![]() |
Jedynych szans upatruje w szczesciu, bo Barca potrafi czasami zagrac himerycznie. Pamietam np taki jeden mecz w LM, gdzie Dynamo Kijow na Camp Nou pojechalo ich 4:0. Iwem, ze nie ma nas co do Dynama przyrownywac, szczegolnie ze gral tam wtedy Szewa, ale pokazuje to, ze czasami Barca potrafi zagrac slabiej..
Jednak marne to pocieszenie, bo dalej nic nie zalezy od nas, a od FCB. Jak zagraja slabo, to tylko wtedy, przyz zalozeniu, ze nasi sie zepna na 120%, mamy szanse. Gdy mecz im wyjdzie, to chocby nasi zagrali na 486% to i tak nic to nie da.. |
Cytat:
|
Ja zauważyłem, że bardzo dużo osób optymistycznie podchodzi co do dzisiejszego meczu, jak i zarówno wyniku. Nawet w prasie wypisują, że Wisła ma szanse na korzystny wynik i że Barcelona raczej tego dzisiejszego spotkania nie wygra.
Ja się obawiam tego, że jak polegniemy 0:3, 0:4 lub więcej to nagle będzie fala krytyki na piłkarzy, że wstyd, że zmarnowali taką szanse, że Barca nie jest taka silna jak kiedyś i trzeba było to wykorzystać, itp. Mam nadzieje, że nasi piłkarze nie wybiegną na boisko przestraszeni, że grają z wielką Barceloną. Po prostu mam nadzieje, że nie przegrają tego meczu jeszcze w szatni, co jest raczej typowe dla mentalności polskiej niestety. Jeszcze 3 godziny... |
to ze kiedys ktos z nimi wyglal nic nie znaczy , teraz maja ekipe ze hoho , boje sie ze moze byc kompromitacja , zreszta po zobaczeniu sparingu Barcelony to naprawde nie wiem czy na trzezwo bedzie sie dalo ogladac dzisiejsza gre Wisly.
|
to byla ironia.
realnie patrzac to FCB powinna nas znokautowac gorzej anizeli my Beitar u siebie. tak przejrzalem 2 gole w sparingu z Red Bulls.. magia, co za szybkosc. raz, dwa i gol. 3-1,4-1 nie bedzie dla mnie zlym wynikiem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tez widzialem ich gre,tylko swiezo po naszym meczu przed tygodniem.....szybkosc podań,zmiennosc pozycjii,najwyzsza klasa pilkarska. Naleze raczej do tych "niepodlapalących sie" ale mam nadzieje ze chlopaki nie przestraszą sie,nasi kibice dopingiem im pomogą ,ale sukcesem bedzie nieprzegrac tymi 2,3 bramkami.Boje sie tylko zeby jakiegos pogromu nie bylo ,ale nawet 0;5 to nie wstyd,tylko naoczna roznica miedzy tymi zespolami. Marzy mi sie jakis gol,jakas kontra ,napewno sytuacja jakas bedzie oby Pawel czy ktos inny sie nie spalił i wykorzystal ja.. |
Cytat:
Cytat:
A co do dzisiejszego meczu - nie mam zamiaru pisać peanów pochwalnych na cześć Barcelony i jeszcze przed rozpoczęciem meczu zakładać, że będzie straszny pogrom, nie mamy żadnych szans itp. Z takim podejściem to lepiej w ogóle wycofać się z pucharów bo przecież prędzej czy później zawsze trafia się na sławnego przeciwnika, z piłkarzami klasy światowej, wielokrotnie wyższym budżetem itp itd. Wiadomo, że dla Wiślaków mecz będzie niesamowicie ciężki, bo grają z jedną z najlepiej(jeśli nie najlepszą) grających w ofensywie drużyn na świecie, a w dodatku na "lotnisku", na którym bardzo rzadko mają okazję występować i na którym Barca bardzo rzadko nie wygrywa. Ale rozmiar płyty boiska może Wiślakom pomóc w kontrach, bowiem obrona Barcy gra wysoko i przy swojej szybkości Paweł Brożek przynajmniej raz wyjdzie sam na sam z Valdesem i coś strzeli:D Chciałbym bardzo, żeby Wiślacy zagrali jeszcze lepiej niż z Beitarem w Krakowie a wtedy będzie realna szansa na korzystny wynik. Cytat:
|
Cóż Tu można jeszcze dodać , warto byłoby zauważyć , że wszyscy skreślają Wisłę na samym początku , oby nasi piłkarze nie czytali tych medialnych bzdur i napinek " ekspertów z Studia " .
A jeszcze tak dodam... pewnie i awans do ligi mistrzów nie zmieniłby nic w naszej polityce transferowej . I Tak wszystkie pieniądze poszłyby do RN , a ta już wiedziałaby co z nimi zrobić ,żeby nie zrobić jakiegoś spektakularnego transferu przez przypadek ^^. |
Cytat:
|
Obejżałem sobie skróty ze sparingów Barcelony, żeby wprowadzić się w nastrój... no i sie przeraziłem. Albo te drużyny z którymi grali były tak cienkie, albo Barcelona tak mocna. Siła ofensywna tego klubu jest wręcz niewyobrażalna. Co innego defensywa z Valdesem na czele, która robi raczej kiepskie wrażenie.
Mam nadzieję, że w meczu o stawkę, przy Wiśle stawiającej czynny opór, nie pójdzie już Katalończykom tak łatwo bo inaczej będzie powtórka z wyników sparingowych. Boje się tego meczu ale wierzę w Wisłę. Obyśmy okazali się lepsi od Hibernianu, Dundee, Red Bulls, Chivas czy nawet Fiorentiny i postawili się Barcelonie. |
Samo nawiązanie walki z Barcą w dmumeczu "poszłoby w świat".
Może np. Boguski zagra mecz życia i nas pociągnie do góry jak Boniek z Juventusem:) |
"Oslabiona Wisla gra z jedna z najlepszych druzyn swiata"
trafny komentarz! moze na czas meczu zamknac temat bo w razie wpadki bedzie zjazd placzkow.. |
Zobaczcie co robi BATE Borysow ... pełen podziw i szacunek dla nich ... chłopaki grają od I rundy!
To jest dowód na to, że jak się chce to można :) ... Walczysz Wisła, Walczysz :) |
wiecie co tak jak ktos wyrzej napisal to wynik nie ma znaczenia i tak zyskamy chodzby finansowo:)hehe
|
Spokojnie nasi wiedzą że mają robotę do wykonania. Jeśli zagrają z taką determinacją jak z Beitarem to będzie super, bo wtedy wysoki pressing daleko od własnego pola karnego nie pozwoli Barcelonie rozwinąć skrzydeł.
|
Ta, tyle ze Barca nie pozwoli sobie na to, jak pozwolil Beitar.
Nie mozna takich porownan robic, bo gdzie Beitar... a gdzie Barca. |
Cytat:
Poza tym ciesze się, że przed tą ligą zagraliśmy z tym Liverpoolem.Nasi mieli jakieś przetarcie z futbolowym rajem.Może to choć w małym stopniu zaprocentuje? |
Cytat:
|
Cytat:
Wiem co pisze ;) Wierze w umiejętności naszych kopaczy i przed wszystkim w Skorże ;) |
Valdes
Alves Puyol Marquez Abidal Keita Xavi Iniesta Pedro Henry Eto'o Skład Barcelony... Co za Pedro? Wiem, pewnie to wiocha się pytać ale średnio mnie interesują piłkarze Barcelony... |
Cytat:
w tej Hiszpanii to jest chyba gorzej niz w Anglii.. tyle ludu a taka lipa na trybunach. |
Nie wiem jak wy, ale ja już jestem jakiś 'nieswój'. Nogi zaczynają robić mi się jak z waty... oby nasi piłkarze nie mieli tak samo.
Na trybunach już ponad 1000 Wiślaków. Czyżby przez cały mecz będzie słychać nasz doping? Ps. Drużyny, które prawdopodobnie znajdą się LM [ehh...]: Vitoria Guimaraes/Basel; Partizan/Fenerbahce; AaB Aalborg/ Kaunas; Anorthosis; Levski Sofia/BATE Borisov; Dynamo Kyiv Wisła: Mariusz Pawełek – Marcin Baszczyński, Cleber, Junior Diaz, Piotr Brożek – Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Mauro Cantoro, Rafał Boguski – Paweł Brożek |
Bardzo ofensywnie Barca. Mam nadzieję że się nadzieją... Zawsze ich siłą był środek pola. Oby.
|
skład imponujący, strasznie ofensywny :/ mam nadzieje że nie będzie źle, ale ciężko to widzę
|
Brawo dla Skorzy, wystawil identyczny sklad jak w meczu z Beitarem, ciesze sie ze postawil na Rafala na lewym zamiast Zienia. Bedzie dobrze!
|
Remis byłby ogromnym osiągnięciem. Wierzę, że się uda! I idę na mecz życząc wszystkich przyjemnego oglądania spotkania.
|
Modlitwe mam nadzieje kazdy ma za soba. SWIETY OBRAZEK postawcie obok telewizora!
A wiec zaczynamy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl