![]() |
Nie no, nie przesadzaj, nawet za Skowronka i ich ograliśmy, to teraz też nie powinno być problemu.
|
Patrząc na to, że w dwóch ostatnich meczach nie strzeliliśmy bramki to faktycznie mamy problem z napadem.
Może kogoś z CLJ spróbować? |
Matematyczne szanse. Statystyczne były po meczu.
Kod:
16 miejsce (pkt) 18 |
Drużyny w okolicy:
Kod:
4 Lechia Gdańsk- 33 (0-2, 1-3) |
Pożądane wyniki w nadchodzącej kolejce:
Lech Poznań - Jagiellonia - X Piast Gliwice - Cracovia - 2 (wiem, wiem, wszyscy wolą 1 :>) Pogoń Szczecin - Lechia - 1(X) Raków Częstochowa - Górnik - 1 Śląsk Wrocław - Wisła Płock - X(2) Wisła Kraków - Stal Mielec - 1 Zagłębie Lubin - Legia - 2 Warta Poznań - Podbeskidzie - 2 |
Lech-Jaga lepiej 2
Pogoń-Lechia tylko 1 |
Cytat:
Jeśli celujemy w 8 miejsce to 8 ekip musi być za nami: Stal, PPB, craxa, Płock, Jagiellonia, Warta, Zagłębie, Śląsk - moje typy, co i tak stanowi już dość hurraoptymistyczne podejście, patrząc że i tak tu 3 rywali jest ponad nami. I w żadnym spotkaniu nie życzę craxie zdobycia ani 1 pkt. |
@Karherop
Takie wyniki dają nam najwyższą możliwą pozycję na koniec tej rundy. |
Wydaje się, że chłopaki trochę nie docenili determinacji Stali. Ale szczęście sprzyja(ło) lepszym.
Jeśli wywieziemy 3 punkty z Bielska to sprawa utrzymania powinna być statystycznie zamknięta. W temacie spuszczenia sąsiadki to czeka 27 kolejka. :> Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdKod:
16 miejsce (pkt) 18 |
Wygląda, że Zagłębie przegra w Lubinie. Jakby co, to poprawię.
Drużyny w okolicy: Kod:
4 Lechia Gdańsk- 33 (0-2, 1-3) |
W ramach zabaw statystyką pozwolę sobie na drobny żarcik nt. sytuacji w dole tabeli.
W tym roku liga rozegrała 8 kolejek. W ośmiu kolejkach drużyny z dołu ugrały kolejno: Podbeskidzie 9 pkt Stal Mielec 6 pkt Craxa 4 pkt Do końca sezonu zostało 8 kolejek. Gdyby sytuacja się powtórzyła, na koniec tabela będzie wyglądała tak: Podbeskidzie 27 PKT Stal 25 PKT Sąsiadka 24 PKT Time toooo say gooodbyeeee |
@tantal, bez żartów, to byłoby piękne... Corumpovii 1907 jak żadnej innej drużynie należy się spadek, a Wiśle dobrze zrobiłby upadek lokalnej rywalki.
|
@Tantal :rotfl: :rotfl: :rotfl:
|
Byłoby pięknie gdyby w sezonie gdzie spada jedna drużyna akurat spadli bo zabraklo im tak z jednego punkcika (z tych 5 co im odjęli) hahahaha
|
Staty po wpadce.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdKod:
15 miejsce (pkt) 21 (Stal nie grała) |
Drużyny w okolicy
Kod:
4 Lechia Gdańsk- 36 (0-2, 1-3) |
"Królestwo za napastnika" czyli staty po Rakowie:
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdKod:
15 miejsce (pkt) 21 |
Drużyny w okolicy:
Kod:
4 Lechia Gdańsk- 37 (0-2, 1-3) |
Śmiem twierdzić, że po meczu derbowym okaże się czy ugrzęźniemy w strefie miejsc 12-16, czy mamy realną szansę na 8-11.
Niemniej szanse, że zajmiemy gorsze miejsce niż rok temu (13) są dość małe, natomiast spadek by nam groził jeśli przegramy wszystko do końca... Utrzymanie zapewne matematycznie zapewnimy sobie po derbach. |
To jest bardzo prawdopodobne.
My teraz mamy Wartę i Zagłębie. Obie walczą o nic. Craxa ma Legię i Płock. Stal Raków, Zagłębie i Jagę. Podbeskidzie ma Pogoń i Śląsk. Istnieje duża szansa, że do 27 kolejki status quo się utrzyma. A jeszcze nie wiadomo co z Płockiem, bo mają wywalić Sobola. |
Nam się z reguły gra najgorzej z drużynami które grają o nic. Także patrząc na obecna dyspozycje to z 2 pkt będzie można być zadowolonym.
|
Statystycznie to my już utrzymanie mamy.Drużyny za nami punktują poniżej oczka na mecz .Z mielcem podbeskidziem i jak na razie beitarem mamy lepszy bilans bezpośredni.W pozostałych 7 meczach jak będą punktować według swojej średniej uciułają ok 6-7 punktów.
|
Statystycznie to potrzeba 31 punktów.
Kod:
25 kolejka 26 kolejka 27 kolejkaUtrzymamy się po 26 kolejce jeśli - wygramy dwa najbliższe mecze, a Podbeskidzie zdobędzie 1 punkt w dwóch najbliższych meczach - zdobędziemy punkt więcej niż Stal w najbliższych dwóch meczach plus w zaległym z Rakowem - zdobędziemy 4 punkty więcej niż Stal w najbliższych dwóch meczach, niezależnie od wyniku z Rakowem. Utrzymamy się po 27 kolejce jeśli - w najbliższych 3 meczach zdobędziemy sumarycznie dwa punkty więcej niż Podbeskidzie - w najbliższych 3 meczach zdobędziemy punkt więcej niż Stal (wliczając mecz z Rakowem) |
Ty mówisz o pewnym matematycznym utrzymaniu.Spada jedna drużyna biorąc pod uwagę jak punktują ci którzy są za nami to na pewno któraś z tych drużyn nie przebije poziomu 28 punktów
|
Mówię o jednym i drugim.
Statystycznie - liczyłem od 2010 - do 15 miejsca potrzeba było 31 punktów. I nie ma co zakładać, że 28 wystarczy bo za chwilę jedni będą mieć nóż na gardle, a drudzy wy...ne na wynik. |
To może jakiś zakładzik dla rozkręcenia wątku?
|
Prawdopodobnie juz sie utrzymalismy ale matematycznej pewnosci jeszcze nie mamy. Mogielnicki z 90min.pl wyliczyl nasze szanse na spadek na okolo 0.1%.
|
Cytat:
Takie mamy ambicje i oczekiwania? Wymagajmy trochę więcej od tych piłkarzy. |
A no widzisz i mi to przeszkadza najbardziej.Jakby Skowronek powiedział teraz na konferencji że gramy o utrzymanie to posypały by się na niego gromy(wiadoma-dyletant parodysta wuefista pantofelek itd)Jak powiedział coś takiego Hyballa a to nie-on pewnie chciał ściągnąć presję z zawodników(tak jakby walka o utrzymanie presji nie wywierała) a w ogóle to skład ma ujowy.Nie to co poprzednicy.Oni mieli do dyspozycji mega zawodników tylko nie wykorzystywali ich potencjału.
|
Cytat:
Średnio 15 miejsce to było 29,1 punktów a nie 31 Natomiast minimalna ilość punktów pozwalająca zająć to 15 miejsce bez sprawdzania bilansu meczów bezpośrednich to 26,4. Dla mnie mamy utrzymanie od wygranej ze stalą |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl