Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

LooNatyk 13.08.2008 18:11

Jedynych szans upatruje w szczesciu, bo Barca potrafi czasami zagrac himerycznie. Pamietam np taki jeden mecz w LM, gdzie Dynamo Kijow na Camp Nou pojechalo ich 4:0. Iwem, ze nie ma nas co do Dynama przyrownywac, szczegolnie ze gral tam wtedy Szewa, ale pokazuje to, ze czasami Barca potrafi zagrac slabiej..

Jednak marne to pocieszenie, bo dalej nic nie zalezy od nas, a od FCB. Jak zagraja slabo, to tylko wtedy, przyz zalozeniu, ze nasi sie zepna na 120%, mamy szanse. Gdy mecz im wyjdzie, to chocby nasi zagrali na 486% to i tak nic to nie da..

pawelos84 13.08.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 584627)
Zle, za mała motywacja.
Niech pomysla ze graja z Lechem, Korona, Beitarem, ale juz nie Legia, to za duzo. Wywazone.

1906% motywacji.

To zmień koszulki Legii na niebiesko - bordowe

Zwitter 13.08.2008 18:47

Ja zauważyłem, że bardzo dużo osób optymistycznie podchodzi co do dzisiejszego meczu, jak i zarówno wyniku. Nawet w prasie wypisują, że Wisła ma szanse na korzystny wynik i że Barcelona raczej tego dzisiejszego spotkania nie wygra.
Ja się obawiam tego, że jak polegniemy 0:3, 0:4 lub więcej to nagle będzie fala krytyki na piłkarzy, że wstyd, że zmarnowali taką szanse, że Barca nie jest taka silna jak kiedyś i trzeba było to wykorzystać, itp.

Mam nadzieje, że nasi piłkarze nie wybiegną na boisko przestraszeni, że grają z wielką Barceloną. Po prostu mam nadzieje, że nie przegrają tego meczu jeszcze w szatni, co jest raczej typowe dla mentalności polskiej niestety.

Jeszcze 3 godziny...

CziZyZ 13.08.2008 18:49

to ze kiedys ktos z nimi wyglal nic nie znaczy , teraz maja ekipe ze hoho , boje sie ze moze byc kompromitacja , zreszta po zobaczeniu sparingu Barcelony to naprawde nie wiem czy na trzezwo bedzie sie dalo ogladac dzisiejsza gre Wisly.

e 13.08.2008 18:51

to byla ironia.

realnie patrzac to FCB powinna nas znokautowac gorzej anizeli my Beitar u siebie.

tak przejrzalem 2 gole w sparingu z Red Bulls.. magia, co za szybkosc. raz, dwa i gol.


3-1,4-1 nie bedzie dla mnie zlym wynikiem.

Pavlun 13.08.2008 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CziZyZ (Post 584660)
to ze kiedys ktos z nimi wyglal nic nie znaczy , teraz maja ekipe ze hoho , boje sie ze moze byc kompromitacja , zreszta po zobaczeniu sparingu Barcelony to naprawde nie wiem czy na trzezwo bedzie sie dalo ogladac dzisiejsza gre Wisly.

A fe! Skąd tyle defetyzmu?! Mam nadzieję, że nasi piłkarze nie czytają takich grobowych komentarzy przed dzisiejszym meczem. Więcej wiary. Pamiętacie mecze z Schalke i Saragossą?! To wspominać, a nie biadolić.

regan 13.08.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CziZyZ (Post 584660)
to ze kiedys ktos z nimi wyglal nic nie znaczy , teraz maja ekipe ze hoho , boje sie ze moze byc kompromitacja , zreszta po zobaczeniu sparingu Barcelony to naprawde nie wiem czy na trzezwo bedzie sie dalo ogladac dzisiejsza gre Wisly.

Kompromitacja czyli co? Kompromitacja to moze byc z Tbilisi itp.Dostac piatka z barceloną to nie wstyd, bo nie tacy jak my dostawali tyle. Juz nie mowiąc ze real dostał trójką u siebie kiedys.

Wojtas 13.08.2008 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 584664)
to byla ironia.

realnie patrzac to FCB powinna nas znokautowac gorzej anizeli my Beitar u siebie.

tak przejrzalem 2 gole w sparingu z Red Bulls.. magia, co za szybkosc. raz, dwa i gol.


3-1,4-1 nie bedzie dla mnie zlym wynikiem.


Tez widzialem ich gre,tylko swiezo po naszym meczu przed tygodniem.....szybkosc podań,zmiennosc pozycjii,najwyzsza klasa pilkarska.

Naleze raczej do tych "niepodlapalących sie" ale mam nadzieje ze chlopaki nie przestraszą sie,nasi kibice dopingiem im pomogą ,ale sukcesem bedzie nieprzegrac tymi 2,3 bramkami.Boje sie tylko zeby jakiegos pogromu nie bylo ,ale nawet 0;5 to nie wstyd,tylko naoczna roznica miedzy tymi zespolami.
Marzy mi sie jakis gol,jakas kontra ,napewno sytuacja jakas bedzie oby Pawel czy ktos inny sie nie spalił i wykorzystal ja..

treneiro 13.08.2008 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 584628)
Jedynych szans upatruje w szczesciu, bo Barca potrafi czasami zagrac himerycznie. Pamietam np taki jeden mecz w LM, gdzie Dynamo Kijow na Camp Nou pojechalo ich 4:0. Iwem, ze nie ma nas co do Dynama przyrownywac, szczegolnie ze gral tam wtedy Szewa, ale pokazuje to, ze czasami Barca potrafi zagrac slabiej..

Tyle, że Barca w tamtym spotkaniu zagrała bez 7 lub 8 podstawowych piłkarzy.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 584656)
Mam nadzieje, że nasi piłkarze nie wybiegną na boisko przestraszeni, że grają z wielką Barceloną. Po prostu mam nadzieje, że nie przegrają tego meczu jeszcze w szatni, co jest raczej typowe dla mentalności polskiej niestety.

O braci Brożków, Jirsaka czy Boguskiego bym się nie martwił,gorzej z Sobolem, który w przeszłości w ważnych meczach dostawał czerwień czy przede wszystkim z Pawełkiem, którego nerwowość przełożyła się na niepewne interwencje i nie udzieliła kolegom z zespołu w spotkaniu z Beitarem. Wprawdzie wtedy obyło się bez przykrych konsekwencji, ale Barca bezwględnie wykorzysta takie błędy.


A co do dzisiejszego meczu - nie mam zamiaru pisać peanów pochwalnych na cześć Barcelony i jeszcze przed rozpoczęciem meczu zakładać, że będzie straszny pogrom, nie mamy żadnych szans itp. Z takim podejściem to lepiej w ogóle wycofać się z pucharów bo przecież prędzej czy później zawsze trafia się na sławnego przeciwnika, z piłkarzami klasy światowej, wielokrotnie wyższym budżetem itp itd.
Wiadomo, że dla Wiślaków mecz będzie niesamowicie ciężki, bo grają z jedną z najlepiej(jeśli nie najlepszą) grających w ofensywie drużyn na świecie, a w dodatku na "lotnisku", na którym bardzo rzadko mają okazję występować i na którym Barca bardzo rzadko nie wygrywa. Ale rozmiar płyty boiska może Wiślakom pomóc w kontrach, bowiem obrona Barcy gra wysoko i przy swojej szybkości Paweł Brożek przynajmniej raz wyjdzie sam na sam z Valdesem i coś strzeli:D
Chciałbym bardzo, żeby Wiślacy zagrali jeszcze lepiej niż z Beitarem w Krakowie a wtedy będzie realna szansa na korzystny wynik.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 584379)
Porównując do meczu z Realem, wtedy nie widziałem przewagi Wisły na żadnej pozycji.
Teraz widzę jedną przewagę:
Maciek Skorża :-)

Oby ta przewaga przełożyła się na korzystny wynik:D

BlackPoint 13.08.2008 19:17

Cóż Tu można jeszcze dodać , warto byłoby zauważyć , że wszyscy skreślają Wisłę na samym początku , oby nasi piłkarze nie czytali tych medialnych bzdur i napinek " ekspertów z Studia " .
A jeszcze tak dodam... pewnie i awans do ligi mistrzów nie zmieniłby nic w naszej polityce transferowej . I Tak wszystkie pieniądze poszłyby do RN , a ta już wiedziałaby co z nimi zrobić ,żeby nie zrobić jakiegoś spektakularnego transferu przez przypadek ^^.

DominoForza 13.08.2008 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlackPoint (Post 584681)
Cóż Tu można jeszcze dodać , warto byłoby zauważyć , że wszyscy skreślają Wisłę na samym początku , oby nasi piłkarze nie czytali tych medialnych bzdur i napinek " ekspertów z Studia " .
A jeszcze tak dodam... pewnie i awans do ligi mistrzów nie zmieniłby nic w naszej polityce transferowej . I Tak wszystkie pieniądze poszłyby do RN , a ta już wiedziałaby co z nimi zrobić ,żeby nie zrobić jakiegoś spektakularnego transferu przez przypadek ^^.

wlasnie dobrze niech czytaja ,wzbodzi to u nich sportowa zlosc ,to Barca gra pod presja bo nie wypada przegrac z mistrzem Polski a nasi ,przeciez nikt nie bedzie im wypominal ze przegrali z duma Kataloni

Arked 13.08.2008 19:34

Obejżałem sobie skróty ze sparingów Barcelony, żeby wprowadzić się w nastrój... no i sie przeraziłem. Albo te drużyny z którymi grali były tak cienkie, albo Barcelona tak mocna. Siła ofensywna tego klubu jest wręcz niewyobrażalna. Co innego defensywa z Valdesem na czele, która robi raczej kiepskie wrażenie.

Mam nadzieję, że w meczu o stawkę, przy Wiśle stawiającej czynny opór, nie pójdzie już Katalończykom tak łatwo bo inaczej będzie powtórka z wyników sparingowych.

Boje się tego meczu ale wierzę w Wisłę. Obyśmy okazali się lepsi od Hibernianu, Dundee, Red Bulls, Chivas czy nawet Fiorentiny i postawili się Barcelonie.

Joe Cole 13.08.2008 19:39

Samo nawiązanie walki z Barcą w dmumeczu "poszłoby w świat".
Może np. Boguski zagra mecz życia i nas pociągnie do góry jak Boniek z Juventusem:)

e 13.08.2008 19:56

"Oslabiona Wisla gra z jedna z najlepszych druzyn swiata"

trafny komentarz!


moze na czas meczu zamknac temat bo w razie wpadki bedzie zjazd placzkow..

Kondipr 13.08.2008 19:59

Zobaczcie co robi BATE Borysow ... pełen podziw i szacunek dla nich ... chłopaki grają od I rundy!
To jest dowód na to, że jak się chce to można :) ...

Walczysz Wisła, Walczysz :)

wojtas_ns 13.08.2008 20:01

wiecie co tak jak ktos wyrzej napisal to wynik nie ma znaczenia i tak zyskamy chodzby finansowo:)hehe

sayek89 13.08.2008 20:03

Spokojnie nasi wiedzą że mają robotę do wykonania. Jeśli zagrają z taką determinacją jak z Beitarem to będzie super, bo wtedy wysoki pressing daleko od własnego pola karnego nie pozwoli Barcelonie rozwinąć skrzydeł.

e 13.08.2008 20:03

Ta, tyle ze Barca nie pozwoli sobie na to, jak pozwolil Beitar.
Nie mozna takich porownan robic, bo gdzie Beitar... a gdzie Barca.

Pablo84 13.08.2008 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtas_ns (Post 584711)
wiecie co tak jak ktos wyrzej napisal to wynik nie ma znaczenia i tak zyskamy chodzby finansowo:)hehe

No włanie.; Wierzę też, że dostaniemy się do grupy PUEFA i coś tam zwojujemy.

Poza tym ciesze się, że przed tą ligą zagraliśmy z tym Liverpoolem.Nasi mieli jakieś przetarcie z futbolowym rajem.Może to choć w małym stopniu zaprocentuje?

matt_1906 13.08.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 584712)
Spokojnie nasi wiedzą że mają robotę do wykonania. Jeśli zagrają z taką determinacją jak z Beitarem to będzie super, bo wtedy wysoki pressing daleko od własnego pola karnego nie pozwoli Barcelonie rozwinąć skrzydeł.

ja rozumiem że została godzina do meczu i atmosfera sie wszystkim udziela no ale bez przesady, jasne przygnieciemy najlepszy na świecie klub grajacy piłką na ich stadionie, czy ty wogole wiesz co piszesz, ja tez bardzo bym chcial zeby wywizli dobry rezultat ale bez przesady jezeli nam sie uda tam bramke strzelic to pewnie po mega fuksie jak w Jerozolimie a nie po przygniataniu Barcelony. Tymbardziej ze Camp Nou to jest lotnisko wiec pressingiem nie zagraja prewnie 90minut bo poprostu im sił nie starczy

sayek89 13.08.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt_1906 (Post 584717)
ja rozumiem że została godzina do meczu i atmosfera sie wszystkim udziela no ale bez przesady, jasne przygnieciemy najlepszy na świecie klub grajacy piłką na ich stadionie, czy ty wogole wiesz co piszesz, ja tez bardzo bym chcial zeby wywizli dobry rezultat ale bez przesady jezeli nam sie uda tam bramke strzelic to pewnie po mega fuksie jak w Jerozolimie a nie po przygniataniu Barcelony. Tymbardziej ze Camp Nou to jest lotnisko wiec pressingiem nie zagraja prewnie 90minut bo poprostu im sił nie starczy


Wiem co pisze ;) Wierze w umiejętności naszych kopaczy i przed wszystkim w Skorże ;)

St@chu 13.08.2008 20:13

Valdes
Alves
Puyol
Marquez
Abidal
Keita
Xavi
Iniesta
Pedro
Henry
Eto'o

Skład Barcelony...

Co za Pedro? Wiem, pewnie to wiocha się pytać ale średnio mnie interesują piłkarze Barcelony...

e 13.08.2008 20:20

Cytat:

Na boisko wybiegają gospodarze witani przez swoich kibiców głośnymi trąbkami. Kibice Wisły próbują się przebić gromkim "Wisła Kraków!".

w tej Hiszpanii to jest chyba gorzej niz w Anglii.. tyle ludu a taka lipa na trybunach.

w0lno. 13.08.2008 20:24

Nie wiem jak wy, ale ja już jestem jakiś 'nieswój'. Nogi zaczynają robić mi się jak z waty... oby nasi piłkarze nie mieli tak samo.

Na trybunach już ponad 1000 Wiślaków. Czyżby przez cały mecz będzie słychać nasz doping?

Ps. Drużyny, które prawdopodobnie znajdą się LM [ehh...]: Vitoria Guimaraes/Basel; Partizan/Fenerbahce; AaB Aalborg/ Kaunas; Anorthosis; Levski Sofia/BATE Borisov; Dynamo Kyiv

Wisła: Mariusz Pawełek – Marcin Baszczyński, Cleber, Junior Diaz, Piotr Brożek – Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Mauro Cantoro, Rafał Boguski – Paweł Brożek

Joe Cole 13.08.2008 20:24

Bardzo ofensywnie Barca. Mam nadzieję że się nadzieją... Zawsze ich siłą był środek pola. Oby.

gromaders 13.08.2008 20:26

skład imponujący, strasznie ofensywny :/ mam nadzieje że nie będzie źle, ale ciężko to widzę

Crusi 13.08.2008 20:26

Brawo dla Skorzy, wystawil identyczny sklad jak w meczu z Beitarem, ciesze sie ze postawil na Rafala na lewym zamiast Zienia. Bedzie dobrze!

bonawentura 13.08.2008 20:29

Remis byłby ogromnym osiągnięciem. Wierzę, że się uda! I idę na mecz życząc wszystkich przyjemnego oglądania spotkania.

e 13.08.2008 20:30

Modlitwe mam nadzieje kazdy ma za soba. SWIETY OBRAZEK postawcie obok telewizora!
A wiec zaczynamy.

Luu... 13.08.2008 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthewG (Post 584748)
Remis byłby ogromnym osiągnięciem. Wierzę, że się uda! I idę na mecz życząc wszystkich przyjemnego oglądania spotkania.

zależy jaki remis bo jak 0-0 to to nie będzie wcale taki dobry wynik, podstawa to strzelić bramkę bo porażka 2-1 a nawet 3-1 nie jest aż taka zła, no ale o tym jaki wynik jest lepszy to porozmawiamy za 2h


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl