![]() |
Kogo chcecie z tej piątki? Ja Rapid to powiem że mamy w miarę szczęście bo mogło być gorzej, chociaż patrząc na to jakich napastników ma Rapid i że 2 drużyny z Rumunii w Lidze Mistrzów grają:(
Rapid na 5 meczów w tym roku w lidze wygrał 4 1 przegrał na wyjeździe. Wygrał m.in z Dinamem. Np w PSG gra Makelele 1 remis 1 zwycięztwo 1 porażka Nancy 1 porażka 2 remisy. Do tej pory pamiętam jak wchodzili w nas jak w masło. Tyle że to było za Okuki i jego freestylu, więc kto wie. Sampodaria ma m.in Cassano:) |
Ja bym wybrał Nancy, w tej chwili to najsłabszy zespół z całej piątki. Po nim... długo nic, i moze PSG (albo Rapid), następnie Sampdorię, znów długo nic, wciąż długo nic i Sevilla.
Jesli jak zawsze bedziemy mieli pecha i trafimy na Hiszpanów, to cóż... możemy sie skupić na lidze i liczyć (tak jak z Barcą) na jeden ładny mecz. |
Kur... mac nie chce mi sie wierzyc, ze takie sa koszyki ;] Jakim cudem mielibysmy mieć praktycznie same kluby z mocnych lig (poza Bukaresztem) a lech tylko 1 na 5?? To by była tragedia taki koszyk...
|
A skad wiecie, ze to akurat bedzie te 5 klubow ? UEFA juz podala oficjalnie ? Przeciez to zawsze bylo wiadomo dopiero w dzien losowania..
|
Spoko nie ma co narzekać jeżeli 1 mecz na wyjeździe to oprócz Sevilli jakieś szanse mamy. Jednak należy liczyć na to że UEFA zrobi nam miłego psikusa i coś pozmienia:)
|
****a to jak jest wkoncu, bo ja do teraz NIE ROZUMIEM JAKIM CUDEM LECH MA DUZO SLABSZYCH RYWALI SKORO MAJA O POLOWIE MNIEJ PKT OD NAS I SKAD TA PEWNOSC ZE TO WLASNIE TA 5 ??
jesli sie potwierdzi ta nasza 5 i Lecha to sie w****ie niezmiernie |
Nie pamiętacie jak to było w tamtym roku czy się coś zmieniło z tego co sobie wyliczaliśmy? Czy wogóle nie wyliczaliśmy?
|
Skąd niby wyszło, że Wisła ma 50. miejsce w rankingu??
Tak czy inaczej wszystko zależy od jutrzejszego losowania. Można mieć względnie rewelacyjny zestaw potencjalnych rywali i wylosować dużo gorzej niż w przypadku kiepskiego zestawu. |
Cytat:
|
wislakrakow.com podaje taką piątkę:
Sevilla, Rapid Bukareszt, PSG, Sampdoria, Portsmouth lepiej Portsmouth czy Nancy? |
Panowie trochę optymizmu, myślicie że nasi piłkarze przestraszą się Nancy Samdorii ?, po tym jak pokonali Barce u siebie, jestem pewien że po pokonaniu katalonczyków w głowach naszych piłkarzy jest wielka chęc awansu do tej fazy grupowej PU i napewno jestem o tym święcie przekonany że pojedynki z Nancy i Samdorią będą wyrównane, pozatym każdy który trafi na Wisłe, będzie się zastanawiał jak oni pokonali tą Barcelone, i napewno respekt przed Wisłą będą czuć :-)
Pzdr |
jeżeli to prawda to Sevilla Sampdoria i Portsmouth poza zasiegiem i nie wiem czy lepiej Rapid czy PSG
|
Grupy wg. Onetu:
Cytat:
Ja trzymam kciuki za Nancy:) - w tym meczu, to my bylibyśmy faworytami:) Edit Portsmouth... Życie nie moze być aż tak złe, żeby jeszcze ta drużyna doszła... |
Witam wszystkich.
Czy mozecie napisać w jaki sposób wyliczacie te prawdopodobne koszyki? Jaki jest klucz do tych rozważań? I dlaczego Wisła z 56 miejsca miałaby mieć słabszych rywali niż Wisła z 50 miejsca? To trochę mało logiczne, choć wcale nie twierdzę że UEFA posługuje się logiką :) Proszę, niech ktoś napisze jaki jest klucz to tych wszystkich dywagacji i wyliczanek z kim zagramy a z kim nie... Pozdrawiam. |
Jesli ta piatka jest prawdziwa to spokojnie mozna powalczyc z Rapidem czy Sampdoria. Serie A jeszcze nie gra, a nawet jak zaczna to 2,3 kolejki sie Wlosi rozkrecaja. To nie Milan Juve czy Inter, ale Sampdoria, na Boga. I jesli chcemy sie w pucharach pokazac to z takimi druzynami powinnismy wychodzic z pewnym przeswiadczeniem, ze sa w naszym zasiegu. Sampdoria na pewno jest spokojnie w zasiegu Wisly.
PSG bym nie chcial, bo oni podobnie jak Barca, po tragicznym ostatnim sezonie, w tym chca wypasc duzo lepiej. Wiec determinacja z ich strony bedzie ogromna. Nancy - tu nie pamietam czy to ta druzyna z ktora gralismy ostatnio w pucharze UEFA czy to bylo Nice ? Bo jesli to ta sama to zdecydowanie nie, jedna z najlepszych defensyw w Ligue 1 (jesli to nasz byly rywal ). Natomiast jesli to nie ta z ktora gralismy, to tez spokojnie druzyna do powalczenia. Choc wolalbym Sampdorie, bo Francuzi juz graja i Wlosi nie maja tylu szybkich, czarnoskorych, dobrze technicznie grajacych zawodnikow. Po prostu latwiej by sie z nimi gralo. Sevilla - zdecydowanie nie. Choc gdybysmy ich wylosowali, to mam nadzieje, ze Wislacy podejda do meczu na wyjezdzie inaczej niz na Nou Camp. Trzeba tez pamietac, ze to nie jest juz ta sama Sevilla co 2-3 lata temu. edit. Portsmouth... Oby nie. Premiership to Premiership, za duza przewaga fizyczna bedzie. Lepsza Nancy. |
Cytat:
Rapid Bukareszt aktualnie jest 2 w lidze - 5 meczów, 4-0-1, bramki 9-3 PSG 11 w lidze - 3 mecze, 1-1-1, bramki 2-2 Nancy 17 w lidze - 3 mecze, 0-2-1, bramki 1-2 Portsmouth 20 w lidze - 2 mecze, 0-0-2, bramki 0-5 Sevilla i Sampdoria jeszcze nie grają. |
Troche zbiorowej paniki tu widzę ;) Jak przed Beitarem.
W chwili obecnej niezwykle ciężkie dla polskich klubów do przejścia byłyby (z tych najczęściej wymienianych): CSKA, Olympiakos, Sewilla i Sampdoria. Reszta do przejścia :) A do szacowania szans polskich klubów nie zapominajcie wliczać potencjału zespołu polskiego, nie tylko zagranicznego rywala. To jest Puchar UEFA, rozgrywki w postaci dwumeczów, natężenie niespodzianek ośmiokrotnie większe niż w Lidze Mistrzów :) |
Cytat:
|
Pie.p..ie bzdury... Najlepsza defensywa??
Cytat:
Edit I kazda angielska drużyna jest dla nas gorszym wyborem niż zespół z Francji (poza Lyonem). |
Nąsi a nie Nąt.
|
Jeśli to rzeczywiście będzie to ta piątka Sevilla, Rapid Bukareszt, PSG, Sampdoria, Portsmouth to stawiam że trafimy na Seville, choć wątpię aby to była ta właściwa grupa, i drugi mój typ to Schalke.
Pzdr |
Jesli ten zestaw to kibicowsko zdecydowanie najfajniej PSG i Sampdorie..
PSG skonczylo ostatni sezon na 11 miejscu,rok wczesniej 15,wczesniej 9..takze chyba teraz spokojnie mozemy z nimi powalczyc,chyba wieksze szanse niz z Nancy ktore bylo 4.. |
Ale sie wygłupiłem:lol:
Wle wciąż,każdy klub z Francji, jest lepszą opcją niż Sevilla i Portsmouth. |
a na Wislaportalu wysymulowali taką grupę:
GRUPA I rozstawione: Milan AC, Beşiktaş JK, Spartak Moskwa, Hertha BSC Berlin, FK Partizan Belgrad nierozstawione: AS Saint-Étienne, WISŁA KRAKÓW, Motherwell FC, Metalist Charków, Saint Patrick's Athletic i wyjaśnienie: Wisła zajmując 50. pozycję powinna trafić do grupy II, ale przed nią, jako 49. drużyna jest niemiecki VfL Wolfsburg, który zamiast Wisły powinien być w grupie I. tam jest już jednak niemiecka Hertha - a to oznacza, że nie może tam trafić. jest więc w grupie II, a następna w kolejności Wisła... w I. ze wszystkimi oprócz Milanu można powalczyć. |
Sevilla sie nas strasznie jednak uczepila... :) 100 lecie, Chicago. Los bywa zlosliwy w takich chwilach i nie zdziwie sie jak 3 raz z nimi zagramy. Po Barcy i wczesniejszych z nimi spotkaniach o lekcewazeniu z ich strony mowy byc nie moze.
|
Jedno mam do powiedzenia. Gdyby te koszyki się potwierdziły, to jakoś najchętniej widziałbym chyba PSG. Przecież to jest klub Wielkiej Klęski, kiedy oni ostatnio zdziałali cokolwiek sensownego w Europie? Prawdopodobnie znowu będą się bronić przed spadkiem z Ligue 1. Taki synonim bezładnej zbieraniny gwiazdorów, jak dla mnie. Jasne, że i tak byliby faworytami, ale jeśli mielibyśmy wylosować jakiś zespół z 5 czołowych lig Europy, to PSG brałbym w ciemno.
Ale lepiej, żeby prawdziwy koszyk okazał się trochę łatwiejszy. :> |
za wislaportal.pl
Cytat:
Wszystko pomieszane. i juz chyba wolalbym ta grupe z TWSD |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13826
Ciężko się już połapać, ale widocznie nie mogą być dwie drużny z jednego kraju w grupie. |
Portsmouth po dwóch meczach w lidze zajmuje ostatnie 20 miejsce z dwoma porażkami. Bramki 0-5
Chelsea - Portsmouth 4:0 Portsmouth FC - Manchester United 0:1 mieli ciężkich rywali |
Cytat:
|
Ja tak samo jak Macko....
My cos juz tam uciulalismy w ostatnich latach i w nagrode jak zwykle znajac nasze kur**skie szczescie bedzie Milan albo Sevilla ,Lech praktycznie pierdzac w stolek przez ostatnie seozny w najgorszym wypadku dostanie CSKA,w najlepszym jakies cieniasy z Austrii.....tez w******* jestem.. |
zgadzam się z Wami
taki Lech wjeżdza na puchary po takim czasie i od razu na jakieś ogóry mogą trafić my tyle lat czekaliśmy, pracowaliśmy, cały czas nie mieliśmy szczęscia.. no i znów to samo :( nie mogę tego zrozumieć, gdzie ta sprawiedliwość mnie nie boli tyle co nasza grupa, co Lecha.. gdzie jest sprawiedliwość? czemu oni mają łatwiej skoro mają o połowę mniej punktów od nas? o co tu chodzi wogole? nie ma sprawiedliwości panowie, nie ma. dobranoc a jak wstane oczywiście news na TWSD "Trafiliśmy na Milan / Sevillę!" |
Hehe... Wszyscy pierdu pierdu a i tak wiadomo, że będziemy grać z Milanem lub Sevillą :D
|
Na stronie głównej jest błąd, ponieważ jak w koszykach będą mogły znajdować się kluby z tego samego państwa, to w naszym koszyku będzie Nancy, a nie Portsmouth.
|
Pod jakim dokładnym adresem można śledzić na żywo losowanie ?
|
Cytat:
|
Aż uwierzyć nie mogę jakie ogóry może wylosować Lech... w przeciwieństwie do nas...
|
Cytat:
|
Tottenham Hotspur FC (ENG)
AFC Ajax (NED) Udinese Calcio (ITA) PFC Levski Sofia (BUL) FC København (DEN) No to nie tak zle :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl