Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Luk_Biala_Gwiazda 27.08.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1156521)
WiślakMyślenice Sprostowanie chodzi o poprzedniego sponsora(dobrze znana firma bukmacherska która już raz zawitała do Wisły) a Wisła at home dlatego że podobno jest zakaz reklamy firrm bukmacherskich na kosulkach a w ten sposób można by było obejść zakaz

Dokładnie wzięło się to od Bońka, który napisał na swoim blogu, że Wisła prowadziła zaawansowane rozmowy z Bet-at-home w sprawie reklamy na koszulkach. Na wyjazdach w Lidze Mistrzów Wisła miała grać w koszulkach z napisem "Bet-at-home", natomiast u siebie "Wisła-at-home", co miało być sprytnym ominięciem chorego prawa.

tsw biała gwiazda 27.08.2011 19:10

http://img40.imageshack.us/img40/387...ssleevemod.jpg

Mocny 27.08.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1156333)
Chyba ci się coś pomyliło bo nigdy nie mieliśmy wzoru Realu Madrid :)


chyba ty slabo ogarniasz ten temat


juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010


o to sa projekty naszych forumowiczow z przed roku


http://img218.imageshack.us/img218/2361/homewl.png

http://img202.imageshack.us/img202/7572/awayw.png

i wlasnie dlatego chodzi mi o to ze przez analogie , jakbysmy teraaz dostali te to by bylo spoko , bo to imho bardzo udany wzor

Mistel 28.08.2011 13:28

Tylko po co nam takie sponsor co nam daje dawne modele? Aż tak zacofanym krajem jest Polska? Dla mnie Wisła powinna mieć taki sam model jak obecnie Real, Chelsea, Bayern czy inne kluby związane z Adidasem.


Już bardziej wolałem Umbro który nam zaprojektował stroje specjalnie dla Wisły, z Białą Gwiazdą. Traktowali nas poważnie a nie po macoszemu.

Kapcok7 28.08.2011 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1156724)
chyba ty slabo ogarniasz ten temat


juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010


Ogarniam ten temat, i stroje Realu, i co powtarzam że nigdy wisła nie grała w strojach Realu, a to była błędna informacja.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/4...vocamiseta.jpghttp://images.okazje.info.pl/p/sport...lka-adidas.jpg
Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.:-/

tsw biała gwiazda 28.08.2011 21:27

Na innym forum napisał ktoś, że koszulka będzie wyglądał jak ta z kolekcji adidas tiro 11 tylko z kołnierzykiem. Tu moja wizualizacja
http://img155.imageshack.us/img155/7602/96359115.jpg

Św. Mikołaj 29.08.2011 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1157183)
Ogarniam ten temat, i stroje Realu, i co powtarzam że nigdy wisła nie grała w strojach Realu, a to była błędna informacja.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/4...vocamiseta.jpghttp://images.okazje.info.pl/p/sport...lka-adidas.jpg
Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.:-/

Trzy paski :D

wonski_eNHa 29.08.2011 11:43

Niech będą jakie chcą, BG nie będzie. Sponsor może cudem się ugnie i podpisze (jeżeli info Bońka ma jakieś podstawy).
Domowe czerwone, wyjazdowe białe, alternatywne niebieskie... Herb Wisła Kraków SA na lewym cycku, na prawym Adidas. Numer z tyłu, trzy paski na rękawach... Bleee... niech ruszą z marketingiem, bo na stadion tylko fanatycy będą przychodzić i emo chłopcy z kolczykiem w dupie zrobić sobie fotkę na tle industrialnego obiektu na R22.

JOSE 841 29.08.2011 13:03

tsw biała gwiazda genialne.A tak przy okazji wiadomo kiedy prezentacja nowych strojów???

śledziu 29.08.2011 17:09

- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach – stwierdził Basałaj.
źródło: http://www.sportmarketing.pl/newsroo...roje-dla-wisly

szprotson 29.08.2011 17:15

data tego artykułu : 10 sierpnia
3 strony temu Jose pisałeś sam ze w rozgrywkach grupowych gramy w nowych strojach, co zresztą było wcześniej(np.w/w artykuł) ogłoszone przez Basałaja, a tutaj widze dalej pytasz kiedy prezentacja ?

skeba 31.08.2011 08:24

Basałaj mówił jednym z wywiadów, że do końca sierpnia będą zaprezentowane...

EvilMonkey 31.08.2011 09:44

No to jeszcze niecałe 14 godzin :)

didzej132 31.08.2011 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EvilMonkey (Post 1158607)
No to jeszcze niecałe 14 godzin :)

Nie był bym taki pewien tego , sprzedaż biletów przez internet miała być uruchomiona od meczu z jagiellonią czyli 2011-04-03 i nie ma do dziś ...
Miejmy nadzieje że z koszulkami dotrzymają daty .:)

tsw biała gwiazda 31.08.2011 11:38

Cytat:

- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach - stwierdził szef piłkarskiej Wisły.
Z tego wynika, że nowe koszulki mogą zaprezentować dziś, ale nie muszą. Na 99% Wisła w nowych strojach zagra z Lechem.

serek.c2 31.08.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1158595)
Basałaj mówił jednym z wywiadów, że do końca sierpnia będą zaprezentowane...

Basałaj dużo gada, na różne tematy...

miodzio 31.08.2011 12:20

A wiadomo już co z tą inicjatywą wieszania pod dachem przed każdym meczem ligowym koszulek z nazwiskami zasłużonych Wiślaków? To tak ramach Basałajowych obietnic...

wonski_eNHa 31.08.2011 12:34

Najpierw muszą wrócić kadrowicze z reprezentacji, porobić zdjęcia piłkarzom, zdjęcie grupowe na główną. Tak jeszcze z tydzień trzeba będzie poczekać, nikomu się nie śpieszy... może jednak się uda podpisać...

PauL 31.08.2011 19:04

Orientuje się ktoś czy są dostępne jeszcze w Fanatyku repliki meczowe adidasa w poziome pasy z Białą Gwiazdą ?

Kon®ado 31.08.2011 19:28

@up jak byłem w poniedziałek to były.

jurukuru 31.08.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL (Post 1158759)
Orientuje się ktoś czy są dostępne jeszcze w Fanatyku repliki meczowe adidasa w poziome pasy z Białą Gwiazdą ?

ma ktoś foto takiej koszulki? Pilne :)
edit: dzięki, już mi wysłano.

Natalia_TSW 31.08.2011 20:02

Każdy dużo gada, a efektów prawie w ogóle.
-nowe stroje: inne klub Ekstra zaprezentowały już je dawno
- bilety przez internet: chyba wiekszość już prowadzi taką sprzedaż lub w innych miejscach

Titto 31.08.2011 21:11

A orientuje się ktoś, czy Wisła Krak Bet będzie miała nowe stroje na sezon 2011/2012, czy będzie grała w tych samych co w poprzednim sezonie?

WiślakMyślenice 01.09.2011 06:04

Sierpień już minął, kolejne kłamstwo w wykonaniu miłościwie panującego nam prezesa klubu.

Bastecznik 01.09.2011 07:55

Koniec sierpnia/początek września... Ludzie litości!

śledziu 01.09.2011 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1158852)
Sierpień już minął, kolejne kłamstwo w wykonaniu miłościwie panującego nam prezesa klubu.

Ochłoń. Przecież to nie od niego zależy.

martin_6 01.09.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez śledziu (Post 1158921)
Ochłoń. Przecież to nie od niego zależy.

Od niego zależy, co wygaduje w mediach...

WiślakMyślenice 01.09.2011 13:27

Dokładnie. Mógłby przestać w końcu walić ściemę. Nie od niego zależy? Przecież jest prezesem klubu, tzw. wizytówką. Mógłby przestać rzucać terminy na wiatr jeśli wie, że ich dotrzymanie jest niemożliwe. Inaczej robi z siebie pośmiewisko. Tak jak za swoją wypowiedź odnośnie transerów Ochalik (sprawa słynna nawet na weszło).

JOSE 841 01.09.2011 15:20

WiślakMyślenice ta tylko za termin odpowiada niemiecka firma która jest sponsorem technicznym Wisły a prezes przekazuje tylko do mediów termin który podaje sponsor techniczny.WiślakMyślenice masz racje jest wizytówką klubu ale to nie jego wina że sponsor techniczny ma zawalony kalendarz terminami.Po meczu z Meksykiem kadra klubu będzie w komplecie i powinno być wszystko jasne więc na Lecha powinni się wyrobić.

R33 01.09.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1158952)
Dokładnie. Mógłby przestać w końcu walić ściemę. Nie od niego zależy? Przecież jest prezesem klubu, tzw. wizytówką. Mógłby przestać rzucać terminy na wiatr jeśli wie, że ich dotrzymanie jest niemożliwe. Inaczej robi z siebie pośmiewisko. Tak jak za swoją wypowiedź odnośnie transerów Ochalik (sprawa słynna nawet na weszło).

Jeśli chodzi Ci o sprawę transferu Czarka Wilka to nie Ochalik, a Jarosz.

WiślakMyślenice 01.09.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1159000)
WiślakMyślenice ta tylko za termin odpowiada niemiecka firma która jest sponsorem technicznym Wisły a prezes przekazuje tylko do mediów termin który podaje sponsor techniczny.WiślakMyślenice masz racje jest wizytówką klubu ale to nie jego wina że sponsor techniczny ma zawalony kalendarz terminami.Po meczu z Meksykiem kadra klubu będzie w komplecie i powinno być wszystko jasne więc na Lecha powinni się wyrobić.

Więc tym bardziej nie powinien robić z siebie kretyna rzucając terminami realizacji danego przedsięwzięcia jeżeli nie ma na nie wpływu, chyba się zgodzisz?

Poza tym, dodanie informacji "wg sponsora technicznego, prezentacja nowych trykotów/koszulek/strojów odbędzie się" zmieniłaby chyba postać rzeczy i pozwoliła, by pan Basałaj postrzegany w tej sprawie byłby zupełnie inaczej?

Cytat:

Jeśli chodzi Ci o sprawę transferu Czarka Wilka to nie Ochalik, a Jarosz.
Przepraszam, mój błąd. Zwracam honor Ochalikowi.

dynek.pl 01.09.2011 16:41

a po co Wam te nowe koszulki ?

PeterSett 01.09.2011 16:47

bo stare brzydkie i wiszące jak namioty

krkgiba 01.09.2011 16:51

Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?

cichy_71 01.09.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1159036)
Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?

co do sprzedaży biletów przez internet, jak kpowałem bilet na mecz z Lechią to pytałem kolesia w kasie czy wiadomo kiedy ma ruszyć sprzedaż on-line powiedział mi że napweno jeszcze dłuższy okres trzeba będzie poczekać bo w najbliższym czasie nie jest przewidziane uruchomienie sprzedaży on-line.

a co do stroji to mam nadzieje że w zamian za tak długie oczekiwanie otrzymamy naprawdę jakiś "specjalny" komplet

tsw biała gwiazda 01.09.2011 18:01

za to jak piłkarze reprezentują Wisłę powinni grać na waleta

wonski_eNHa 01.09.2011 18:04

Cichy_71^^ Będziesz miał dziwne odczucie jak zobaczysz ten post po prezentacji nowych strojów.

Sprzedaż biletów on-line? Nie ten temat.

Fiti 01.09.2011 19:02

wonski - proszę cię - usuń to logo LM z podpisu bo jak na to patrzę to mi się chce płakać...

A co do strojów - jednym słowem: jaja.
Za niedługo się okaże że "Adidas ma obsuwę" i dostaniemy stroje jako prezent sylwestrowy. Chyba że coś się przedłuży, bo będziemy woleli poczekać na nowego sponsora...

jaszczur90 01.09.2011 19:12

Ale wam trudno zrozumieć... nie będzie systemu online sprzedaży biletu dopóki nie zostanie oddany całkowicie stadion ( brakująca trybuna ) i zostanie spięty cały system.

4fan_player 01.09.2011 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1159058)
za to jak piłkarze reprezentują Wisłę powinni grać na waleta

To nie są piłkarze, to są wkłady do koszulek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl