończenia budowy ?????????


Przegladnij kilka stron w tym temacie to sie dowiesz wszystkiego, bo widze ze jestes nowy

4fan_player 28.05.2009 15:38

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...5140936266.jpg

Nie róbcie zdjęć z tej perspektywy bo się załamuję wtedy :D

rafalek 28.05.2009 15:45

Spokojnie, boisko będzie przesunięte gdzies o około 5 metrów w stronę C, będzie tak mniej wiecej w środku pomiędzy bandami reklamowymi.

Raporter 28.05.2009 15:50

Mam pytanie jak oni tam wiechali tym dźwigiem :)? http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753

zdj 3

Seba_sc 28.05.2009 15:56

I tak trochę zryli z tą odległością ;/ Ale jak mówi przysłowie: "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" i tego się trzymać :D Jak tak patrzę na kamerkę, to czuje, że jeszcze jeden "chudy" rok, a później klękajcie narody przed Wisełką!! ;D

Sliver12 28.05.2009 16:26

Ja to bym ten stadion wysadzil w kosmos i wybudowal taki na jaki zasluguje Wisla

WILU TS 28.05.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 736499)
A nie H ?
pincet znakow

chodziło mi że sektor D nie będzie się nazywał D a sektor C nie będzie się nazywał C,na którejś stronce było nowe opisanie sektorów ;)

Czemu ten błazen nade mną jeszcze nie dostał bana ? W każdym temacie pisze jaki to stadion będzie chujowy,nawet w dziale Tylko zdjęcia

Seba_sc 28.05.2009 16:37

Co oni teraz zalewają tym szteterem?

szejkspir 28.05.2009 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 736559)
chodziło mi że sektor D nie będzie się nazywał D a sektor C nie będzie się nazywał C,na którejś stronce było nowe opisanie sektorów ;)

Tutaj nieco danych o oznaczeniach sektorów, aczkolwiek jest to wersja Obtułowicza. Może się różnić z tym, co zobaczymy na gotowej już arenie. Nie miałbym nic przeciwko oznaczeniu młyna jako sektor C :)

PhantomRanger 28.05.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sliver12 (Post 736556)
Ja to bym ten stadion wysadzil w kosmos i wybudowal taki na jaki zasluguje Wisla

Ja za tą wypowiedź dałbym Ci bana, bo jak on się ma do budowy naszego stadionu?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abbagrzegorz (Post 736532)
Chyba jakiś koleś na portalu www.nasz-klub.com pisał że marzec. 2010

Dokładnie to czerwiec 2010 roku jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Zresztą tutaj masz harmonogram http://www.stadionwisly.info/harmonogram . Z tego co widze to od strony sektora D są już 3 rzędy tych słupów. Z kolei od E o ile dobrze potrafię z tej perspektywy ocenić jest ich 2 rzędy i bodajże 1 czy 2 słupy 3 w rzędzie. Ja myślę że po niedzieli wszystkie słupy już będą stały (tzn. pn lub wt).

Tak mają być zmieniane wszystkie oznaczenia sektorów i z tego co pamiętam to 2 narożniki mają być G i I(te od D)

Hedonic_Wiślak 28.05.2009 17:06

To za rok czasu będziemy mieli stadion?:> Szczerze mówiąc nie śledziłem za bardzo harmonogramu prac, ale jeśli będą się go trzymać to kto wie...:) może mecze pucharów europejskich za rok będziemy grali już na w pełni zmodernizowanym stadionie..:)

Robinho 28.05.2009 17:25

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/

Trening Mistrzów Polski, z budową w tle. :)

saklak1906 28.05.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 736545)
Mam pytanie jak oni tam wiechali tym dźwigiem :)? http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753

zdj 3

A jak myslisz po co zamontowali 750 tonowy dzwig

WislaFan123 28.05.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 736599)
A jak myslisz po co zamontowali 750 tonowy dzwig

nie 750 tonowy dziw, tylko dziwg ktory wezmie 750 ton, a nasza wersja i tak jest mikro i wezmie "tylko" 120 ton. Bylo juz walkowane.

Porzadek porzadkiem zeby burdelu nie bylo ale czy co chwile sie musi kazdy zachowywac jak spoleczniak i policjant i tylko gadac bana mu bana... dajcie sobie na wstrzymanie, jak bedzie mial ktos dostac to dostanie..

saklak1906 28.05.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 736620)
nie 750 tonowy dziw, tylko dziwg ktory wezmie 750 ton, a nasza wersja i tak jest mikro i wezmie "tylko" 120 ton. Bylo juz walkowane.

Porzadek porzadkiem zeby burdelu nie bylo ale czy co chwile sie musi kazdy zachowywac jak spoleczniak i policjant i tylko gadac bana mu bana... dajcie sobie na wstrzymanie, jak bedzie mial ktos dostac to dostanie..

Chodzilo mi o udzwig a nie o wage, ale wydawalo mi sie ze to 750 ton, dzieki za poinformowanie i wyprowadzenie z bledu

royalmichael 28.05.2009 20:23

Ale praca wre! Cały czas przybywa słupów, efekty widać właściwie z dnia na dzień :) Oby tak do końca i będziemy mieć szybko dobry stadion (mi tam się podoba, nie lubię okrąglaków, tylko ta odległość boiska od trybun...)

Ile rzędów krzesełek i jakie sektory zostaną powiększone przez te dodatkowe rzędy po obniżeniu murawy?
Aha i wie ktoś może jaka jest największa odległość za bramkami między stadionem a trybunami na Stadio Olimpico w Rzymie? dosyć nieciekawie to wyglądało...

Wujekm 28.05.2009 20:29

A czy nasz stadion będzie miał jakieś centrum usługowe a'la taka galeria Kazimierz na przykład ??
We wrocku czy wawie takie centra mają zapewnić klubowi dodatkową kasę Jak by nie patrzeć taka galeria handlowa to żyła złota

luke1906 28.05.2009 20:36

kolego wyżej, czy Ty się dobrze czujesz?

Wujekm 28.05.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 736771)
kolego wyżej, czy Ty się dobrze czujesz?

A ze 3 dni temu przeczytałem że Solorz-Żak zamierza takie centrum przy stadionie wybudować co ma zapewnić ponad 20 mln zł rocznie zysku dla klubu
w wawie iti robi dokładnie to samo
więc skąd pytanie o moje samopoczucie

eye63 28.05.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 736767)
A czy nasz stadion będzie miał jakieś centrum usługowe a'la taka galeria Kazimierz na przykład ??
We wrocku czy wawie takie centra mają zapewnić klubowi dodatkową kasę Jak by nie patrzeć taka galeria handlowa to żyła złota

Nie, nie będzie miał (przynajmniej nic na ten temat obecnie nie wiadomo. We Wrocławiu galerię wybuduje Solorz-Żak i to on postanowił, że przychody z niej będą szły na Śląśk. U nas wiązałoby się to z wyłożeniem kasy przez Cupiała na galerię oraz udzieleniem jakichś intratnych terenów pod inwestycję przez miasto. Nie trzeba być wielce obeznanym w temacie, by wiedzieć, że raczej szans na to nie ma.

Nie słyszałem natomiast nic o Warszawie i ITI.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl