![]() |
Wy tu o Cleberze, ale skąd wiecie, jaką formę sportową prezentuje?
|
Cytat:
Cleber zarobil i sie dowiedzial ze pieniadze to nie wszystko- zwlaszcza za taka cene. Skorza wie jak gra Cleber wiec byl by chyba skonczonym ...... nie podejmujasc rozmow z Cleberem bo Legia, Lech na sama mysl podpisania z Nim kontraktu dostaja orgazmu. Dac pograc chlopu nawet jako zmiennik a potem zatrudnic jako skauta lub trenera bo to ze ma ogromne doswiadczenie wie chyba kazdy. |
Przypominam, że Cleber ostatnio grał za granicą na pozycji defensywnego pomocnika.
Może u Skorży to samo, choć zdecydowanie wolę Jirsaka. |
Cytat:
|
Cleber w Wiśle w roli zawodnika ?
To kto w takim razie na ławkę Głowacki ,czy Marcelo ? Na pewno za darmo grać w Wiśle nie będzie a i rezerwowym pewnie mu się nie uśmiecha być. Jako defensywny pomocnik w Groznym chyb też grał tylko na poczatku. Ja osobiście bym sobie z nim odpuścił. |
Abstrahując od tego czy Cleber byłby potrzebny czy nie - raczej na pewno w klubie nie ma środków na kontrakt dla niego.
Także nie będzie tematu. |
Pytanie dlaczego rozwiązał. Bo chyba sobie radził skoro grał w podstawowym składzie.
Niby pojechał tam zarobić, kontrakt miał do 2011. Dziwne to. Może nie chciał być z dala od rodziny na tak długo ? Ja bym mu polecał z całą rodzinką na Cypr na roczek, albo 2 :) W Polsce kto mu zapłaci tyle ? Niby po sezonie luzujemy Dżopa, ale czy potrzebny nam jest taki dziadek ? (nota bene bardzo dobry dziadek :D) |
Cleber chcial tam jechac tylko dla kasy.
A dzis szybko wraca,wiec chyba nie spodobalo mu sie tamtejsze "otoczenie" Sam nie moglem uwierzyc ze ktos decyduje sie odejsc ,to rozumiem ale nie w tamte rejony. Teraz zmadrzal i woli grac chocby w Polsce ,za mniejsza kase ale za to w spokojniejszych rejonach. A to czy go wziasc...sam nie wiem po jego odejsciu byl za niego Marcelo a wiadomo ze dzis w obronie bez niego ani rusz.Skorza musi zatem pomyslec . |
od Jopa to Cleber jest lepszy.Jak chce wrócic to można z nim na rok jeszcze kontrakt podpisac
|
Cytat:
|
Cleber odszedł bo dano mu znać, że będą stawiać na Marcelo i Głowę jako parę stoperów.
|
Szanuję Clebera, ale mam nadzieję że nie trafi jako piłkarz do Wisły (może jako skaut, trener juniorów). Marcelo i Głowa są lepsi, no i szybsi. Cleber może jest szybszy od Jopa, ale o to niestety nietrudno:)
Zresztą nie wiem czy jemu odpowiadałaby rola rezerwowego? A w tej roli wolę już młodego Kowalskiego. |
Cleber prawdopodobnie postanawia wrócić do Polski, sam wspomina, że najchętniej do Wisły. Wszyscy wiemy co ten zawodnik potrafi nie trzeba robić mu reklamy. Każdy w Polskiej lidze kto go weźmie może tylko zyskać. Hmm teraz ciekawe kwestia czy nam jako Wiśle Kraków opłaca się go jeszcze brać ? Marcelo i Głowackeimu można nie wiele zarzucić, do tego są znacznie młodsi. Mariusz Jop kompletnie się nie sprawdził, jest wolny, młokos z Hetmana robił z nim co chciał, ogólnie widać te wszystkie wady o których była mowa przed transferem. Teraz kwestia czy Cleber chciałby "grzać ławę" ? Do tego to gorąca głowa, po jego odejściu uważam ze zrobiło się znacznie spokojnień w szykach obronnych.
|
Wymiana Jopa za Clebera. Innej opcji nie widzę bo po co nam dwa wysokie kontrakty na ławce.
A wymieniając Jopa za Clebera na pewno zyskamy. tylko, że Jop się na to nie zgodzi :P |
A może by tak -
Macie rację co do Clebera, myślę jednak że w obecnej, trudnej sytuacji kadrowej naszego klubu, Brazylijczyk mógłby się na pewien czas przydać. Kontuzjowani Boguski i Garguła, a teraz jeszcze Sobol, plus niejasny status prawny Łobodzińskiego (na razie składa zeznania, ale co będzie, jak Łobo stanie się Wojciechem Ł?) - to wszystko każe się zastanowić, czy nie wzmocnić kadry. Nie chciałbym, aby np. przed meczem z Legią powtórzyła się sytuacja sprzed Lewadii (tylko 3 zdrowych obrońców).
Ponieważ gramy zarówno w lidze jak i w PP, "funkcjonalnych" zawodników nam potrzeba. Gdyby Cleber grał w obronie, Marcelo mógłby spróbować swych sił w pomocy, przecież umie strzelać bramki. Jirsak jest ciekawym rozwiązaniem, ale jeśli po godzinie gry będzie "gasł" tak jak w meczu przeciw Polonii, to inny wariant też musi wchodzić w grę. A gasnący sportowo Cantoro (to już nie ten Mauro co 4-5 lat temu) mógłby tylko być awaryjnym zmiennikiem. Krótko zatem: Cleber z kontraktem na rok + możliwość pracy jako skaut w przyszłości. Ciekawe tylko, czy odpowiadałoby mu takie rozwiązanie... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma. Dreszczyk mnie łapie jak oglądam ten filmik i Zieniu strzela .
http://www.youtube.com/watch?v=d48BTaZlFxE |
Cytat:
|
Zieniu grzeje tam ławę. Dziwne, taki przebojowy zawodnik, a nie gra :)
|
Cytat:
|
Taka drobnostka - o transferach decyduje teraz Skorża. Skorża ma względem Jopa dług wdzięczności - zawodnik miał (ma?) problemy rodzinne, myślał o zawieszeniu kariery ale ze względu na nasze kontuzje podpisał kontrakt.
Jop jest solidnym zmiennikiem, człowiekiem cierpliwym, na razie nie narzeka na ławę a przecież trochę w reprezentacji pograł. Więc abstrahując od poziomu sportowego Jopa i Clebera (w jakiej formie jest Brazylijczyk, tego nie wiemy!) to propozycja dania kopa Dżopikowi jest szokująca, głupia i nierealna. Bardzo szanuję Clebera, ale obecnie mamy Głowę, Marcelo, Jopa do tego na pozycji stopera może grać Diaz. A na wypożyczeniu jest Mateusz Kowalski, który w zimie może wrócić. Cleber - owszem, jako skaut. Jeśli chce jeszcze grać, faktycznie Cypr byłby dla niego idealny. Spokojne z dwa latka dałby jeszcze radę. |
LM: Kosowski idolem w Nikozji
wyb.qm 2009-10-02, ostatnia aktualizacja 2009-10-02 http://bi.gazeta.pl/im/9/7043/z7043259Z.jpg PRZEGLĄD PRASY: W meczu Ligi Mistrzów zespół Kamila Kosowskiego APOEL Nikozja przegrał 0:1 z Chelsea Londyn. Gdy na murawie pojawił się były reprezentant Polski powitały gromkie owacje. Kosowski rozegrał znakomity mecz i został doceniony nie tylko przez własnych fanów ale i komentatorów brytyjskich - można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym". Wprowadzenie w drugiej połowie Kamila Kosowskiego dodało APOEL sporo wigoru, gospodarze zaczęli atakować flankami - relacjonował Sky Sport, a "The Independent" zaznacza, że Kamil Kosowski ożywił grę i dodał pewności piłkarzom z Nikozji. Zupełnie nie dawali z nim sobie rady obrońcy Chelsea. To on także wypracował najlepszą sytuację dla swojej drużyny. Podczas meczu było też widać jakim szacunkiem jest darzony były kadrowicz. Gdy tylko rozpoczął rozgrzewkę kibice skandowali jego nazwisko, domagając się jego szybkiego wejścia na boisko. A gdy już się to stało fani powitali go gromkimi brawami. |
Cytat:
|
Tak jak juz mowilem kiedys, Kosa to jeden z tych nielicznych zawodnikow, ktorzy nim lepszy rywal tym wieksze umiejetnosci pokazuja, bo ze przy nim pozostali zawodnicy grali na 120% to juz dawno wiemy, szkoda go oj szkoda...
|
Odra 0:2 Ruch
Niedzielan podwyższa wynik w 20 minucie. |
Na C+ jest mecz Barcelona - Almeria i na boisku jest Kalu Uche.
|
We srode na Canale jest chyba ten mecz dla Piekuta.Widzialem kawalek 1 na 1 i tam by wywiad z nim.Wisła Skorzy kontra Wisla ze skladem tym za Kaspra zdajsie.
|
Radek show...
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No jak "Kapperczakowski " to chyba Tata sie nie lapie :) Mecz podobno w Lublinie....ehh |
Ermis - Apoel 1:2 . Kamil zagrał cały mecz , a w 73 minucie wszedł na boisko Jasiek Paulista.
Zajmują 6 miejsce , ze stratą 3 pkt do prowadzącej trójki. |
Cleber: synowie zagraja w reprezentacji Polski
http://sport.onet.pl/0,1248699,20552...wiadomosc.html |
No i tacy obcokrajowcy niech grają w kadrze, a nie jakieś Rogery i Obraniaki. Mam tylko nadzieję, że to szczere wypowiedzi Clebera, a nie reklama przy poszukiwaniu klubu w Polsce.
|
Adam Kokoszka obchodzi dzis 23 urodziny. Wszystkiego dobrego !
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl