![]() |
Widzę, że co mniejszy stażem ( a zapewne i wiekiem) user to bardziej wyszczekany. Jak Żewłak, czy Kosowski coś powiedzieli to też k..... i ch..... rzucali, że "nie-Polak" itp., a teraz nie potrafią docenić sukcesu polskiej drużyny-rywala. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Gratki dla L i szacunek dla normalnych.
|
Moje zdanie jest takie że Spartak nie koniecznie chciał awansować. Dużo daje mi do myślenia że strzelec 2 bramek w W-wie wszedł na boisko ok. 60 minuty. Przy wyniku 2-2 do przerwy to ja takiego gostka wpuszczam na 2 połowę.
Śmiem przypuszczać że Apoel przy takiej grze jaką pokazał Spartak dostałby od nas 3 do zera. Legia miała swobodę w rozgrywaniu piłki do 60-go metra , nas cisnęli już pod naszym polem karnym. Tu widzę różnicę między grą spartaka i apoelu. Koniec końców najbardziej ciesza się Ci z Poznania. Oni skupieni na lidze a dwaj najgroźniejsi rywale muszą rozkładać siły na 2 fronty bo pucharu Polski nie liczę. Dlatego nie zdziwię się jak po jesieni liderem będą kuchenki a a ja mam nadzieję że nasza strata do nich nie będzie duża |
A ....a cóż się stało że awansowali? Wygrali z nami meczy? Czy może mistrzostwo w ostatniej minucie nam odebrali? Awansowali no i dobrze, przynajmniej Polska piłka idzie w górę. A ....a i tak zostanie ....ą. Bez odbioru.
|
Szkoda, ze nie gra Slask dzisiaj 4-4-2 - nie maja nic do stracenia
|
Nie wiem czym się tak podniecacie. Spartak był dziś tak żenująco słaby, że wstydem byłoby go nie pyknąć. Apoel przy Spartaku to tak jak Mercedes przy Oplu. Różnica conajmniej 2-ch o ile nie więcej klas piłkarskich.
|
Przed chwilą skończyłem pobieżny przegląd rosyjskich portali i ogólnie piszą ,że Spartak dno dna , wstyd ,hańba. Karpin wypier.dalaj.
|
Śląsk zaczyna o 20 i trzymać kciuki a mecz w Moskwie już przeszedł do historii i należy o nim zapomnieć.
Poza tym w sobotę na Reymonta jest mecz jakby ktoś zapomniał. ps. Fajnie że wróciło hasło na trybuny - to my, to my wściekłe psy. ps. 1. JŻS :) a tak przy okazji. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Czy u nas już za wulgaryzmy wyłapywali ? |
Jeszcze jedna uwaga ad. meczu ze Spartakiem, w sumie pozytywna z punktu widzenia polskiej piłki - po stronie Legii na 14 zawodników którzy powąchali boisko, 9 to byli Polacy, no i to Polacy zapewnili zwycięstwo w tym meczu (gole Rybusa, Kucharczyka i Gola, no i świetna postawa w szczególności Rybusa i Borysiuka) :) W podstawowym składzie Polaków wybiegło 7 :)
|
Cytat:
Nie stanie się to niestety dzięki polskim kopaczom, tylko dzięki coraz większej kasie, wielkim stadionom i coraz lepszym transferom piłkarzy zagranicznych. A co do drugiej części wypowiedzi - 100% racji |
Mecz Śląska będzie na TV4??
|
Jest jeszcze jedno ale odnośnie ligi europejskiej a mianowicie to że cała uwaga nie będzie skupiona tylko na Wisełce i mam nadzieję że jedna znich ( z mojego punktu widzenia wiadomo że chodzi o Wisłę :-) ) będzie walczyć w pucharach na wiosnę i to to nie z takim kiepskim skutkiem jak z Bragą w tym roku.
|
Mecz Śląska można zobaczyć w Polsat Sport.
|
Cytat:
A co się czepiasz Oţelula? Oţelul to po rumuńsku Stal - Czepiałbyś się Stali Mielec? |
Cytat:
P.S. Nota bene po tym sezonie Rumunom odpadają punty zdobyte w tym mega-sezonie (chyba 2005) a pozostałe sezony mieli na poziomie Polski i jak nic nie ugrają w tym roku, to wylądują tam gdzie my. Ale ponieważ mają sporo drużyn w fazie grupowej, mają szanse. |
Cytat:
nie cieszymy się z awansu Legii,tylko z porażki Ruskich,choć pewnie są tacy,którzy właśnie z tego powodu płaczą.Obito w końcu jakąś część wielkiego brata. |
dokładnie rozarian, nawet w nawiązaniu do tego: http://niezalezna.pl/15136-rosja-zat...ow-za-smolensk
dobrze, że ruskie odpadli... |
Cytat:
|
ma ktoś link do transmisji Rapid-Śląsk??
|
Cytat:
|
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-4210.html
nieciekawie to na razie wygląda... |
Legii nie kibicowałem - schizofrenii nie mam. Doceniam jednak ich sukces. Gratulacje.
Gdyby przegrali, to na pewno bym nie płakał, ale dobrze że nie tylko my będziemy męczyli się w pucharach :-) Poza tym wiadomo - kacapy. Należało im się. |
No to po ptokach. W Rumunii nie będzie niespodzianki niestety.
|
Jesli ma ktos Cyfre plus to jest mecz na kanale 321 - TV ROMONIA ;)
|
Brawo dla Legii - nie ogladalem ich meczu bo uznalem to za strate czasu, a tu prosze
takie zwycięstwo i to ze znienawidzonymi ruskimi :) Szok! mamy 2 druzyny w LE - to historyczny sezon w polskiej pilce :) |
Niektórym to chyba ciśnienie skoczy,po tym co Legia zrobiła. Nieskromnie przeznam się,że podejrzewałem,że Legia ich przejdzie.Nawet po 2-2 w Warszawie. Spartak to przeciętny zespół,a to,że za grubą kasę kupuje zawodników o niczym nie świadczy.Dawno zauważyłem,że jeśli idzie o Rosje, to cena niekoniecznie idzie w parze z jakością. Tak więc Spartak był do przejścia jak najbardziej, i Legia tego dokonała. Wiem,że to dziwnie zabrzmi,ale zaskoczony nie jestem w ogóle. Pooglądajcie sobie ligę rosyjską od czssu do czasu to zobaczycie jak tam się gra i zbtniej rewelacji tam nie ma.
|
1. Legia eliminuje zarozumiałych ruskich - ogromny plus.
2. Zdobywa punkty w rankingu dla polskiej ligi, zwiększa jej prestiż, na czym Wisła tylko korzysta - plus. 3. Traci siły w środku tygodnia co może odbić się na grze w lidze (a więc Legia traci handicap nad nami) - plus. Poważnych minusów nie widzę. |
Wierzyć!!
10 znaków |
Śląsk to gra dno dna w tym dwumeczu troche tak jak my tyle ,że wyniki wskazują ze walczyliśmy jak równy z równym (sic..) u Śląska nawet tego nie ma
|
Piłkarze dno,kibice bardzo fajnie:)
|
Nieźle się kibice Śląska zaprezentowali. Ciekawe jaka będzie za to kara.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gratulacje dla Legionistów za awans ich drużyny. Tylko i wyłącznie ze względu na rozstawienia i dodatkowe punkty dla naszej federacji. I błagam nie porównywać Spartaka do APOEL-u bo to dwie zupełnie inne bajki, inne klimaty, inny prestiż, nie taka presja.
|
Gratulacje dla Legii - to dobrze dla polskiej piłki.
Szkoda, że myśmy nie potrafili pokonać Apoelu, ale to i tak jest świetny rezultat, dwie drużyny w LE. |
Gdzie są teraz ci spece co robili z obecnego Spartaka jakis magiczny zespół ? Ograł ich zespół, który zaledwie kilka dni temu nie miał nic do powiedzenia w meczu u siebie ze .... Sląskiem.
Ten cały Spartak to taki Apoel rozwalił by bez problemu. A spece sugerowały, że jest na odwrót. |
Songoku, weź sobie najpierw oglądnij ten APOEL w lidzę mistrzów za parę tygodni, a pózniej dziel się swoimi śmiesznymi spostrzeżeniami.
Jeśli ktoś uważa, że nasza drużyna za bardzo się cofneła dlatego przegrała to nie mam słów. Przy wymianie ciosów dotalibyśmy z 5:0, chociaż...co to za różnica? Była przynajmniej nadzieja i piekne 15 minut.Wierzę, że to wszystko zaprocentuje w przyszłości |
Zwycięstwo Legii jest wynikiem złości sportowej za zatrzymanie polskich kibiców na granicy.
Utarli nosa bolszewikom w gnieździe os i pokazali gest Kozakiewicza ! |
Cytat:
, oczywiście na meczu przy "Donald matole" pazie siedziały cicho ( wszak obrażając słońce Peru wpisaliby się w krajobraz obrońców krzyża czczących skrzydło tupolewa jak relikwie). Jeden z paziów nawet przy wychodzeniu nawet darł się, że Legia to szmata na melodię nikomu na Reymonta nie znaną (może to jego pierwszy mecz?). Ty też moim zdaniem dałeś pokaz zaściankowości ciesząc się z tego, że kibice, którzy włożyli wiele wysiłku aby pojechać z Legią za granicę i którzy mają poczucie więzi z własnym Narodem i coś więcej w głowach niż transfery, wystawianie ocen grajkom w skali 1-10 i zwalnianie trenerów w internecie byli szykanowani przez ruską bezpiekę. Może rzeczywiście za ostentacyjne okazywanie radości z awansu Legii powinny być nawet jakieś sankcje na forum ale bany powinny być przede wszystkim dla tych, którzy otwarcie deklarują poparcie dla Donka (tak jest na tym śmiesznym kibice.net). "Zaścianek" to ci, którzy dziś się cieszą z tego co spotkało Legionistów na granicy a jesienią oddadzą głos na PO (w imię "jewropejskości") bo lubią jak się im, kibicom pluje na twarz. "Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural , za Uralem będą Chiny, was nie będzie s....ysyny".Amen. |
Klasyka w polskiej piłce. Jak przychodzi grać bez obciążenia, to nagle dostajemy skrzydeł i gramy jak nigdy. Jakie mieli obciazenie psychiczne pilkarze Legii przy wyniku 0:2 dzisiaj? Zadne. No to pokazali co potrafią. A Spartak pewnie liczył ile bramek jeszcze strzeli i totalnie ich zlekcewazyl. Przerabialismy to na MŚ w wykonaniu reprezentacji, czy w naszym meczu z Barceloną, i te przyklady mozna mnożyć.
Ale gratuluje, nie spodziewalem sie tego. |
Zgodzę się w tym co napisał Marszałek. Faktycznie liga rosyjska to ewenement pod tym względem, że jeśli chodzi o kasę jaką przeznaczają na transfery to są w absolutnym europejskim topie za Anglią i Hiszpania, ale w jednej linii z Francją i Włochami. Nie przekłada się to jednak na pozycję ligi w klasyfikacji lig w Europie, a także na "jakość" gry zespołów w tej lidze. Sporo tych gwiazd, które tam przychodzą grają jakby za karę i po jakimś czasie uciekają z ligi. Mamy chociażby przyłlad McGeadyego ze Spartaka, który chce czmychnąć stamtąd jak najszybciej. Spartak to obecnie 5-7 siła w Rosji i sukces Legii to właśnie wyeliminowanie takiej ekipy z pierwszej połówki tabeli.
Czy był to silniejszy rywal od APOELU? Finansowo oczywiście, a sportowo niekoniecznie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl