Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

buczo1985 01.03.2011 01:04

Moim zdaniem, powinni raz a dobrze przekopać ziemię, ułożyć murawę i dać jej DUŻO czasu na zakorzenienie. Tymczasem piłkarze powinni zostać wykopani na stadion Amici do czasu aż ta trawa faktycznie zacznie jakoś wyglądać. Inaczej to nie ma sensu.
Problem tylko z tymi co nabyli karnety.
Z drugiej strony ktoś w tym mieście chyba zdaje sobie sprawę, że ten stadion to jeden wielki bubel, a do ME już tylko rok z hakiem.

Kolumbus 01.03.2011 01:33

Śmiem wątpić czy taka trawa w rolkach potrzebuje tak dużo czasu...
Wszystko wskazuje na to, że trafia tam za mało światła, albo brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza.Mają w Poznaniu orzeszek do zgryzienia spory, coś muszą postanowić.Może wymiana fragementów membrany na przeźroczystą?Może poprawa cyrkulacji powietrza przez zastosowanie wiatraków wtłaczających powietrze z zewnątrz, jak wiadomo rośliny potrzebują CO2 do procesu fotosyntezy...

wonski_eNHa 01.03.2011 01:38

... pole, pole,łyse pole... tam na razie jest ściernisko ale będzie pieczarkarnia!!! :] Ciekawe czy pieczarki potanieją w WLKP, taka szklarnia...

dobrze że my mamy super nowoczesny stadion z hiper, mega cyrkulacją powietrza wynikającą z braku zatkania dziur w narożnikach.

ps. po pieczarki do POZnan*ia, tam jest na nie w chooj zapotrzebowanie :]

dj_ibutti 01.03.2011 10:29

Kolumbus, na stadionie Ajaxu mają te super wiatraki i super hiper lampy, a i tak zmieniają murawę 2 razy na rundę...

joshi 03.03.2011 15:56

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...pieczenia.html
artykuł o stadionie Lecha,

emj10 03.03.2011 17:27

Nie żeby jakoś bardzo doceniał starania GW w walce z kibolami Amiki, ale trzeba przyznać, że to larum jakie podniosło się w ostatnim czasie może pomóc w doprowadzeniu tego stadionu do stanu używalności. Nie wiedziałem, że taki obiekt może nie mieć ochrony i nie być ubezpieczony. Pomyślcie co by się stało gdyby nagle spłonął ten bubel za 700 mln zł?

Powinny polecieć przede wszystkim głowy osób zarządzających tą nieruchomością, bo w końcu chyba ktoś nią zarządza, co nie?

Maciuś 03.03.2011 20:15

Wylecą, nie wylecą, to juz bez znaczenia bo ten bubel bedzie tam stal przez nastepne 50 lat. Nie oszukujmy sie, jesli stadion ma byc dobry to musi byc wybudowany od podstaw a nie szpachlowany jak 15-letni golf.

sergio 04.03.2011 12:42

https://lh5.googleusercontent.com/_k...0/P3033261.JPG




Kolejny kwiatek na stadionie Amiki...jedna z loż Vip

Ela 04.03.2011 13:18

A co jest nie tak z tą lożą ?

emj10 04.03.2011 13:19

No bez jaj? Nic dziwnego, że CBA tym się zajęło...

kreseq 04.03.2011 13:27

Dobry system umiejscowienia to podstawa... do tego wszystko widac wiec nie maja nic do ukrycia :D Po prostu majstersztyk.

Donki 04.03.2011 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1059659)
A co jest nie tak z tą lożą ?

Sufit :D
10 znaków

sergio 04.03.2011 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1059659)
A co jest nie tak z tą lożą ?

Już pomijam te kwiatki, które wyglądaja jakby były wsadzone do koszy na śmieci... ale ten sufit WTF?

Ela 04.03.2011 13:41

Nie widzę do końca szczegółów, gdyż obecnie promienie słoneczne padają mi prosto na ekran, ale jeśli chodzi tylko o surowy beton, instalacje czy oświetlenie to nie musi to źle wyglądać :-)

Ja całkiem lubię taki industrialne wnętrza.
Brutalistyczne wręcz ;)

Wolę to niż tani gres w żółtawym kolorze i podwieszane, tandetnie wykonane sufity.

joshi 04.03.2011 14:44

diabeł tkwi w szczególach :)
ale moim skromnym zdaniem to nie loża, ale jakiś hol.
Sergio jesteś pewny że to zjdęcie pomieszczenia dla Vipów?

sergio 04.03.2011 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1059704)
diabeł tkwi w szczególach :)
ale moim skromnym zdaniem to nie loża, ale jakiś hol.
Sergio jesteś pewny że to zjdęcie pomieszczenia dla Vipów?



Na stronie skyscrapercity o poznańskim stadionie sami użytkownicy nabijają się z tego pomieszczenia vipowskiego.

emj10 04.03.2011 15:39

Dawno nie zaglądałem na wątek o stadionie w Poznaniu i ubawiłem się po pachy. Rzeczywiście nikt już nie wierzy w to, że ten stadion będzie się do czegoś nadawał. Najgorsze jest to, że każdy pracujący Polak dołożył do niego prawie 50 zł!

Ptaszki po zimie wróciły:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=20716

LUKAS77 04.03.2011 15:39

ta loza vip przy Naszej Strefie Kibica wyglada jak poczekalnia przed ubikacja.

emj10 04.03.2011 15:41

Najlepsze jest porównanie do siłowni w piwnicy :D

Kilka zdań o zastawionym wyjściu ewakuacyjnym:
Cytat:

wg instrukcji z sofy nalezy wybic sie obunoz w kierunku wyjscia awaryjnego. szybe odgradzajaca nas od bezpieczenstwa nalezy uprzednio rozbic jedna ze specjalnie zamonotwanych w poblizu donic z zagraniczna flora.
A na deser siedzenia VIP-owskie!
https://lh6.googleusercontent.com/_k...0/P3033282.JPG

Speedy 04.03.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1059730)

przylecialy na pyry ;)

szprotson 04.03.2011 15:52

https://lh6.googleusercontent.com/_k...0/P3033282.JPG

Ciekawe ile koszutuje bilet/karnet na te kilka wspaniałych miejsc.

joshi 04.03.2011 16:21

na pewno drogo, wkońcu niemal ocierasz się o inny lepszy vipowski świat

Sergio co do tej loży, to przepraszam, że poddałem Twojego posta w wątpliwość. Po prostu zmyliły mnie te wyjścia ewakuacyjne i "ekskluzywność" zaprezentowanej przestrzeni.

Ela 04.03.2011 16:24

Na stadionie Lacha/Amiki jest wiele rzeczy do których można się przyczepić i które wołają o pomstę do nieba.
Jak na przykład powyższe miejsca przy wyjściu ewakuacyjnym.

Natomiast, moim zdaniem, pokazana na zdjęciu loża vip do nich nie należy.
Co prawda de gustibus non est disputandum i rozumiem, że podobny industrial i kontrasty mogą być trudne do przyjęcia, ale we współczesnej architekturze jest to na porządku dziennym.
Oczywiście zależy od jakości wykonania ( nie wiem jak jest z tym w Poznaniu ), nie mniej porównania do piwnicy czy poczekalni przed ubikacją są chyba z przymróżeniem oka ;)

Kilka przykładów w podobnej konwencji :

http://img718.imageshack.us/img718/2...eadquarter.jpg

http://img683.imageshack.us/img683/1...cmoderncab.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/8...f21a102bbb.jpg


http://img713.imageshack.us/img713/3...systeminar.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/8...ustrialfac.jpg

szprotson 04.03.2011 16:24

ciekawe czy do tych miejscówek dodaja kaski hokejowe, zeby ów nabywca przy przerzucie piłki nie rozbił głowy odwracając ją szybko w lewą strone..

i potem ta radość ze strzelenia gola, i przybijanie "piątki" pleksi ...bezcenne

Donki 04.03.2011 16:38

Ewa, ja rozumie, że było by wszystko OK gdyby to było robione specjalinie i tak miało to by wyglądać.
Natomiast to to jest kpina, żeby obliczy to wszystko tak, że sie sufit nie zmiesci bo byłby za nisko. :rotfl:

Jazon 12.03.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1059642)
https://lh5.googleusercontent.com/_k...0/P3033261.JPG




Kolejny kwiatek na stadionie Amiki...jedna z loż Vip

Tutaj Ela ma rację: akurat to fajnie wygląda, przynajmniej na tym zdjęciu. Na pewno fajniej i lepiej, niż gdyby przykryć to takim typowym biurowym stropem.
Natomiast reszta amikowych pomieszczeń jest rzeczywiście do bani: tam industrial nie jest zamierzony, a wynika po prostu z niewykończenia.

szczebrzeszcz 13.03.2011 14:15

jak jest szansa żeby majowe spotkanie Lechii i Wisły odbyło się na nowym stadionie??

JoeyLG 13.03.2011 14:21

raczej nie ma takiej szansy



Gliwice

http://www.piast.gliwice.pl/nowa/gal...sztul/pp15.jpg
http://www.piast.gliwice.pl/nowa/gal...sztul/pp16.jpg

masterlag 15.03.2011 13:34

Tak, pomieszczenia loftowe i mi się podobają, ale to w/w w Poznaniu to raczej mi się kojarzy z niedokończoną robotą, a nie celowym zamysłem- oczywiście na pierwszy rzut oka.

Myślę jednak, że murawa czy te miejsca vipowskie to jest dobry temat do żartów- mnie tam bawi niezmiernie. :)

A tutaj coś z Weszło!, coś o Legii http://www.weszlo.com/news/6486
Dodawać nie ma co, poza tym, że mi się wydawało, iż ich stadion będzie fajnie zrobiony i to do końca, porządnie, a tu jednak się okazuje, że każdy z nowych, pięknych [bardziej lub mniej] stadionów ma jakąś wadę [mniejszą lub większą, mniej lub więcej].
Jaja!

Marszałek 15.03.2011 14:15

W kwestii Legi to nie problem stwarza stadion,lub jego błędne wykonanie ale "oryginalny" sposób postawienia głośników. Przykre to w sumie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl