Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

rafiABG 06.01.2009 17:56

jaka temperatura musi widnieć na termometrach żeby Ministerstwo Oświaty zawiesiło lekcje ?
pytam,bo to k.urwa nieporozumienie jest -JAK MOŻE BYĆ TAK ZIMNO ? nie ma możliwość przebywać na polu dłużej niż 15 min!

Ni_Ma 06.01.2009 18:01

też mam co roku żywą choinę a w wtym to zaszalłam i sprawiłam sobie jodłe syberyjską 1,6m w donicy (nie wnikajmy jak dotarła do domu, bo mnie obrońcy drzew wyklną...) - cudna jak nie wiem!! :)
i nic z niej nie spada :)

co do mrozu w mieście.... skrobaliście kiedyć auto od środka??
bo ja dziś tak.... szlag mnie trafił bo w środku pełno tych lodowych wiórek było!:foch:
jak mogą szyby zamarzać od środka? To jakies nieporozumienie!:foch:

i jescze mgła, jak mleko....
takie przyzycia zasługuja na dwa piwa ! :)

pio 06.01.2009 18:13

Wypij i za mnie :D

Wybiera się ktoś w sobotę na koncert Pezeta i Onara do klubu studio?

TSman 06.01.2009 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 652995)
Wypij i za mnie :D

Wybiera się ktoś w sobotę na koncert Pezeta i Onara do klubu studio?

chetnie bym sie zjawil, ale nie mam jak :|
pojawiaja sie jako Płomień czy jako Pezet i Onar? :D

pio 06.01.2009 18:18

Pezet i Onar, ale podejrzewam, że kawałki P81 polecą :)

TSman 06.01.2009 18:22

konkretna impreza sie szykuje :D mogliby sie w Katowicach w Mega pokazac :P

emsi 06.01.2009 18:23

A ja właśnie siedzę sobie z kubeczkiem Grzańca galicyjskiego i to jest fajna wieczorna opcja w domu, za chwilę do tego dobra książka i będzie komplet :)

vote-for-mikey 06.01.2009 18:23

rafiABG
musi być poniżej 18 stopni w klasie, i to z tego co pamiętam nie "teraz" tylko taka temperatura musi być utrzymana przez jakiś czas.
Jeśli w klasach jest cieplej, decyzja należy do dyrektora. Ewentualnie może wtrącić się kuratorium ale to w ekstremalnych warunkach
Ministerstwo jako takie nie może zawiesić lekcji. Ewentualnie jest opcja, teraz nie chodzicie przez tydzień, przez 5 łikendów w marcu odrabiacie.
I co z tego, że na polu nie idzie wytrzymać. Nawet nasz wuefista-sadysta zrobił nam wf wyjątkowo na hali :D

pio 06.01.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 653005)
A ja właśnie siedzę sobie z kubeczkiem Grzańca galicyjskiego i to jest fajna wieczorna opcja w domu, za chwilę do tego dobra książka i będzie komplet :)

Ja znalazłem wczoraj w domu książkę z 1904roku - "widziane i odczute" i z ciekawości zacząłem lekturę :)

TSman, w Kato i tak jest więcej imprez rapowych, a Pezet z Onarem też i tam zawitają ;)

Ni_Ma 06.01.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 653005)
A ja właśnie siedzę sobie z kubeczkiem Grzańca galicyjskiego i to jest fajna wieczorna opcja w domu, za chwilę do tego dobra książka i będzie komplet :)

podobnie spędzam wieczór tyle że z grzanym piwem z miodem :)

a i po nos nakryta jestem kocem :)

mam jakąs chrobliwą nadwrażliwość na zimno..

TSman 06.01.2009 18:34

i tu nasuwa sie moje pytanko... czy pil ktos "Balsam pomorski"?
prosze o recenzje :D

Ni_Ma 06.01.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653009)
Ja znalazłem wczoraj w domu książkę z 1904roku - "widziane i odczute" i z ciekawości zacząłem lekturę :)

toż to zabytek I klasy!! dlaczego u mnie nie ma takich rarytasów?.....:-/

:lol:

pio 06.01.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653013)
i tu nasuwa sie moje pytanko... czy pil ktos "Balsam pomorski"?
prosze o recenzje :D

Się piło, ale powiem tak: niektóre osoby mają chorobliwy wstręt do tego trunku :lol:


Ni_Ma, pochodzenie tejże książki jest wielką niewiadomą :)

TSman 06.01.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653016)
Się piło, ale powiem tak: niektóre osoby mają chorobliwy wstręt do tego trunku :lol:

a dlaczego? mam wodkowstret ale ziomki mnie nakrecaja na krate tejze mixtury, mowiac ze jest genialna... czyzby? :D

Aro1234 06.01.2009 18:39

Pio jak tam masz informacyjkę dla mnie w kwestii górskich kwaterek? :P

Co wy pijecie ? :foch: Dajcie spokój z jakimiś balsamami...

A grzańca to bym się też napił... :>

pio 06.01.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653018)
a dlaczego? mam wodkowstret ale ziomki mnie nakrecaja na krate tejze mixtury, mowiac ze jest genialna... czyzby? :D

Są gusta i guściki :)
Jedni są w stanie wypić hektolitry inni niewiele, a jeszcze inni twierdzą, że nigdy więcej ;)
Dlatego myślę, ze taka ilość to jednak za dużo. Lepiej sprawdź swoją reakcję przy 0,2 albo 0,5l...może żurawinowy Ci bardziej podejdzie ?:D
Taste it :)

Ni_Ma 06.01.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653013)
i tu nasuwa sie moje pytanko... czy pil ktos "Balsam pomorski"?
prosze o recenzje :D

hmmm powiem tak "z braku laku i kit dobry".. troche że niby to żołądkowa .. ale tak tylko trochę..

sergio 06.01.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653013)
i tu nasuwa sie moje pytanko... czy pil ktos "Balsam pomorski"?
prosze o recenzje :D

Napój jak najbardziej na + tylko nie przesadzaj w ilości

Podobno wczoraj samoloty z Londynu do Krakowa i Katowic kierowane były do Pragi prawda to!!!!

TSman 06.01.2009 18:45

pier*ole... mnie straszycie :D zostane chyba przy stwierdzeniu ze to Żubr jest najlepszym przyjacielem człowieka... a dobrze mieć mnóstwo przyjaciół na jednej imprezie :D
wiem ze nie moge pic wina. dlaczego? dwudniowa zgaga...

sergio 06.01.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653025)
pier*ole... mnie straszycie :D zostane chyba przy stwierdzeniu ze to Żubr jest najlepszym przyjacielem człowieka... a dobrze mieć mnóstwo przyjaciół na jednej imprezie :D
wiem ze nie moge pic wina. dlaczego? dwudniowa zgaga...

Zubr odpowiada każdemu:lol: :lol: :lol: reklama miażdzy!

Ni_Ma 06.01.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653016)
Ni_Ma, pochodzenie tejże książki jest wielką niewiadomą :)

oooo jakaś rodzinna tajemnica?? :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 653019)
A grzańca to bym się też napił... :>

moge ci zrobić grzane piwo, wina nie mam.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653021)
może żurawinowy Ci bardziej podejdzie ?:D
Taste it :)

i wiele innyc smaków jest, a co pełen asortyment smakowy co kto lubi.. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 653024)
Napój jak najbardziej na + tylko nie przesadzaj w ilości

kieliszeczek góra dwa.. :D

sergio 06.01.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 653028)
kieliszeczek góra dwa.. :D

Chodziło mi raczej o buteleczke góra dwie:D

Tiramisu 06.01.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 652981)
jaka temperatura musi widnieć na termometrach żeby Ministerstwo Oświaty zawiesiło lekcje ?
pytam,bo to k.urwa nieporozumienie jest -JAK MOŻE BYĆ TAK ZIMNO ? nie ma możliwość przebywać na polu dłużej niż 15 min!

Chodziłam do szkoły, która była tak dziurawa, że jak temperatura spadała poniżej zera lekcje trwały po 15 minut, z czego połowa to była gimnastyka dla rozgrzania hahahahaha. Uwielbialiśmy takie temperatury :D

DrewniaQ 06.01.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653013)
i tu nasuwa sie moje pytanko... czy pil ktos "Balsam pomorski"?
prosze o recenzje :D

Ja piłem kapucyński :rotfl: Na odporność od ojczulków- uczulenia dostałem! :-P

Aro1234 06.01.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 653028)
moge ci zrobić grzane piwo, wina nie mam.

OK i wyślij kurierem w torbie termoizolacyjnej. Na jutro popołudniu może dotrze... :lol:

rafiABG 06.01.2009 18:55

takie szybkie pytanie-gdzie jest największy wybór w Krakowie kurtek zimowych ? jest jakiś sklep z ubraniami typu Timberlake,North Face ?

sergio 06.01.2009 18:56

Ni Ma do łapu capu to piwinnaś dac post z powitalnego ale ten dwie pozycje wyzej o zakazie stadionowym:lol:

Ni_Ma 06.01.2009 18:56

[
Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 653032)
Ja piłem kapucyński :rotfl:

przepraszam ale jakoś tak mi się kojarzy dziwnie..... :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 653033)
OK i wyślij kurierem w torbie termoizolacyjnej. Na jutro popołudniu może dotrze... :lol:

otwórz drzwi jest już na wycieraczce :lol:

Tiramisu 06.01.2009 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 653039)
Ni Ma do łapu capu to piwinnaś dac post z powitalnego ale ten dwie pozycje wyzej o zakazie stadionowym:lol:

oba są dobre :D

Ni_Ma 06.01.2009 19:01

[
Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 653039)
Ni Ma do łapu capu to piwinnaś dac post z powitalnego ale ten dwie pozycje wyzej o zakazie stadionowym:lol:

ojej nie doczytałam!! łaał ktos chciał sensacje wzbudzić :) ups ...

vote-for-mikey 06.01.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653031)
Chodziłam do szkoły, która była tak dziurawa, że jak temperatura spadała poniżej zera lekcje trwały po 15 minut, z czego połowa to była gimnastyka dla rozgrzania hahahahaha. Uwielbialiśmy takie temperatury :D


poniżej zera w klasie? o.O ta szkoła na syberi czy w Suwałkach? :D

Tiramisu 06.01.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 653044)
poniżej zera w klasie? o.O ta szkoła na syberi czy w Suwałkach? :D

Na polu :P. W klasach to tak koło 10 było,, W kurtkach, rękawiczkach, czapkach siedzieliśmy. Masakra.

pio 06.01.2009 19:05

Ni_Ma, to nie tajemnica rodzinna, a tajemnica w ogóle, na tyle wielka, że nikt nie wie (albo powiedzieć nie chce) skąd ona się wzięła :D
Tiramisu, co to za szkoła, że była dziurawa - aż TAK :lol:

sergio 06.01.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 653043)
[


ojej nie doczytałam!! łaał ktos chciał sensacje wzbudzić :) ups ...


Dobrze że nie łamie zakazu alkoholowego:lol:

vote-for-mikey 06.01.2009 19:07

phi. u nas w ostatniej klasie gimnazjum wstawili piecyk gazowy do naszej klasy, żeby było ciepło :D:D

btw. jak tak czytam powitalny to aż chce się tam napisać:
"Cześć. Jestem Michał, piję od 6 lat."

:D

Tiramisu 06.01.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653048)
Ni_Ma, to nie tajemnica rodzinna, a tajemnica w ogóle, na tyle wielka, że nikt nie wie (albo powiedzieć nie chce) skąd ona się wzięła :D
Tiramisu, co to za szkoła, że była dziurawa - aż TAK :lol:

Nie śmialbyś się jakbyś też do niej chodził i miał historię z panią Renatą,,, Koledzy uwielbiali przysiady i pajacyki z jej wielkim biustem :D.

DrewniaQ 06.01.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 653040)
[

przepraszam ale jakoś tak mi się kojarzy dziwnie..... :D



otwórz drzwi jest już na wycieraczce :lol:


Jak dziwnie? To było ziołowe, na bazie alkoholu! :>

Ni_Ma 06.01.2009 19:10

[
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653046)
Na polu :P. W klasach to tak koło 10 było,, W kurtkach, rękawiczkach, czapkach siedzieliśmy. Masakra.

a to może była zima stulecia w 1979 roku? Ostatnio słuchacze wspominali na trójce, ale uśmiałam.. :lol:

igortsw 06.01.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653046)
Na polu :P. W klasach to tak koło 10 było,, W kurtkach, rękawiczkach, czapkach siedzieliśmy. Masakra.


A u nas woźny tak chajcuje aż miło, jak się siedzi koło kaloryfera to nie idzie za kija wytrzymać:-D

pio 06.01.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653053)
Nie śmialbyś się jakbyś też do niej chodził i miał historię z panią Renatą,,, Koledzy uwielbiali przysiady i pajacyki z jej wielkim biustem :D.

Ale miałbym wspomnienia na całe życie...skoro Tobie w pamięci się ostało :P
Jaką Renia miała ksywkę :D?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl