![]() |
Cytat:
|
|
Cytat:
chyba ty slabo ogarniasz ten temat juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010 o to sa projekty naszych forumowiczow z przed roku http://img218.imageshack.us/img218/2361/homewl.png http://img202.imageshack.us/img202/7572/awayw.png i wlasnie dlatego chodzi mi o to ze przez analogie , jakbysmy teraaz dostali te to by bylo spoko , bo to imho bardzo udany wzor |
Tylko po co nam takie sponsor co nam daje dawne modele? Aż tak zacofanym krajem jest Polska? Dla mnie Wisła powinna mieć taki sam model jak obecnie Real, Chelsea, Bayern czy inne kluby związane z Adidasem.
Już bardziej wolałem Umbro który nam zaprojektował stroje specjalnie dla Wisły, z Białą Gwiazdą. Traktowali nas poważnie a nie po macoszemu. |
Cytat:
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/4...vocamiseta.jpghttp://images.okazje.info.pl/p/sport...lka-adidas.jpg Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.:-/ |
Na innym forum napisał ktoś, że koszulka będzie wyglądał jak ta z kolekcji adidas tiro 11 tylko z kołnierzykiem. Tu moja wizualizacja
http://img155.imageshack.us/img155/7602/96359115.jpg |
Cytat:
|
Niech będą jakie chcą, BG nie będzie. Sponsor może cudem się ugnie i podpisze (jeżeli info Bońka ma jakieś podstawy).
Domowe czerwone, wyjazdowe białe, alternatywne niebieskie... Herb Wisła Kraków SA na lewym cycku, na prawym Adidas. Numer z tyłu, trzy paski na rękawach... Bleee... niech ruszą z marketingiem, bo na stadion tylko fanatycy będą przychodzić i emo chłopcy z kolczykiem w dupie zrobić sobie fotkę na tle industrialnego obiektu na R22. |
tsw biała gwiazda genialne.A tak przy okazji wiadomo kiedy prezentacja nowych strojów???
|
- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach – stwierdził Basałaj.
źródło: http://www.sportmarketing.pl/newsroo...roje-dla-wisly |
data tego artykułu : 10 sierpnia
3 strony temu Jose pisałeś sam ze w rozgrywkach grupowych gramy w nowych strojach, co zresztą było wcześniej(np.w/w artykuł) ogłoszone przez Basałaja, a tutaj widze dalej pytasz kiedy prezentacja ? |
Basałaj mówił jednym z wywiadów, że do końca sierpnia będą zaprezentowane...
|
No to jeszcze niecałe 14 godzin :)
|
Cytat:
Miejmy nadzieje że z koszulkami dotrzymają daty .:) |
Z tego wynika, że nowe koszulki mogą zaprezentować dziś, ale nie muszą. Na 99% Wisła w nowych strojach zagra z Lechem. |
Cytat:
|
A wiadomo już co z tą inicjatywą wieszania pod dachem przed każdym meczem ligowym koszulek z nazwiskami zasłużonych Wiślaków? To tak ramach Basałajowych obietnic...
|
Najpierw muszą wrócić kadrowicze z reprezentacji, porobić zdjęcia piłkarzom, zdjęcie grupowe na główną. Tak jeszcze z tydzień trzeba będzie poczekać, nikomu się nie śpieszy... może jednak się uda podpisać...
|
Orientuje się ktoś czy są dostępne jeszcze w Fanatyku repliki meczowe adidasa w poziome pasy z Białą Gwiazdą ?
|
@up jak byłem w poniedziałek to były.
|
Cytat:
edit: dzięki, już mi wysłano. |
Każdy dużo gada, a efektów prawie w ogóle.
-nowe stroje: inne klub Ekstra zaprezentowały już je dawno - bilety przez internet: chyba wiekszość już prowadzi taką sprzedaż lub w innych miejscach |
A orientuje się ktoś, czy Wisła Krak Bet będzie miała nowe stroje na sezon 2011/2012, czy będzie grała w tych samych co w poprzednim sezonie?
|
Sierpień już minął, kolejne kłamstwo w wykonaniu miłościwie panującego nam prezesa klubu.
|
Koniec sierpnia/początek września... Ludzie litości!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokładnie. Mógłby przestać w końcu walić ściemę. Nie od niego zależy? Przecież jest prezesem klubu, tzw. wizytówką. Mógłby przestać rzucać terminy na wiatr jeśli wie, że ich dotrzymanie jest niemożliwe. Inaczej robi z siebie pośmiewisko. Tak jak za swoją wypowiedź odnośnie transerów Ochalik (sprawa słynna nawet na weszło).
|
WiślakMyślenice ta tylko za termin odpowiada niemiecka firma która jest sponsorem technicznym Wisły a prezes przekazuje tylko do mediów termin który podaje sponsor techniczny.WiślakMyślenice masz racje jest wizytówką klubu ale to nie jego wina że sponsor techniczny ma zawalony kalendarz terminami.Po meczu z Meksykiem kadra klubu będzie w komplecie i powinno być wszystko jasne więc na Lecha powinni się wyrobić.
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, dodanie informacji "wg sponsora technicznego, prezentacja nowych trykotów/koszulek/strojów odbędzie się" zmieniłaby chyba postać rzeczy i pozwoliła, by pan Basałaj postrzegany w tej sprawie byłby zupełnie inaczej? Cytat:
|
a po co Wam te nowe koszulki ?
|
bo stare brzydkie i wiszące jak namioty
|
Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?
|
Cytat:
a co do stroji to mam nadzieje że w zamian za tak długie oczekiwanie otrzymamy naprawdę jakiś "specjalny" komplet |
za to jak piłkarze reprezentują Wisłę powinni grać na waleta
|
Cichy_71^^ Będziesz miał dziwne odczucie jak zobaczysz ten post po prezentacji nowych strojów.
Sprzedaż biletów on-line? Nie ten temat. |
wonski - proszę cię - usuń to logo LM z podpisu bo jak na to patrzę to mi się chce płakać...
A co do strojów - jednym słowem: jaja. Za niedługo się okaże że "Adidas ma obsuwę" i dostaniemy stroje jako prezent sylwestrowy. Chyba że coś się przedłuży, bo będziemy woleli poczekać na nowego sponsora... |
Ale wam trudno zrozumieć... nie będzie systemu online sprzedaży biletu dopóki nie zostanie oddany całkowicie stadion ( brakująca trybuna ) i zostanie spięty cały system.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl