![]() |
co potrzeba osobie niepełnoletniej żeby mogła pojechać na wyjazd podczas zapisów ?
|
przede wszystkim dokładne czytanie postów w temacie o wyjeździe ...
|
|
Cytat:
|
|
Od czego zależy, że niektóre adresy internetowe mogę wpisywać na pasku bez tych trzech literek "w" (tylkoo domena + kropka + pl), np. onet.pl, wislakrakow.com i wszystko działa, natomiast niektóre (np www.mpk.krakow.pl) musze wpisywać w całości?
Tak mnie zaciekawiło jak chciałem poszukac rozkładu pewnego tramwaju, a tu stronka mpk bez "www" nie bangla ;) |
Ten sprzęt jest dobry? -> http://www.allegro.pl/item421490772_...sb_gratis.html
Czy lepiej szukać czegoś lepszego? Tak do 200 zł. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Da się dojechać samochodem (w dzień powszedni) gdzies blisko Kopca Kościuszki? Zawsze spacerowałem tam Al. Waszyngtona spod pętli tramwajowej:)
Którymi drogami ew jechać, gdzie skręcać, załóżmy, że z Alei? |
Nie orientuje się ktoś czy na turystykę i rekreację na Uniwersytecie Ekonomicznym wystarczy zdać:
polski podstawę, angielski podstawę, geografię podstawę i WOS rozszerzony? :P I jakie ewentualnie były progi procentowe w tym roku? |
Cytat:
Jasne ze sie da :) Jezeli bedziesz jechał od strony salwatora, to zaraz za mostem zwierzynieckim skrecasz w prawo w ulice malczewskiego i jedziesz cały czas za droga i dojeżdzasz do kopca kościuszki. |
Cytat:
podbijam pytanie |
Cytat:
|
Co sadzicie na temat kupimyklub.pl ? Sciema?Wyzysk?Czy moze realny projekt tak jak w Anglii? Nie wiedzialem gdzie zapytac wiec wybralem ten temat :)
|
Kupiłem używany TV. Podłączyłem go w domu (NH) do anteny zbiorczej. Obraz jest nie najgorszy ale zamiast dźwięku jest ssssssyczenie. Czy potrzebny jest mi wzmacniacz do tej anteny ??
|
Wiadomo kiedy i o której godzinie TH przyjeżdża do Krakowa?No i w którym hotelu sie zakwaterują.Sheraton tak jak Barca ?
|
Hipotetyczna sytuacja:
Dostajesz w prezencie od cioci z Ameryki 20tys dolarów. Żeby nie trzymać w skarpetce chcesz wpłacić na lokatę. Zamieniasz kasę w kantorze, wpłacasz do banku i gites. Pytanie brzmi. Co na to Urząd Skarbowy? Jakieś podatki itp? Czy ktoś się może do tego przypieprzyć i zapytać skąd kasa? |
Moze sie przyczepic, tylko nie wiem od jakiej kwoty i tego musisz sie dowiedziec ale cos mi chodzi po glowie kwota 20tys zlotych.
Najlepiej jest zalozyc kilka kont w roznych bankach i rozlozyc to na mniejsze sumy np po 10tys zlotych. kijek - cholera to wie:)znajac polska pomyslowosc to bylbym ostrozny |
Pilnie potrzebuje program, ktory odczyta mi hasła ukryte pod *, np jak wpisujemy hasło do maila. Wiem, że taki program istnieje, juz go kiedys używałem tylko nie pamietam nazwy.
|
Ma ktoś lepszą fotę niż na oficjalnej z tego grafu na płocie od C ?
|
http://i37.tinypic.com/15x030w.jpg
Co trzeba wpisać w instalation code? Co to jest Portable? Chodzi mi np. o CorelDraw Portable. |
Od wtorku jedna rzecz nie daje mi spokoju. Na sprawdzianie z matmy było zadanie żeby znaleść miary kąta alfa i beta w trójkącie równoramiennym. Prosta AD to jedno ramie jednocześnie 2 trójkątów równoramiennych(ADC i ABD).
http://i33.tinypic.com/ddzyaq.jpg |AB| = |AD| i |AD| = |DC| (troche tego tu nie widać bo źle narysowałem) Pomoże ktoś? |
Cytat:
na tej stronce jest cały zestaw tego typu programów - np firefox, miranda czy vlc - przydatne w pracy jeśli na kompie zablokowali instalację softu a chciałbyś coś sobie obejrzeć w ramach zabicia nudy :) [add] w przypadku Corela może być to wersja okrojona - w przypadku innych programów są to takie same wersje jak stacjonarne (przynajmnej jeśli chodzi o thunderbird, 7zip, filezilla, firefox, truc crypt i open office - tego używam na codzień). co do instalacji - zakładam, że google prawdę Ci powie. Przypadkiem jakiś keygen nie tworzy tej drugiej wartości też? a jak potrzebujesz Corela pilnie, a jeszcze nie miałeś, to ściągnij sobie trial - wersja 100% identyczna z komercyjnym oryginałem ważna 15 albo 30 dni. Da Ci to chwilę na rozkminienie problemu instalacji. |
Cytat:
Nie znasz może odp na moje 1 pytanie? Przy okazji podbijam bo potrzebuje pilnie odp. http://i37.tinypic.com/15x030w.jpg Co trzeba wpisać w instalation code? |
Obstawiam ze w Corelu musisz znaleźć opcję "aktywacja" albo coś w tym stylu (pewnie w pasku pomocy) no i tam pewnie "aktywacja przez telefon/faks" to Ci się powinien ten instalation code pojawić. Uprzedzam że mówię w ciemno bo nie miałem z Corelem styczności ale tak to najczęściej się odbywa. Piszę nie sprawdzone info bo mówisz że pilne to staram się pomóc.
|
Podajcie proszę kto jutro NIE ZAGRA w meczu Wisły z Tott-mem.
Chodzi o wszelakie absencje kartki, kontuzje, brak uprawnienia |
Mam pytanie;) Czy może mnie ktoś poinformować, jak zamówić relację sms z meczu? Niestety nie mogę być popołudniu na meczu z pewnych względów, a chciałabym wiedzieć co się dzieje. Z góry dziękuję
|
Mam takie trochę dziwne pytanko.
Czy ktoś z was wie, jak oddziałuje na głos(śpiewam zawodowo) wycięcie migdałków? Jeżeli ma jakiś wpływ, to jaki? Jeżeli to ma jakieś znaczenie, to powiem, że mam 22 lata. Wiecie, ostatnio mam chronicznie zapalenie migdałków i mam już tego dosyć, a że te zapalenia "rozepchały mi krtań" i trochę mi poszerzyły skalę głosu, to obawiam się że ich likwidacja też coś może zmienić. |
Czy z Krakowa do Szczawnicy kursują jakieś busy (jak tak to skąd, Kurniki, Politechnika, jedna z nowych lokacji busów)?
|
Poszukuję klubów, które z swoim herbie mają gwiazdę, nie koniecznie białą. Wisła, Crvena, Steaua. Więcej? Pisać na priv.
|
Polećcie mi jakąś dobrą szkołę językową, chcę się zebrać w końcu na zdanie FCE ale nie wiem, którą szkołę wybrać... .
Pozdro |
|
mógłby ktoś wkleić zdjęcie w dobrej rozdzielczości z oprawy " sprzedawca liści osiedla czyści" ?
|
Cytat:
http://sklep.wisla.krakow.pl/produkt...id_kat=39&pg=1 google nie gryza... |
Czy dziennikarka może zrobić komuś zdjęcie bez jego zgody nawet gdy stoi do niej tyłem?
|
Edit:
Już nieważne. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Postawiłem wczoraj kupon w STSie "strzeli/nie strzeli", w tym, że jeden zespół strzelił dopiero w dogrywce. I moje pytanie jest takie, zaliczą mi to czy nie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl