![]() |
Tymczasem do niedzieli Wisła sprzedała 12 tys. biletów na mecz ze Skonto.
Trochę mało poszło |
Cytat:
oficjalna napisala dzisiaj o 15k, stare info masz. |
Cytat:
|
Zienczuk8 ty rowniez nie nalezysz do najlepiej poinformowanych ;]
15,200 to liczba jaka widnieje na oficjalnej |
teraz pod tym linkiem jest 15 800 - czyżby aktualizowali na bieżąco ?
Mogło by 20 000 pęknąć ale to chyba mało prawdopodobne... |
Myślę, że wiele zależy od pogody jutrzejszego dnia, a niestety zapowiada się deszczowy wtorek.
|
Cytat:
|
ciekawe czy Łotysze dotarli już wszyscy do Krakowa?
|
Ośmiu kibiców Skonto będzie na trybunie zachodniej!
|
Cytat:
Paljić jest dynamiczny, ale pod względem ustawiania się i wygrywania pojedynków 1 na 1 w defensywie, to on jest najwyżej "taki se". Lameya trudno w tej chwili ocenić, ale wydaje się, że jemu z kolei tej dynamiki i kondycji brakuje. Chavez jest silny i twardy, ale surowy technicznie. Jaliens lepiej panuje nad piłką i dobrze czyta grę, ale brakuje mu warunków fizycznych i szybkości. Mówisz, że z nich można zrobić bardzo dobrą obronę? Moim zdaniem materiał jest wadliwy. Na ligę wystarczą, ale w pucharach ich braki będą widoczne. Może Jovanović się rozkręci? Oby. |
Cytat:
Co do biletów, na pewno dobijemy do 20.000. |
Cytat:
|
Cytat:
Piszesz jakby chodził o lata 90. Na dolę nie pisze Fiorentina, Eintracht Frankfurt, AEK Ateny czy FC Basel. Tylko Wisła Kraków. Rzeczywiście przesadziłem jeśli chodzi o Jaliensa z tą "przeszłością". On w zasadzie dołączał do nas jako podstawowy gracz AZ Alkmaar. |
Cytat:
z aktualnej pojemności stadionu 24 249 - 1700 tylko ok 22 500 biletów trafiło do masowej sprzedaży jeśli nas jutro będzie 19 tys to będzie bardzo dobry wynik , na litexie ( oby ) musi już być komplet |
Cytat:
|
Juz sam fakt ze gramy na R22 chyba kazdego podbudowywuje.
Pisze tak bo tulaczka -Sysnowiec i Levaida,Hutnik-i Karabach moglby by sie nigdy nie wydarzyc gdybysmy grali te mecze na Reymonta.Tutaj rywalom zwykle uginaja sie nogi. |
Sosnowiec i SS są bardzo depresyjne. Sama otoczka meczu, to jak wyglada w tv wręcz zniechęca do oglądania ;]
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Liteks Łowecz w tym roku gra o większe pieniądze niż reszta walczących w eliminacjach. Niedobrze, mogą mieć duże ciśnienie na wygraną :/
Cytat:
|
Najpierw jest mecz ze Skonto. Ci też będą mieli ciśnienie na wygraną, a jeśli nasi się rozluźnią, to nie chcę myśleć jak skończymy. Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciał by Wiślacy byli dziś wieczorem w chwale na ustach całego narodu (przynajmniej ludzi zainteresowanych piłką).
Osobiście nie nastawiam się dziś na wysokie zwycięstwo. Serce by chciało, ale po wcześniejszych eliminacjach już wiadomo, że różnie może się skończyć. Nie piszcie w kółko że wtedy graliśmy na SS i w Sosnowcu i dlatego wtopili, bo gwiazdeczki i przy pełnym stadionie przegrały z Polonią w 30kolejce przy R22. Zachować spokój i umiarkowany optymizm. WISŁA DO BOJU!!! PO ZWYCIĘSTWO! |
Cytat:
|
Co do składu chyba nie ma się co spodziewać zmian.
Jedyne niewiadome to zmiennicy i ewentualne zmiany ... Nunes, Garguła, Biton, Boguski,Jirsak, Bunoza Jovanic i w tej kolejności na boisko .... zwłaszcza jeśli wynik będzie już klarowny. Nie wiem co z Diazem (jego formą) ale chyba nie będzie brany pod uwagę |
Cytat:
|
Cytat:
? |
Tak, przed meczem...pierwszym meczem...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl