![]() |
Gdzie niby z tego gola Barca zostala okradziona? Pilka przy ciele, ale dzieki temu zagraniu(pilka jednak trafila w reke, bo od klatki pewnie odbilaby sie zupelnie inaczej) byla korzysc...
Nie wiem, czy pierwsza bramka Barcelony nie padla ze spalonego, bo oczywiscie realizator tak to pokazywal, zeby nie pokazac :D. Fatalne zachowanie ludzi zarzadzajacych obiektem...specjalnie wlaczyli te spryskiwacze, zeby trenerzy, pilkarze, dzialacze Interu nie mogli sie cieszyc ze awansu... |
Karnego to Barca miała ale we Włoszech... Kartka zasłużona, dostał drugą żółtą więc nie wiem o co się tak spinacie. Podsumowaniem sędziowania pod Barcelona była sytuacja w doliczonym czasie gry...
Pzpn na skalę europejską... |
co sedziowie dali z Chelsea? sami gracze Chelsea sa winni ze nie awansowali, setek pare mieli i nie strzelelili
jesli Inter gra swietny futbol to zapraszam poogladac Seria A |
Nie rozumiem was - co z tego że zagrali cattenacio? Taki mieli cel i to byla najlepsza z możliwych taktyk - zabić Barcelone, ustawić się całym zespołem na własnej połowie i rozbijać ataki - na CN w dziesiątke nie ma szans, żeby przyatakować, szczegolnie kiedy mecz jest o taką stawkę.
Barcelona była najlepsza rok temu, teraz zdecydowanie nie jest. O miano najlepszej drużyny walczy właśnie Inter który tak jak Barca rok temu może w tym roku zdobyć tryplet. |
Mnie tam sie 100 razy przyjemniej patrzy na piekna organizacje gry Interu w obronie niz pajacowanie Barcelony w ataku.
|
Cytat:
|
Cytat:
Druga połowa Interu to żenada, dlatego nie chciałem Włochów w finale, będzie nudno. Wyobrażasz sobie finał, gdzie Inter strzela pierwszego gola a resztę meczu spędza we własnym polu karnym murując bramką? Ja nie, a to bardzo możliwy scenariusz. Jak to robić pokazali nam w dzisiejszym meczu... |
ja jeszcze wierze w Rome ze pokrzyzuje im plany we Wloszech,
ja nie neguje ze Inter nie sprawiedliwie jest w finale, wypunktowali Barcelone swietnie w pierwszym meczu teraz swietnie sie bronili, lubie ogladac Barcelona tylko mnie denerwuje ze oni czesto chca do bramki z pilka wejsc, Inter gra prostymi sposobami w pierwszym meczu i Barcelona zostala wypunktowana Moratti sie wreszcie doczekal finalu. |
Cytat:
|
Cytat:
Widać grają świetny futbol jeśli są liderem. Taka ich gra wystarcza na inne drużyny. |
Żadna inna drużyna grając na Camp Nou przez 60 min w 10 nie potrafiłaby tak bronić się przed atakami Barcy. Tak świetnej defensywy to ja w swoim życiu nie widziałem.
|
Genialna gra w defensywie. :-) , Mourinho potwierdził że jest najlepszym trenerem świata.
Maicon <brawo> Zapowiada się ciekawy finał, bo obie drużyny to juz nie to samo co chodźby sezon temu. |
prober nic prostszego ściągnij tylko do Wisełki Murinhio i jego świte ;p
|
Inter zagrał marnie jak Wisła i awansował do finału... Szkoda, że nie mieliśmy takiego fartu i nie przegraliśmy 1:0.
|
Ja .......e co wy gadacie. To niech Fifa posadzi egurole, Piroga, Muche i Wodeckiego w jury i niech daja noty.. i jeszcze smsy niech kibice wysylaja na najpiekiniej grjaca druzyne i na podstawie tych not niech druzyny awansuja do finalu...
Inter wszedl bo zagral konsekwentnie w obronie... niewiele druzyn grajac w 10 potrafiloby nie stracic prawidlowo zdobytego gola (ten ktory padl byl ze spalonego wiec go nie licze)... wiec przestancie sie srac o pieknie futbolu i zabiciu i innych .......ach... |
Beznadzieja. Inter był żenujący w tym meczu. A jak pomyślę o finale i Bayernie do pary,,, Nie będę oglądać.
Niektórzy radośnie mogą rzec, że Barca nie jest najlepsza na świecie. No tak,, Inter jest! Byle kto, byle nie zadufana w sobie Barcelona (????)! Ulżyło dziwakom. |
Jeeeeeeeeeeee INTER!!! Piękna gra! Grali tak jak zagrać mieli, jakby się odkryli, to byłoby po nich. Nie na chama, a z głową Panowie! Pedro miernota, ogólnie kaszanke teatralną Barca grała. INTER!!!
|
Cytat:
Inter przybrał taktyke Adamka:] obydwa zwycięstwa przepiękne wreszcie nei będzie nudnego finału z karłem Messim :] wreszczie inne drużyny piękny wieczór |
ehhh ten antyfutbol.... szacunek przeszli ale w jakim stylu...
|
Co wy gadacie o ciekawym finale? Ktoś już tu pisał jak będzie - Inter lub Bayer strzeli 1 bramkę i przez resztę meczu będziemy oglądać to co dziś. Faktycznie ciekawe...
|
Inter w finale Ligi Mistrzów = liczy się wybijanie, żałosne przeszkadzanie, a nie gra w piłkę.
|
antyfutbol............nie błaznijcie sie ludzie nikt nie zabrania stać na boisku,a to że barca nie potrafi ograc stojących pachołków to ukazuje
jaką genialna sa druzyna.....pfe j....bac barce;) |
Cytat:
Będzie dobrze. Tacy magicy jak Xavi, Iniesta, Messi na długo o sobie nie dadzą zapomnieć.:D |
Cytat:
futbol i jego piękno taktyczne wygrało, indywidualne przekładanie piłki poniosło klęskę, zwolenników Barcy zapraszam na Floriańską, tam siedzi taki koleś który kapkuje przez cały dzień :] |
Niektórzy wolą oglądać szachy, niektórzy grać w gry TV. Gra Interu ? Dla mnie bajka ! Mecz Wisła z np. BvB o ligę mistrzów. ! mecz wygrywamy 3-1, drugi po kompletnej defensywie i "nudnej grze" awansujemy gramy w gorszym stylu niż Nerazzurri do LM. I co Panowie w proteście nie będziecie oglądać Wisły za anty futbol ? Dla mnie liczy się osiągnity cel ! FORZA INTER !
|
Cytat:
|
Cytat:
To że Barcelona grając nie kopie piłki w przód licząc ze może jakoś się przy farci, to że stara się niemal każdą piłkę zagrywać celnie, to ze wszystkie akcje zaczyna od bramki i powoli buduje akcje w których nie ma niemal żadnej przypadkowości tylko wszystko wypracowane. Mi osobiście taki futbol imponuje niezależnie od wyników, niezależnie czy jest to 6 trofeuw w roku, czy ledwie ugrane 4 miejsca jak bywało kilkanaście lat temu. Dziś Inter ugrał to co chciał i szacunek, ja tam żałuje tylko że nie udało się Barcelonie strzelić drugiej bramki bo pokazało by to że anty-futbol nie przynosi korzyści. |
Cytat:
Cytat:
doprawdy piękny wieczór |
Cytat:
|
Cytat:
Wszyscy się ich boją i jedyną drogą na ogranie tej drużyny jest to co w dwumeczu zaprezentował Inter. Real w lidze dwa razy się odkrył i dwa razy dostał baty. Mecz Inter - Bayern ma szanse być najlepszym finałem ostatnich lat, dlatego że obie drużyny pomimo jakiegoś tam respektu, mają okazję narzucić swoją grę przeciwnikowi. Bo Bayern to nie Barcelona, a Inter to nie ManU. Więc kalkulacji być nie powinno i można się spodziewać wymiany ciosów. Ja tak to widze. Finał z udziałem takich drużyn jak Barcelona, Manchester byłby jedynie bardziej medialny. A oglądaliśmy ich już w ostatnich latach i fajerwerków żadnych nie było. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl