Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

xdarek 25.10.2009 10:22

a co się dzieje z Glikiewiczem bo tak nagle go nie ma jagielloni...

Proud 25.10.2009 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 807684)
a co się dzieje z Glikiewiczem bo tak nagle go nie ma jagielloni...

zawalił kilka bramek i broni jakiś młody. Swoją drogą dobrze się spisuje.

wtf 25.10.2009 10:45

Jaga to jest w ogóle dowód na to że można niemal po kosztach mieć trzech konkretnych jak na naszą ligę bramkarzy nie szukając ich po całym świecie

Ogryzek 25.10.2009 12:10

No proszę, są równi i równiejsi?

http://www.sport.pl/sport/10,67450,7..._dalby_mi.html

Teraz dla "równowag"i wykartkują nam Głowackiego i Diaza i może jeszcze Wieszczycki kolejną aferę wykręci jak z Boguskim rok temu tak żeby Legia mogła wygrać:)

Ar222 25.10.2009 12:28

O kurde, no to Vuko pojechał trochę po bandzie. Ciekaw jestem, które nożyce się teraz odezwą :)

GemHZR 25.10.2009 14:09

śrutu drutu, że tak powiem. Nie wznawiał gry tylko puścił kilkudziesięciosekundową wiązankę sędziemu (przyznał się później) przy innych zawodnikach. I tak sędzia długo wytrzymał, a propos bardzo dobre sędziowanie, zwłaszcza liniowych, było wczoraj na Łazienkowskiej.

Gwiaździsty 25.10.2009 16:43

W meczu dwóch pastewnych klubów, lepszy ten z Wodzisławia. Wygrana Odry 1:0. Parchy zmierzają pewnie do I ligi !

darotsok73 25.10.2009 17:05

W taki oto sposób nasi "przyjaciele" zza Błoń udowadniają jak bardzo należało im się utrzymanie w extraklasie. Rzeczywiście , klasowa drużyna , nie grają na remis...:D Prawdziwi zawodowcy.
W taki oto sposób (dzięki walecznej Craxie) ekipy bez celów sportowych , od wieków NIC nie grające utrzymują się w extraklasie , "podnosząc" poziom sportowy rozgrywek.

Czy Orest ( z RadoMatu) nie miał czasem być zbawcą i reformatorem ? Oj , będzie zimą w Pasach gorąco.

kosaTS 25.10.2009 17:22

Linka do meczu Lechii, żeby obejrzeć w necie ??

AS82 25.10.2009 17:27

Mam nadzieje ze Naród Wybrany spadnie ,bo juz nie moge na nich patrzeć

Mateuusz 25.10.2009 17:29

http://www.freedocast.com/forms/PopO...7A31D42143109A

vote-for-mikey 25.10.2009 17:32

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...25&part=sports smakuj sznurka :)

felipe 25.10.2009 17:32

A ja dziś kibicowałem Cracovii, bo nic nie działa mi na nerwy mocniej niż Odra w Ekstraklasie... Oby choć Lechia urwałą punkty Lechowi...

Wasiu 25.10.2009 17:53

Przyznam subiektywnie, ze ja też Odry nie lubię.
Ale oni nie utrzymują się w ekstraklasie dlatego, że ktoś licencji nie dostał, nie kupują jakiejś dzikiej karty tylko sumienną pracą i zdobyciem odpowiedniej ilości punktów. To, że dostawaliśmy tam regularny łomot nie znaczy, że mamy się ich pozbywac z ekstraklasy bo drżemy o mistrza. Stadionu pięknego nie mają, ale takie w Polsce można liczyć na palcach jednej dłoni. Nie wiem ilu kibiców chodzi na mecze wodzisławskiego klubu, ale jestem przekonany, ze więcej niż na nasze do Sosnowca. I napewno nie mniej niz na Cracovie na Kaluży, Piasta, Polonie Warszawa, czy Polonie Bytom.
Oosby, ktore otwarcie tutaj przyznaja, ze "kibicowaly Pasom" zapraszam na druga strone Blon. Starozakonni powoli odzyskuja nalezne im miejsce.

vote-for-mikey 25.10.2009 18:00

Odra jest najfajniejszą drużyną w naszej e-klasie. serio.

Bo przecież, z którą inną drużyną mamy ZAWSZE ciekawe mecze? nerwowe, dobre mecze, pełne napięcia i kontrowersji?

Niech ta Odra zostaje w lidze. Ku chwale Ojczyzny.

iwan 25.10.2009 18:18

Wasiu z tą Polonią Bytom to przesadziłes, bo akurat teraz chodzi tam sporo kibiców na mecze

KuLwIk 25.10.2009 18:43

Lechia już powinna prowadzić kilkoma bramkami..

Wojtas 25.10.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 807869)
Mam nadzieje ze Naród Wybrany spadnie ,bo juz nie moge na nich patrzeć






Oni wogole nie powinni grac w Esktraklasie -zacznijmy od tego.
Pilkarsko tez słabo,nie ma tam zadnej energi i checi .Po co ten Lenczyk sie pakowal w takie bagienko.

Odra grala tragicznie zrobila jedna akcje .-wygrala mecz.

Medal dla tego kto zdecyduje sie objerzec jego powtorke bez picia kawy lub tez innych uzywek :D ,i nie zaśnie :)

Grisza1 25.10.2009 19:17

Ktoś tydzień temu napisał prorocze słowa: co z tego, że Lech wygrał z nami i odrobił trzy punkty, jak od następnej kolejki wszystko wroci do normy i Leszek bedzie znow remisowac i przegrywac:) No i sie spełnilo:)

KuLwIk 25.10.2009 19:20

Dobry i remis dla Lechii, choć powinni wygrać.

A Amica jak gubi tak gubi, oby tak dalej :)

masterlag 25.10.2009 19:23

Dziękujemy Lechio! Dziękujemy! :D Brat bratu pomoże (a może.. siostra siostrze xD).
BIAŁO- ZIELONI! :D

Teraz Peszko coś pieprzył w C+S, że "niech Lechia nie płacze, że pkt z Lechem, bo to my jesteśmy stratni"-> coś w ten deseń. Nie dość, że wcale fenomenalnym gracze nie jest, to jeszcze będzie cwaniakował... Nie lubię takich, oj nie lubię.. :/

buczo1985 25.10.2009 19:24

Dzięki Lechijko za ten remis:) Liczyłem na zwycięstwo, ale nie zawsze się udaję...

andalemono 25.10.2009 19:25

Peszko: "Lechia niech nie płacze, że 1 punkt z Lechem to jest za mało, bo co my mamy powiedzieć??".

A KIM WY JESTEŚCIE? Sprzedaliście klubik swój ... nananana.
Szacunku troche dla przeciwnika, Majstry.

JAR0 25.10.2009 19:28

Też nie trawie gościa. Tym bardziej szkoda tego meczu z Amica tydzień temu. Ale już wszystko wróciło do normy.

igortsw 25.10.2009 19:28

Tak jak co rok podkreślamy, mistrzostwo zdobywa się nie w meczach z czołówką, lecz z średniakami i "czerwonymi latarniami"; tak było rok temu gdy Lech nie potrafił ugrać 3pkt z drużynami skazanymi na porażkę...

Dobrze, że chociaż może nie z wielką łatwością i z dozą szczęści, to jednak inkasujemy komplet punktów z tą resztą.

Kocur 25.10.2009 19:28

Ktoś oglądał mecz? Co to za pierd.. lenie na wyborczej że "sędzia zabrał Lechowi gola i obrońcę" ??

damian755 25.10.2009 19:30

lech już dawno zdechł, według mnie będą chcieli nam podebrać Skorże tak jak to zrobili z Dolhom

Ogryzek 25.10.2009 19:31

Brawo Lechia!

Świetny wynik, dla Nas:)
Te punkty mogą się liczyć na koniec.

MCX 25.10.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 807920)
Ktoś oglądał mecz? Co to za pierd.. lenie na wyborczej że "sędzia zabrał Lechowi gola i obrońcę" ??

Dokładnie - .......enie.
Gol słusznie nie uznany, bo był faul.
Djurdjević wyrzucony za 2 faule w przeciągu minuty.
Pierwszy to zdecydowany atak na przeciwnika, drugi to już chamstwo - wślizg w nogi od tyłu.
Brawo Lechia!
Chociaż Krzysztof Bąk w końcówce wyprawiał takie rzeczy, że obawiałem się, czy ten remis się utrzyma.
+ 10 pkt przewagi nad Kuchenkorzem.

Konrad. 25.10.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 807930)
Dokładnie - .......enie.
Gol słusznie nie uznany, bo był faul..

Jak dla mnie faulu nie było...

Kamson 25.10.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 807930)
Dokładnie - .......enie.
Gol słusznie nie uznany, bo był faul.

Obiektywnie patrząc to faulu nie widziałem.

GemHZR 25.10.2009 19:41

Momentu faulu nie ma na powtórkach. Dopiero widać końcowy moment upadku, ale bez przesady, musiałby w niego ostro wpaść, żeby taki efekt był. Czerwona dla Djurdjevicia zasłużenie.

Zwierze 25.10.2009 19:43

Niech nie płaczą już. Jak to się mówi trafiła kosa na kamień. Tydzień temu my nie mieliśmy karnego tym razem oni bramki. I dobrze!

!!IRIVER!! 25.10.2009 19:44

Oj no... suma szczęścia wychodzi na zero. My w zeszłym tygodniu przy 0:0 też mieliśmy karnego, którego sędzia nie podyktował i nie wiadomo, jakby się potoczyły losy. Mogli już dzisiaj mieć 16 pkt w plecy, a tak mają ledwie 10. :lol:

jasnyGwint 25.10.2009 19:45

osobiscie wolałbym tydzień temu karnego a dzisiaj bramke ;), no ale dobre i to.

_ukoL 25.10.2009 19:46

W Polsce właśnie tytuł mistrzowski zdobywa się niekoniecznie zwyciężając mecze szlagierowe tylko wygrywając z teoretycznie słabszymi rywalami. Wisła przegrała z Lechem lecz zdobywa punkty z rywalami pokroju Piasta, a "idący na majstra" Lech oprócz mobilizacji na mecz z Wisłą gubi punkty gdzie się da i jak widać żadnych wniosków nie wyciągają co mnie osobiście bardzo cieszy. :-)

MCX 25.10.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 807933)
Obiektywnie patrząc to faulu nie widziałem.

Może trochę mnie poniosło, fakt. Jednak tak to zinterpretował sędzia.
Siedzi we mnie strasznie ten mecz z przed tygodnia, więc mam teraz takie poczucie sprawiedliwości.
Nie było karnego dla nas we Wronkach, to nie ma gola dla Poznaniaków w Gdańsku.

Ps. jakby miał ktoś jakiś link do tej nie uznanej bramki to chętnie jeszcze raz, na spokojnie bym to zobaczył.

Paweł 25.10.2009 19:51

Masz

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...owi_gola_.html

darotsok73 25.10.2009 19:52

W temacie"faul był czy nie był" , uważam że sędzia nie miał racji , ale nas to nie obchodzi.
Kłania się niepodyktowany karny za faul na Małeckim i .. historia zatoczyła koło . Oliwa sprawiedliwa...
Na wronieckim forum straszne oburzenie . U Pasiaków też.. :D

Zgody punktowały. W sumie udana kolejka.

Syn Kangura z 1984 25.10.2009 20:03

Moim zdaniem kwestia interpretacji, Peszko minimalnie zahaczył zawodnika Lechii, ten troche teatralnie upadł, gdyby chciał to by na nogach sie utrzymał, no ale podobnie jak inni płakał nie bede. Kto jak kto ale Lech w tym sezonie akurat do sędziów nie powinien mieć pretensji :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl