Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

szczepek19 12.09.2010 18:32

trzeba było zostawić Niedzielana... to nie bo już nie wróci do formy i jest słaby trzeba go wykopać... no to wykopuje... narazie wszystkich jak leci to jest maszyna do strzelania goli ! ehh trzeba go mieć na oku w meczu z Koroną... Wisła da radę ! :)

1q2 12.09.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 978555)
Gdyby nie Skorża to liczba tytułów mistrzowskich wynosiłaby 10, a nie 12. Rzeczywiście słaby trener.:shock:

A skąd wiesz że inny trener też nie zdobył by tych mistrzostw?

Borinho 12.09.2010 18:38

Według mnie najelpszym trenerem młodego pokolenia w Polsce jest Probierz .... mało kasy mieli na transfery a wiedział kogo ściągnąć i to zaiskrzyło ... nie wiem jak będzie dalej ale odkąd jest w drużynie widać progres

PhantomRanger 12.09.2010 18:43

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Nie mam słów. Zagrali słownie 3 mecze, które dało się oglądać z Widzewem bronili się i szczęśliwie zremisowali. Teraz, że przegrała piszą o sensacji. Przerżnęli, bo zaczyna się tam robić nieciekawie. Balonik o nazwie Polonia Warszawa zaczyna pękać. Co to efektów pracy Skorży to należało się ich spodziewać, że będą takie, a nie inne. Może później coś będą grali, ale coś się na to nie zanosi w ciągu tego miesiąca, a i odnoszę wrażenie, że było gorzej niż z Bełchatowem.

Kamrat 12.09.2010 18:45

MY trzęsienie ziemi mamy za sobą i to jest chyba nasz atut. Legie, Polonie czy Lecha dopiero to czeka.

witeq 12.09.2010 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 978521)
Jagi to bym nie oceniał bo prezentują się naprawdę solidnie i uważam że spokojnie ich stać żeby skończyć jesień na liderze a w zimie może się wiele zdarzyć. Ale po tym co widziałem to najpierw Jaga potem nic... My dopiero formę budujemy, paradoksalnie [b]po Jadze obecnie GKS/Korona/Amica dopiero potem Wisła[\b]

dokładnie. A na naszym poziomie obecnie Polonia. Pytanie, co się zmieni za kilka tygodni i kto pójdzie w którą stronę?

Jak dla mnie Jagiellonia śmiało może zostać mistrzem jesieni, ale gdy przyjdzie oferta dla Grosickiego w zimie to go już wtedy nie zatrzymają. I wiosną stracą połowę wartości w ofensywie. Dlatego dla Jagi najważniejsze zadanie obecnie to przekonanie Grosika do pozostania w drużynie, bez tego szanse na mistrza spadają praktycznie do zera. No chyba że zdołają wypracować naprawdę solidna zaliczkę punktową.

Amica wygląda jakby grali na zaciągniętym ręcznym, może wuefista coś w przygotowaniach zamotał, nigdy nie wiadomo jak w danym dniu zagrają. GKS prezentuje obecnie bardzo poukładana grę, ofensywa jest zrównoważona, role w zespole też raczej nakreślone, ale to raczej za mały klub aby utrzymał na swoich barkach grę o mistrza. Korona jest wybiegana i wie co ma grać, ale podobnie - mistrz to za duże kalosze na kieleckie nogi.
Z kolei my, przy pracy Maaskanta, powinniśmy nabierać jakości w ofensywie (w końcu!), jednakże stracimy jeszcze kilka punktów dzięki obronie.
Polonia za to skład ma bardzo solidny, ale zawirowania wewnętrzne skutecznie utrudnią im seryjne zdobywanie punktów. Kibicom Legii pozostaje przeprosić kibiców reszty klubów, że nie ma ich w czołówce, bo wtedy liga byłaby ciekawsza. A skor(ża)o tak, to na mistrza marna szansa.

Kilku kandydatów, z czego żaden z nich tak naprawdę nie może. I kto zostanie jednookim wśród ślepców?

Btw, szykuje się nam bardzo ważna inauguracja w piątek. Ten mecz może nam wyjaśnić na co stać Wisłę w tym sezonie, biorąc pod uwagę dobrą grę scyzorów i wynik z końcówki zeszłego sezonu na ss, który nieco pokrzyżował nam szyki.

Elendil 12.09.2010 18:46

Niedzielan, nawet po kontuzji w Wiśle, miał "potencjał". Szans dostawał mało, ale kto przypomni sobie pierwsze mecze Niedzielana w Wiśle,m ten zauważy, jak dobry był to napastnik. Niestety, trenował nas wtedy Złotousty.

Ogólnie tak patrze na tę ligę, i wiecie co? Wisła będzie mistrzem. Jeśli nie, to proszę o perm bana <foch>

dj_ibutti 12.09.2010 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 978559)
A skąd wiesz że inny trener też nie zdobył by tych mistrzostw?

A na którym miejscu byliśmy, jak Skorża objął Wisłę?

Borinho 12.09.2010 18:53

Wiesz co stało się przed sezonem 2007/2008
Brożki zaskoczyły
Zieńczuk sezon życia
Kosowski wielki powrót wiele dał
Paulista świetne mecze
Sobol w wielkiej formie
mocna obrona
to nie było trudne zdobyć mistrza i najważniejsze drużyna była głodna sukcesów

pawelwislak 12.09.2010 18:54

A co to ma za znaczenie. Po tamtym najgorszym sezonie były transfery i wrócił Kosa który tak naprawdę nam rundę wygrał.

1q2 12.09.2010 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 978579)
A na którym miejscu byliśmy, jak Skorża objął Wisłę?

Jako że jesteśmy na literę W to w tabeli przed ligą , byliśmy gdzieś pod koniec:>
Wiem do czego pijesz ale jak dla mnie to ósme miejsce to był wynik totalnych zawirowań.
Skorży 2 mistrzostw nie odbieram tylko przestrzegam przed pisaniem w stylu ' gdyby nie Skorża to mielibyśmy 10 a nie 12 mistrzostw' bo to zalatuje fanatyzmem do osoby Skorży.

Blaszczu16 od razu zakłada że gdyby nie on(Skorża) to nikt inny z Wisłą by nie wywalczył mistrzostw a to jest błędne założenie.

63.5 Kg 12.09.2010 18:56

Polonia sie wyszumiala...
Nowym trenerem pewnie Janas i na kazdej przerwie i koncowce meczu Wojciechowski straszacy zawodnikow w szatni karami....:rotfl:

Fuks 12.09.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 978579)
A na którym miejscu byliśmy, jak Skorża objął Wisłę?

po 5 trenerach w jednym sezonie? czy ich wiecej bylo bo nie pamietam?

Ciekawy jestem co bedzie na Reymonta, bo forma Niedzielana i forma naszej obrony nie wyglada zbyt interesujaco. A liga jest ciekawa... :D

PhantomRanger 12.09.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 978579)
A na którym miejscu byliśmy, jak Skorża objął Wisłę?

Na 8 i póki był u nas Kosowski gra nam się kleiła. On odszedł zaczęła się równia pochyła, aż do czasu jaki widzieliśmy w dniu jego odejścia. Zdobył 2 mistrzostwa, ale na tym jego sukcesy się skończyły.

tofik 12.09.2010 18:59

Dzisiejszy wynik Korony potwierdza, że nie będzie z nimi łatwo. Choć ta liga jest tak dziwna, a zespoły tak słabe, że praktycznie nie potrafią zagrać trzech dobrych spotkań z rzędu. Gdy większością akcji rządzi przypadek, a wynikami czynnik losowy - tak to właśnie bywa. O żadnej formie czy powtarzalności nie może być tu mowy.
Dlatego z jednej strony trzeba być skoncentrowanym, ale z drugiej nie demonizowałbym siły żadnego zespołu "ekstra"klasy

Blaszczu16 12.09.2010 19:06

My od ośmiu lat nie mamy zespołu, który będzie mógł walczyć jak równy z równym w pucharach. Od Valarengi do dziś w pucharach dostajemy baty. Od prawie wszystkiego co się rusza. Wy Skorże oceniacie przez pryzmat Levadii, a Karabach to nie wiem czy nawet nie większe ogórki niż klub z Tallina, bo chyba 4 w swoim kraju, a zlał nas niemiłosiernie. w 2003 odpadliśmy z walczącą o utrzymanie Valarengą, w 2004 z Dinamem Tibilisi. Dwa razy zbłaźnił się Kasperczak i teraz z Azerami. W 2005 Engel dostał baty od Vitorii Guimaraes, która w tym samym sezonie spadła z ligi. W 2006 wybawiciel większości userów - Petrescu dostał po dupie od ostatniego w lidze Iraklisu Saloniki, a pamiętam, że mogło skończyć się większą porażką niż 0-1, bo jeden z Greków miał sytuacje sam na sam z Pawełkiem. Cudem Okuka awansował w Salonikach po golu Nikoli, potem w dogrywce. W fazie grupowej od wszystkich lanie takie dostaliśmy, że szok. Jedna Bazylea przegrała z nami, która zajęła ostatnie miejsce. Nawet słaby Feyenoord nas zlał. Rok 2008 to już popisy Skorży. Ostatni Tottenham w lidze, a my go pokonać nie możemy. Potem Levadia. Nie ma co oceniać naszych byłych trenerów po "sukcesach" w Europie, bo ich nie było w ostatnich 8 latach. Każdy się błaźnił.Radzę spojrzeć na ligę, która pokazała, że jednak Skorża zna się na swoim fachu, a że z Legią nie wychodzi to wydaje mi się, że to wina słabych piłkarz.

tommiyacht 12.09.2010 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 978578)
Niedzielan, nawet po kontuzji w Wiśle, miał "potencjał". Szans dostawał mało, ale kto przypomni sobie pierwsze mecze Niedzielana w Wiśle,m ten zauważy, jak dobry był to napastnik. Niestety, trenował nas wtedy Złotousty.

Ogólnie tak patrze na tę ligę, i wiecie co? Wisła będzie mistrzem. Jeśli nie, to proszę o perm bana <foch>

Chyba zartujesz... Wtorek dostawał szanse w ktorych marnował tyle setek że mozna by z nich zrobic godzinną kompilacje na YT

element 12.09.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 978559)
A skąd wiesz że inny trener też nie zdobył by tych mistrzostw?

A skąd wiesz że inny trener niż Kasperczak też nie zdobyłby z Wisłą 3 MP, 3 PP i awansował z nią do 1/8 finału PU?
Kasperczakowi 3 Mistrzostw, 2 Pucharów Polski i awansu do 1/8 finału PU nie odbieram, tylko przestrzegam przed pisaniem w stylu że "Wisła Kasperczaka to była najlepsza Wisła w jej historii" bo to zalatuje fanatyzmem do osoby Kasperczaka.

90% osób od razu zakłada że gdyby Petrescu został w Wiśle to wywalczyłby z nią Ligę Mistrzów. A to jest błędne założenie.


Zajebisty tok rozumowania. Wychodzi na to że był to przypadek. Wprawdzie Kasperczak coś zdobył, Skorża też. Ale przecież równie dobrze mógł ktoś inny objąć Wisłę i też zdobyć. Przecież mogliśmy nie stracić 4 bramek na Camp Nou i awansować do LM. Jakie to proste
I czemu Probierza uważają niektórzy za najlepszego trenera młodego pokolenia, a skąd wiecie czy gdyby ktoś inny nie objął Jagę to nie wygrywałaby meczu po 5-0 w fantastycznym stylu? Przecież to tylko przypadek że akurat Probierz ją trenuję.
A skąd wiecie czy gdyby ktoś inny niż Frankowski i Żurawski grał kiedyś w Wiśle to nie zdobyłby więcej bramek dla niej? Czemu w takim bądz razie niektórzy uważają ich za ikony klubu? Przecież tak się tylko złożyło że akurat oni grali dla Wisły. Równie dobrze mógł grać ktoś inny.
Czemu niektórzy z wyrazami szacunku odnoszą się do Cupiała że przejął i Wisłę i stworzył z niej najlepszą ekipę 21 wieku w Polsce? równie dobrze ktoś inny mógłby przejąć Wisłę i stworzyć nie tylko najlepszą ekipę w Polsce ale też czołową w Europie. Nie wiemy tego.

witeq 12.09.2010 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 978607)
Chyba zartujesz... Wtorek dostawał szanse w ktorych marnował tyle setek że mozna by z nich zrobic godzinną kompilacje na YT

jeden z naszych napastników już taką ma, co nie przeszkadza mu być gwiazdą drużyny i przez większość kibiców być ocenianym bezkrytycznie

1q2 12.09.2010 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 978608)
Zajebisty tok rozumowania. Wychodzi na to że był to przypadek. Wprawdzie Kasperczak coś zdobył, Skorża też. Ale przecież równie dobrze mógł ktoś inny objąć Wisłę i też zdobyć. Przecież mogliśmy nie stracić 4 bramek na Camp Nou i awansować do LM. Jakie to proste
I czemu Probierza uważają niektórzy za najlepszego trenera młodego pokolenia, a skąd wiecie czy gdyby ktoś inny nie objął Jagę to nie wygrywałaby meczu po 5-0 w fantastycznym stylu? Przecież to tylko przypadek że akurat Probierz ją trenuję.

Czy Ty w ogóle przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisałem:>?
Bo wydaje mi się że nie.

GemHZR 12.09.2010 19:13

A mi się podobała gra Wisły z Jagą, jeden obrońca dobry w zimę kupiony i powinno być ok. Za to Legia powinna jak najszybciej wywalić Skorżę, co to za filozofia w ogóle żeby zatrudniać trenera zwolnionego za słabe wyniki.
Jako kibic Legii napiszę wam jak będzie wyglądała tabela na koniec sezonu:
1. Wisła
2. Jaga
3. Lech albo Legia, zależy kiedy Skorża poleci.
Wspomnicie moje słowa. ;)

tommiyacht 12.09.2010 19:18

GemHZR, ciężko przewidziec jak bedą wyglądały ruchy transferowe w zimie, a one pewnie bedą wykladnikiem tabeli na koniec sezonu. Teraz to sobie mozemy, a i tak jedynie gdybac, o tabeli na koniec rundy, choc i tak ta liga jest ciezka do przewidzenia, u buków to chyba mało kto tą lige obstawia

sq 12.09.2010 19:18

bez obrońców Wisła nie zdobędzie MP
Jaga straci Franka na parę meczy, sprzeda Grosika i skończy w środku tabeli

martin_6 12.09.2010 19:19

Cytat:

A skąd wiesz że inny trener niż Kasperczak też nie zdobyłby z Wisłą 3 MP, 3 PP i awansował z nią do 1/8 finału PU?
Kasperczakowi 3 Mistrzostw, 2 Pucharów Polski i awansu do 1/8 finału PU nie odbieram, tylko przestrzegam przed pisaniem w stylu że "Wisła Kasperczaka to była najlepsza Wisła w jej historii" bo to zalatuje fanatyzmem do osoby Kasperczaka.
Słabo Ci to wyszło. Zupełnie nielogiczne. Wisła była wtedy najlepsza w historii, bo o tym świadczą wyniki z tamtego okresu. Ocena Kasperczaka i jego udziału w tych wynikach to zupełnie odrębna sprawa...

Wojtator 12.09.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 978613)
A mi się podobała gra Wisły z Jagą, jeden obrońca dobry w zimę kupiony i powinno być ok. Za to Legia powinna jak najszybciej wywalić Skorżę, co to za filozofia w ogóle żeby zatrudniać trenera zwolnionego za słabe wyniki.
Jako kibic Legii napiszę wam jak będzie wyglądała tabela na koniec sezonu:
1. Wisła
2. Jaga
3. Lech albo Legia, zależy kiedy Skorża poleci.
Wspomnicie moje słowa. ;)

chcieliałbym tylko żeby się sparawdziło 1 miejsce :D
wspomnę Twoje słowa 15 maja i zobaczysz że Jagi nie będzie w pierwszej czwórce

element 12.09.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 978621)
Słabo Ci to wyszło. Zupełnie nielogiczne. Wisła była wtedy najlepsza w historii, bo o tym świadczą wyniki z tamtego okresu. Ocena Kasperczaka i jego udziału w tych wynikach to zupełnie odrębna sprawa...

Tak miało wyjść. Bo to jest właśnie NIELOGICZNE, to co wcześniej zostało napisane.

No to jeszcze lepiej, bo wychodzi na to że Kasper objął naszpikowaną gwiazdami ekipę po zaledwie jednej porażce Smudy w lidze.
A Skorża rozpier.doloną drużynę od stóp do głów, w czasach gdy już Wisła nie była jedynym profesjonalnym klubem w Polsce, jak to miało miejsce za czasów Smudy i Kaspra.

GemHZR 12.09.2010 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 978617)
bez obrońców Wisła nie zdobędzie MP
Jaga straci Franka na parę meczy, sprzeda Grosika i skończy w środku tabeli

Zgoda, dlatego napisałem, że w zimę muszą kogoś kupić. A kontuzje każdemu mogą się przytrafić, jak coś to prędzej wyleci Bosacki i Bandrowski niż Grosicki i Frankowski.

tofik 12.09.2010 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 978628)
Tak miało wyjść. Bo to jest właśnie NIELOGICZNE, to co wcześniej zostało napisane.

No to jeszcze lepiej, bo wychodzi na to że Kasper objął naszpikowaną gwiazdami ekipę po zaledwie jednej porażce Smudy w lidze.
A Skorża rozpier.doloną drużynę od stóp do głów, w czasach gdy już Wisła nie była jedynym profesjonalnym klubem w Polsce, jak to miało miejsce za czasów Smudy i Kaspra.

Spokojnie. Co Skorża zdobył nikt mu nie odbierze.
Natomaist teraz mamy noweg trenera, też ma rozpier...drużynę. Tez jest młody, ambitny i zdolny. I jego trzeba wspierać.
Na tym się skupmy a Skorżę zostawmy w spokoju, bo on teraz pracuje gdzie indziej i ma nowe wyzwania.

element 12.09.2010 19:31

Ale ja niczego nie obieram ani Kasperczakowi chociaż czuję do niego niechęć ani nikomu innemu, grającemu, trenującemu i pracującemu w moim ukochanym klubie, który cokolwiek dla niego zrobił i robi.

Tylko myśl 1q2
Cytat:

A skąd wiesz że inny trener też nie zdobył by tych mistrzostw?
Odbieram jednoznacznie. Skorża zdobył swoje. Nikt mu to nie odbiera. Ale przecież nie mamy pewności że gdyby drużynę objął ktoś inny to nie zdobyłby tyle co Skorża. I to jest właśnie dla mnie NIELOGICZNE. Bo to co zdobył Skorża czy Kasperczak to są fakty. Reszta co by było gdyby to są jedynie domysły, wróżenie z fusów.
Bo to tak jakbym napisał "a skąd wiesz że gdyby Petrescu został w Wiśle to wprowadziłby Krakowian do LM?" 90% wie ze tak. Bo kogoś tam w Rumunii wprowadził.
Tyle tylko że to są jedynie DOMYSŁY, nie fakty.
Ja tu właśnie widzę taką wrodzoną nienawiść do złotoustego. Jak pojawia się Skorża to przypadek, że to, tamto, że Kosowski, że Zieńczuk w życiowej formie. A jak pojawia się temat Kasperczaka to wszystko jemu zawdzięczamy. Super trener i w ogóle. A każdy zapomina że to był naszpikowany gwiazdami zespół, gdzie grało mnóstwo podstawowych reprezentantów i kiedy to Wisła była JEDYNYM profesjonalnym klubem w Polsce. Jak się jechało na mecz to się tylko zastanawiało czy wygramy 4-0 czy 7-0. I tak na prawdę Kasperczakowi było DUŻO łatwiej. Ale nie odbieram mu jak już wspomniałem niczego.

sq 12.09.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 978630)
Zgoda, dlatego napisałem, że w zimę muszą kogoś kupić. A kontuzje każdemu mogą się przytrafić, jak coś to prędzej wyleci Bosacki i Bandrowski niż Grosicki i Frankowski.

Bosacki i Bandrowski już wylecieli ale zastępcy dają rade (vide ostatni mecz). A zastępców Grosickiego i Frankowskiego nie widzę.

martin_6 12.09.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 978635)
Ale ja niczego nie obieram ani Kasperczakowi chociaż czuję do niego niechęć ani od nikogo innego, grającego, trenującego i pracującego w moim ukochanym klubie, który coś dla niego zrobił.

Tylko myśl 1q2


Odbieram jednoznacznie. Skorża zdobył swoje. Nikt mu to nie odbiera. Ale przecież nie mamy pewności że gdyby drużynę objął ktoś inny to nie zdobyły tyle co Skorża. I to jest właśnie dla mnie NIELOGICZNE. Bo to co zdobył Skorża czy Kasperczak to są fakty. Reszta co by było gdyby to są jedynie domysły, wróżenie z fusów.

Ale co jest w tym nielogicznego (a nawet NIELOGICZNEGO)?! Przecież on napisał dokładnie to samo co Ty. Że nie wiadomo co by zdobył ktoś, kto wziąłby drużynę zamiast Skorży!

element 12.09.2010 19:39

Ale ja to napisałem z dużą dawką IRONII i nie zacząłem tego tematu. Ale tak mnie wykrzywiło że musiałem odpowiedzieć.
Ja się w takie wyliczanki nie bawię bo to jest nielogiczne i nie trzyma się kupy. To jest zwykłe gdybanie co by było gdyby.
Takich domysłów ja mogę wypisać setki tysięcy. Co by było gdyby Brożek nie doznał urazu w meczu z GKS Bełchatów, co by było gdyby Niedzielan został w Wiśle. Co by było gdyby Skorża nie odszedł z Wisły. Co by było gdyby Barcelona nie wpakowała Wiśle 4 bramek na CN. Co by było gdyby Petrescu został przy Reymonta. Co by było gdyby Łobodziński nie strzelił bramki w meczu z Lechią. Co by było gdyby Boguski się odblokował. Co by było gdyby Polonia dziś wygrała. Co by było gdyby Probierz objął Wisłę.
I tak mogę pisać w nieskończoność, a po co, skoro nie to nie ma sensu, do czasu gdy tak się nie stanie. To takie bujanie w chmurach bo równie dobrze mogę sobie wmawiać że gralibyśmy w Lidze Mistrzów gdyby uznano prawidłowo strzelony gol przez Penkse w Atenach. Że zdobylibyśmy sezon wstecz MP gdyby Poznaniacy nas nie wyprzedzili w tabeli. Że gralibyśmy dalej w Pucharze Polski gdyby Wisła nie przegrała z Lechią. Uważasz to za logiczne? Jeśli tak to 99,9999% Polaków już szykuje sznurki na hakach po przejrzeniu numerków w dużym lotku.

GemHZR 12.09.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 978641)
Bosacki i Bandrowski już wylecieli ale zastępcy dają rade (vide ostatni mecz). A zastępców Grosickiego i Frankowskiego nie widzę.

Myślę że Probierz cośtam by wymyślił, ale w sumie racja. A czy wasi dają radę to nie wiem, ze Śląskiem to i Legia wygrała ;)

sq 12.09.2010 20:06

no właśnie. bardzo dziwne :) bo myślałem że i Legia i Lech przegrają ze Śląskiem

jachting 12.09.2010 20:15

Kasperczak miał jeden udany sezon w pucharach ! To są wszystkie jego osiągnięcia , bo liga to była formalnością . Można zaryzykować teze że nie zmarnował potencjału w lidze , jednak nie przełożyło się to na nic więcej . Wielka szansa Wisły została zaprzepaszczona , ten okres został w minimalnym stopniu wykorzystany , pod niemal każdym względem .
Być może byłbym ostrożniejszy w tych sądach , ale jego ostatnie popisy w Górniku i Wiśle tym bardziej skłaniają mnie do takiej , a nie innej oceny .

Filippo123321 12.09.2010 20:19

A mnie zastanawia co jeszcze, oprocz pokonania mistrza i v-ce mistrza (po bardzo dobrzej grze) musiałaby zrobić taka Jaga, żeby zaczęła być traktowana powaznie.

Niektórzy byli chyba zahibernowali podczas poprzedniego sezonu i pucharow.

A z Legia ciekawa sytuacja. Gdyby mieli troche mniej szczescia, to obecnie wyprzedzaliby tylko Cracovie.

Dean 12.09.2010 20:21

Oglądaliście Ligę + Extra? Dużo prawdziwych, ciekawych, a także smutnych rzeczy opowiedział Probierz o polskiej piłce...

Bardzo kumaty ten trener - trzeba przyznać.

Baala 12.09.2010 20:29

Coś potrafisz konkretnie przytoczyć?

snyrting 12.09.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 978674)
A mnie zastanawia co jeszcze, oprocz pokonania mistrza i v-ce mistrza (po bardzo dobrzej grze) musiałaby zrobić taka Jaga, żeby zaczęła być traktowana powaznie.

Niektórzy byli chyba zahibernowali podczas poprzedniego sezonu i pucharow.

A z Legia ciekawa sytuacja. Gdyby mieli troche mniej szczescia, to obecnie wyprzedzaliby tylko Cracovie.

Co ma zrobić? Utrzymać taką dyspozycje przez kilka kolejek.
Przypomnij sobie co się działo na forum po trzech udanych meczach Polonii? Od razu gros osób zaczeło udowadniać, że w tym sezonie Smolarek i spółka będą rządzić i dzielić w lidze.

Jaga ma ogromny potencjał i może namieszać w tym sezonie. Paradoksalnie jednak, ich dobra gra może doporowadzić Jagiellonie do upadku. Jeżeli Grosicki, Kupisz, Norambuena, Sandomierski dalej będą mieli taką formę, to w zimie połowa z nich zmieni barwy klubowe. W Białymstoku nie ma takich pieniędzy, żeby zatrzymać tych zawodników.

Tak się kłócicie o tego Skorże a moim zdaniem sprawa jest prosta. W Anglii jest takie powiedzenie- jestes tak dobry jak twój ostatni mecz. Jakim zatem jest trenerem Złotousty Anno Domini 2010? Beznadziejnym...
Co z tego, że kilka lat temu poprowadził nas do mistrzostwa? Jeżeli mamy oceniać szkoleniowców przez pryzmat ich osiągnieć w przeszłości, to zatrudnijmy od razu Piechniczka i Gmocha. Przecież ta dwójka z obecnie żyjących trenerów ma ich najwięcej.

Filippo123321 12.09.2010 20:36

snyrting, pier*olisz. Polonia pokazala sie raptem w dwoch meczach z dobrej strony, i to jak sie okazalo z Gornikiem (choc przez wiekszosc meczu Gornik byl lepszy) i Legią, która widzimy jak gra. Jaga gra bardzo dobrze juz od poprzedniego sezonu, wiec mysle, ze naprawde trzeba ja zaczac traktowac powaznie, tym bardziej, ze Probierz otwarcie mowi, ze walcza o mistrzostwo. I z taka gra, to kto wie...

Ze niby wszyscy odejda? Nie sadze. Kulesza z Probierzem wiedzą co się kroi, a i pilkarze gdy beda w czubie nie beda az tak chetni do przeprowadzki.

edit: Tez ogladalem lige+ i naprawde Probierz sensownie prawił.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl