![]() |
Moim zdaniem, powinni raz a dobrze przekopać ziemię, ułożyć murawę i dać jej DUŻO czasu na zakorzenienie. Tymczasem piłkarze powinni zostać wykopani na stadion Amici do czasu aż ta trawa faktycznie zacznie jakoś wyglądać. Inaczej to nie ma sensu.
Problem tylko z tymi co nabyli karnety. Z drugiej strony ktoś w tym mieście chyba zdaje sobie sprawę, że ten stadion to jeden wielki bubel, a do ME już tylko rok z hakiem. |
Śmiem wątpić czy taka trawa w rolkach potrzebuje tak dużo czasu...
Wszystko wskazuje na to, że trafia tam za mało światła, albo brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza.Mają w Poznaniu orzeszek do zgryzienia spory, coś muszą postanowić.Może wymiana fragementów membrany na przeźroczystą?Może poprawa cyrkulacji powietrza przez zastosowanie wiatraków wtłaczających powietrze z zewnątrz, jak wiadomo rośliny potrzebują CO2 do procesu fotosyntezy... |
... pole, pole,łyse pole... tam na razie jest ściernisko ale będzie pieczarkarnia!!! :] Ciekawe czy pieczarki potanieją w WLKP, taka szklarnia...
dobrze że my mamy super nowoczesny stadion z hiper, mega cyrkulacją powietrza wynikającą z braku zatkania dziur w narożnikach. ps. po pieczarki do POZnan*ia, tam jest na nie w chooj zapotrzebowanie :] |
Kolumbus, na stadionie Ajaxu mają te super wiatraki i super hiper lampy, a i tak zmieniają murawę 2 razy na rundę...
|
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...pieczenia.html
artykuł o stadionie Lecha, |
Nie żeby jakoś bardzo doceniał starania GW w walce z kibolami Amiki, ale trzeba przyznać, że to larum jakie podniosło się w ostatnim czasie może pomóc w doprowadzeniu tego stadionu do stanu używalności. Nie wiedziałem, że taki obiekt może nie mieć ochrony i nie być ubezpieczony. Pomyślcie co by się stało gdyby nagle spłonął ten bubel za 700 mln zł?
Powinny polecieć przede wszystkim głowy osób zarządzających tą nieruchomością, bo w końcu chyba ktoś nią zarządza, co nie? |
Wylecą, nie wylecą, to juz bez znaczenia bo ten bubel bedzie tam stal przez nastepne 50 lat. Nie oszukujmy sie, jesli stadion ma byc dobry to musi byc wybudowany od podstaw a nie szpachlowany jak 15-letni golf.
|
https://lh5.googleusercontent.com/_k...0/P3033261.JPG
Kolejny kwiatek na stadionie Amiki...jedna z loż Vip |
A co jest nie tak z tą lożą ?
|
No bez jaj? Nic dziwnego, że CBA tym się zajęło...
|
Dobry system umiejscowienia to podstawa... do tego wszystko widac wiec nie maja nic do ukrycia :D Po prostu majstersztyk.
|
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
|
Nie widzę do końca szczegółów, gdyż obecnie promienie słoneczne padają mi prosto na ekran, ale jeśli chodzi tylko o surowy beton, instalacje czy oświetlenie to nie musi to źle wyglądać :-)
Ja całkiem lubię taki industrialne wnętrza. Brutalistyczne wręcz ;) Wolę to niż tani gres w żółtawym kolorze i podwieszane, tandetnie wykonane sufity. |
diabeł tkwi w szczególach :)
ale moim skromnym zdaniem to nie loża, ale jakiś hol. Sergio jesteś pewny że to zjdęcie pomieszczenia dla Vipów? |
Cytat:
Na stronie skyscrapercity o poznańskim stadionie sami użytkownicy nabijają się z tego pomieszczenia vipowskiego. |
Dawno nie zaglądałem na wątek o stadionie w Poznaniu i ubawiłem się po pachy. Rzeczywiście nikt już nie wierzy w to, że ten stadion będzie się do czegoś nadawał. Najgorsze jest to, że każdy pracujący Polak dołożył do niego prawie 50 zł!
Ptaszki po zimie wróciły: http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=20716 |
ta loza vip przy Naszej Strefie Kibica wyglada jak poczekalnia przed ubikacja.
|
Najlepsze jest porównanie do siłowni w piwnicy :D
Kilka zdań o zastawionym wyjściu ewakuacyjnym: Cytat:
https://lh6.googleusercontent.com/_k...0/P3033282.JPG |
Cytat:
|
https://lh6.googleusercontent.com/_k...0/P3033282.JPG
Ciekawe ile koszutuje bilet/karnet na te kilka wspaniałych miejsc. |
na pewno drogo, wkońcu niemal ocierasz się o inny lepszy vipowski świat
Sergio co do tej loży, to przepraszam, że poddałem Twojego posta w wątpliwość. Po prostu zmyliły mnie te wyjścia ewakuacyjne i "ekskluzywność" zaprezentowanej przestrzeni. |
Na stadionie Lacha/Amiki jest wiele rzeczy do których można się przyczepić i które wołają o pomstę do nieba.
Jak na przykład powyższe miejsca przy wyjściu ewakuacyjnym. Natomiast, moim zdaniem, pokazana na zdjęciu loża vip do nich nie należy. Co prawda de gustibus non est disputandum i rozumiem, że podobny industrial i kontrasty mogą być trudne do przyjęcia, ale we współczesnej architekturze jest to na porządku dziennym. Oczywiście zależy od jakości wykonania ( nie wiem jak jest z tym w Poznaniu ), nie mniej porównania do piwnicy czy poczekalni przed ubikacją są chyba z przymróżeniem oka ;) Kilka przykładów w podobnej konwencji : http://img718.imageshack.us/img718/2...eadquarter.jpg http://img683.imageshack.us/img683/1...cmoderncab.jpg http://img109.imageshack.us/img109/8...f21a102bbb.jpg http://img713.imageshack.us/img713/3...systeminar.jpg http://img202.imageshack.us/img202/8...ustrialfac.jpg |
ciekawe czy do tych miejscówek dodaja kaski hokejowe, zeby ów nabywca przy przerzucie piłki nie rozbił głowy odwracając ją szybko w lewą strone..
i potem ta radość ze strzelenia gola, i przybijanie "piątki" pleksi ...bezcenne |
Ewa, ja rozumie, że było by wszystko OK gdyby to było robione specjalinie i tak miało to by wyglądać.
Natomiast to to jest kpina, żeby obliczy to wszystko tak, że sie sufit nie zmiesci bo byłby za nisko. :rotfl: |
Cytat:
Natomiast reszta amikowych pomieszczeń jest rzeczywiście do bani: tam industrial nie jest zamierzony, a wynika po prostu z niewykończenia. |
jak jest szansa żeby majowe spotkanie Lechii i Wisły odbyło się na nowym stadionie??
|
raczej nie ma takiej szansy
Gliwice http://www.piast.gliwice.pl/nowa/gal...sztul/pp15.jpg http://www.piast.gliwice.pl/nowa/gal...sztul/pp16.jpg |
Tak, pomieszczenia loftowe i mi się podobają, ale to w/w w Poznaniu to raczej mi się kojarzy z niedokończoną robotą, a nie celowym zamysłem- oczywiście na pierwszy rzut oka.
Myślę jednak, że murawa czy te miejsca vipowskie to jest dobry temat do żartów- mnie tam bawi niezmiernie. :) A tutaj coś z Weszło!, coś o Legii http://www.weszlo.com/news/6486 Dodawać nie ma co, poza tym, że mi się wydawało, iż ich stadion będzie fajnie zrobiony i to do końca, porządnie, a tu jednak się okazuje, że każdy z nowych, pięknych [bardziej lub mniej] stadionów ma jakąś wadę [mniejszą lub większą, mniej lub więcej]. Jaja! |
W kwestii Legi to nie problem stwarza stadion,lub jego błędne wykonanie ale "oryginalny" sposób postawienia głośników. Przykre to w sumie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl