Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

JrQ- 30.09.2009 08:10

Wy tu o Cleberze, ale skąd wiecie, jaką formę sportową prezentuje?

saklak1906 30.09.2009 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 798759)
Brazylijski obrońca Cléber rozwiązał kontrakt z Terekiem Grozny - poinformowała "Gazeta Krakowska". Jest zatem wolnym piłkarzem, a kilka tygodni temu deklarował w wywiadach, że chciałby jeszcze kiedyś do Wisły wrócić. W Krakowie ma zresztą rodzinę.

Pytanie tylko czy w zespole będzie widział go Maciej Skorża i czy krakowski klub będzie w tej chwili stać na podpisanie nowego kontraktu z Cléberem?


Znaków zapytania jest kilka:
Czy majac Jopa potrzebujemy Clebera ?
Cleber mial jeden z najwyzszych kontraktow w lidze,po Levadii takiego nei dostanie ?
Czy jak nie ma Bednarza,bedzie w ogole ktos w klubie ,kto podejmie z nim ewentualna rozmowe o pracy w Wisle ?
Czy nie lepiej zatrudnic Clebera jako trenera ,scouta ?

Wybor Jop-Cleber no odpowiedz jest jasna a i dla obu by sie miejsce znalazlo( tez trzeba wziasc pod uwage ewentualne odejscie Marcelo).
Cleber zarobil i sie dowiedzial ze pieniadze to nie wszystko- zwlaszcza za taka cene.
Skorza wie jak gra Cleber wiec byl by chyba skonczonym ...... nie podejmujasc rozmow z Cleberem bo Legia, Lech na sama mysl podpisania z Nim kontraktu dostaja orgazmu.
Dac pograc chlopu nawet jako zmiennik a potem zatrudnic jako skauta lub trenera bo to ze ma ogromne doswiadczenie wie chyba kazdy.

kosaTS 30.09.2009 08:27

Przypominam, że Cleber ostatnio grał za granicą na pozycji defensywnego pomocnika.
Może u Skorży to samo, choć zdecydowanie wolę Jirsaka.

Nehiar 30.09.2009 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 798782)
Przypominam, że Cleber ostatnio grał za granicą na pozycji defensywnego pomocnika.
Może u Skorży to samo, choć zdecydowanie wolę Jirsaka.

I to może być prawda, możliwe że związku z kontuzją Sobola, Skorża to wykorzysta - oczywiście jeśli w ogóle jest taki temat.

kristos 30.09.2009 08:52

Cleber w Wiśle w roli zawodnika ?
To kto w takim razie na ławkę Głowacki ,czy Marcelo ?
Na pewno za darmo grać w Wiśle nie będzie a i rezerwowym pewnie mu się nie uśmiecha być.
Jako defensywny pomocnik w Groznym chyb też grał tylko na poczatku.
Ja osobiście bym sobie z nim odpuścił.

sandomingo 30.09.2009 09:12

Abstrahując od tego czy Cleber byłby potrzebny czy nie - raczej na pewno w klubie nie ma środków na kontrakt dla niego.
Także nie będzie tematu.

tofik 30.09.2009 10:08

Pytanie dlaczego rozwiązał. Bo chyba sobie radził skoro grał w podstawowym składzie.
Niby pojechał tam zarobić, kontrakt miał do 2011. Dziwne to. Może nie chciał być z dala od rodziny na tak długo ?
Ja bym mu polecał z całą rodzinką na Cypr na roczek, albo 2 :) W Polsce kto mu zapłaci tyle ?
Niby po sezonie luzujemy Dżopa, ale czy potrzebny nam jest taki dziadek ? (nota bene bardzo dobry dziadek :D)

Wojtas 30.09.2009 16:03

Cleber chcial tam jechac tylko dla kasy.

A dzis szybko wraca,wiec chyba nie spodobalo mu sie tamtejsze "otoczenie"

Sam nie moglem uwierzyc ze ktos decyduje sie odejsc ,to rozumiem ale nie w tamte rejony.
Teraz zmadrzal i woli grac chocby w Polsce ,za mniejsza kase ale za to w spokojniejszych rejonach.

A to czy go wziasc...sam nie wiem po jego odejsciu byl za niego Marcelo a wiadomo ze dzis w obronie bez niego ani rusz.Skorza musi zatem pomyslec .

AYALA 30.09.2009 16:05

od Jopa to Cleber jest lepszy.Jak chce wrócic to można z nim na rok jeszcze kontrakt podpisac

brylant17 30.09.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 798925)
od Jopa to Cleber jest lepszy.Jak chce wrócic to można z nim na rok jeszcze kontrakt podpisac

Zwolnić Jopka i dać kase jopka+ jakieś zarobki Cantoro i gra :D

IncognitoTSW 30.09.2009 16:58

Cleber odszedł bo dano mu znać, że będą stawiać na Marcelo i Głowę jako parę stoperów.

Ogryzek 30.09.2009 18:19

Szanuję Clebera, ale mam nadzieję że nie trafi jako piłkarz do Wisły (może jako skaut, trener juniorów). Marcelo i Głowa są lepsi, no i szybsi. Cleber może jest szybszy od Jopa, ale o to niestety nietrudno:)
Zresztą nie wiem czy jemu odpowiadałaby rola rezerwowego? A w tej roli wolę już młodego Kowalskiego.

westersyl 30.09.2009 18:58

Cleber prawdopodobnie postanawia wrócić do Polski, sam wspomina, że najchętniej do Wisły. Wszyscy wiemy co ten zawodnik potrafi nie trzeba robić mu reklamy. Każdy w Polskiej lidze kto go weźmie może tylko zyskać. Hmm teraz ciekawe kwestia czy nam jako Wiśle Kraków opłaca się go jeszcze brać ? Marcelo i Głowackeimu można nie wiele zarzucić, do tego są znacznie młodsi. Mariusz Jop kompletnie się nie sprawdził, jest wolny, młokos z Hetmana robił z nim co chciał, ogólnie widać te wszystkie wady o których była mowa przed transferem. Teraz kwestia czy Cleber chciałby "grzać ławę" ? Do tego to gorąca głowa, po jego odejściu uważam ze zrobiło się znacznie spokojnień w szykach obronnych.

royalmichael 30.09.2009 19:06

Wymiana Jopa za Clebera. Innej opcji nie widzę bo po co nam dwa wysokie kontrakty na ławce.
A wymieniając Jopa za Clebera na pewno zyskamy. tylko, że Jop się na to nie zgodzi :P

el Nuero 30.09.2009 19:14

A może by tak -
 
Macie rację co do Clebera, myślę jednak że w obecnej, trudnej sytuacji kadrowej naszego klubu, Brazylijczyk mógłby się na pewien czas przydać. Kontuzjowani Boguski i Garguła, a teraz jeszcze Sobol, plus niejasny status prawny Łobodzińskiego (na razie składa zeznania, ale co będzie, jak Łobo stanie się Wojciechem Ł?) - to wszystko każe się zastanowić, czy nie wzmocnić kadry. Nie chciałbym, aby np. przed meczem z Legią powtórzyła się sytuacja sprzed Lewadii (tylko 3 zdrowych obrońców).

Ponieważ gramy zarówno w lidze jak i w PP, "funkcjonalnych" zawodników nam potrzeba. Gdyby Cleber grał w obronie, Marcelo mógłby spróbować swych sił w pomocy, przecież umie strzelać bramki. Jirsak jest ciekawym rozwiązaniem, ale jeśli po godzinie gry będzie "gasł" tak jak w meczu przeciw Polonii, to inny wariant też musi wchodzić w grę. A gasnący sportowo Cantoro (to już nie ten Mauro co 4-5 lat temu) mógłby tylko być awaryjnym zmiennikiem.

Krótko zatem: Cleber z kontraktem na rok + możliwość pracy jako skaut w przyszłości. Ciekawe tylko, czy odpowiadałoby mu takie rozwiązanie...

mr_kwolf 30.09.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 798992)
Macie rację co do Clebera, myślę jednak że w obecnej, trudnej sytuacji kadrowej naszego klubu, Brazylijczyk mógłby się na pewien czas przydać. Kontuzjowani Boguski i Garguła, a teraz jeszcze Sobol, plus niejasny status prawny Łobodzińskiego (na razie składa zeznania, ale co będzie, jak Łobo stanie się Wojciechem Ł?) - to wszystko każe się zastanowić, czy nie wzmocnić kadry. Nie chciałbym, aby np. przed meczem z Legią powtórzyła się sytuacja sprzed Lewadii (tylko 3 zdrowych obrońców).

Ponieważ gramy zarówno w lidze jak i w PP, "funkcjonalnych" zawodników nam potrzeba. Gdyby Cleber grał w obronie, Marcelo mógłby spróbować swych sił w pomocy, przecież umie strzelać bramki. Jirsak jest ciekawym rozwiązaniem, ale jeśli po godzinie gry będzie "gasł" tak jak w meczu przeciw Polonii, to inny wariant też musi wchodzić w grę. A gasnący sportowo Cantoro (to już nie ten Mauro co 4-5 lat temu) mógłby tylko być awaryjnym zmiennikiem.

Krótko zatem: Cleber z kontraktem na rok + możliwość pracy jako skaut w przyszłości. Ciekawe tylko, czy odpowiadałoby mu takie rozwiązanie...

ale o czym ty rozmawiasz? Przecież i tak nie możemy go zgłosić do rozgrywek bo jest okienko zamknięte.

pirat.z.karaibow 30.09.2009 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 799007)
ale o czym ty rozmawiasz? Przecież i tak nie możemy go zgłosić do rozgrywek bo jest okienko zamknięte.

Gracze będący wolnymi mogą dołączać do drużyn przez cały sezon.

mr_kwolf 30.09.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 799009)
Gracze będący wolnymi mogą dołączać do drużyn przez cały sezon.

Z tego co mi wiadomo to tylko jeśli rozwiążą kontrakt w czasie okienka transferowego (ewentulanie wcześniej). Jakby było inaczej to co stało by na przeszkodzie by np. dzisiaj Ribery przeszedł do Realu? Bach, i rozwiązuje kontrakt "za porozumieniem stron i odszkodowaniu w wysokości 50 mln euro" i jutro podpisuje kontrakt z Realem i "za podpis kasuje 50 mln euro".

picasso 30.09.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 799013)
Z tego co mi wiadomo to tylko jeśli rozwiążą kontrakt w czasie okienka transferowego (ewentulanie wcześniej). Jakby było inaczej to co stało by na przeszkodzie by np. dzisiaj Ribery przeszedł do Realu? Bach, i rozwiązuje kontrakt "za porozumieniem stron i odszkodowaniu w wysokości 50 mln euro" i jutro podpisuje kontrakt z Realem i "za podpis kasuje 50 mln euro".

za porozumieniem stron znaczy,ze dwie strony muszą chciec rozwiązać,nie tylko Riberry

mr_kwolf 30.09.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 799014)
za porozumieniem stron znaczy,ze dwie strony muszą chciec rozwiązać,nie tylko Riberry

No o to mi chodzi, że na dobrą sprawę można byłoby robić transfery cały rok a nie tylko w czasie okienek transferowych

kosaTS 02.10.2009 08:47

Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma. Dreszczyk mnie łapie jak oglądam ten filmik i Zieniu strzela .
http://www.youtube.com/watch?v=d48BTaZlFxE

saklak1906 02.10.2009 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 799472)
Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma.

A co ma byc? gra sobie w Grecji albo i nie. Jestem ciekaw czy dwa lata temu napisalbys to samo o Zieniu.

tofik 02.10.2009 09:25

Zieniu grzeje tam ławę. Dziwne, taki przebojowy zawodnik, a nie gra :)

MatMario 02.10.2009 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 799472)
Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma. Dreszczyk mnie łapie jak oglądam ten filmik i Zieniu strzela .
http://www.youtube.com/watch?v=d48BTaZlFxE

Mnie dresz łapie jak oglądam 120 minut w Atenach.

flamengista 02.10.2009 10:37

Taka drobnostka - o transferach decyduje teraz Skorża. Skorża ma względem Jopa dług wdzięczności - zawodnik miał (ma?) problemy rodzinne, myślał o zawieszeniu kariery ale ze względu na nasze kontuzje podpisał kontrakt.

Jop jest solidnym zmiennikiem, człowiekiem cierpliwym, na razie nie narzeka na ławę a przecież trochę w reprezentacji pograł.

Więc abstrahując od poziomu sportowego Jopa i Clebera (w jakiej formie jest Brazylijczyk, tego nie wiemy!) to propozycja dania kopa Dżopikowi jest szokująca, głupia i nierealna.

Bardzo szanuję Clebera, ale obecnie mamy Głowę, Marcelo, Jopa do tego na pozycji stopera może grać Diaz. A na wypożyczeniu jest Mateusz Kowalski, który w zimie może wrócić.

Cleber - owszem, jako skaut. Jeśli chce jeszcze grać, faktycznie Cypr byłby dla niego idealny. Spokojne z dwa latka dałby jeszcze radę.

Silvestro 03.10.2009 08:28

LM: Kosowski idolem w Nikozji

wyb.qm 2009-10-02, ostatnia aktualizacja 2009-10-02

http://bi.gazeta.pl/im/9/7043/z7043259Z.jpg

PRZEGLĄD PRASY: W meczu Ligi Mistrzów zespół Kamila Kosowskiego APOEL Nikozja przegrał 0:1 z Chelsea Londyn. Gdy na murawie pojawił się były reprezentant Polski powitały gromkie owacje. Kosowski rozegrał znakomity mecz i został doceniony nie tylko przez własnych fanów ale i komentatorów brytyjskich - można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym".

Wprowadzenie w drugiej połowie Kamila Kosowskiego dodało APOEL sporo wigoru, gospodarze zaczęli atakować flankami - relacjonował Sky Sport, a "The Independent" zaznacza, że Kamil Kosowski ożywił grę i dodał pewności piłkarzom z Nikozji. Zupełnie nie dawali z nim sobie rady obrońcy Chelsea. To on także wypracował najlepszą sytuację dla swojej drużyny.

Podczas meczu było też widać jakim szacunkiem jest darzony były kadrowicz. Gdy tylko rozpoczął rozgrzewkę kibice skandowali jego nazwisko, domagając się jego szybkiego wejścia na boisko. A gdy już się to stało fani powitali go gromkimi brawami.

Chesteroski 03.10.2009 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 799828)
LM: Kosowski idolem w Nikozji

wyb.qm 2009-10-02, ostatnia aktualizacja 2009-10-02

http://bi.gazeta.pl/im/9/7043/z7043259Z.jpg

PRZEGLĄD PRASY: W meczu Ligi Mistrzów zespół Kamila Kosowskiego APOEL Nikozja przegrał 0:1 z Chelsea Londyn. Gdy na murawie pojawił się były reprezentant Polski powitały gromkie owacje. Kosowski rozegrał znakomity mecz i został doceniony nie tylko przez własnych fanów ale i komentatorów brytyjskich - można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym".

Wprowadzenie w drugiej połowie Kamila Kosowskiego dodało APOEL sporo wigoru, gospodarze zaczęli atakować flankami - relacjonował Sky Sport, a "The Independent" zaznacza, że Kamil Kosowski ożywił grę i dodał pewności piłkarzom z Nikozji. Zupełnie nie dawali z nim sobie rady obrońcy Chelsea. To on także wypracował najlepszą sytuację dla swojej drużyny.

Podczas meczu było też widać jakim szacunkiem jest darzony były kadrowicz. Gdy tylko rozpoczął rozgrzewkę kibice skandowali jego nazwisko, domagając się jego szybkiego wejścia na boisko. A gdy już się to stało fani powitali go gromkimi brawami.

Z pozdrowieniami dla tych co swego czasu mówili, że jak Kosie damy wysoki kontrakt to zacznie się opierdzielać na boisko...

Crusi 03.10.2009 09:17

Tak jak juz mowilem kiedys, Kosa to jeden z tych nielicznych zawodnikow, ktorzy nim lepszy rywal tym wieksze umiejetnosci pokazuja, bo ze przy nim pozostali zawodnicy grali na 120% to juz dawno wiemy, szkoda go oj szkoda...

MCX 03.10.2009 14:15

Odra 0:2 Ruch
Niedzielan podwyższa wynik w 20 minucie.

Silvestro 03.10.2009 19:40

Na C+ jest mecz Barcelona - Almeria i na boisku jest Kalu Uche.

Wojtas 04.10.2009 23:15

We srode na Canale jest chyba ten mecz dla Piekuta.Widzialem kawalek 1 na 1 i tam by wywiad z nim.Wisła Skorzy kontra Wisla ze skladem tym za Kaspra zdajsie.

Krolik 05.10.2009 13:32

Radek show...

Cytat:

Głównym winowajcą kolejnej porażki "Czarnych Koszul" kibice uznali Radosława Majdana, który zawinił przy obu bramkach strzelonych przez drużynę Piasta".
- Ch... z wynikami, wygramy "Taniec z Gwiazdami" - skandowali fani Polonii po drugiej nieudanej interwencji byłego reprezentanta Polski wypominając mu udział w popularnym show.
:-)

unpredictable_wislaczka 05.10.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 800507)
We srode na Canale jest chyba ten mecz dla Piekuta.Widzialem kawalek 1 na 1 i tam by wywiad z nim.Wisła Skorzy kontra Wisla ze skladem tym za Kaspra zdajsie.

A wiadomo już gdzieś, kto będzie grał w tej 'starej' Wiśle?

szprotson 05.10.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 800641)
A wiadomo już gdzieś, kto będzie grał w tej 'starej' Wiśle?

no skład Kasperczakowski czyli Tata, Kuźbik, Szymek, Stolar i reszta

Wojtas 05.10.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 800643)
no skład Kasperczakowski czyli Tata, Kuźbik, Szymek, Stolar i reszta


No jak "Kapperczakowski " to chyba Tata sie nie lapie :)


Mecz podobno w Lublinie....ehh

Silvestro 05.10.2009 23:14

Ermis - Apoel 1:2 . Kamil zagrał cały mecz , a w 73 minucie wszedł na boisko Jasiek Paulista.
Zajmują 6 miejsce , ze stratą 3 pkt do prowadzącej trójki.

cassius31krakow 06.10.2009 07:31

Cleber: synowie zagraja w reprezentacji Polski

http://sport.onet.pl/0,1248699,20552...wiadomosc.html

Awe 06.10.2009 10:07

No i tacy obcokrajowcy niech grają w kadrze, a nie jakieś Rogery i Obraniaki. Mam tylko nadzieję, że to szczere wypowiedzi Clebera, a nie reklama przy poszukiwaniu klubu w Polsce.

tommiyacht 06.10.2009 11:33

Adam Kokoszka obchodzi dzis 23 urodziny. Wszystkiego dobrego !

michu-k 06.10.2009 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 800894)
Wszystkiego dobrego !

Chyba ''więcej pieniędzy''.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl