Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

pirat.z.karaibow 05.08.2010 16:54

A słyszeliście jakim żarcikiem przywalili w studio?

Dlaczego ludzie w Krakowie uciekają z przystanku? Bo jest łapanka na casting do Wisły. :lol:

rafalek 05.08.2010 16:54

Dobra, jedziemy z Turasami!! DOOO BOOOJU WISEŁKA!!

maciek5656 05.08.2010 16:56

Mecz leci tez na AzTv który jest FTA na Hotbird

4fan_player 05.08.2010 17:01

Rafał trochę mnie nie przekonuje. Oby mnie zaskoczył. Do boju Wisełko!

pirat.z.karaibow 05.08.2010 17:02

Kamera jak w Football Managerze.

ChG 05.08.2010 17:14

Wisła gra jak na razie o wiele lepiej niż w Krakowie. Trzeba to tylko udokumentować bramką...

arrosmay 05.08.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 952648)
Wisła gra jak na razie o wiele lepiej niż w Krakowie. Trzeba to tylko udokumentować bramką...

Teraz dokładnie tak samo powiedział komentator :)

Krolik 05.08.2010 17:17

Mały po każdej akcji sie żegna do Boga..... oby był z nami dziś ..... bo w zeszłym tyg coś Allach namieszał :-)

WislaOnly 05.08.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 952648)
Wisła gra jak na razie o wiele lepiej niż w Krakowie. Trzeba to tylko udokumentować bramką...

Na razie nic z tego nie wynika więc jest ŹLE!!!

WiślakMyślenice 05.08.2010 17:21

Żuraw ku**a mać...

Maciejj 05.08.2010 17:22

piekny strzał Żurawia:) przed chwilką ale ten z 8 minuty Cikosza czy jak mu na imie to dramat przed strzałem przyjęcie piłki i piłka mu się odbija na 4 metry:(

mic1992 05.08.2010 17:22

jeśli nie będziemy wykorzystywać sytuacji takich jak przed chwilą miał Żurawski to już teraz mogą zejść z boiska, dużo więcej ich mieć nie będziemy

zloto 05.08.2010 17:25

Myślę, że na Żurawiu ciąży ciężar psychiczny po tym karnym, nic nie ma do stracenia, jest ultimatum, awans albo nie.

Zwitter 05.08.2010 17:26

O kurde, myślałem, że zawału teraz dostane.
Jazda, Jazda, Jazda!

pirat.z.karaibow 05.08.2010 17:26

No, oto nasza defensywa.

mercury 05.08.2010 17:28

Nie chce nikogo krytykować ale po tym strzale Żurawskiego tak sobie myślę jakby taką sytuacje miał Brożek..

iq1000 05.08.2010 17:29

****A odpadnijmy bo ŻAL to oglądać.

mercury 05.08.2010 17:29

ehh.. czarno to widze..

pirat.z.karaibow 05.08.2010 17:29

No to chyba po wszystkim. Na chwilę obecną wracamy do Krakowa, niestety... Nic dobrego sytuacja nie wróży.

Generalnie nawet na dobre nam to może wyjść.

kpn 05.08.2010 17:29

no i juz......

PanPlamka 05.08.2010 17:29

No to pogralismy.

WiślakMyślenice 05.08.2010 17:29

I **** ****a jebana maĆ po pucharach...

Maciejj 05.08.2010 17:29

na nogach do Krk a najlepiej niech nie wracają

arrosmay 05.08.2010 17:29

Po pucharach chyba... Ale mam nadzieje, że się ogarnie w końcu ta prawa strona kur**

Watts 05.08.2010 17:30

Liczę na wizytę Bogusława Cupiała w szatni w przerwie meczu.

WislaOnly 05.08.2010 17:30

Po meczu! Lkehrjklwqnerflnwefdlnwqeflds

Kluvi 05.08.2010 17:30

gramy jak LEch zamiast cisnąć ich ile sie da to oni rozciągnieci a te piczki sobie grają jak chcą i znowu Pitruś B odpuszcza krycie ;/

arrosmay 05.08.2010 17:30

Brożka nigdy więcej na lewej obronie!

Pancratius 05.08.2010 17:31

No to się zaczęło.....

gris 05.08.2010 17:31

Mam nadzieje tylko ze Cupiał tak tego nie pozostawi.

christof20 05.08.2010 17:31

To chyba po zawodach...

Grisza1 05.08.2010 17:31

Jeden ch.... i tak mamy dwa gole strzelić....A z całym szacunkiem, gdybyśmy grali tak jak dziś w Krakowie to byśmy ich powieźli 3:0. Bo Karabach nic wielkiego nie prezentuje...

Żuczek 05.08.2010 17:31

I już pozostaje przygotowywać się na ligę...

pikey 05.08.2010 17:31

A tam narzekacie. Niech mają ludziska w tym Karabachu trochę radochy. Nie co dzień przyjeżdżają do nich ogóry z Europy, których można łatwo pojechać.

Jean_Paulista 05.08.2010 17:31

dno! dno! dno! gwiazdorzy...

Martineq 05.08.2010 17:31

No i co niby ta wizyta ma dać? Poprawę umiejętności:lol:? Ja nie widzę braku zaangażowania, tylko beznadziejność.

kpn 05.08.2010 17:31

no coz... Brozek, Kirm i Wilk na boisko
chociaz nie wiem czy cos to da

Pablo84 05.08.2010 17:32

Nie wiem tego.Wiem jedno.To co prezenują nasi kopacze jest po prostu żenujące.Naprawdę ciężko to się ogląda.

Probos 05.08.2010 17:32

"Jak rewanżu nie wygracie, to możecie ściągać gacie". Tak to leciało ?

zapalony 05.08.2010 17:32

Brozek co on robi... kur.wa czy ktos w koncu sie opamieta ze to nie jest pilkarz na lewa obrone


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl