Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

artur1906 10.03.2011 21:19

zapełnić stadion? ot proste-na Wisłę przychodzi średnio 15 tyś widz. więc niech każdy przyjdzie z kumplem czy teściową i mamy ...KOMPLET.

joshi 10.03.2011 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez artur1906 (Post 1062662)
zapełnić stadion? ot proste-na Wisłę przychodzi średnio 15 tyś widz. więc niech każdy przyjdzie z kumplem czy teściową i mamy ...KOMPLET.

geniusz! gdzieś Ty się uchował?

Piotrek87 11.03.2011 08:34

idąc tym tokiem rozumowania to piłkarzom na boisku też trzeba zakazać przeklinać. Przecież w tv widać i słychać w transmisjach jak piłkarze bluzgają. A to przecież może zniechęcić ludzi do oglądania ligi.Tak piszesz, że jakiś tam profesor będzie jeździł na zachód na mecze bo tam kultura i nie ma wyzwisk? W jakiej lidze niby jest tak kulturalnie? To w Bundeslidze np mecz St. Pauli- Hamburger SV jest spokój? W Holandii np mecze Feyenoord- Ajax jest spokój Zapewniam Cię, że ilość wyzwisk i jak to nie którzy mówią antysemickich haseł jest nieporównywalnie większa niż na naszych derbach. I tak mogę dalej wymieniać Włochy, Anglię itp. Wszędzie gdzie są emocję będą i przekleństwa. Chcesz kultury i wysokich obyczajów to zapraszam do filharmonii czy opery.

Gwiaździsty 11.03.2011 09:41

Cytat:

Biorąc pod uwagę konsekwencję orzeczenia Komisji Ligi faktyczna kara dla Legii to kilkaset tysięcy złotych. Takiego orzeczenia w historii naszej ligi jeszcze nie było. To pierwsze tego typu zdarzenie na naszym stadionie i nie rozumiemy surowości tej kary. W podobnych przypadkach inne kluby karane były jedynie karami finansowymi. Najwyższa z nich w tym sezonie wynosiła 30 tysięcy złotych.
Jak można tak bezczelnie łgać ?
Na derby (2:1) mieliśmy zamkniętą cała trybunę D, bo bramkarz Odry Wodzisław znalazł coś w trawie.

PhantomRanger 11.03.2011 09:44

Nie wiecie jak to działa? Tu 3 tysiaki od innego klubu 5 od następnego 7 od kolejnego 15, a jeszcze od innego 12. To da 32 tysiaki i mają tygodniówkę. Żyć nie umierać. Co do stadionu Legii sami sobie zawinili, bo odpalanie rac to jedno, ale rzucanie na boisko to drugie. Bodajże Interowi za takie coś UEFA zamknęła stadion na dwa mecze. Nam też zamkną jeśli taka sytuacja się zdarzy.

MatMario 11.03.2011 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1062771)
Co do samych przekleństw - nie widzę powodów, aby ich używać. Szczerzę mówiąc spierać to się mogę o rację - polityczne, obyczajowe, religijne, czy logiczne itp. ale tu mamy do czynienia z piłką nożną. Od dziecka jestem z nią związany, ale to żadne sacrum. To, że jestem emocjonalnie związany z Wisłą w żadnej mierze nie sprawia, że czuję się lepszy od kibica Cracovii, czy Legii (do kibiców tego zespołu nic nie mam, ale samego zespołu nie lubię jak cholera). Jak chcecie, możecie sobie przeklinać. Po pierwsze nie mam na to wpływu, a po drugie - jeśli nie ma tego tyle co po drugiej stronie Błoń, to można wytrzymać. Tak, czy inaczej - weźcie pod uwagę, że ograniczenie liczby przekleństw na pewno klubowi by nie zaszkodziło.

PS: Nie tak dawno rozmawiałem z pewnym znanym profesorem. Jakiej zachodniej drużynie zapalenie kibicuje, co do tego nie mam wątpliwości - nikt nie ma, bo to manifestuje. Inna sprawa, że z rozmowy o przedostatnich "Jopowych" derbach można było wysnuć, iż w Polsce jest za sąsiadką. Opowiadał o tym, jak to spędził wspomniane spotkanie w miejscu dla Vipów. Uznał, że to był jeden wielki rynsztok i nie za bardzo palił się do tego, by jeszcze pojawić się na stadionie. Wygląda na to, że ograniczy się do wyjazdów na mecze zachodniej ekipy. Innymi słowy, nie zapominajmy, że oprócz dzieci na stadionach są też starsi kibice, którzy niekoniecznie mogę pozwolić sobie na stanie, a i czasem przekleństwa im przeszkadzają.

Poszedł na derby na laski w paski i się zdziwił że był rynsztok. No szok, jestem porażony...

Wszystkim Wam, którym to przeszkadza, czują obrzydzenie, obawiają się o swoje zdrowie psychiczne, swojej rodziny, najbliższych. OSTRZEGAM!!! Zbliżają się mecze z Amicą i laskami w paski... NIE PRZYCHODŹCIE!!! Poziom wulgaryzmów, chamstwa, kibolstwa będzie na pewno na wyższym niż zazwyczaj poziomie. Niech to będzie wasz cichy protest przeciwko temu jakie zezwierzęcenie na stadionach panuje.

APELUJĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBRYCH I CZYSTYCH SERC!!! NIE POJAWIAJCIE SIĘ NA TYCH MECZACH. NIE DAJCIE SIĘ SKAZIĆ.

murray 11.03.2011 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1062802)
Jak można tak bezczelnie łgać ?
Na derby (2:1) mieliśmy zamkniętą cała trybunę D, bo bramkarz Odry Wodzisław znalazł coś w trawie.

Zamknięto całe stare C na mecz z Bełchatowem. Sezon 2006/2007.

Sartre 11.03.2011 10:29

Problem z tą dyskusją moim zdaniem jest taki, że media z Wyborczą na czele mówią o X, a kibice mówią o Y, że rozjeżdżają się tematy. Jeżeli kibice rzucą na meczu kilka razy "strzelcie k*rwom gola", co jest chamskie i teoretycznie nie powinno mieć miejsca, no ale mecz to mecz i bądźmy poważni, bluzgi są na tyle wszechobecne, że trudno oczekiwać że w takim miejscu jak stadion, przy takich emocjach, bluzgi lecieć nie będą. Takie "chamstwo" opanować jest łatwo, fajnie o tym pisał Paweł Czado z GW*. To jest poziom, o którym mówią kibice.

Natomiast media z GW na czele rzuciły się na trochę co innego - i moim zdaniem mają rację, choć przedstawiają to w najgorszy możliwy sposób. Rzucenie k*rwą jest działaniem emocjonalnym, w jakiś sposób niekontrolowanym no i jak bardzo słusznie zauważył raindog - nie ma adresata. Rzucenie "jechać z k*rwami", to trochę gorzej, ale powiedzmy że nadal górę biorą emocje, sam swoje na stadionie krzyczę, choć na dobrą sprawę nie mam jakiegoś ciśnienia żeby piłkarzom / kibicom przeciwnej drużyny stała się większa krzywda, niż to konieczne ;) Ale zaśpiewki pochodzące z młyna są mimo wszystko kontrolowane, to jest coś co jest niejako zinstytucjonalizowane. Jak kilka razy na mecz pójdzie wulgarna zaśpiewka, to można jeszcze powiedzieć, że to jest po prostu taka kanalizacja emocji, że to jest mecz, tu takie rzeczy się dzieją i tego się, przynajmniej w naszej kulturze kibicowania, nie uniknie. Ale granica jest moim zdaniem zdecydowanie przekroczona, kiedy coś takiego jedzie przez pół meczu - a tak chociażby było na prawie-derbach. To już wtedy nie jest kwestia emocji, przecież to nie jest tak, że to się "ot tak wyrwało". To jest po prostu taka kultura kibicowania - i to jest coś, na co można się nie godzić i co można piętnować.

Wszędzie gdzie są emocje, będą i przekleństwa - tu się zgadzam. Ale mimo wszystko równie emocjonujące są np. mecze siatkówki, gdzie poziom wulgarnego syfska jest nieporównywalnie mniejszy. Dla mnie zupełnie oczywiste jest to, że gdyby ultrasi (którzy jednak jako kibice są całkiem zorganizowani) zbastowali z totalnym, wulgarnym pojazdem (a nie jest to niemożliwe przecież), to syfska by nie było - bo przecież reszta kibiców i tak podpina się pod to, co krzyczą ultrasi. Nie mówię nie przeklinać w ogóle. Mówię tylko, żeby trzymać się pewnych granic.


* nie ścisnął pośladów wzorem pozostałych dziennikarzy Wyborczej, fajny wpis na blogu, choć nie bezpośrednio o prawie-derbach: http://czado.blox.pl/2011/03/Pogarda...wynalazek.html, polecam, zresztą Pawła Czado bardzo chętnie czytuję, mimo że kompletnie mnie nie jarają śląskie tematy.

EDIT:
Cytat:

Wszystkim Wam, którym to przeszkadza, czują obrzydzenie, obawiają się o swoje zdrowie psychiczne, swojej rodziny, najbliższych. OSTRZEGAM!!! Zbliżają się mecze z Amicą i laskami w paski... NIE PRZYCHODŹCIE!!! Poziom wulgaryzmów, chamstwa, kibolstwa będzie na pewno na wyższym niż zazwyczaj poziomie. Niech to będzie wasz cichy protest przeciwko temu jakie zezwierzęcenie na stadionach panuje.
Jak to się ma do tego, że piłka nożna to egalitarny sport? Czemu jedna grupa ma rezygnować z czegoś, co powinno być powszechnie dostępne, bo druga grupa nie chce się trochę ograniczyć? To jest absurdalny rozstrzał konsekwencji poszanowania interesów drugiej strony. Pierwsza strona szanując interesy drugiej ma tracić możliwość obejrzenia meczu, podczas gdy druga strona szanując interesy pierwszej ogranicza bluzganie. Trochę spora dysproporcja, nie uważasz?

Jaroo1 11.03.2011 13:19

Własnie chyba oglada tylko mecze sasiadek i na ich podstawie wyrobil sobie opinie

regan 11.03.2011 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1062817)

* nie ścisnął pośladów wzorem pozostałych dziennikarzy Wyborczej, fajny wpis na blogu, choć nie bezpośrednio o prawie-derbach: http://czado.blox.pl/2011/03/Pogarda...wynalazek.html, polecam, zresztą Pawła Czado bardzo chętnie czytuję, mimo że kompletnie mnie nie jarają śląskie tematy.

EDIT:
Jak to się ma do tego, że piłka nożna to egalitarny sport? Czemu jedna grupa ma rezygnować z czegoś, co powinno być powszechnie dostępne, bo druga grupa nie chce się trochę ograniczyć? To jest absurdalny rozstrzał konsekwencji poszanowania interesów drugiej strony. Pierwsza strona szanując interesy drugiej ma tracić możliwość obejrzenia meczu, podczas gdy druga strona szanując interesy pierwszej ogranicza bluzganie. Trochę spora dysproporcja, nie uważasz?

1. Fakt wkoncu ktoś napisał coś normalnego jak na poziom GW

2. Na Ruchu nie syszałem bluzgów... to czemu ta "druga grupa" nie przyszła? Przestańcie powielać tą głupią teorie, że ludzie nie chodzą bo są bluzgi... Zobaczycie co sie bedzie działo przed meczem z Amiką i ile słodkich dziubasów będzie na trybunach w akompaniamencie "W Poznaniu takie obyczyje są..."

crazykaro 11.03.2011 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1062891)
2. Na Ruchu nie syszałem bluzgów... to czemu ta "druga grupa" nie przyszła? Przestańcie powielać tą głupią teorie, że ludzie nie chodzą bo są bluzg\

Nie odwracaj kota ogonem. Tu nie chodzi o same przekleństwa ale o ogólne zachowanie kibiców na stadionie a dokładnie wąskiej grupy "kibiców". Od początku tej rundy nie było kolejki w której by się coś nie wydarzyło na trybunach. Ludzie nie przychodzą na mecze ob się boją albo nie chcą mieć do czynienia z grupą chamów która podpita zaczyna śpiewać na cały autobus czy tramwaj kto jest kur.. albo kto wygra mecz.

dynek.pl 11.03.2011 14:15

Jednak mozna rzucac race na boisko, jednak sa rowni i rowniejsi - szkoda tylko tego goscia co dostal zakaz na 3 lata.

ToTylkoJa 11.03.2011 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1062915)
Jednak mozna rzucac race na boisko, jednak sa rowni i rowniejsi - szkoda tylko tego goscia co dostal zakaz na 3 lata.

może skomentuj to, bo widzę, że pijesz do zawieszenia natychmiastowej wykonalności zamknięcia Żylety:

http://legia.com.pl/pl/29868,Ten_sam...ozne_kary.html

Cytat:

Komunikat Komisji Ligi z 4 listopada 2010 roku
„Na klub GKS Bełchatów została nałożona kara finansowa w wysokości dwudziestu tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych oraz rzucenie petardy w pole karne (co spowodowało przerwanie zawodów na dwie minuty), wielokrotne wzniecanie pożarów na ogrodzeniu (łącznie z podpaleniami szalików i flag drużyny przyjezdnej) podczas meczu 11. kolejki Ekstraklasy PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź.”

Komunikat Komisji Ligi z 10 marca 2011 roku
„W związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców Legii Warszawa podczas meczu 17. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Polonia Warszawa (masowe użycie środków pirotechnicznych, rzucanie rac oraz petard hukowym na boisko, zadymienie obiektu, co spowodowało konieczność przerwania zawodów) Komisja Ligi postanowiła zamknąć na jeden mecz Ekstraklasy Trybunę Północną stadionu Legii Warszawa oraz nałożyć na ten klub karę finansową w wysokości piętnastu tysięcy złotych. Decyzja w części dotyczącej zamknięcia Trybuny Północnej posiada rygor natychmiastowej wykonalności.”
i póki co jest to zawieszenie, a nie anulowanie kary.

regan 11.03.2011 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1062913)
Nie odwracaj kota ogonem. Tu nie chodzi o same przekleństwa ale o ogólne zachowanie kibiców na stadionie a dokładnie wąskiej grupy "kibiców". Od początku tej rundy nie było kolejki w której by się coś nie wydarzyło na trybunach. Ludzie nie przychodzą na mecze ob się boją albo nie chcą mieć do czynienia z grupą chamów która podpita zaczyna śpiewać na cały autobus czy tramwaj kto jest kur.. albo kto wygra mecz.

Faktycznie straszne rzeczy się na polskich stadionach dzieją... leje sie krew, giną ludzie, grupa chamów rabuje i opluwa dzieci i kobiety... Strach jak najgorszch horrorach

Pomyśl czasem co piszszesz... piszesz o ludziach którzy na mecze nie chodzą bo mają to w dupie... Tumacze to już 8 post a ty dalej swoje...

crazykaro 11.03.2011 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062919)
może skomentuj to, bo widzę, że pijesz do zawieszenia natychmiastowej wykonalności zamknięcia Żylety:

http://legia.com.pl/pl/29868,Ten_sam...ozne_kary.html



i póki co jest to zawieszenie, a nie anulowanie kary.

Teraz zawieszą póżniej anulują. Nie ma to jak być pupilkiem PZPN

ToTylkoJa 11.03.2011 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1062923)
Teraz zawieszą póżniej anulują. Nie ma to jak być pupilkiem PZPN

Widocznie GKS jest pupilkiem komisji ligi:)

Może przypomnisz, jaką karę miała Wisła po pamiętnym meczu Wisła Arka(wybiegnięcie kibiców na murawę)?

crazykaro 11.03.2011 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1062922)
Faktycznie straszne rzeczy się na polskich stadionach dzieją... leje sie krew, giną ludzie, grupy chamów rabuje i opluwa dzieci i kobiety... Strach jak najgorszch horrorach

Pomyśl czasem co piszszesz... piszesz o ludziach którzy na mecze nie chodzą bo mają to w dupie... Tumacze to już 8 post a ty dalej swoje...

Ty to tłumaczysz podpierając się jakimiś dziwnymi argumentami jak rozlew krwi czy zabójstwa. Dla ciebie jeżeli nikt sie nie bije ani nie zabija to wszystko jest ok i pełna kultura, co nie?

Gwiaździsty 11.03.2011 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062919)
może skomentuj to, bo widzę, że pijesz do zawieszenia natychmiastowej wykonalności zamknięcia Żylety:

http://legia.com.pl/pl/29868,Ten_sam...ozne_kary.html



i póki co jest to zawieszenie, a nie anulowanie kary.


Weź się chłopcze nie ośmieszaj. Wisła zawsze dostaje kary z natychmiastową wykonalnością. Znając parasol ochronny jaki nad wami trzyma PZPN czy Ekstraklasa to było do przewidzenia. Za tydzień dostaniecie jakąś śmieszną karę i po krzyku. Uważąć muszą za to inne kluby bo jak zawsze wtedy dziady z centarali będą rozsierdzeni. :) Kabaret. To tylko chyba w Polsce tak można ordynarnie forować jeden klub.

ToTylkoJa 11.03.2011 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1062927)
Weź się chłopcze nie ośmieszaj. Wisła zawsze dostaje kary z natychmiastową wykonalnością. Znając parasol ochronny jaki nad wami trzyma PZPN czy Ekstraklasa to było do przewidzenia. Za tydzień dostaniecie jakąś śmieszną karę i po krzyku. Uważąć muszą za to inne kluby bo jak zawsze wtedy dziady z centarali będą rozsierdzeni. :) Kabaret. To tylko chyba w Polsce tak można ordynarnie forować jeden klub.

Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.

rabi86 11.03.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062929)
Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.

O ile dobrze pamiętam to wbiegli po meczu i tegoż meczu nie przerwali.

A co do GKS to racja. Ale takie nagłe zmienianie kary na pare godzin przed meczem nie jest raczej czymś normalnym i nic dziwnego, że niektórych może to zdziwić

crazykaro 11.03.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062924)
Widocznie GKS jest pupilkiem komisji ligi:)

Może przypomnisz, jaką karę miała Wisła po pamiętnym meczu Wisła Arka(wybiegnięcie kibiców na murawę)?

TO ci przypomnę cos takiego
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...bez_trybuny_D/
Sytuacja baaaardzo podobna

kara dokładnie 2 razy surowsza i to jeszcze z zamknięciem trybuny na derby!!

regan 11.03.2011 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1062925)
Ty to tłumaczysz podpierając się jakimiś dziwnymi argumentami jak rozlew krwi czy zabójstwa. Dla ciebie jeżeli nikt sie nie bije ani nie zabija to wszystko jest ok i pełna kultura, co nie?

Jakimi? Prosze:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1062513)
Dziwne, że na Legie (mecz który po derbach obfituje w najwiekszą ilość bluzgów) zainteresowanie biletami zawsze przekracza kilkakrotnie pojemność stadionu... Wtedy bluzgi wpływu nie mają? Pikniki wkładają sobie stopery do uszu, żeby nie słyszeć?

Masz argument ktory pisałem na poprzedniej stronie, nawet na niego nie opdowiedziałeś...

A teraz wytłumacz mi ten fenomen to pogadamy dopiero wtedy... chyba ze zaprzeczysz tej tezie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062929)
Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.

Za nic nie robienie dostalismy 2 mecze kary po meczu w Kielcach... nawet policja mówiła, że nasze zachowanie było w porządku... Chcesz się jeszcze licytować?

rafalek 11.03.2011 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062929)
Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.


Kara była - trybuna E zamknięta na 3 mecze...

ToTylkoJa 11.03.2011 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 1062932)
O ile dobrze pamiętam to wbiegli po meczu i tegoż meczu nie przerwali.

Za to z tego co ja pamiętam, to ponoć jakiś piłkarz Arki został lekko poturbowany. A nawet to wybieganie na murawę jest zabronione, tak samo jak rzucanie rac (i nie ważne czy mecz trwa czy już nie)


crazykaro wszystko ładnie, tylko Legia złożyła odwołanie do PZPNu, a Wisła z tego co mi tu podałeś- nie. Odwołanie do komisji ligi w wypadku Legii też nic nie dało. Nie wyczerpaliście jak widać procedur.


rafalek z tego co kojarzę, to kara owszem była- nawet 4 mecze bez udziału publiczności- tylko potem po odwołaniu tą karę zmienili.

A teraz muszę spadać, a takim ludziom jak crazykaro to trochę współczuje podejścia do życia- Gówno Prawda było by zadowolone ze swojej misji. Cel osiągnięty.

rafalek 11.03.2011 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062940)


crazykaro wszystko ładnie, tylko Legia złożyła odwołanie do PZPNu, a Wisła z tego co mi tu podałeś- nie. Odwołanie do komisji ligi w wypadku Legii też nic nie dało. Nie wyczerpaliście jak widać procedur.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisla.krakow.pl
Klub złożył odwołanie od tej decyzji, jednak na czwartkowym posiedzeniu Komisja postanowiła, że kara nie zostanie uchylona.

No to jak...chyba jednak się odwoływaliśmy?

rabi86 11.03.2011 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062940)
Za to z tego co ja pamiętam, to ponoć jakiś piłkarz Arki został lekko poturbowany. A nawet to wybieganie na murawę jest zabronione, tak samo jak rzucanie rac (i nie ważne czy mecz trwa czy już nie)


crazykaro wszystko ładnie, tylko Legia złożyła odwołanie do PZPNu, a Wisła z tego co mi tu podałeś- nie. Odwołanie do komisji ligi w wypadku Legii też nic nie dało. Nie wyczerpaliście jak widać procedur.


rafalek z tego co kojarzę, to kara owszem była- nawet 4 mecze bez udziału publiczności- tylko potem po odwołaniu tą karę zmienili.

A teraz muszę spadać, a takim ludziom jak crazykaro to trochę współczuje podejścia do życia- Gówno Prawda było by zadowolone ze swojej misji. Cel osiągnięty.

Ponoć został poturbowany.Nikt niczego nie udowodnił, więc wybacz, ale za spekulacje to nawet Komisja Ligi nie może wlepiać kar. A przerwanie meczu jest jednak większym wykroczeniem niż wbiegnięcie na murawę na ostatnim meczu sezonu.

rafalek Legia odwołała się jeszcze do Związkowego Trybunału Piłkarskiego przy PZPN, więc do innej instytucji niż Komisja Ligi

crazykaro 11.03.2011 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1062935)
Jakimi? Prosze:


Masz argument ktory pisałem na poprzedniej stronie, nawet na niego nie opdowiedziałeś...

A teraz wytłumacz mi ten fenomen to pogadamy dopiero wtedy... chyba ze zaprzeczysz tej tezie?

Nic prostszego.
Podajesz przykład meczu z Legią wówczas na stadion ludzi przyciągają derby Polski, poza tym mowisz o meczu gdzie ile było miejsc na trybunach? 10 tys, 12tys? Ale jeśli będzie trzeba zapełnić stadion 33 tysięczny to trzeba przyciągnąc nowych kibiców którzy muszą być jakoś zachęcenie a nie zniechęcani cotygodniowymi informacjami o bójkach, przerwanych meczach. Rodzina ci nie przyjdzie na mecz jeśli będą słyszeć w telewizji to co słyszą

dynek.pl 11.03.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062919)
może skomentuj to, bo widzę, że pijesz do zawieszenia natychmiastowej wykonalności zamknięcia Żylety:

http://legia.com.pl/pl/29868,Ten_sam...ozne_kary.html



i póki co jest to zawieszenie, a nie anulowanie kary.

płaczki warszawskie jestescie i tyle - raz sie zdarzylo, ze dostaliscie kare za ewidentne przewinienia i od razu histeria
i, ze nie niby pierwszy raz w historii taka wysoka kara
no faktycznie - pierwszy raz w historii to sie chyba zdarzylo zeby kara zostala zawieszona po odwolaniu

co nie zmienia faktu, ze jako potencjalny ogladajacy mecz w Tv jestem zadowolony, ze bedzie przy pelnych trybunach
nie jestem zwolennikiem zamykania trybun ale juz tyle razy bylem z tego powodu na popsutych meczach wiec dlaczego
maja byc rowni i rowniejsi
tak samo ten koles dostal zakaz na 3 lata za odpalenie racy, a kolesie rzucajacy race na boisko pewnie pozostana niezidentyfikowani - skoro Cracovia mogla to Lech i Widzew tez powinny, a jak nie sa w stanie tzn. ze ich stadiony
nie spelniaja wymogow bezpieczenstwa

crazykaro 11.03.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1062940)
A teraz muszę spadać, a takim ludziom jak crazykaro to trochę współczuje podejścia do życia- Gówno Prawda było by zadowolone ze swojej misji. Cel osiągnięty.

Spadaj spadaj już wywaliliśmy ci wszystkie kontrargumenty to chyba już nie masz się czym licytować :rotfl:

Aha a Wisła sie odoływała ale to Wisła więc PZPN się nie zgodził nawet na "przeniesienia" kary na inny mecz niż derby z tego co pamiętam

GemHZR 11.03.2011 14:54

Aj tam, świeca dymna i parę petard przy linii i wielkie halo. Gdyby nic nie było na murawie to mecz i tak byłby przerwany z powodu dymu. A co w tym dziwnego, że w normalnym trybie uznane jest odwołanie? Jakieś tam argumenty im podali. I tak pewnie po następnym odpaleniu piro odwieszą karę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl