![]() |
Ekhm... histerycy, a nie było przypadkiem podawane, że został beton wylany i trochę czasu minie, zanim zwiąże?
|
No to chyba jakiś niewidoczny ten beton bo jakbym tam nie patrzył to widzę tylko zbrojenie
|
Cytat:
A może właśnie tak? :D Może na tej trybunie widoczne będą tylko zbrojenia, farba i siedzenia? :D Nie wątp w technikę! NIGDY! :D |
każdy chce mieć wolne na Święta. robotnicy też :) wrócą po Świętach :)
|
przechodziłem dziś ok. 10 przez Reymana.. na zewnątrz nic nie widać.. jacyś trzej kolesie coś robili przy tym "szybie windy" i tyle..
|
Precz Z Goebbelsem Tego Forum!
|
To jak masz jakieś ciekawsze info to zapraszamy do podzielenia się,precz z takimi durnowatymi postami jak Twój.
|
Może mi ktoś powiedzieć czy tam gdzie jest dojazd (od strony murawy) wylano beton czy jakiś żwir żeby lepiej było dojechać ? bo przedtem wydawało mi sie że tam była ziemia. Zdjęcia są dostępne w temacie - Zdjęcia z budowy -
|
zwir, zuzel itp, wywalcowany.
poza tym jak patrze na postepy u nas to mozna sie zalamac. za tyle czasu juz dawno powinna byc plyta wylana a tu budowa praktycznie stanela. na Legii i Lechu co mecz widac postepy a u nas nic. ciekawe czy braklo kasy czy jak wykonawcy zobaczyli projekt to sie zalamali i musza wszystko przerabiac? najsmieszniejsza jest ta babka od Euro, ktora .......i, ze wszystko jest ok. tak, jasne a ufo wlasnie wyladowalo w parku Jordana. |
same płaczki
|
Cytat:
Dajmy sobie panowie troche na wstrzymanie(chociaz i tak mnei to wkuriwa ze tyle czasu zbrojenie ukladaja) Wyleja beton to trybuna powinna nam juz od tego czasu rosnac w oczach |
Cytat:
ale jednak pracuje i widze, co sie dzieje - czyli niewiele. |
Cytat:
tez sie nawet wczoraj z ojcem na meczu zastanawialem czy takie tempo to efekt tego ze poprostu takie sa harmonogramy prac itd ,czy tego ze cos jest nie tak. No niestety zwyciezyla ta druga opcja ,bo przeciez pisano ze lada dzien pedzie wylewka a to bylo jakies 2 tyg temu.. Co sie dzieje??? |
Jak to co się dzieje? Ktoś coś zjebał pewnie w projekcie wykonawczym.
|
Dziekujemy Prezydentowi Majchrowskiemu za to że musimy czekac juz 5 rok na stadion . Jak my w tym miescie w takim tempie bedziemy wszystko budowac to jak bede miał 50 lat to moze bedziemy miec porządną autostrade do Tarnowa , porzadne drogi w miescie , podziemne parkingi, rozbudowane lotnisko, hale sportowa , nowe pływalnie itd Jeszcze raz dziekuję Ci drogi Przeydencie !
|
Musicie zrozumiec ze wielki firmy tak jak Mostostal wypłaca premie pracownika jezeli wyprzedzaja harmonogram. im szybciej dla nich tym wiecej zarobia i to jest logiczne. W tym momencie jest przestoj co bardzo denerwuja , patrzac na stadiony , lecha , legły . Bo u nas nic z fundamentow nie wyrasta.
Nasz klub nie ma dobrego zarzadu , brakuje mu pozadnej menadzerki zagranicznej , szczerze to dziwie sie niektorych wysoko postawionym kibicom , musimy dac do zrozumienie Panu Cupiałowi ze chcemy mocnego klubu a z Panem bednarzem to nie mozliwe i z caly dzialem zarzadzajacym infrastruktura itp . A co do projektu stadionu , kazdy najgorszy projekt mozna upiekszyc , dajac niezle elementy oswietlenia itp. Boli to ze Krakow , ktory na moje oko jest stolica kultury sztuki i rozrywki w polsce ma marnych ludzi ( sfera zarzadzajaca ) A nasz stadion - KIEDYŚ powstanie. |
Pytanie do osób zorientowanych lub z dobrą pamięcią (dannato...) - czy na koncepcje architektoniczną oraz projekt stadionu był jakiś konkurs?
|
Cytat:
powstrzymajcie sie od komentarzy typu "czemu tak wolno?" "czemu na Legii i Lechu już prawie wpuszczają kibiców na nowe trybuny a u nas nie?" pamiętajcie o tym, że za budowę są odpowiedzialne dużo mądrzejsze od nas osoby (no może oprócz osób z urzędu i biura ds Euro2012), Mostostal napewno zatrudnia fachowców którzy wiedzą co mają robić, w jakiej kolejności i ile konkretne etapy mają trwać, nie tak dawno na forum udzielało się wielu "ekspertów" gdy była dyskusja na temat "ile dni wiąże beton" niech każdy się zajmie swoimi problemami a nie wyżalaniem się na forum bo takie teksty nic nie dadzą, z tego co zauważyłem to nie ma tutaj osoby która by miała większe pojęcie o tego typu budowach, sam nie mam zbyt wiele do powiedzenia np o tym jak powinno się budować takie trybuny mimo, że troche pracowałem przy budowie i wykańczaniu domu można rozmawiać, polemizować, wymieniać poglądy ale wszsystko na odpowiednim poziomie, bez zbędnego pier****nia i narzekań |
Faktem pozostaje jednak marne tempo robót że o braku wykończenia zaplecza D już nie wspomnę , czy też zapleczu treningowym , gdzie czeka sie na zamożnego inwestora z kraju ropą pachnącego .Więc nie mamy tak na prawdę za bardzo z czego się cieszyc tym bardziej ze na dniach z ostatnią wizytą przed majowym wyborem miast organizatorów EURO2012 przybywa Platini
http://www.sport.pl/sport/1,65025,64...4_miasta_.html |
Cytat:
kontynuacja modernizacji... A co do prac...Panowie, przecież nie trzeba być super inteligentnym żeby zobaczyć, że budowa stoi. Ale płacz tego stanu rzeczy nie zmieni. Pytania typu - dlaczego tak jest? - też nie...jest jak jest. Będzie dobrze. |
Ale samą modernizację też trzeba było zaprojektować. Jak to dokładnie było z oddaniem E i D w ręce O.? Nie mogę sobie tego przypomnieć... Po prostu, jak to się stało, że akurat to on zaprojektował trybuny za bramkami? Przecież w całym cywilizowanym świecie ogłasza się na takie coś konkursy. Sam się zgłosił do miasta? Pamiętam też starą koncepcję, która powstała za kadencji Dębskiego (ministra sportu) przygotowaną bodaj przez Wasko Projekt w dwóch wariantach. A i ta chyba nie była jedyną...
|
On najpierw robił A,B na zlecenie Wisły...jeśli dobrze pamiętam...
A kolejne umowy, już z miastem, były z wolnej ręki...argumentem za było to, że jest to kontynuacja...najpierw E...potem D...pawilon...żeby było szybciej i lepiej...tak samo z ostatnią umową na "dokończenie modernizacji"... |
Przydałoby się żeby ktoś z dojściami popytał odpowiednich ludzi i dowiedział się skąd ten przestój.
|
Jak by ten postój był spowodowany czymś poważnym to już dawno była by sensacja w wybiórczej albo fakcie.
|
Glupio się zapytam, a myślisz że czym jest spowodowany? Anginą pracowników? Czy może wyprzedzają harmonogram? -_- Myślę że to coś poważniejszego, the question is o co biega. Fundusze się już skończyły? Projekt spieprzony? Nie mam pojęcia, w każdym razie taki bezruch od dłuższego czasu jest mocno niepokojący.
|
Rzecz w tym iż projekt został niewłaściwie przygotowany, co wymusiło szereg poprawek. W zasadzie to jest on cały czas na bieżąco przerabiany. Jak by tego było mało to podobno konstruktor po stronie wykonawcy coś tam zawinił i teraz kto inny przyszedł na jego miejsce. Co za tym idzie trzeba analizować wszystko od nowa, a to wymaga trochę czasu...
|
Prace ruszą w tym tygodniu.
|
Donnato, oby. Na pewno nie jest to sprawa finansowanie, bo na to jest podpisana umowa. Właściwie jedyną i najbardziej prawdopodobną możliwością są błędy w projekcie. Miejmy nadzieje, że wszystko pójdzie zgodnie z planem w dalszym ciągu, choć pewnie za te opóźnienia nie będzie odpowiadać Polimeks, tylko projektant, czyli Pan O. Zgodnie z umową za każdy dzień opóźnienia miała być płacona jakaś tam kara. Ciekawe jak to wszystko zostanie rozegrane.
|
Ten temat to jak u cioci na imieninach, czemu stoi czemu nic nie robią, ktoś coś zjebał i najlepsze to przez Majchrowskiego. :) Dzwoniłem do Jacka jutro wpadnie na budowę ich wszystkich s.......ić że nic nie robią... A potem leci na budowę autostrady żeby im coś podpowiedzieć jak się drogi buduje.
Dramat, za dużo czasu w święta było? Lepiej że te błędy wyszły teraz niż by miało ich oświecić jak już będzie zalane betonem, czy prefabrykaty przyjadą. |
Tak jak się buduje nasz stadion to zasługuje na nagrode nobla !!!!!!!! A projektant nagrode nogi od stołka !!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl